Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1123 593

    Wysłany: 23 maja, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi kurami to dopiero testujemy tylko 6 i taki samorobny kurniczek mini. Niestety duzo mamy zagrożeń. Sokół, psy, kot myśliwy, dzikie ptaki. Więc się obawiam jak to będzie. Trochę wybredne do resztek są co mnie martwi bo miały czyścić.


    Nam się kamiq marzył ale została octavia i w sumie chyba lepszy ma bagażnik.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 23 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit powodzenia w dalszym pakowaniu i udanego urlopu 🍹

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 23 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi to racja z dwójką, że są aspekty pozytywne 😅
    Ja sama się nakręcam że muszę gotować i ma być czysto i to mnie głównie zajeżdża… w ten weekend chcemy zrobić balkon to będziemy sobie tam chociaż siedzieć.

    Karola fajnie macie na tym Śląsku że tak blisko w góry, ja całe życie w centrum to wszędzie daleko.

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3301 4096

    Wysłany: 23 maja, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia i feel you, dla mnie właśnie najgorsza jest w siedzeniu z dziećmi cały czas ta chęć zrobienia porządków, której nie mogę zrobić 🤣 chodzę po domu i patrzę ile rzeczy jest do zrobienia, ale ręce wiecznie zajęte i mogę sobie tylko popatrzeć 😅 no nic, kiedyś będą sfochowanymi nastolatkami i nie będą chcieli na mnie patrzeć, wtedy będę nadrabiać 🤣

    My dziś dalej walczymy z domkiem do złożenia, tzn. mąż walczy. Kumpel przyjechał to pomoże mu skręcać, bo te panele są wielkie i potrzeba jednej osoby do trzymania, a drugiej do wkrętarki. Może przed roczkiem się wyrobimy 🤣

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 23 maja, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat jakie macie te kury? Jakieś zwykle nioski? Zaczęłam ostatnio oglądać profil Kura Agata na FB i fajne są te kurki sliki.

    Cel, wiem, że byłaś wczoraj w ogrodniczym, ale jakbyś coś jeszcze potrzebowała to daje znać, że w Castoramie na Sosnowieckiej jest akcja 'Kwiaty za elektrograty', trochę co prawda zabiedzone te kwiatki dają, ale stwierdziłam, że na pewno odratuję i dostałam 2x petunie, 1x begonie, 1x werbene i 1x lobelię. Przy okazji oczywiście jeszcze kupiłam 3x fuksje, 1x begonie i 1x petunię. Jak już ostatecznie ogarniemy nasz ogródek to chyba zbankrutuje na kwiatki, jakoś grzebanie w ziemi zaczęło mnie uspokajać, czy to już starość?



    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 23 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, pies mi zaserwował gorsza nockę niż noworodek xD

    Popołudniu widziałam, że zrobiła rzadszą kupę, Ale tak bez paniki. O 23 poszłam się myć, Stary został na dole na kanapie - zasnął. Ja myję zęby i słyszę nerwowe tuptanie. To schodzę na dół, pieska zestresowana pod drzwiami to ją wypuszczam. Ale no coś mi śmierdzi starym kocim żarciem. Biedna strzeliła to rzadkie wielkie kupsko w kuchni (dobrze że nie mamy dywanów, bo kiedyś zrobiła tak na dywan 🙈) - Stary oczywiście jak śpi to bomba atomowa go nie obudzi. W nagrodę wygrał sprzątanie tego gówna. O 2 już sama nie wiem czy obudziło mnie stukanie pazurami o panele czy płacz młodego - nie wiem które obudziło się pierwsze xD Stary siedział u siebie w zwierzęcej kanciapie bo sprzątał u swoich podopiecznych węży 😂 wiec lecąc do młodego, dzwonie po niego żeby biegł psa wypuścić na ogrodek 🫠 młody jak się obudził to do 3:30 przewalał nam się po łóżku i nie umiał zasnąć, w końcu stwierdziłam, że stara metoda dam mu mleko - jak je robiłam to w łóżeczku znalazł sobie książeczkę i się mega ucieszył i zaczął oglądać XD na szczęście po mleku zasnął, ale ja zasnęłam nie na długo, bo 4:20 znowu pies chciał kupę. Później znowu o 7, a o 8 młody się obudził XD jak na złość na biegunkę mieliśmy w domu tylko 1 tabletkę węgla i stoperan, ale no nie chciałam jej dawać stoperanu, jeśli się czymś struła, bo już lepiej żeby te toksyny wyszły… 1 tabletka węgla na 16kg to słaba dawka, ale dałam jej, a rano pojechałam po prawilne leki przeciwbiegunkowe dla piesków. Mam wrażenie, że dalej czuję ten gówniany zapach xD

    Jak na złość teraz ma drzemkę, a mi się nie chce spać, a później jedziemy na urodziny do mojej mamy xD

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1123 593

    Wysłany: 23 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Katikat jakie macie te kury? Jakieś zwykle nioski? Zaczęłam ostatnio oglądać profil Kura Agata na FB i fajne są te kurki sliki.

    Cel, wiem, że byłaś wczoraj w ogrodniczym, ale jakbyś coś jeszcze potrzebowała to daje znać, że w Castoramie na Sosnowieckiej jest akcja 'Kwiaty za elektrograty', trochę co prawda zabiedzone te kwiatki dają, ale stwierdziłam, że na pewno odratuję i dostałam 2x petunie, 1x begonie, 1x werbene i 1x lobelię. Przy okazji oczywiście jeszcze kupiłam 3x fuksje, 1x begonie i 1x petunię. Jak już ostatecznie ogarniemy nasz ogródek to chyba zbankrutuje na kwiatki, jakoś grzebanie w ziemi zaczęło mnie uspokajać, czy to już starość?
    Rosa zwykle nioski. Nic w okolicy innego nie znalazlam. Chciałam jeszcze sussex.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 23 maja, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie mąż ogarnia dziś piaskownice dla młodego, a ja piekę chleb i drożdżowe do popołudniowej kawki :) tak się zainspirowałam tym, że pieczecie że też mi się zachciało 😅

    Kkk cóż więcej powiedzieć... Gówniana noc 🫣

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 23 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No musze sie z Wami tym podzielić.
    Zajechali dziś do nas teście.
    Posiedzieli z zegarkiem w ręku- pół godziny. PÓŁ.
    Bo tesciowa w poniedziałek ma pogrzeb i ona musi koniecznie jechać kupić czarną marynarke (ta co ma przeciez nie moze byc).
    A od wejscia od razu teściowa do męża z tekstem Nagrywaj wszystko. Wiec on cale pol godziny nagrał,bez przerwy.
    Na wyjscie powiedziała że może oni kupią mieszkanie nad nami. Odpowiedziałam jej że jesli kupi to ja sie wyprowadze stąd.

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 23 maja, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka ale kazała nagrywać mała czy waszą rozmowę? Podziwiam cię. Ja bym już się chyba stamtąd zwinęła. Jedno gorsze od drugich. Współczuję ci

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9260 8049

    Wysłany: 23 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka to brzmi jeszcze bardziej przerażająco niż wczensiej

    Kkk ale gowniana noc 🙈 współczuję
    Mój pies lubi dostać biegunki albo wymiotów zawsze jak jestem sama w domu z młodą 🤡

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 23 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka to mega dziwnie brzmi, na cholere im takie nagrania, tylko sąd mi do głowy pdzychodzu, ale Wy nie jesteście małżeństwem, żeby brać rozwód. W razie czego będziesz mieć świadków z forum😅

    Nineq lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 23 maja, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple oo i jakie śmieci można zanieść?

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4248

    Wysłany: 23 maja, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Rosa zwykle nioski. Nic w okolicy innego nie znalazlam. Chciałam jeszcze sussex.
    Kurde zazdro. Marzę o kurach.

    Revolutionary jak babcia?

    Kkk77 gówniana sprawa... Lepiej juz?

    My wracamy z Tatr. Szybko bylo i super. Dałam rade nieść Małą przez 4 h i nawet mnie plecy nie bolą. Ciekawe bo syna jak nosiłam to bylam w super formie a mnie strasznie bolały, gorzej mi sie chodziło.

    event.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 23 maja, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Blackapple oo i jakie śmieci można zanieść?

    Ja miałam baterie, żelazko, mi Banda, blender ręczny i 2 wagi kuchenne, ale były na stronie jeszcze wypisane duże sprzęty AGD, elektronarzędzia i telefony .

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 23 maja, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobas pierwsze spotkanie z piaskownica bardzo nieśmiałe, mam nadzieję że mu się jednak spodoba. Póki co to bardziej my z mężem sobie przypominaliśmy dzieciństwo xd

    Truskawka Twój facet i jego rodzina to jakieś totalne nieporozumienie, jak jego taka baba wychowała to wiele wyjaśnia jego podłych zachowań :/

    Karola z tego co pisałaś to mała jest leciutka, więc może dlatego plecy mniej cierpią.

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3301 4096

    Wysłany: 23 maja, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kameleon dziś odkrył błoto, które siostra zostawiła w kuchni błotnej. Wskoczył w nie jak prosiak dosłownie 😅 była szybka kąpiel 😜

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 23 maja, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Kameleon dziś odkrył błoto, które siostra zostawiła w kuchni błotnej. Wskoczył w nie jak prosiak dosłownie 😅 była szybka kąpiel 😜
    Mój dziś wylał wodę z miski psa na siebie a potem polazł na trawę i kwiatki mojej mamy także błoto all around 😱

    Tanashi lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 23 maja, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę lepiej, ale ma też głodówkę, do jutra ją przetrzymam, chociaż będzie już wtedy śmiertelnie obrażona 🤡

    Moje dziecko to dusza towarzystwa, nie wiem po kim xD

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 24 maja, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Truskawka ale kazała nagrywać mała czy waszą rozmowę? Podziwiam cię. Ja bym już się chyba stamtąd zwinęła. Jedno gorsze od drugich. Współczuję ci

    Siebie i małą.
    Porażka na całej linii.

    Blacapple czy dobrze pamiętam że to Ty jako pierwsza zasugerowałaś nam trzydniówke?
    Gratulacje,możesz iść na medycyne. Wygrywasz uśmiech bąbelka 😅 Wczoraj na wieczór wysypka się zaczęła a dziś z rana już cała w niej jest 🙈

    age.png
‹‹ 2851 2852 2853 2854 2855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ