Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6159 4250

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wybieranie położnej na IkP bez bez sensu. Nikt tego nie ogarnia u mnie. Muszę dzwonić i pytac

    Chleb to jem bialy. Gardzę zdrowym pieczywem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2025, 14:12

    event.png
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werzol witaj na pokładzie! 🥳

    Ojeny, robi się nas naprawdę sporo, jak tak dalej pójdzie, to będziemy się na porodówkach spotykać. 🙈

    Dziewczyny ja nie rozpaczam, skoro Julian nie lubi zdrowego pieczywa będzie dostawał jasne, no życie. 😅 Jednak wiecie rozsądek podpowiada „jedz zdrowiej dla dziecka”, a dziecko swoje… 😂

    Mąż zarezerwował stolik w Chleb i Wino w Toruniu na 9 lutego tak już lekko walentynkowo. Lubię takie nasze wyjścia (nawet mamy taki układ, że minimum raz w miesiącu randka), ale ostatnio z uwagi na studia i samopoczucie było ich mniej, więc już nie mogę się doczekać. ☺️ Mam nadzieję, że wtedy Julek nie będzie wybredny i wciągnie wszystko ze smakiem, bo tam raczej kanapki z serem nie uraczy. 🤤🫠

    Alex_92, Anabbit, awokado 🥑, Werzol, eeemakarena, Revolutionary , Cel95, amoze lubią tę wiadomość

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 555 841

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście rację - na hasło ciąża magicznie znalazło się pełno terminów na jutro, pewnie i na dziś by dalo radę jakbym się bardzo uparła ale stwierdziłam że przebiduję już do jutra. Na drugi raz będę mądrzejsza, dzięki za poradę 🙂

    Margareetka, Weronka, Alex_92, Elza1234, eeemakarena, Lola93, Revolutionary , amoze lubią tę wiadomość

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie kontrolnej u mojego prowadzącego. Odstawiamy zupełnie dopegyt, bo mam teraz za niskie ciśnienie, kontynuujemy suple ciążowe, essentiale i magnez. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam powtórzyć badania. Na wizytę z szpitalu widząc tą kartę informacyjną tylko się uśmiechnął 🫢. Krzyś ma się dobrze, rośnie jak na drożdżach 🙃 Ruchów jeszcze nie czuję, ale doktorek mówił, że w sytuacji jak łożysko na przedniej ścianie i pierwsza ciąża mogę jeszcze chwilę poczekać i to zupełnie normalne.

    Karola Ty to jesteś agentka 😀 mama położna i to z takim doświadczeniem, a Ty nie chcesz jej martwić.

    Witam nowe dziewczyny i powodzenia 😊 fajnie, że powiększa się nam ta grupa.

    Za oknem pogoda rewelacja, aż nie chciało się wracać do domu.

    Jak reszta wizytujących?

    Margareetka, Weronka, Elza1234, przygodami66, Magdalenkaa, Lauraa, awokado 🥑, KarolaKinga, Natalia1992, Luna30, eeemakarena, Revolutionary , Cel95, KasiaGosiaWerka, amoze, Nosa, CelinaJan lubią tę wiadomość

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1716 1319

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od początku obyło się bez większych mdłości, czy problemów z jedzeniem.
    Wiadomo staram się jeść zdrowo, warzywka, owoce ale jak najdzie mnie ochota na frytki z McDonalda czy kebaba to też pojadę i zjem 😅

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i umówiłam się w końcu do dietetyczki na 04.02, także będziemy działać z tą nieszczęsną wątrobą 😀

    eeemakarena, KarolaKinga lubią tę wiadomość

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1518

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje jedzenie niestety do najzdrowszych nie należy… w pierwszym trymestrze najlepiej wchodziło mi słodkie. A teraz to różnie jakaś domowa pizza, makarony, czasami wleci też kebab, byle się nie kulać 🫣

    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to najlepsze są obiady od początku. Albo wcale ich nie ma albo jem bułkę z czymś 😆😆 ewentualnie makaron z pesto i parmezanem 🤪 pizze to może 2 razy jadłam w tej ciąży. I to oczywiście 2 kawałki i miałam dość bo więcej nie wcisnęłam.

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1998 1781

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zasadzie jem normalnie. Ani skrajnie zdrowo, ani niezdrowo 😂 co mnie zdziwiło, jem dużo mniej słodyczy niż przed ciążą i zaczęłam tolerować warzywa surowe. Nigdy nie byłam fanką sałatek, a teraz sama z siebie je wybieram (tak odnośnie ostatnio wspominanego tematu jedzenia sałat w restauracjach - ja jem. Wahałam się czy powinnam, ale skoro przez 28 lat życia nie zaraziłam się toxo, to musiałabym mieć teraz wyjątkowego pecha).
    No, ale kebabem czy big mac’iem też nie pogardzę 😆
    W pierwszym trymestrze nie mogłam patrzeć na kurczaka (oprócz nuggetsow) , ale na szczęście już wróciło wszystko do normy. Chleb jaki mam, taki zjem.
    Powiem Wam, że strasznie tęsknię za sushi, tatarem, wątróbką i szynką parmeńską 😭

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka super, że idziecie walentynkowo do Chleb i Wino, mnie też mąż tam zabrał na urodzinową kolację dopiero co i jak zwykle było pysznie, więc już Ci zazdroszczę!

    Ja też nie jem jakoś super zdrowo, ciągle jestem na tabletkach (idę na rekord 😅), bo ostatnie próby odstawienia kończyły się wymiotami, mam plan żeby w tym tygodniu spróbować znowu. Moim guilty pleasure jest manekin, regularnie nachodzi mnie ochota na naleśniki od nich 🙈

    Weronka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety ciągnie do słodkiego, staram się z tym walczyć, żeby mój poziom glukozy nie skręcił w złą stronę, kiedy pójdę na krzywą. Tak to cały dzień się fajnie trzymam rozkładu posiłków, ale wieczorem lubię coś podjeść praktycznie codziennie.

    Anabbit, och, ja też tęsknię za sushi i tatarem :( Mąż mi robi na pocieszenie bezpieczne domowe sushi z pieczonym łososiem, ale to nie jest to samo, co surowy

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1646 1019

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam sobie przerwę od internetu od soboty rano i mam wrażenie, że tu doszło z 20 stron, chyba tego nie nadrobię 😅

    eeemakarena lubi tę wiadomość

    age.png
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    Weronka super, że idziecie walentynkowo do Chleb i Wino, mnie też mąż tam zabrał na urodzinową kolację dopiero co i jak zwykle było pysznie, więc już Ci zazdroszczę!

    Ja też nie jem jakoś super zdrowo, ciągle jestem na tabletkach (idę na rekord 😅), bo ostatnie próby odstawienia kończyły się wymiotami, mam plan żeby w tym tygodniu spróbować znowu. Moim guilty pleasure jest manekin, regularnie nachodzi mnie ochota na naleśniki od nich 🙈

    Ale ja też cały czas na tabletkach! Mam z mężem układ, bo to on szykuje mi wieczorem leki i tylko je łykam. Pewnego dnia ma podmienić xonvee na witaminę C, tak żebym się nie skapnęła, że tabletek jest mniej. Wtedy zobaczymy, czy te tabletki są takie genialne, czy jednak to siedzi w mojej głowie, że jak nie biorę tabletki to mnie mdli, bo jak wiadomo psychika też potrafi zdziałać cuda.

    Alex_92, awokado 🥑 lubią tę wiadomość

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Robiłam sobie przerwę od internetu od soboty rano i mam wrażenie, że tu doszło z 20 stron, chyba tego nie nadrobię 😅

    Ja od jutra pewnie się wyłączę do środy conajmniej albo i do piątku ze względu na wyjazd i sie nie łudze, że nadrobie potem. Będę prosiła o update 😂

    u mnie z jedzeniem różnie. wczoraj zjedliśmy pizze na obiad, czego normalnie nie toleruje.
    ale u mnie to nie tyle przez ciąże tylko przez brak czasu i brak przestrzeni w głowie do planowania i gotowania.

    age.png

    age.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 662 548

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już ten po wizycie: wszystko ok, szyjka twarda długa. Mały ma 280 gram a ja 3 kg na plusie więc jest w porządku :)

    KarolaKinga, eeemakarena, Margareetka, Elza1234, Magdalenkaa, Luna30, Anabbit, Lauraa, Lola93, Revolutionary , przygodami66, koktajlowa, Alex_92, Cel95, Klaudek11, kasssia, KasiaGosiaWerka, xSmerfetkax, amoze, Nosa, CelinaJan lubią tę wiadomość

  • eeemakarena Autorytet
    Postów: 644 850

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Robiłam sobie przerwę od internetu od soboty rano i mam wrażenie, że tu doszło z 20 stron, chyba tego nie nadrobię 😅

    Czasem to strach tu nie zajrzeć przez godzinę 🤣

    Jak siedzę i odświeżam co chwilę, to cisza, a jak mnie nie ma pół dnia to 5 stron do nadrobienia 🤣🤣🤣

    Luna30, Revolutionary , Alex_92, Kkk77 lubią tę wiadomość

    💑


    21.02.2024 ⏸

    12.04.2024 💔

    〰️

    02.10.2024 ⏸

    02.10 BHCG 41, PROG 26 🙏

    04.10 BHCG 136, PROG 49

    07.10 BHCG 488

    03.04.2025 1500g <3
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6159 4250

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam powiem ,że maka nie lubię,kebaby jem w pracy także jak jestem w domu nie jadłam ani razu,kfc lubię ale dwa podejścia miałam i dwie potężne zgagi z tego wyszły. Odżywiam się głównie chlebem ,pizzą i ziemniakami także najzdrowiej nie jest. Waga stoi w miejscu ale już parę razy słyszałam że twarz mi zeszczuplała. Soków nie pije,napojów też nie. Czasem wypije pol szklanki coli jak mnie żołądek męczy. Ja niestety to bym mogła całe życie jest żurek,fasolkę, grochówkę i ziemniaki z kotletami. Kasze,ryże,makarony są bleh

    event.png
  • eeemakarena Autorytet
    Postów: 644 850

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka witaj ❤️!

    Ile przydatnych informacji 😀 coraz bardziej mnie przekonujecie do fotelika avionaut.


    Jeżeli chodzi o zespół niespokojnych nóg… strasznie współczuję. Przeżyłam to kilka razy w swoim życiu i naprawdę - najgorszemu wrogowi też bym nie życzyła.
    Okropne uczucie.
    Czasem leżę wieczorem i mam takie uczucie w nogach jakby chciało się zacząć, wtedy wyciągam masażer i tłukę się po tych nogach xD

    💑


    21.02.2024 ⏸

    12.04.2024 💔

    〰️

    02.10.2024 ⏸

    02.10 BHCG 41, PROG 26 🙏

    04.10 BHCG 136, PROG 49

    07.10 BHCG 488

    03.04.2025 1500g <3
  • Popielata87 Koleżanka
    Postów: 32 59

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, ale nie chciałam Wam smecic. Robiłam amniopunkcję. Dziś odebrałam wyniki. Kariotyp męski, nieprawidłowy. Trisomia 21. Nie wiem jeszcze co dalej. Życzę Wam powodzenia.

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1716 1319

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeemakarena wrote:
    Czasem to strach tu nie zajrzeć przez godzinę 🤣

    Jak siedzę i odświeżam co chwilę, to cisza, a jak mnie nie ma pół dnia to 5 stron do nadrobienia 🤣🤣🤣

    Hahha dobrze podsumowane, mam dokładnie to samo 😂😂

    age.png
‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ