Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 21 maja, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel nie wiem co tam zamierzasz robić, ale trzymam za ciebie mocno kciuki. Mam nadzieję, że ci się uda. A w kwestii braku rodzeństwa to bardzo dojrzała decyzja. Ja też jestem zdania, że trzeba wiedzieć kiedy skończyć (ja nie wiem 🫣) Mała na pewno to doceni

  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 21 maja, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, nie spodziewam się, że zacznie szybko mówić, bo nawet gaworzyć zaczął dopiero po 9 miesiącu. Umówiłam nas do neurologopedki specjalizującej się w problemach z obniżonym napięciem i karmieniem. Miło mnie zaskoczyła już sama rozmowa telefoniczna, więc mam dużą nadzieję, że pomoże.

    Blondi, super, że sesja tak dobrze się udała i jesteś zadowolona z efektów! 😊 My jesteśmy z Łodzi. A do konsultacji SI skłoniły nas właśnie te duże problemy z rozszerzaniem diety, snem i ogólnie zachowaniem Benia. Bardzo trudno go wyciszyć, non stop musi być w ruchu i ciągle robić coś nowego. Co chwilę szuka kolejnych bodźców, bo wszystko jest na chwilę. Przykładowo, posiłek trwa minutę, ponieważ nie jest w stanie wysiedzieć dłużej w krzesełku. Niemal wszystkie czynności pielęgnacyjne to walka, płacz i ucieczka (wyjątkiem jest kąpiel i zmiana pampersa, ale tylko dlatego, że w trakcie zapewniamy mu atrakcje i przy tym stoi, bawiąc się). Najgorzej jest z wycieraniem buzi i rąk, bo mokre chusteczki przyprawiają go o spazmy. Do tego nie lubi przytulania, więc trudno go uspokoić, gdy płacze. Też mocno obija się o szczebelki łóżka, wali w nie głową. Podobnie jest z lustrem i szybami. Mocno też wali rączkami o różne powierzchnie. Zdarza mu się mnie gryźć i czasem drapie siebie. Dla mnie było jasne, że ma jakieś problemy z odczuwaniem własnego ciała i bodźcami dotykowymi, więc chciałam, żeby specjalista powiedział co z tym robić. Trafiliśmy na fajną babkę, która jest też fizjoterapeutką, więc tak całościowo na niego spojrzała. Ponoć nie ma tragedii i jego problemy są na takim średnim poziomie. Mówiła, że miewa dużo bardziej hardcorowe przypadki. Jak usłyszałam o chłopcu, który nazbierał sobie w jej gabinecie stos drewnianych zabawek, by się w niego rzucać z całą siłą, to faktycznie uznałam, że jeszcze nie jest tak źle 😬

  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 21 maja, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol wrote:
    Kasia, nie spodziewam się, że zacznie szybko mówić, bo nawet gaworzyć zaczął dopiero po 9 miesiącu. Umówiłam nas do neurologopedki specjalizującej się w problemach z obniżonym napięciem i karmieniem. Miło mnie zaskoczyła już sama rozmowa telefoniczna, więc mam dużą nadzieję, że pomoże.

    Blondi, super, że sesja tak dobrze się udała i jesteś zadowolona z efektów! 😊 My jesteśmy z Łodzi. A do konsultacji SI skłoniły nas właśnie te duże problemy z rozszerzaniem diety, snem i ogólnie zachowaniem Benia. Bardzo trudno go wyciszyć, non stop musi być w ruchu i ciągle robić coś nowego. Co chwilę szuka kolejnych bodźców, bo wszystko jest na chwilę. Przykładowo, posiłek trwa minutę, ponieważ nie jest w stanie wysiedzieć dłużej w krzesełku. Niemal wszystkie czynności pielęgnacyjne to walka, płacz i ucieczka (wyjątkiem jest kąpiel i zmiana pampersa, ale tylko dlatego, że w trakcie zapewniamy mu atrakcje i przy tym stoi, bawiąc się). Najgorzej jest z wycieraniem buzi i rąk, bo mokre chusteczki przyprawiają go o spazmy. Do tego nie lubi przytulania, więc trudno go uspokoić, gdy płacze. Też mocno obija się o szczebelki łóżka, wali w nie głową. Podobnie jest z lustrem i szybami. Mocno też wali rączkami o różne powierzchnie. Zdarza mu się mnie gryźć i czasem drapie siebie. Dla mnie było jasne, że ma jakieś problemy z odczuwaniem własnego ciała i bodźcami dotykowymi, więc chciałam, żeby specjalista powiedział co z tym robić. Trafiliśmy na fajną babkę, która jest też fizjoterapeutką, więc tak całościowo na niego spojrzała. Ponoć nie ma tragedii i jego problemy są na takim średnim poziomie. Mówiła, że miewa dużo bardziej hardcorowe przypadki. Jak usłyszałam o chłopcu, który nazbierał sobie w jej gabinecie stos drewnianych zabawek, by się w niego rzucać z całą siłą, to faktycznie uznałam, że jeszcze nie jest tak źle 😬
    Mogę Cię pomęczyć na priv któregoś dnia? :D

  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 21 maja, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Mogę Cię pomęczyć na priv któregoś dnia? :D

    No pewnie, pisz śmiało 😃

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 21 maja, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassia spoko ta lekarka. Fakt ze to byla videoporoda ale no żadna różnica. Z Warszawy jest.

    Jak tam ucho? Mi dziś z przedszkola kazali syna odbierać i juz jest na antybiotyku na ucho. Chyba cos szaleje bo non stop te uszy kto ma chore.

    Tanasi na mojej to sio gilu testowałam jak miala z 5 miesięcy. Żyje😅

    Mariola,Blondi,Anaabit i reszta z szalonymi dziećmi. Współczuję Wam ,bo to co piszecie to mialam z dwójką i wiem jakie to piekło. Jakkolwiek to zabrzmi,jak czytam co piszecie to cieszę się ,że to mnie tym razem nie dotyczy....

    Kkk77 jak tam auto.

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 21 maja, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę nie wiem jak to ucho w sumie, bo na kontrolę kazali mi iść pod koniec antybiotyku. Tak zawsze każą?
    Generalnie już nie m ma żadnych objawów, śpi w nocy dużo lepiej, gorączki nie ma to chyba jest ok?

    To współczuję też chorego ucha 😥 nie wiem skąd to. Moja miała 2 tyg delikatna infekcje która w ogóle nie wyglądała groźnie, jakiś mały katar, nie robiłam jej inhalacji bo się nie dało no i może od tego..

    age.png

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 22 maja, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol to widzę że my z tego samego miasta :)

    Marsol lubi tę wiadomość

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 22 maja, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Blondie, niby laktoferyna jest na poprawę odporności
    Już o tym czytałam nie raz, chyba nawet u Pana tabletki i właśnie dziś podczas szczepienia (mieliśmy 3cie bexero) pytałam
    U mojej córki laktoferyna działała cuda, potem przeszliśmy na colostrum i to już w ogóle była bajka, z dziecka chorego dosłownie co miesiąc miała tylko tydzień nieobecności w pierwszej klasie, do tego dawałam olej z czarnuszki 🙂

    Elza1234, Blondi29, Anabbit lubią tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 22 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    U mojej córki laktoferyna działała cuda, potem przeszliśmy na colostrum i to już w ogóle była bajka, z dziecka chorego dosłownie co miesiąc miała tylko tydzień nieobecności w pierwszej klasie, do tego dawałam olej z czarnuszki 🙂
    Super 😻 dziś idę do apteki odebrać leki dla mnie, więc od razu kupię i będę podawać :)

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 22 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol jak tak opisałaś swojego synka to trochę też jak mój... Też nie usiedzi w miejscu i ostatnio karmienie to jest w biegu, w krzesełku posiedzi moment i już coś zauważy, coś go zainteresuje i koniec, on wstaje i wychodzi 🤦 chociaż tyle dobrze, że przytulanie lubi i od jakiegoś czasu nawet sam się tak słodko wtula 😊
    Musze pogadać z naszą fizjo jak będę w przyszłym tygodniu, bo ona też jest terapeutka SI. Jakby to nam pomogło na spanie to byłabym wniebowzieta, bo cała resztę zniosę, ale marzę o śnie 🫣

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 22 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktoferyna też dobrze działa na wchłanianie żelaza. W sumie chyba kupię też młodemu przed żłobkiem.

    Cel bardzo fajnie to opisałaś na FB, mam nadzieję, że mi się nigdy nie przyda a za Ciebie trzymam kciuki.

    Cel95 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 22 maja, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, właśnie tak mi się wydawało, że też jesteś z Łodzi 😄

    Margaretka, to porozmawiaj z tą fizjo. Może też jest coś u Was na rzeczy. Ta nasza powiedziała, że ćwiczenia SI nieco pomagają w kwestii snu, bo układ nerwowy może bardziej się wyciszyć, ale to nie jest stricte ta działka. Nam poleciła psycholożkę zajmującą się problemami ze snem u dzieci. Mamy z nią konsultację telefoniczną w przyszłym tygodniu. Dam znać czy było warto i czy mogę polecić.

    Margareetka lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 22 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Laktoferyna też dobrze działa na wchłanianie żelaza. W sumie chyba kupię też młodemu przed żłobkiem.

    Cel bardzo fajnie to opisałaś na FB, mam nadzieję, że mi się nigdy nie przyda a za Ciebie trzymam kciuki.
    Właśnie ja brałam na żelazo na pewno ;)

    Marsol - daj znać z tym snem, moja przyjaciółka ma problem już z drugą córką, może bym wtedy jej poleciła

    Marsol lubi tę wiadomość

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 22 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka z tymi uszkami.

    Kupowala któraś z Was hel do balonów w butli 1 razowej? Obawiam się że to jakieś g.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 22 maja, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszliśmy na spacer na drzemkę, doszłam do końca naszej ulicy tak około kilometr i już musiałam wracać, bo wpadł w taki płacz 🫠 w tym wózku zaczął wygibasy jakby kto nad nim egzorcyzmy odprawiał. W połowie drogi powrotnej już musiałam go wziąć na ręce, bo zaczął się krztusić od tego płaczu...
    Coś czułam po dzisiejszej nocy, że ten dzień nie będzie zbyt dobry, a to dopiero 10 🤦

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3301 4096

    Wysłany: 22 maja, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z kawą którą zrobiłam sobie jakoś dwie godziny temu 😅 mamy gości na weekend i młody nie dał mi nic ogarnąć, więc z desperacji wsadziłam ich na huśtawki w ogrodzie i biegam co dwie minuty między domem a huśtawką xd zaraz wyzionę ducha

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 22 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Witam się z kawą którą zrobiłam sobie jakoś dwie godziny temu 😅 mamy gości na weekend i młody nie dał mi nic ogarnąć, więc z desperacji wsadziłam ich na huśtawki w ogrodzie i biegam co dwie minuty między domem a huśtawką xd zaraz wyzionę ducha

    To ja tak wczoraj zamknęłam młodego w kojcu puściłam rumbe i latałam szukać kurczaka na podwórku bo się nie mogłam doliczyć haha tez latałam co chwila sprawdzić czy się skapnął ze mnie nie ma.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 22 maja, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Witam się z kawą którą zrobiłam sobie jakoś dwie godziny temu 😅 mamy gości na weekend i młody nie dał mi nic ogarnąć, więc z desperacji wsadziłam ich na huśtawki w ogrodzie i biegam co dwie minuty między domem a huśtawką xd zaraz wyzionę ducha
    Ja po tym miesiącu z dwójką w domu popadam w stany depresyjne serio respect że to ogarniasz tak długo… ciekawa jestem jak tam żyje Gusia i czy dalej zaczyna dzień Matchą i jogą 🤣

    Tanashi lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3301 4096

    Wysłany: 22 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    Ja po tym miesiącu z dwójką w domu popadam w stany depresyjne serio respect że to ogarniasz tak długo… ciekawa jestem jak tam żyje Gusia i czy dalej zaczyna dzień Matchą i jogą 🤣

    Wiesz co, pod pewnymi względami jest mi łatwiej z dwójką, bo teraz nawet córka chwilę go pobujala czy robiła mu babki w piaskownicy, to się lepiej bawił niż jakby był sam. Ale pod innymi gorzej, bo wiadomo że kupa i głód nadchodzą zawsze wtedy gdy zabiorę młodego na drzemkę 🤣 No i dla mnie chyba najgorsze jest to paplanie całą dobę, czasem muszę chodzić 10 razy dziennie siku żeby chociaż 1.5 minuty ktoś do mnie nie mówił, bo jak młody jednocześnie jęczy, ja próbuję coś zrobić, a ta nie przestaje mówić i nawet wdechu nie bierze w tym monologu to czuję że zaraz pierdolne w ścianę czasem xD

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 22 maja, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple i Cel mam pytanie o prenatalne. Bo z tego co pamiętam robiłyście w Hi-Gen? Byłyście zadowolone? U kogo robiłyście?

    age.png
‹‹ 2848 2849 2850 2851 2852 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ