X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne GRUDZIEŃ 2021
Odpowiedz

GRUDZIEŃ 2021

Oceń ten wątek:
  • Justhope! 2 Autorytet
    Postów: 618 293

    Wysłany: 29 października 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslalam

  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 29 października 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki😘.Postaram sie wkrotce dolaczyc.A tymczasem bede tutaj zagladac.

    Babcia lubi tę wiadomość

    carola12
  • Babcia Ekspertka
    Postów: 160 80

    Wysłany: 30 października 2022, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Jeszcze jest Babcia,która czasem się tutaj udziela, może też zechce dołączyć

    Zawsze o mnie pamiętasz 💖
    Ja o Tobie też. :)

    Córka od początku używa tego cudeńka:
    https://www.pinkorblue.pl/najell-nosidelko-easy-airmesh-evening-grey-a306061.html

    Muszę obiektywnie stwierdzić, że jest bardzo praktyczne i pasuje nie tylko Antosiowi, ale i do dziadkowego brzucha.;)

    A co z prywatnością na Fb?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2022, 15:42

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 30 października 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobał się mi zawsze ton Twoich wypowiedzi i chyba dlatego zapamiętałam 😊 aaa no i podoba się mi to, że babcia ale tak się bardzo interesuje, chcesz być na topie. Chciałabym żeby któraś babcia mojego synka się tak zainteresowała i chciała aktualizować wiedzę 😁

    Dziękuję za polecajkę, nosidło fajne ale nie na moją kieszeń, co innego gdybym używała często. Ale u mnie to sporadycznie będzie i nie wiem czy nam w ogóle takie coś przypadnie do gustu.

    Na FB niestety nie jesteśmy już tak anonimowe, używamy tam nicków z forum ale wiadomo widzimy swoje profile itp.
    Szczerze mówiąc też się bałam tego(szczególnie że są dziewczyny z moich okolic) broniłam się przed dołączeniem ale wiem, że wątek nam za chwilę pewnie padnie więc się przełamałam.

    Babcia lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 31 października 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola co tam u Was?
    Jak spanie? My ostatnie dwie nocki mieliśmy dramatyczne. Cyckowanie bez przerwy.

  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 31 października 2022, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ambrozja wrote:
    Carola co tam u Was?
    Jak spanie? My ostatnie dwie nocki mieliśmy dramatyczne. Cyckowanie bez przerwy.
    Dziekuje,ze pytasz😊.Jesli chodzi o noce to nic sie nie zmienia niestety.Pobudki co 30 min do poltorej godziny.Najgorzej,ze czasem w nocy zdarza sie ze corka sie budzi i nie spi przez godzine,poltorej.Wstejemy zawsze przed 6
    😁.Tak ze jestem wykonczona.A w dzien mala tez daje mi do wiwatu.Ciagle sie po mnie wspina,ciagnie za wlosy,drapie,szczypie.Na razie mowienie ze nie wolno nie odnosi rezultatu.
    A u ciebie maly tyle je z cyca czy po prostu sie przytula?A stalych posilkow duzo je?Co zazwyczaj dajesz na kolacje?Ja myslalam zeby przed snem podawac jej kasze ale po pierwsze to chyba nie dziala a po drugie i tak ostatecznie musze jej dac piers bo inaczej nie zasnie🤷‍♀️

    carola12
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 31 października 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kaszki nie lubi.. I też nadal z 3-4x je w nocy. Dzisiaj mega dużo ale mlody nam dal popalić. Najpierw zwymiotowal to jak sprzątałam ta sie obudziła. Maz nie jest wstanie sam nie zwymiitowac w takiej sytuacji qiec ja nosił i drugi raz ja usypialam a potem mlody w druga stronę się przeczyścił lekko to już maz ogarnął ale ja znowu ja usypialam bo oczywiście ten hałas ja obudził a do tego 2x sama i 5:40 wstala 🙄 to już ona resztę pobudziła..

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 31 października 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To witaj w klubie zombie. W nocy coś tam je a trochę potrzebuje się przytulić ostatnio widzę że zęby dają mu popalić.
    On je sporo: rano np jaglana z bananem, pozniej jakiś chlebek z serkiem lub jajecznica, obiadek, jogurt, kaszę mleczna i jeszcze czasami coś tam zje chlebek czy owoc. A mleko to rano i raz lub dwa w ciągu dnia no i wieczór jako usypiacz i calaaa noc🙄. U nas nie sprawdza się rada żeby dać mu dużo zjeść na kolacje i będzie dobrze spał w nocy.
    Ja też jestem poturbowana przez Młodego gryzie, szczypie i drapie....🤦

  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 31 października 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta współczuję też przez to przechodziliśmy. Jakoś na początku roku starszy wymiotował, biegunka itp skończyło się na nawet na całodobowej. Mąż starszego ogarniał a ja z maluchem.

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 1 listopada 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taka cicha nadzieję że na poltoraroku albo wcześniej przerobię jej łóżeczko na tapczanik z barierka i jak z nią się ułożę na wieczór pocycyka i tam będzie spala chociaż trochę. Na razie bie jestem wstanie jej przełożyć do łóżka jej🙄 syn na na te 1,5 roku juz tam spal i schodził schodził ładnie. Odpukać wypadł raz ale jak się bawil a nie przy okazji spania :) no i już będą razem w pokoju a nie u nas w sypialni :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 1 listopada 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz też jeszcze ani raz nie spał w swoim łóżeczku. Też na to liczę że za jakiś czas przetlumacze mu że w łóżeczku fajniej się śpi, kupię jakaś pościel, maskotkę może go zachęcę jakoś.... Już mozna mu sporo rzeczy wytłumaczyć albo on nam tłumaczy albo każe coś zrobić pokazując palcem:)

  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 1 listopada 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja do 5 m-ca spala bardzo ladnie w swoim lozeczku.Przesypiala 7-8 godzin bez przerwy,potem jedno nocne karmienie,i dalej spala do rana.Problem wlasnie zaczal sie po 5 m-cu.I nie wiem dlaczego.Teraz tez karmie ja na noc w lozku swoim a jak zasnie to przekladam ja do lozeczka.Tam spi jakiej 2-3 godziny ,czasem z przerwami.Potem juz ja musze brac do siebie bo budzi sie co pol-poltorej godziny.
    Myjecie waszym dzieciom zabki?Czego uzywacie?Jak je przekonalyscie do tego?
    Ambrozja,to pokazywanie palcem to szybko bardzo.Super😊

    carola12
  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 1 listopada 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola to mój trochę podobnie tzn do 5 tego miesiąca budził się tylko 2x o 1 w nocy i 4 jak w zegarku, ale spał u mnie na łóżku w kokonie.
    Ja kupiłam chyba 2 mies temu szczotkę i pastę i....nie myje, jakoś zapominam czy nie wiem co🤦
    Oj on już od dawna pokazuje. Najpierw w książeczkach, później przez okno, na spacerach itp. I gada cały czas i non stop banan na buzi.

    carola12 lubi tę wiadomość

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 1 listopada 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam soniczna baby brush i paste elemx 0-6 I myjemy razem ze starszym on proboje sam też soniczna Kids sonic, a ja małej. Daje jej ja do rączki to później jest lament I płacz ze zabrałam 😅

    Nie wiem co piszecie. Ona nigdy nie spala dobrze 😅 ciągle najlepiej z cyckiem w buzi

    carola12 lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 1 listopada 2022, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambrozja ja też często zapominam mu umyć 🙈🙈 pastę mam z ziaji z ksylitolem. A szczoteczka jakaś silikonowa z ogranicznikiem na początek 😊 dobrze że ma tylko dwa ząbki to nie mam aż takich wyrzutów że mu zapominam umyć 😅

    ambrozja lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 3 listopada 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No,moja ma jakis milimetr jednego ząbka i postaram sie jakos go myc.Ale do tej pory nie pozwalala mi nawet zajrzec do buzi wiec nie wiem jak to bedzie.
    A moja corka powiedziala stanowcze nie mojej kuchni😱.Dotad dawalam jek na obiad glownie sloiczki.Ostatnio ugotowalam jej sama obiadek i za zadne skarby go nie chciala.
    Ambrozja,twoj synek z tego co pamietam z poprzednich wpisow szybko sie rozwija.A to pokazywanie palcem to chyba nawet na roczek nie zawsze jest.

    carola12
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 3 listopada 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli niepotrzebnie sie stresuje ze moja Iga jeszcze nie pokazuje palcem zwierzat w książce a jak zaczynam czytac to mi wyrywa książkę i idzie sobie dalej?

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 3 listopada 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tak różnie je raz to co my a jak nie mam nic dla niego to słoiczek.
    On raczej ok się rozwija, też jest trochę starszy od forumowych dzieci bo termin miałam na początek grudnia a cesarkę 24.11.
    Chicchic nie ma się co tym stresować absolutnie. Jest czas.
    Powiedziała matka która też się cały czas czymś stresuje i doszukuje :D eh matki wariatki

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 3 listopada 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez gada duzo. Nawet bardzo bo za dnia sie jej buzia nie zamyka. A w nocy zdarza sie ze przez sen cos tam sylabuje. Dzis pokazala gdzie jest lampa. Cieszylam sie jak wariatka. No i nos pokaze, ale brawo nie zrobi dalej. Ale i tak wydaje mi się że jest bardzo kontaktowa.

    Spanie teraz wcześniej, zmiana czasu dziala dalej.... Zasypia przed 19 bo juz jwst padnięta. Budzi sie o 4, dostaje mleko i tak z pol godziny pogada, biore ja do lozka i dosypia do tej 7 maksymalnie.

    Z jedzeniem nawet spoko.. Zazwyczaj sama cos gotuje ale czasami nie mam pomyslu albo mi sie nie chce i zawsze mam sloiczki w zapasie.

    Lubi serki twarozkowe, przepada za bulkami z masłem :) no i jest jak taki piesek, jak ktos cos je to ona pierwsza stoi przy nim. Czekam na ten krok, chodzi juz nawet za 1 rękę, czasami sie puszcza, ale poki co widzę ze sie boi.

    ambrozja, Marta..a, carola12 lubią tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 6 listopada 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola co tam u Was słychać? Jak nocki?

‹‹ 447 448 449 450 451
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ