X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Domowe testy na płec :)
Odpowiedz

Domowe testy na płec :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola87 tym samy sposobem powinnam miec 2synow i corke ;) uwaga spodziewam sie 3go syna ;) Pomijam fakt ze 99% z tego co mi powiedziala sprawdzilo sie tylko cos z ta corka nei trafila ;)

    Kalendarz chinski: 3x trafiony.
    Obraczka: kreci sie a ma byc syn.
    Ph 4,0 niby na corke - ma byc syn
    Zamiast sody wzielam proszek do pieczenia - w 12tc pienil sie, potem juz nie probowalam.
    Co tam jeszcze bylo z tych domowych sposobow? Hmmm kapusty nie robilam, nie lubie gotowac siuskow ;)
    Aaa ten test chyba z 4tej strony tego watku: 69% corka 31% syn.

    Tak jak widac to loteria ale fajnie sie w to pobawic ;)

  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sida nie pieni obraczka kolka robi zobaczymy :)

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obrączka za każdym razem kręci się w kółko niby na dziewczynkę, a co wyjdzie zobaczymy ;) mam taką cichą nadzieję że będzie ta dziewuszka ale nawet jak na świecie pojawi się chłopiec będę przeszczęśliwa :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • serce220 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sodą to sobie można piekarnik wyczyścić a nie sprawdzać płeć dziecka. Kupiłam sobie IntelliGender i temu można wierzyć a nie domowe sposoby .

  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 22 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZesc odnawiam temat sama jestem ciekawa kto tam siedzi w środku ale jeszcze dużo czasu minie zanim się dowiem

    Kiedy taki test najwcześniej można wykonać?? < ktory tydz?>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 13:11

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie serdecznie :P
    kiedys koleżanka wróżyła mi z obrączki wyszło ze będę mieć 2 dzieci
    pierwszy chłoiec sie zgadza bo mam Filipa 6,5 roku teraz jestem w ciązy z drugim :) co prawda 2 lata walczyłam żeby zajść w marcu poroniłam 5 tyg :(

    Teraz obecnie jestem 7 tyg narazie jest wszystko ok Maluszek żyje i dobrze sie ma, wracając do wróżby, drugie dziecko miało być " dziewczynka" :P

    I jestem ciekawa czy się spełni wróżba tylko dwójkę mi wywróżyło :)

    Pozdrawiam

  • serce220 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 września 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test można zrobić już w 10 tyg. Jak dla mnie super sprawa i warto jest go kupić, tym bardziej że ma 90% sprawdzalności .

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 18 października 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serce220 wrote:
    Test można zrobić już w 10 tyg. Jak dla mnie super sprawa i warto jest go kupić, tym bardziej że ma 90% sprawdzalności .


    Wiesz, jak dla mnie, to urządzasz ordynarną pseudoreklamę ;) Wszystko zależy od diety, a ten sam efekt, co test, o którym piszesz, daje zwykły test PH. Szanujmy się ;)

    polkosia lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 18 października 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no nie mówcie, że wierzycie w takie rzeczy ???
    Te testy z sody, obrączek, kapusty, ph!!!! :-)

    A.Kasia lubi tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Wg sody i chińskiego u mnie dziewczynka ;) A w rzeczywistości okaże się gdzieś za 2 miesiące :P

    Druga ciąża i tak samo, jak w pierwszej ;) Ciekawe jaka będzie powtarzalność :P

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    U mnie według chińskiego pierwsze dziecko miało być chłopcem, a jest dziewczynka tak też wyszło z obrączki ;) teraz wychodzi na odwrót z chińskiego dziewczynka z obrączki chłopak :P

    Reszty testów nie robiłam, poczekam na wizytę może za 2 tyg coś będzie widać ;)

  • Mamcia2 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temacik..;)
    Jestem w 3 ciazy. Mam dwoch synkow i co prawda 3 ciaza nie jest planowana liczylam na dziewczynke. Lekarz powiedzial ze bedzie prawdopodobnie chlopiec

    Mamcia2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Jestem w 17 tygodniu ciąży. Postanowiłam przetestować sodę i siusiu bo zżera mnie ciekawość co się we mnie kluje :D
    Test robiłam już ze 4 razy i za każdym wychodzi że będzie dziewczynka. Przeczucie tez mi tak podpowiada... Test z obrączki potwierdza test z sody. Kalendarz chiński płci równiez pokazał dziewczynkę :D Na USG w 12 tygodniu było za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić ale za 4 tygodnie mam kolejne USG oby tym razem coś pokazało :)

    Dopisek z dnia 01.03.2017R.:
    A więc... Tydzień 20 i 2 dni... Wczoraj w badaniu Usg lekarz poinformował mnie, że spodziewam się CÓRECZKI :D Jestem przeszczęśliwa :D Czyli w moim przypadku wszystkie testy się potwierdziły. Coś wspaniałego :D Pozdrawiam wszystkich :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 11:59

  • Sylwusiakmamusiak Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 7 lutego 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak czekam na dziewczynkę .Juz nie dlugo USG polowkowe i mam nadzieje ze juz bede znala plec i lekarz nie powie ze cos dynda miedzy nóżkami :D.Kalendarz chiński płci pokauje chlopca mam nadzieje ze co innego powie ginekolog :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 08:16

    thgf3e3kxvkcjnl8.png
    dqprjw4zbcgoeeks.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ