X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dziewczyny z Warszawy - dzieciaki rocznik 2017
Odpowiedz

Dziewczyny z Warszawy - dzieciaki rocznik 2017

Oceń ten wątek:
  • Jojinka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisydo szkoły rodzenia na termin czerwcowych porodow :)zajęcia marzec-kwiecień

  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 22 lutego 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie ta szkoła rodzenia? Na Madalińskiego? Hmm... ja się ciągle zastanawiam nad Orłowskiego bo mam tam lekarkę

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pogadam z lekarzem, który szpital on poleca poza swoim.
    A propos Madalińskiego, widziałam ostatnio zdjęcia z porodówki i oddziału poporodowego, czy jak to się nazywa, i aż mi się oczy zaświeciły. Niby warunki nie są ważne, ale z drugiej strony jeśli wszystko z ciążą jest w porządku, to po co się męczyć :)

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale nigdy nie wiesz jak będzie z porodem. Są kobiety, które przechodzą ciążę wzorowo, a później klops i problemy. Oczywiście ja tego nie życzę, ale uważam, że lepiej być przygotowanym i stawiać bardziej na opiekę. Ale przyznam się, że też mnie kuszą te łóżka i czyste ściany... :)

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo moich znajomych rodziło na Madalińskiego i wszyscy byli zadowoleni :) tak samo z Żelaznej. Złe opinie słyszałam o Bielańskim i Inflanckiej.

    atdcqps62brd8znj.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Inflanckiej zraził mnie artykuł, w którym opisywano, jak fundacja Rodzić po Ludzku ma problemy z uzyskaniem danych od szpitali na temat porodów. I jednym z tych szpitali jest właśnie Inflancka. Nie znaczy to oczywiście, że dziej się tam kobietom i dzieciom jakaś krzywda, ale moim zdaniem pokazuje, jaki jest stosunek personelu do pacjentek.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja Madalińskiego z czystym sumieniem polecam :) I warunki, które jak na szpital są wypasione, i opiekę, której też nic nie można zarzucić. Ordynator położnictwa na Madalińskiego jest nie tylko świetnym specjalistą, ale i przemiłym człowiekiem, a reszta lekarzy (poza jednym, z którym się nie polubiłam) też jest sympatyczna i bardzo uważna.

    mada87 lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wiecie, czy taksówka mnie zabierze do szpitala jak zacznę rodzić? My nie mamy samochodu, niby rodzina blisko, ale wiadomo, że mogą pracować, albo być na wakacjach. Zastanawiam się, czy będę musiała np. miesiąc wcześniej dzwonić i szukać kogoś kto mnie zabierze, czy raczej nie ma z tym problemu

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basha, nam na sr mówiła położna, żeby lepiej przy zamawianiu nie mówić, że do porodu, bo zdarza się, że nie przyjeżdżają. A jak juz wsiądziesz to przecież Cię raczej nie wyrzuci...

    atdcqps62brd8znj.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też bym nie mówiła, tylko się kierowca zestresuje. Wsiądziesz jak normalna klientka, raczej nie odjedzie, dla nich pewnie nie pierwszyzna.
    Ja już nie wiem co zrobić z tym szpitalem... Z Orłowskiego mam lekarkę, która prowadzi mi ciążę, ale tam znowu złe warunki. A na Madalińskiego nikogo nie znam.
    A tak z drugiej beczki, w miarę dobrze się czuję i chciałabym połazić na jakąś gimnastykę czy jogę dla ciężarnych. Znacie może jakąś spoko miejscówę?

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurkaSkiters, co do ćwiczeń, to chodziłam przez chwilę do Joga Saska Kępa na zajęcia dla ciężarnych ale mój organizm źle zareagował na te ćwiczenia i zrezygnowałam. Podobała mi się oferta szkoły jogi przy politechnice - chyba joga republic - bo mają dużo takich zajęć, też popołudniu. Ale nie spróbowałam w końcu bo trochę mi tam nie po drodze, no i musiałam zwolnić tempo i odpuścić sobie ćwiczenia.

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka porodow z madalińskiego jest w serialu "porody" dostępnym na ipli jeśli jeszcze nie widziałyście ;)

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka, jak się zdecydujesz na Madalińskiego to w szkole rodzenia poznasz personel :)

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 23 lutego 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basha a ty się na coś już zdecydowałaś? Dzisiaj gadałam ze znajomą, rodziła na Madalińskiego i też poleca

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 23 lutego 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie. Poczekam do połówkowych i pogadam z lekarzem co on poleca jako szpital pierwszego i drugiego wyboru. Na razie stawiam na Orłowskiego, Starynkiewicza i teraz jeszcze Madalińskiego.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basha a chodzisz do lekarza prywatnie z Orłowskiego, tak? No ja też chyba tak postanowię, zobaczymy co powiedzą.

    rfxg9jcgekq5byzd.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ