Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 22 maja, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dla równowagi tych słabszych dni powiem wam, że opłaca się pomęczyć z tym uczeniem samodzielnego zasypiania. Młoda juz drugi dzień poszła na drzemkę sama. W sensie po prostu siedzę przy niej, ale nie mówię, nie dotykam, nie kładę jej. Po prostu jestem. Biega po łóżeczku, cieszy się i nagle zasypia. Na noc idzie nam jeszcze trochę gorzej, ale myślę, że to wina mojego zmęczenia i może ona wyczuwa tę presję z mojej strony. Natomiast nie sądziłam w życiu, że ten sen się kiedykolwiek poprawi i że nie będę musiała jej usypiać na rękach godzinami. Wreszcie zaczynam odżywać. Serio, polecam nawet przebrnąć przez te kilka dni krzyków jeśli ktoś ma podobny problem

    Margareetka, Marsol, Elza1234, Katikat lubią tę wiadomość

  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 22 maja, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Kassia spoko ta lekarka. Fakt ze to byla videoporoda ale no żadna różnica. Z Warszawy jest.

    Jak tam ucho? Mi dziś z przedszkola kazali syna odbierać i juz jest na antybiotyku na ucho. Chyba cos szaleje bo non stop te uszy kto ma chore.

    Tanasi na mojej to sio gilu testowałam jak miala z 5 miesięcy. Żyje😅

    Mariola,Blondi,Anaabit i reszta z szalonymi dziećmi. Współczuję Wam ,bo to co piszecie to mialam z dwójką i wiem jakie to piekło. Jakkolwiek to zabrzmi,jak czytam co piszecie to cieszę się ,że to mnie tym razem nie dotyczy....

    Kkk77 jak tam auto.

    Zużyło olej bo ostatnią wymianę miało 3 lata temu 🤡 powiedzieli, że jest tak zajebiste, że mam nim jeździć następne 10 lat i nie zmieniać, bo co nowsze to tylko gorsze robią XD

    Kocham te gordonki, młody śpi już drugą godzinę, szkoda że nie są codziennie 😂 Głodna jestem jak cholera, ale wole głodować niz go niechcący obudzić xd

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 22 maja, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłop wrocił rano z pracy i pierwsze co powiedział jak mnie zobaczył to 'Ale chujowo wyglądasz.'
    Tak,nocka była cudowna 😒 Ale poranek i dalej nie lepiej.
    Dziecko jeść nie chce,gorączka jej wraca co 7h Ale jak dostanie ibuprom to jest ok humor. Jak jej czegoś nie pozwoliłam to tak się zanosiła płaczem że zwymiotowała. Co dwie godziny robi drzemki pół godzinne.
    Jak tak ma wyglądać to jej ząbkowanie to już niech bedzie szczerbata 🙈

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 22 maja, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka, romantyk pełną gębą.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 22 maja, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Blackapple i Cel mam pytanie o prenatalne. Bo z tego co pamiętam robiłyście w Hi-Gen? Byłyście zadowolone? U kogo robiłyście?

    Tak, ja byłam bardzo zadowolona, z tego co pamiętam to obie chodziłyśmy do dr Zdebika. Bardzo dokładnie robił USG i mówił od razu co widzi, mnie na tym zależało, bo nie lubię jak lekarz tylko sobie patrzy i klika i nic nie mówi, bo od razu się stresuje, że coś nie tak. Panie z recepcji też są przemiłe.

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 22 maja, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka gdyby mi nie było szkoda dziecka to zostawiłabym go na noc z nią i sama poszła w pizdu. Ewentualnie powiedziałabym, że on nie tylko wygląda, ale i jest ch… :) Nie ma to jak trochę afirmacji na dobry dzień. A wy byłyście w końcu u tego lekarza? Chyba tak, ale już się boję, że pokręciłam. Nie pocieszę cie; bo moja tak przechodzi każdego zęba. Tydzień nie śpimy, stan podgorączkowy, marudzenie, biegunka, wysypka na pośladkach. Ogólnie masakra. Trzymam kciuki żeby to była jednorazowa akcja. Albo niech jej wyjdą wszystkie na raz

  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 22 maja, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    Zużyło olej bo ostatnią wymianę miało 3 lata temu 🤡 powiedzieli, że jest tak zajebiste, że mam nim jeździć następne 10 lat i nie zmieniać, bo co nowsze to tylko gorsze robią XD

    Kocham te gordonki, młody śpi już drugą godzinę, szkoda że nie są codziennie 😂 Głodna jestem jak cholera, ale wole głodować niz go niechcący obudzić xd
    Jakie masz auto, że takie dobre? Bo nasze jedno chyba się kończy i robimy rekonesans. A tak poza tym to też głoduje na czas drzemek. Swego czasu odpuszczałam nawet siku byle mieć chwilę spokoju więc rozumiem XD

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 22 maja, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple u mnie ten sam lekarz i podpisuje się, mój ginekolog go polecił

    Truskawka jesteś piękną kobietą.
    Masz zero wsparcia więc nie wątpię, że wyglądasz zmęczenie. Ja wyglądam zmęczenie, a mam ogrom wsparcia.
    Tekst mega słaby. Kobieta tak zmęczenie wygląda na ile jej facet jest dobrym facetem i ojcem, a Twój brzmi jak taki wrzód na tyłku,a nie wsparcie

    Myślę, że lepiej dla twojego faceta, żeby nie spotkał nikogo z forum na żywo 🤪

    Margareetka, Blackapple, Anabbit lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 22 maja, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się, Męża dziś nie ma od rana do wieczora, a ja sobie obrałam za cel ogarnąć rzeczy na balkon. Auto nam padło więc raczej będzie nowe,a nie 5 naprawa w rok, zresztą prawka i tak nie używam więc udałam się pieszo do ogrodniczego po całą masę kwiatków. Dobrze, że roan pakowny. Chłop się zdziwi jak wróci 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 14:57

    Blondi29, Margareetka lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 22 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka idź mu powiedz, że tak chujowo wyglądasz, że musi ci teraz dać kasę na podratowanie wyglądu 😆 Powiedz, że musisz kupić sobie płatki pod oczy za 250 złotych, pakiet maseczek do twarzy za 180 i iść do kosmetyczki na pakiet za 600. Zaraz będziesz piękna i nic ci nie będzie potrzebne xd

    Kkk77 lubi tę wiadomość

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 22 maja, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj,z małą na plecach posiadzilam miętę,lawendę i koperek. Nawiozłam ziemi ze sklepu jak głupia. Syn w domu wiec wariatkowo. Ale zrobiłam porządek w rogu ogrodu,tam takie pobudowalne rzeczy. Jakieś drewno,palety,stare krzaki,deski,cegły. Pukładałam to z sensem ,bio spakowałam do 10 worków 120 litrowych.
    I nagle się jakoś zrobiło tak,że pakowałam.się w Tatry, a babcia przyjechała wnuczka zabrać do siebie na weekend. Takie czary mary 😅Nagły zwrot akcji

    event.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 22 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka co za buc... Brak słów :/
    Dziecko chore, jesteś z nią sama i jak on może mówić takie coś 🤬

    Cel, Blackapple dzięki wielkie za opinie :)

    Blackapple lubi tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 22 maja, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2c39c7f438926.jpghttps://zapodaj.net/plik-W02tKoYYL9

    Chyba zostawimy tacie do posprzątania 😆

    Katikat, Elza1234, Margareetka, Tanashi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1123 593

    Wysłany: 22 maja, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh pięknie!

    Moj oczywiście zapomniał o dniu matki...

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9260 8049

    Wysłany: 22 maja, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Heheh pięknie!

    Moj oczywiście zapomniał o dniu matki...
    A może tak mówi, żeby cię zaskoczyć?
    Ja już jeden prezent dostałam 🙈 i chyba kręcą jakąś laurkę bo znalazłam blok techniczny w domu

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3301 4096

    Wysłany: 22 maja, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nawet sobie nie robimy prezentów na dzień matki i ojca 😅 ale przypominałam dziś mężowi żeby zamówił prezent dla teściowej na dzień matki, córka słyszała i chciała mi coś dać, zapakowała w ręcznik swoją szkatułkę na biżuterię 🫣 Słodzinka

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 22 maja, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi ja poproszę przepis na naukę samodzielnego zasypiania, bo po powrocie z wakacji chcemy spróbować przenieść ją do łóżeczka w końcu.

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1123 593

    Wysłany: 22 maja, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na pewno nie bo zaczyna nowa prace kończy kurnik i 1000 rzeczy ma zaległych do zrobienia łącznie z koszeniem poletka. Powiedzialam mu to coś teraz ogarnie.

    Ja mojej mamie zamówiłam kwiaty z dostawą.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 22 maja, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno nie dostanę nic na dzień matki. Mój mąż jest niezbyt sentymentalny. Ja rok temu dałam mu drobnostkę na dzień ojca, ale teraz chyba też odpuszczę. Czekam na laurki i naszyjniki z makaronu

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 22 maja, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama sobie kupię prezent na pierwszy dzień matki, bo chce mieć pamiątkę 🫣

    age.png
‹‹ 2849 2850 2851 2852 2853 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ