X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Ja mam dziś mega wyrzuty..Lena dziś bardzo nie chciała iść do przedszkola. Nawet do sali Nie chciała wejść choć była jej ulubioną Pani. Teraz mi głupio, że ja tu w domu a ona tam smutna. Tak się zastanawiam czy może chora nie będzie :(
    no coś Ty, ona tam się już na pewno świetnie bawi, także nie miej żadnych wyrzutów. Dzieci czasem pomarudzą a potem zapominają i jest super zabawa, a Ty się zadręczasz.
    A czemu mówisz, że może chora będzie? jakieś oznaki?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka- moja Ola też ma dni że nie chce zostać z opiekunka czy z babcią ale potem popołudniu nie chce wracać do domu także nie martw sie i odpoczywaj:*

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się nadal ze szpitala, Filip musi skonczyć antybiotyki ktore dostaje dożylnie i ponoc nie ma zamiennika doustnego, wiec jutro najwczesniej wyjdziemy, o ile nas w weekend wypuszcza. Raczej tak, w poniedzialek najwyzej odbierze sie wypis.
    Ale nic jeszcze nie wiem, czekam na obchód.
    Swiruje juz tutaj. Na dodatek nie jest tu zbyt cieplo, w pokoju jeszcze jeszcze ale świetlicy dla dzieci zimno jak cholera. Przytargał z drugim chlopcem zabawki do pokoju i sie bawia w pokoju.

  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że jest tak jak piszecie :)
    Justyna nie na objawów.. to takie matczyne przeczucia.

    Ola życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i do domu.

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was też takie zimne poranki? U nas rano -10 stopni. Mąż nam rano odmrozil autko i zawiozlam Lene samochodem. Niby daleko nie mamy Ale nie miałam sumienia iść z nią w taki mróz.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    U Was też takie zimne poranki? U nas rano -10 stopni. Mąż nam rano odmrozil autko i zawiozlam Lene samochodem. Niby daleko nie mamy Ale nie miałam sumienia iść z nią w taki mróz.
    tak, u nas dziś w nocy -12, rano -8 jak dzieci wychodziły, teraz -4.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Mam nadzieję, że jest tak jak piszecie :)
    Justyna nie na objawów.. to takie matczyne przeczucia.

    Ola życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i do domu.
    gdyby coś nie tak w przedszkolu było to by dzwonili :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Melduję się nadal ze szpitala, Filip musi skonczyć antybiotyki ktore dostaje dożylnie i ponoc nie ma zamiennika doustnego, wiec jutro najwczesniej wyjdziemy, o ile nas w weekend wypuszcza. Raczej tak, w poniedzialek najwyzej odbierze sie wypis.
    Ale nic jeszcze nie wiem, czekam na obchód.
    Swiruje juz tutaj. Na dodatek nie jest tu zbyt cieplo, w pokoju jeszcze jeszcze ale świetlicy dla dzieci zimno jak cholera. Przytargał z drugim chlopcem zabawki do pokoju i sie bawia w pokoju.
    ojej kochana, ale się umęczycie. Ale dobrze, że z Filipkiem lepiej. współczuję pobytu w szpitalu, ale jak mus to mus.

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odkurzyłam dom, wstawiłam zmywarkę Antusia właśnie bujam i myślę, co tu na te urodziny przygotować. u nas w tym roku łączone męża i Poli bo nie chce mi się co tydzień imprezki robić :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka masz rację, czas szybko leci. Antek już ma 4 miesiące, dziewczyny już tak wysoko w ciąży i niedługo będą rodzić... Ja się nie mogę doczekać aż się skończy zima bo nie lubię kurtek itp ale boje się że rok mi szybko zleci i będę musiała wracać do pracy.

    Co do urodzin to zaprosiliśmy najbliższą rodzinę ,czyli rodziców, rodzeństwo z dziećmi i mężami żonami i chrzestnego Szymka i wyszło nam 24 osoby:-D
    Część się wykruszyła bo chora, szwagierka pojechał w delegacje, a szwagierka też chora jak diabli j pojechała najpierw do dzieciaków i ich zaraziła, dlatego nie przyjadą. Jak dalej będzie tak smarkacz to nawet niech się do mnie nie wybiera. Zresztą wie o tym, ale ona ma takie dziwne zachowania. 3 dni weźmie jakieś leki a potem kursuje w odwiedziny. Chora niech siedzi w domu.

    Szykujemy na obiad zupę meksykańska, upiekę sernik i będzie tort. Robimy 2 sałatki, krokiety z kapustą i pieczarkami, tortille zawijane z kurczakiem i zapiekane, parowki w cieście, nuggetsy, takie mini hamburgery i przekąski nadziewane ryba i mięsem. I chyba wszystko. Głównie takie przekąski do ręki bo nie będzie stołu oficjalnego tylko szwedzki stół.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka a co to za przekąski nadziewane rybą i miesem ? dasz jakiś przepis? i na tortille z kurczakiem?

    u mnie na pewno będą dwie sałatki jedna z selerem druga ze szpinakiem. Do tego tradycyjnie wedlinka na półmisku, pomidor z mozarellą, tortilla z łososiem, jajka na twardo. Na obiad chyba zrobię karkówkę z przepisu od Aneczki na słodko z ziemniakami i surówką z pekinskiej.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna serio 4 miesiące? No szok.. dopiero co zdecydowałaś się na 3 dziecko.
    A teraz mi zostało niewiele ponad 2 miesiące do porodu.

    Lena już w domu. Podobno miała dziś ciężki poranek Ale potem już było super. Dzieci dziś miały piknik andrzejkowy taki na niby w sali. Ognisko, zabawy.. wszyscy przynieśli przekąski.

    Justyna cieszę się, że karkówka smakuje :)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    natalka a co to za przekąski nadziewane rybą i miesem ? dasz jakiś przepis? i na tortille z kurczakiem?

    u mnie na pewno będą dwie sałatki jedna z selerem druga ze szpinakiem. Do tego tradycyjnie wedlinka na półmisku, pomidor z mozarellą, tortilla z łososiem, jajka na twardo. Na obiad chyba zrobię karkówkę z przepisu od Aneczki na słodko z ziemniakami i surówką z pekinskiej.
    Justyna przepis wrzucę najlepiej na maila zdjęcie bo nie chce mi się przepisywac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 14:08

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29m3rk1.jpg

    29peycg.jpg

    To te tortille. My układamy na blaszce do tarty. Można ułożyć drugą warstwę tortilli na górze jeszcze

    justyna14, iNso87 lubią tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek. jak przyjmiesz to wysyłam email. wyglada pysznie :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Justyna serio 4 miesiące? No szok.. dopiero co zdecydowałaś się na 3 dziecko.
    A teraz mi zostało niewiele ponad 2 miesiące do porodu.

    Lena już w domu. Podobno miała dziś ciężki poranek Ale potem już było super. Dzieci dziś miały piknik andrzejkowy taki na niby w sali. Ognisko, zabawy.. wszyscy przynieśli przekąski.

    Justyna cieszę się, że karkówka smakuje :)
    no widzisz :) u nas tez dzis jakies zabawy andrzejkowe i mam pózniej ich odebrac bo trwaja od 15 do 16.30 a ja zawsze po 15 ich odbieram.

    Aneczka Ty lada moment rodzisz, tak serio to po swietach to juz tylko na to bedziemy tu czekac :) zleci szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 14:35

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja zaraz Was nadrobie. Dopiero moglam chwycic za tela. Ale rzucily mi sie w oczy jakies tortille :D matko a ja wlasnie cos chce zjesc..i nie mam takiej dobroci :(

    A to dokonczona sciana w pokoiku.
    Foto
    A tu Aneczka domek blizej ;) jest super :D
    Foto

    I moja Gwiazda :D
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 19:56

    Aneczka86, sabinaaa lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso gdzie kupiłaś ten stolik i krzesełko? Szymek chyba dostanie takie na urodziny. A ta mata na blat to fajny pomysł bo mi Szymek będzie pisał pewnie pisakami po nim.

    Justyna już akceptuję

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Inso gdzie kupiłaś ten stolik i krzesełko? Szymek chyba dostanie takie na urodziny. A ta mata na blat to fajny pomysł bo mi Szymek będzie pisał pewnie pisakami po nim.

    Justyna już akceptuję
    Biurko i krzeselko jest z Ikei. Tylko krzeselko nie jest z tego samego kompletu. Do biurka jest inne w komplecie ale ja chcialam te. ;) A podkladka to juz dobita Laury z biurka :D nie mialam czasu Lenie nowej kupic. W biedrze nawet czasem badz Lidlu one sa za male pieniadze.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Antoś skończył 4 msc :)
    O masz! :D juz 4? Matko jak szybko.... super!:D

    justyna14 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3351 3352 3353 3354 3355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ