Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 21 maja, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już druga drzemka u nas leci...
    4h po podaniu paracetamolu znowu miała 38°
    Do przychodzi dzwonilam,mamy przyjsc miedzy 16 a 18 na dyżur.

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 21 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Mariola na ta nadwrażliwość super sa takie piłki z kolcami. Małej masowałam kilka razy na dzień ciało i głowę dosyć szybko sie odwrażliwiła.

    Masaże tymi piłeczkami też są na liście z zaleceniami. Od wczoraj masujemy 3 razy dziennie. Dzięki Karola! Dobrze wiedzieć, że są efekty.

  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 21 maja, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit no malinowa chmurka to nie jest byle co, długo się robi, także podziwiam. Ja bym pewnie dała radę zrobić z moim młodym, ale nasze dzieci w temperamencie to są jak niebo i ziemia mam wrażenie.

    Truskawka może też być trzydniówka jak tylko temperatura skacze a nie ma innych objawów.

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 21 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mnie cieszy, ze boostujecie moje juz wybujałe ego, ale ta malinowa się serio w opór łatwo robi nawet z moim armagedonem xd wystarczy rozłożyć robotę na cały dzień 😂 rano kruche się upiekło, potem ogarnęłam galaretkę i krem. Złożyłam i beza w piekarnik. Dłużej mi się zeszło z marchewkowym bo trzeba zetrzeć marchewki i pokroić orzechy 😂😂😂

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 21 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka może tak jak Blackapple pisze i to tylko trzydniówka 🤞 Daj znać po lekarzu.

    Karola a taki masaż piłeczka myślisz że pomoże na niechęć zakładania ciuchów przez głowę?

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 21 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w nocy każda pozycja, kopanie a nawet bodyslam w spiaca ofiare. Nogi przy poduszkach i zawsze okrycie skopane i spodenki zdjete. Budze się co chwilę bo mi się wydaje że przelazł przez nogi i spada...

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 21 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że zajmowanie się dzieckiem, które ma 2h drzemki w ciągu dnia to jest inne macierzyństwo niż to czego doświadczałam dotychczas. Ona teraz śpi więcej niż gdy miała 5 miesięcy 😳😳😳😳

    Elza1234, Marsol, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 21 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Truskawka może tak jak Blackapple pisze i to tylko trzydniówka 🤞 Daj znać po lekarzu.

    Karola a taki masaż piłeczka myślisz że pomoże na niechęć zakładania ciuchów przez głowę?
    Tak,pomoga. Nawet kilka razy w ciągu dnia możesz taka piłeczka przejeżdżać po głowie,twarzy ,szyi. Zarzucać pieluchę na głowę (akuku),obejmować głowę dłońmi i sciaskać lekko

    Margareetka lubi tę wiadomość

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 21 maja, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, mam nadzieję, że leki siądą dobrze. A jak lekarz, spoko? Ja brałam raz eliceę to na lęki bardziej niż depresję ale spoko były.

    Truskawka mam nadzieję że u Ciebie diagnostyka pójdzie lepiej niż u mojej 😅

    Anabbit, już przestań powtarzać o tych 2h drzemki 🤣 u mnie za to po tym antybiotyku to już w ogóle szatan wstąpił w moje dziecko. Nie chce siedzieć w krzesełku, ciągle coś chce no kurde łatwe macierzyństwo chyba już u mnie zakończone 🫣 albo to przejściowe może. Oby 😆

    Marsol to pewnie zacznie później mówic, nie stresuj się. Moja starsza tak na poważnie zaczęła jak miała 2 lata, przez niskie napięcie ogólnie.

    age.png

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 21 maja, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz tez uwaza że ta gorączka to od zębów.
    Mam nadzieje że przejdzie do jutra,bo na weekend mielismy plany 😅

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3300 4096

    Wysłany: 21 maja, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle polecam na przyszłe żłobkowe i nie tylko katarki sól do kąpieli "Sio Gilu", ładnie, intensywnie pachnie i wychodzi lepiej cenowo niż ta popularna zielona z Rossmanna. Niby od 1 roku życia, ale Kameleon już testował, trzy tygodnie chyba mu różnicy szalonej nie zrobią 😜

    kasssia, Anabbit, Margareetka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 21 maja, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś pediatra powiedział żebym młodej zaczęła laktoferyne dawać

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 21 maja, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    Karola, mam nadzieję, że leki siądą dobrze. A jak lekarz, spoko? Ja brałam raz eliceę to na lęki bardziej niż depresję ale spoko były.

    Truskawka mam nadzieję że u Ciebie diagnostyka pójdzie lepiej niż u mojej 😅

    Anabbit, już przestań powtarzać o tych 2h drzemki 🤣 u mnie za to po tym antybiotyku to już w ogóle szatan wstąpił w moje dziecko. Nie chce siedzieć w krzesełku, ciągle coś chce no kurde łatwe macierzyństwo chyba już u mnie zakończone 🫣 albo to przejściowe może. Oby 😆

    Marsol to pewnie zacznie później mówic, nie stresuj się. Moja starsza tak na poważnie zaczęła jak miała 2 lata, przez niskie napięcie ogólnie.


    Może nasze córki się wymieniły chwilowo, bo to co opisujesz brzmi jak moja codzienność xDDDD

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 21 maja, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka trzymam kciuki żeby to były zęby.
    Karola super, że udało ci się dotrzeć do lekarza. Mam nadzieję, że leki ci pomogą.
    Na co ta laktoferyna Elza?
    Anabbit u nas to samo z drzemka. Śpi od półtorej godziny do dwóch i ja mam inny komfort życia. Jeszcze tak idealnie ja sobie robi, że nie jest marudna na wieczór. Ale przestawiała się chyba ze dwa miesiące i była kaplica. Za zmęczona żeby pójść na drugą, ale potem chciała spać o 17/18 i musieliśmy ją przetrzymać do godziny. Nasza też skacze po łóżku. Zastanawiam się czy nie wymienić jej łóżeczka na turystyczne; bo się cała obija.
    Dostałam dzisiaj zdjęcia i ryczę od godziny. Serio, są tak piękne. Dopiero jakoś do mnie dociera, że w tym wieku spełniło się moje największe marzenie i mam swoją rodzinę. Jest ciężko, ale jak widzę te zdjęcia to przypominam sobie do czego od zawsze dążyłam. Niby taka błachostka, a trochę otrzeźwia zmęczonego trudną codziennością człowieka. Teraz żałuję, że nie zrobiłam ciążowej i noworodkowej. Choć może i lepiej; bo już całkiem bym się zaryczała z sentymentu

  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 21 maja, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol nie wiem czy pisałaś, ale skąd jesteście? I co was skłoniło do terapii SI?

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 21 maja, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, super, że takie masz odczucia czyli było warto iść na zdjęcia😊

    Ja tak myślę, kiedy np jest mi słabo, nie mam siły, a trzeba się zająć Małą i rozrabia. Myślę o tym jak płakałam i było mi smutno i od razu mam więcej siły😁

    Dziś po tej mojej rozmowie z prawnikiem wiem co robić, czego nie (napisałam Wam mały post na fb). I w tej sytuacji jak już mam swój plan żłobek anuluję bo to bez sensu. Nie ma co im miejsca trzymać bo to mega kameralny opiekun dzienny, na pewno ktoś się załapie.

    Patrząc po moim zdrowiu już raczej nie będziemy iść w rodzeństwo. Maluch zasługuje na wszystko co najlepsze, a ja resztką sił ciągnę mimo ogromu wsparcia. Więc skoro to mój czas raz w życiu to sobie z nią zostanę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 20:49

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 21 maja, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel, a czemu kontaktowałaś się z prawnikiem?

    Blondi zazdroszczę udanej sesji 😻

    Anabbit, no może faktycznie 🤣 równowaga w naturze musi być.

    A u mnie młodsza zasnęła pieknie u taty i śpi w najlepsze… a muszę ją zaraz obudzić na antybiotyk 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 20:50

    age.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 21 maja, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ostatnia szara komórka w moim mózgu protestowała po analizie 50 różnych scenariuszy, więc w końcu wybrałam jeden niby najlepszy i przeanalizowałam go z prawnikiem. Nie chciałabym popełnić błędu 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 20:52

    kasssia lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 21 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondie, niby laktoferyna jest na poprawę odporności
    Już o tym czytałam nie raz, chyba nawet u Pana tabletki i właśnie dziś podczas szczepienia (mieliśmy 3cie bexero) pytałam

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 21 maja, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Blondie, niby laktoferyna jest na poprawę odporności
    Już o tym czytałam nie raz, chyba nawet u Pana tabletki i właśnie dziś podczas szczepienia (mieliśmy 3cie bexero) pytałam
    Okej, myślałam, że macie jakieś inne problemy i to ma w czymś pomoc. Dobrze wiedzieć na przyszłość

‹‹ 2847 2848 2849 2850 2851 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ