X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy to cholestaza ciążowa?
Odpowiedz

Czy to cholestaza ciążowa?

Oceń ten wątek:
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam co miesiąc, ale mniej więcej co tyle nasilały mi się objawy.
    No i jak nie masz objawów, to tym bardziej nie ma sensu sobie cholestazy wmawiać.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam te igiełki na ciele, takie mrówki ale nie wiem czy to typowo z cholestazą wiązać, na pewno mam kamienie na pęcherzyku żółciowym wiec pewnie lepiej co jakiś czas badania powtarzać:)

  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Może Essentiale + ostropest plamisty przyniosły takie efekty.

    a jak brałaś ten ostropest, pamiętasz może..

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostropest to 1-2 lyzeczki mielonego dziennie :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 26 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 wrote:
    no ja mam te igiełki na ciele, takie mrówki ale nie wiem czy to typowo z cholestazą wiązać, na pewno mam kamienie na pęcherzyku żółciowym wiec pewnie lepiej co jakiś czas badania powtarzać:)

    Cześć, u mnie też wykryto kamienie, czy mogę zapytać Cię, jak się sprawa z nimi skończyła? Jeśli to nie problem, to wysłałam Ci zaproszenie:)

  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam cholestaze w pierwszej ciazy, swedzenie pojawilo sie wlasciwie pod sam koniec 8 miesiaca. Dostalam na szczescie dobre leki i wytrwalam do konca, ale ten swiad byl okropny, do dzis to pamietam. Mam nadzieje, ze teraz w drugiej ciazy ta sytuacja sie nie powtorzy.

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ