X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka tak to pokoj dla Dusi jak sie urodzi. Lozeczko bedzie stalo na miejscu lezaka i wozka. Obie te rzeczy stamtad znikna jak kupie lozeczko. Fakt jest tez taki,ze to po czesci tez pokoj dla Leny do zabawy,bo tam sa teraz wszystkie zabawki,stoi dla niej biurko,a w piatek pod sciana bedzie domek dla barbi. W tym wiekszym pokoju,tam gdzie spi Laura z Lena jest teraz bardziej mlodziezowo. Takze Lena tak naprawde ma najlepiej bo poki nie pojdzie do 1 klasy,korzysta z obu pokojow :D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, pokoj super! A szafa po prostu meeega! Ile za nia dalas i gdzie kupilas? Bo z tego co pamietam jak pisalas, to tania chyba nie byla.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabinaaa wrote:
    Inso, pokoj super! A szafa po prostu meeega! Ile za nia dalas i gdzie kupilas? Bo z tego co pamietam jak pisalas, to tania chyba nie byla.
    Tak, tania nie byla..mimo,ze kupilam ja na wyprzedazy... w BRW. Juz jej nie ma,jest taka ale z frezem pionowym. Bo ja mam z frezem poziomym.
    https://www.brw.pl/szafa-z-frezem-pionowym-karet,16775

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 13:16

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietna jest! Ja pewnie zdecyduje sie na ta z ikei ze wzgledu na cene. Musimy wykonczyc powoli pokoje + lazienke takze $$$ troche trzeba :/

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabinaaa wrote:
    Swietna jest! Ja pewnie zdecyduje sie na ta z ikei ze wzgledu na cene. Musimy wykonczyc powoli pokoje + lazienke takze $$$ troche trzeba :/
    Rozumiem Ciebie w 100%. Ja zebym pewnie miala Ikee w miescie to tez bym tam sie zaopatrzyla ale niestety jak zamawialam meble to dopiero jakos potem punkt otworzyli u mnie w miescie z odbiorem tylko.. takze ten..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, super pokoik. Trzecia córeczka idealnie sie tam odnajdzie, chlopca musialabys inaczej urzadzac :) my poki co mamy tylko pokoik dla synka, a tam tylko auta, pociagi i meskie sprawy. Chwile stala u niego kuchnia zabawkowa, specjalnie kupilam taka czerwono szarą zeby pasowala, pobawil sie pare dni i wystawil ja do kuchni :p

    iNso87 lubi tę wiadomość

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie lubie mebli z BRW, zawsze trzeba czekać w sumie nie wiadomo dlaczego, do tego nie można sobie komponować wnętrz np. szaf jak się chce, albno tylko w ograniczonym zakresie. A przedewszystkim mnie denerwuje, że oni mają jakaś serie, która potem nagle bezpowrotnie znika z oferty. A ja np. kupię sobie 2 krzesła, potem chce dokupić jak będę miała kasę, a okazuje się że już tej linii nie ma:/

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny ;)

    Ja zapomnialam wczoraj napisac,ze bylam u Endo. Biore euthyrox w ciazy 75. Jak bralam 50 tsh bylo 2,3. Teraz po zwiekszeniu jest 2,4 :/ wiec kazal znowu zwiekszyc dawke na 100. Eh a myslalam,ze bedzie jak z Lena :| ze na 75 sie skonczy i bedzie ok.1,5 a tu taki zonk..

    Ja od dzis mam w domu juz nie dziecko a rosnaca kobietke.. :| masakra 9lat(w lutym 10) i juz takie cuda wianki sie dzieja...

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dzieki Dziewczyny ;)

    Ja zapomnialam wczoraj napisac,ze bylam u Endo. Biore euthyrox w ciazy 75. Jak bralam 50 tsh bylo 2,3. Teraz po zwiekszeniu jest 2,4 :/ wiec kazal znowu zwiekszyc dawke na 100. Eh a myslalam,ze bedzie jak z Lena :| ze na 75 sie skonczy i bedzie ok.1,5 a tu taki zonk..

    Ja od dzis mam w domu juz nie dziecko a rosnaca kobietke.. :| masakra 9lat(w lutym 10) i juz takie cuda wianki sie dzieja...
    czyżby pierwsza @?

    my po pogrzebie. było ładnie spokojnie... teraz mąż pojechał do dermatologa.

    inso piękny pokój , masz smykałkę do wystroju wnetrz :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja małego ostatnio karmiłam z piersi 6 godzin temu, dostał butle jak byliśmy na pogrzebie, mam nadzieje, że mi to jakoś drastycznie na lakację nie wpłynie. już mam cycki pełne, czekam tylko jak się obudzi :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    czyżby pierwsza @?

    my po pogrzebie. było ładnie spokojnie... teraz mąż pojechał do dermatologa.

    inso piękny pokój , masz smykałkę do wystroju wnetrz :)
    Justyna no niestety... :| ja dalej siedze w szoku i niedowierzam.. Starsza zawiozl Malz po lekcjach na 16 na dyskoteke klasowa. O 18 koniec,to wlasnie pojechal Ja doebrac. Ja piernicze zestresowalam sie troche. Mam nadzieje,ze mi tu plakac nie bedzie z tego powodu i nie powie,ze do szkoly chodzic nie bedzie. Narazie wziela to na klate. Wytlumaczylam co i jak,wypchalam plecak podpaskami i chusteczkami do higieny intymnej. Kazalam Jej zmieniac co 2-3 lelcje mniej wiecej. Nie chce zeby Jej przecieklo,bo szkoda mi Jej bedzie.. w dupie tam,ze brudne spodnie czy cus,wypierze sie,gorzej,zeby dzieci na tapete w klasie tego nie wziely jak przecieknie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 17:48

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Justyna no niestety... :| ja dalej siedze w szoku i niedowierzam.. Starsza zawiozl Malz po lekcjach na 16 na dyskoteke klasowa. O 18 koniec,to wlasnie pojechal Ja doebrac. Ja piernicze zestresowalam sie troche. Mam nadzieje,ze mi tu plakac nie bedzie z tego powodu i nie powie,ze do szkoly chodzic nie bedzie. Narazie wziela to na klate. Wytlumaczylam co i jak,wypchalam plecak podpaskami i chusteczkami do higieny intymnej. Kazalam Jej zmieniac co 2-3 lelcje mniej wiecej. Nie chce zeby Jej przecieklo,bo szkoda mi Jej bedzie.. w dupie tam,ze brudne spodnie czy cus,wypierze sie,gorzej,zeby dzieci na tapete w klasie tego nie wziely jak przecieknie..
    ja miewałam takie okresy na początku ze co lekcje latałam. Wytłumacz może że jak poczuje mokro to niech leci do wc. Szybko dojrzewa. ja miałam chyba 13 lat albo 14 jak dostałam okresu.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    ja miewałam takie okresy na początku ze co lekcje latałam. Wytłumacz może że jak poczuje mokro to niech leci do wc. Szybko dojrzewa. ja miałam chyba 13 lat albo 14 jak dostałam okresu.
    Kurde nie chce Jej straszyc,ze ma co chwile sprawdzac :/ No ale z tym jak bedzie "za mokro" to moze i dobre slowo. Ja tez napewno tak wczesnie nie mialam... tez w granicach 12-13lat. I tego oczekiwalam od swoich corek.. a tu masz babo placek. Zastanawiam sie teraz kiedy z Nia do gina isc? Jeju.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kurde nie chce Jej straszyc,ze ma co chwile sprawdzac :/ No ale z tym jak bedzie "za mokro" to moze i dobre slowo. Ja tez napewno tak wczesnie nie mialam... tez w granicach 12-13lat. I tego oczekiwalam od swoich corek.. a tu masz babo placek. Zastanawiam sie teraz kiedy z Nia do gina isc? Jeju.
    wiesz, może być tak, że raz dostala i kolejny może być np za kilka miesięcy, nie koniecznie już regularnie. ale może być już i regularnie. z ginem bym sie wstrzymała , za mała jest jeszcze. jak nic sie nie bedzie działo, to spokojnie można ztym poczekać. i tak dziewic nie badają, ewentualnie jakaś pogadanka

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna dawaj znac zaraz jak maz wroci!

    Inso, ja tez tak szybko mialam okres. Bardzo szybko dojrzewalam, zawsze bylam najwyzsza w klasie. Mojej siostry corka ma 13 lat i okres juz dobrych kilka lat, a meczy sie strasznie tak ja brzuch boli :/ Oby Twoja Laura tak sie nie meczyla, bo ciezko dziecku przetlumaczyc, ze tak musi byc :/

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso - wspolczuje, ja tez jakos 12-13lat jak pierwszy okres miałam. Masakra, wlasnie w takim momencie ciesze sie ze z moim Filipem tego problemu nie bede miała, no ale beda inne :)

    My nadal w szpitalu, licze na to ze jutro wyjdziemy. Poki co nikt nic nie mowi. Dostaje antybiotyk dozylnie, od dzisiaj krople do uszu, mielismy znowu pobrana krew do badania zeby sprawdzic czy CRP spadło bo miał jakos 122(norma do 5) wiec sporo za duzo

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mężem chyba ok, jeden pieprzyk tylko do obserwacji , na razie nie wygląda groźnie, ale jakby się zmieniał to trzeba będzie działać. Kolejna kontrola za rok, że względu na dużą ilość tych pieprzyków. Uff choć tyle. Siostrę cioteczna jutro kładą do szpitala a operacja pojutrze. Wyniki tego wycinka /guza 11 dni po operacji. Także za dwa tygodnie wszystko będzie jasne .

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna- no to dobrze że nic groźnego się mężowi nie dzieje. Ja mam mnóstwo pieprzykow i też ra, w roku chodzę na kontrolę. Ola ma od urodzenia na łydce taka ogromną "myszkę". Dermatolog powiedział tylko obserwować czy nie zmienia koloru.

    Inso- ja też ta jakoś zaczęłam miesiaczkowac jak miała 10 lat. Nie jest to łatwe doświadczenie ale na pewno jak z nią delikatnie porozmawiasz to zrozumie:)

    201512131765.png

    201909081765.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i zuzi życzymy sto lat!!!!:*

    201512131765.png

    201909081765.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    A no i zuzi życzymy sto lat!!!!:*
    Dziekujemy bardzo :) Zuzia dzis caly dzien kazala nam spiewac sto lat. Albo sama sobie spiewala ...niech zyje nam. A kto? Jaaaa :D

    kasiakasia11, iNso87 lubią tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
‹‹ 3347 3348 3349 3350 3351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ