Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • CelinaJan Autorytet
    Postów: 260 519

    Wysłany: 5 września 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Dziewczyny jakie szczepienia na 1szej wizycie robiłyście? Chcemy 6w1 plus rota. To chyba wszystko tak ?
    U nas też jeszcze pneumokoki

    Luna30 lubi tę wiadomość

    28.08.23r ⏸️
    06.10.23 poronienie chybione 💔
    16.10.24⏸️

    12.06.2025 Iga 2960, 52 ❤️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9290 8064

    Wysłany: 5 września 2025, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werzol wrote:
    Elza u nas niestety też asymetria, chodziliśmy prywatnie bo pediatra nic widziała wskazań ale teraz to już mocno widać jak przyciąga głowę do lewego barku i na prawo nie bardzo chce patrzeć. Mamy się zgłosić po skierowanie na rehabilitację i USG przezciemiączkowe, ciekawe ile się czeka
    U nas naprawdę szybko poszło jak na NFZ więc wierzę że u was też tak będzie

    Werzol lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5227 3897

    Wysłany: 5 września 2025, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam naprawdę niewielką aktywność fizyczną i przestałam jeść te ciastka i granole i mam wrażenie że popołudniu wczoraj i dziś Mała ciągle chce jeść.. nie chcę jej zaszkodzić ale kurde jak się nawadniam, zjadłam porządne śniadanie, dwudaniowy porządne obiad to chyba nie robię nic źle?

    Te upały i duchota na pewno średnio na nią działają, mnie też od tego dziś boli głowa :/

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5227 3897

    Wysłany: 5 września 2025, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh u nas miała być burza i oczywiście jednak jej nie było - jedynie duchota i gorąc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2025, 19:06

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3334 4119

    Wysłany: 5 września 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Zaczęłam naprawdę niewielką aktywność fizyczną i przestałam jeść te ciastka i granole i mam wrażenie że popołudniu wczoraj i dziś Mała ciągle chce jeść.. nie chcę jej zaszkodzić ale kurde jak się nawadniam, zjadłam porządne śniadanie, dwudaniowy porządne obiad to chyba nie robię nic źle?

    Te upały i duchota na pewno średnio na nią działają, mnie też od tego dziś boli głowa :/

    Spoko, musiałabyś jeść liść sałaty dziennie żeby pokarm zaczął zanikać. 😅 Kobiety w Afryce karmią, a ich dieta przecież często jest uboga czy nawet głodowa. Jest gorąco, może chce jej się pić :)

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9290 8064

    Wysłany: 5 września 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Zaczęłam naprawdę niewielką aktywność fizyczną i przestałam jeść te ciastka i granole i mam wrażenie że popołudniu wczoraj i dziś Mała ciągle chce jeść.. nie chcę jej zaszkodzić ale kurde jak się nawadniam, zjadłam porządne śniadanie, dwudaniowy porządne obiad to chyba nie robię nic źle?

    Te upały i duchota na pewno średnio na nią działają, mnie też od tego dziś boli głowa :/
    Pewnie jej się po prostu chce pić przy takiej pogodzie

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1653 1029

    Wysłany: 5 września 2025, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel na pewno jej się chce pić, Józio wczoraj chciał jeść co godzinę jak był ten największy upał a dzisiaj już normalnie co dwie.

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5227 3897

    Wysłany: 5 września 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dzięki:) u nas chyba nie dojadla na spacerze bo wiadomo liście ciekawsze do ogladania, więc z nią posiedzialam pod wieczór dlugo i często żeby mieć pewność że doje

    Mam nadzieję że to już koniec upałów, jutro ma być 20 stopni

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3334 4119

    Wysłany: 5 września 2025, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś wielki dzień, jest dwudziesta i dzieci śpią w łóżku, a ja mam wolne ręce 🤪 Normalnie chyba poczytam w pozycji jakiej chce, a nie jak Quasimodo. Chociaż pewnie skończy się tym że będę się gapić cały wieczór w kamerkę żeby córka nie zgniotła młodego xd

    Elza1234, Revolutionary , kasssia lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9290 8064

    Wysłany: 5 września 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uśpiłam młodą, odłożyłam do łóżeczka i w końcu coś zjadłam. Chyba ją mocno wykończyły te ćwiczenia dziś bo śpi jak kamień i w dzień miała długą drzemkę, jak nie ona.

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 5 września 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas odwrotnie
    Wczoraj dzień spania dzisiaj jedzenia:) nie wiem ile razy go karmiłam ale mam wrażenie że calutki dzień non stop xd

  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 5 września 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój mało dziś w ciągu dnia. Upał = malo jedzenia. Dopiero na wieczór 180 ml wciągnął. I padł o 19 jak nigdy w tym tygodniu.
    W ogóle przed burzą mega niespokojny na dworze był. Jak przeszło to wyluzował, duchota go dobijała.
    Przechodziłam z nim koło Apartu to gapił się jak zaczarowany 😅dobrze, że jutro już chłodniej.
    Zaczęłam w domu ćwiczyć. Nie dziwię się, że te dzieci za długo lubią leżeć na brzuchu. Przecież to ręce drętwieją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2025, 20:40

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6182 4255

    Wysłany: 5 września 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uśpiłam dwójkę po 20. Czuję się jak geniusz. Szkod tylko,że jedno muszę trzymac za rękę a drugie na mnie leży (to 25 kg). Kwestia dopracowania 😅
    Mala mi dzisiaj kupy nie zrobiła i bardzo ją boli brzuch. Cholernie się męczyła. Padła ale kupy nie widu ni słychu.

    Ja do swojego przypałowego życia dzisiaj dorzuciłam cud stomatologiczny. Miałam zatruwaną siódemkę w lipcu. Miałam to robić kanałowo ale zapomniałam. Zaczęło mega boleć,poszłam do dentysty a ta w szoku ze korzenie żywe. Nic nie podziałało na nie. Po raz setny w swoim życiu usłyszałam "nie możliwe " i "pani ma serio pecha". Już się tak lituja tam nademną ,że złotówki mi nie wzięli za to.

    event.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6182 4255

    Wysłany: 5 września 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel coś pisała o ćwiczeniach i kp.. Przypomnialo mi się,że mleko kobiece potrafi zmienić smak po wysiłku.

    Moja waga jest już taka jak w dniu porodu. Mam wielki bebzol. Na kolację zjadłam 6 placków ziemniaczanych,smażonych na oleju (placki wielkości dłoni)i pół dużej śmietany 18%. Po tym jak weszłam na forum wyskoczyła mi jakaś reklama z jajkiem i znowu jestem głodna. Będę spasioną,półłysą babą....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2025, 21:11

    event.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5227 3897

    Wysłany: 5 września 2025, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym mogła spać ale tak boli mnie łeb że gdyby nie dziecko obok zaczęłabym płakać z bólu

    Zażyłam sobie pedicetamol z racji tego że nie mam innego paracetamolu. Ostatnio brałam lek na bol glowy przed ciążą, ale przy braku snu nie wytrzymam inaczej. Nawet nie taki zły ten pedicetamol jest w smaku.

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6182 4255

    Wysłany: 5 września 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel Ty zwyrolu. Pedicetamol jest okropnie gorzki. Fuj😅

    event.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9290 8064

    Wysłany: 5 września 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Cel Ty zwyrolu. Pedicetamol jest okropnie gorzki. Fuj😅
    Obrzydliwy jest. Z ciekawości spróbowałam w środę i o fujka. A młoda nawet się nie krzywiła 🤡
    Ja za to jem jak kot napłakał a waga nadal ta sama, dalej mam 7 kg do zrzucenia. Ciekawe czy to kwestia małego ruchu kardio czy IO ruszyło z kopyta
    Jakoś nie mam przestrzeni w głowie jeszcze na ogarnianie tego. Zacznę w październiku po weselach 😅 ale jutro idę na drugi pilates w tym tygodniu, jestem z siebie dumna
    A później na grilla 😅🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2025, 21:48

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6182 4255

    Wysłany: 5 września 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzwoniła diabetolog że w ciągu 6 miesięcy po porodzie mam zrobić krzywą insulinową. Ale no co z tego jaka wyjdzie. I tak muszę mieć dietę. Cudów nie ma. Ja mam rozejście kresy więc do wspinania nie wrócę za szybko..muszę znaleźć jakiś inny sport. Może jedzenie?🫣
    Spojenie też mam rozklekotane,tam to pracuje każda część w inna stronę. Masakra..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2025, 22:03

    event.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 5 września 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wagi to mi się chyba od porodu przytyło 🫣 mam 10kg na plusie i mogłabym tylko jeść, masakra

    Ps pozdrawiam z cukierkiem w ręku

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 945

    Wysłany: 5 września 2025, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodemu dzisiaj stuknęły 3 miesiące, ale to zleciało 🎉

    Też mam rozejście kresy, ale fizjo jest optymistką, biorąc pod uwagę jak olbrzymi miałam brzuch to podobno nie rozeszło się jakoś tragicznie i pomału wraca do normy 🥲

    Z wagi udało mi się od dnia porodu zrzucić 16kg, jeszcze 14 i będę szczęśliwa mając wagę z początku studiów 🤣
    Mieliśmy catering przez oszałamiające 3 tygodnie, ale tylko się wkurzyłam - sorry serek z pokruszonymi herbatnikami to mogę sobie zrobić sama i nawet w prosty sposób wiedzieć ile ma kalorii xD do tego 2 razy rozwalili opakowania, a ilość warzyw czasem była totalnie niesatysfakcjonująca, typu 3 pomidorki koktajlowe do kanapki z pastą jajeczną xd no ale okej, ruszyło mi to przynajmniej redukcje, bo miałam 1800kcal i od tego czasu ładnie schodzi, nawet jak sama gotuję. Liczę, że do końca roku ogarnę z tą wagą, postanowiłam, że ten rok spędzony z Młodym w domu to będzie rok wzięcia się za siebie xD
    Ostatnio nawet powywalałam stare kosmetyki do makijażu i miałam świetny pretekst, żeby zamówić nowe. Ostatnio to już wyglądałam jak lump, wiecznie w dresie i nieumytych włosach 🫠 także koniec tego, postanowiłam się ogarnąć, żeby dziecko się nie wstydziło matki xD

    Maj.a, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 2171 2172 2173 2174 2175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ