Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nocka ? U nas wędrówki ludow:) córka o 4 wstała i od nowa ( wieczorem tez) histeria że komar ja ugryzł. Ona ma jakąś fobie z tymi.komarami. ma 1 bąbla i jak sobie przypomni to jęki że musimy to smarować
    Więc wzięłam młodego do karmienia o 4. Niezbyt był chętny bo on raczej koło 4.30-5 by chciał ale zjadł. I zostawiłam wszystkich w dużym łóżku tzn męża i córkę a synka w dostawce i poszłam spać do gabinetu bo oni wszyscy głośno śpią to niech se śpią razem. I co śmieszne o 7 karmiłam Małego, oni się nie obudzili. Mały nie chciał iść spać ale myślę sobie dam go do nich. Leżał spokojnie i patrzył jak śpią
    I tak śpią do teraz. Szok. Ja po śniadaniu, wstawiłam pranie zmywanie nie wiem co z sobą zrobic

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1722 1325

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    My właśnie jedziemy na szczepienie. Proszę o kciuki, bo jestem obsrana 😢


    My też, ja cała zestresowana, a mój mąż stoicki spokój.

    Awokado kciuki za mamę, Elza kciuki za babcię 🤞

    Gusia i przez ile nie będę mogła całować tego słodkiego pyszczka? 🥲

    awokado 🥑 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9276 8053

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babcia już wróciła na salę bo lekarz zaginął w akcji 🤡🤡 normalnie ją cofnęli z sali operacyjnej, dobrze że nikt jej na darmo nie uśpił
    Z tą wodą to u nas Karola w sumie i położna i pediatra dali przyzwolenie na małe ilości jak widzimy że jest gorąco albo że kupa jakaś taka stała. Ale też tak jakoś cichaczem 😅 choć my już wcześniej dawaliśmy przy tej temp po 40 stopni na zewnątrz

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, dzięki za kciuki, jednak jedziemy jutro 🤣
    Nieźle z tą wodą, ja nie daję, ale starsze osoby z mojego otoczenia pytają to nie mają takiego podejścia 😛

    Tanashi, super że wam sie udało osiągnąć normalność 😀 oby tak dalej! Mam pytanie czy jesz nabiał kozi, owczy? Bo ja tak i daje też starszej córce i nic się jej nie dzieje. Zastanawiam się jakie są wytyczne. W końcu to bmK.

    U nas wczoraj były 4 kupy 😬 też inne dziecko od razu. Zero płaczu, nawet wieczorem 😍 noc też spoko, zasnęła co prawda o 23, ale potem tylko 5 i teraz karmienie.

    Ja trochę się zgodzę z Gusia. Przy pierwszym dziecku też non stop siedziałam z cycem. Ale nie analizowałam tego ile to trwa… w środku nocy na telefonie potrafiłam odpalić film i obejrzeć cały. To samo wieczorami. Serio, polecam wrzucić na luz i nie rejestrować tego wszystkiego. Ja np. nie mam pojęcia ile moja śpi w ciągu dnia. Jak mi się uda zrobić obiad to super, jak nie to przerywam. Teraz nawet mi brakuje takiego czasu 1:1 z młodszą córką, bo jest starsza w domu i mam wyrzuty sumienia, że nie poświęcam jej tyle czasu co pierwszej. Chętnie zaległabym na kanapie i poleżała z nią przed odpalonym serialem 😆

    Elza, Awokado kciuki!!!

    Tanashi, Werzol, awokado 🥑 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3319 4108

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nie jem, bo niby czytałam że alergia krzyżowa może wystąpić. Aczkolwiek mamy dobre źródło nabiału koziego na mazurach u sąsiadów i myślę, że jak będę robić prowokację to zacznę właśnie od koziego i dopiero potem krowie. Bo nawet jak krowie będzie nadal złe, to chociaż coś będę mogła do diety włączyć 😅

    kasssia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2483 2464

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Szczerze ja odbijam kilka minut. Jak nie odbije trudno. Kładę i tak. Z tym że mój w 95proc odbija od razu. Jak widzę że się wierci to odbije go. To w dzień. W nocy je spokojnie i jakoś nie odbija czasem. Mamy ten monitor, śpi nz brzuchu. Najwyżej uleje na posciel. Z tym że on spi w dostawce na twardym materacu kokosowym. Na naszym łóżku bym się bała go tak zostawiać. Jedyne co to muszę przebierać pościel dosyć czesto.

    Ale mój tipjest też taki na wieczory: karmie w pozycji biologicznej, bd bd często odbija przy karmieniu i się odgazowuje bo jest pionowo

    Ja tez próbowałam w biologicznej, w sumie karmie trochę w klasycznej trochę w biologicznej, mam wrażenie ze w biologicznej ciężko mu jest złapać brodawkę :/ no i mój to chyba oporny na odbijanie 😝

    Mój tez spi w dostawce na materacu twardym. Tyle ze jego te ulewania wybudzają i tu o to bardziej chodzi, że pozniej juz mamy po spaniu i tak. 🫣

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, kiedyś pisałaś że masz swoje wędliny, teraz mleko kozie z Mazur. Zazdro 😍

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3319 4108

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    Wow, kiedyś pisałaś że masz swoje wędliny, teraz mleko kozie z Mazur. Zazdro 😍

    No to w sumie zasługa teściów bo oni bardzo dużo robią swojego i tych sąsiadów z kozami też zagadali, bo oni jakiejś oficjalnej sprzedaży nie prowadzą. Ale jak jesteśmy to zawsze mleko i serek możemy odkupić, więc ekstra 🥰

    kasssia lubi tę wiadomość

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w szpitalu, Julek pod kroplówką, niech żyją szczepienia...🤬

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9276 8053

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    A my w szpitalu, Julek pod kroplówką, niech żyją szczepienia...🤬
    O mój boże
    Co się stało? To samo co z 1 dzieckiem? :(

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też dzisiaj szczepienie. Pierwszy raz sama bede autem jechać z małym, życzę sobie powodzenia, bo jak mąż jechal z nim sam to bym paniczny krzyk podobno w aucie.

    Poki co zalicza drzemkę na rękach i chyba muszę go odłożyć na łóżko

    Asiun, to przez to nierobienie kupy od czasu szczepienia?



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    A my w szpitalu, Julek pod kroplówką, niech żyją szczepienia...🤬
    Co się stało? 😳😥

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1722 1325

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    A my w szpitalu, Julek pod kroplówką, niech żyją szczepienia...🤬

    O boże 😥😥 co się stało? Mam nadzieję, że nic poważnego 😢

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6161 4252

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu asiun maskara. Tyle stresu i jeb. No masz....

    event.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Asiun współczuję, co sie dzieje?

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun, przykro mi.. napiszesz co się stało i co Was skłoniło do pojechania do szpitala?

    Coraz bardziej się boję tych szczepień

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zrobił łącznie 25 kup ... Nawadniają go

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza trzymam kciuki dla Babci, Avokado trzymam kciuki za mamę 🤞🏼

    Matko Asiun, bardzo mi przykro 😔

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1130 596

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra 😞

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 7 sierpnia 2025, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julek bidulek 🫂🥺 trzymaj sie mamo!

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
‹‹ 2061 2062 2063 2064 2065 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ