CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Revolutionary, przykro mi z powodu babci. Mam nadzieję, że leczenie jednak będzie wchodziło w grę. Trzymaj się dzielnie!
Kasia, współczuję tych przebojów z lekarzami. Ja już przywykłam do bagatelizowania objawów u dorosłych, ale u dzieci niezmiennie mnie to (jeszcze) wkurza.
Moje dziecko po 4 dniach bycia najgorszą wersją siebie stało się najsłodszą dzidzią na świecie. Od wczoraj ma świetny humor, śpiewa lalala, je normalniej, a nawet spał 12 godzin z dwiema krótkimi pobudkami. Chwilo trwaj! Mamy dziś konsultację z terapeutką SI i mam nadzieję, że to go nie zepsuje, bo reaguje ciężkim płaczem na obcych. -
No w 10 godzin to faktycznie ucho moze się zapalić. Tak bywa czasem.
Tanasi na pewno przesadzasz z tym bajzlem.
Moja dzisiaj strasznie marudzi. Dałam jej paracetamol,zobaczymy.
Robimy z nią sernik na zimno dla męża ale robiąc sernik bez bmk czuje się jak jakiś wariat.
Zapisałam małą do dwóch chirurgów,każdy bierze 450 zl za wizytębo to profesory (eden wylada jak zbok). Mam nadzieję, ze jakiś pomoże z tymi kupami bo to jest jakaś tragedia. -
No jeśli ma.już prawie rok i nie jest na poziomie dwu-trzylatka to faktycznie dureń jakich małoMargareetka wrote:Ja byłam dziś z młodym na sensoryce i w sumie wyszłam wkurzona, bo zajęcia są niby opisane jako 0-3l a tam same około dwulatki, biegają, mówią, rozumieją wszystkie zabawy. Wyszłam z poczuciem, że moje dziecko jest głupie

Cel95 lubi tę wiadomość
-
Margareetka wrote:Ej te dzieci serio były takie grzeczne 😲 prędzej to mój bobas chciał na nie wchodzić 😅
Czyli jednak w kluczowej kategorii wygrywa!23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Revolutionary trzymaj się, kciuki żeby jednak się poprawilo23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Kkk, czy ja się chwaliłam tarczycą? Mam wyniki z dziś, tragedia. Także se zapeszyłam
W sumie wszystko jest źle, leukoprnia, neutropenia sporo większe, skok tsh do 5tki nigdy tyle nie miałam od 20 lat jak sie lecze, 10 tys przeciwciał, ob pierwszy raz jak badam też poza normą itp
No słabo jest🤪Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 14:36
23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Kameleon dziś podczas zwiedzania ogrodu, oczywiście w największym i najbrudniejszym piachu:
Chodzi sobie i chodzi, ja za nim krok w krok, córka podeszła żebym ją spsikala jeszcze raz na komary, bo gryzą. Odwróciłam się na sekundę żeby spsikac, a ziomek zrobił fikołek do tyłu, chciał się odruchowo złapać mlecza, więc w trakcie fikołka wyrwał go, położył się na plecach, ręce wyprostowane, po czym na koniec zgiął rękę i piach z tego mlecza nasypał mu się do buzi, oczu i nosa 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️
Chłopaki to jest jakiś inny gatunek, przysięgam xD -
Kk to nie jest ta dr C co Karola ja kojarzy?
Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 17:03
23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Cel95 wrote:Kk to nie jest ta dr C co Karola ja kojarzy?
Tak
Kiedyś miała jeszcze względnie przyzwoitą cenę, ale jakiś czas temu się pozmieniało xD no ale parę osób zrezygnuje to i tak wyjdzie na jedno, a mniej wizyt, niektórzy w desperacji zapłacąWiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 17:14
-
Fajna cena.
Mój lekarz ma 450 zł za to 😁 a ma więcej followersów haha
Moim zdaniem ma uczciwy cennik, a 2000 to już u niego prawie 5 wizyt vs 1 u tej babki, spora przesada23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Revolutionary przykro mi z powodu babci

No poniosło tą panią z tym cennikiem.
Cieszę się, że mam bardzo fajną ginekolożkę z pakietu z pracy, złoto kobieta a bez pakietu jakbym chciała iść to chyba 400 zł za prowadzenie ciąży a za normalną wizytę mniej, więc taka chyba zwykła krakowska cena.
W ogóle tak z odjechanymi cenami u lekarzy, pamiętam jak używałam te ósemki, to było jeszcze jak byłam na studiach i sobie dorabiałam, wiec moja wypłata wynosiła jakies zawrotne 800 zł za pół etatu (w tamtych czasach, czyli jakoś w 2017 roku to chyba około 1600 netto to była najniższa krajowa) a chirurg szczękowy prywatnie mi powiedział, że i niego 800 zł to za usunięcie nieskomplikowanej ósemki, więc poszłam na NFZ do szpitala i usunęli mi w ten sam dzień co przyszłam na konsultacje, bo akurat ktoś zwolnił miejsce.
I tak chciałam spytać jak mi się to przypomniało, Tanashi usuwałaś prywatnie? Jestem ciekawa jakie teraz są ceny.









