X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 236 296

    Wysłany: 30 maja, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    Ja czekałam na 2 trymestr (26.05) no i się doczekałam😂, mdłości jak były tak są ani na chwilę nie ustały śni nie zelżały, przeciwnie nasiliły się a wymiotuje co 2/3 dzień i to z dwa razy większa częstotliwością 🤦 zaczynam brać ten xenovea licząc na poprawę🙏 powiedzcie, że będzie lepiej 😶‍🌫️ bo już wczoraj myślałam, że nie dam rady od tych cholernych kwasów żołądkowych cały przełyk mnie palił masakra 😵 jak do je pomoc, pierwszy raz w życiu miałam coś takiego😳
    I jeszcze mam drugie pytanie brałam do tej pory tabsy composita mama dha plus, ale od kilku dni tak mnie odrzuca od tej różowej tabletki, że aż mi niedobrze🤢 czy są takie, w których nie czuć tego rybiego zapachu i smaku?
    A i trzecia kwestia codziennie rano mam atak kichania, 2-4 razy i muszę nos wydmuchac, wydzielina jest zupełnie przezroczysta o co chodzi, nigdy też tak nie miałam, czy to jakaś alergia czy co?
    Wczoraj chyba wyglądałam bardzo kiepsko i byłam totalnie wymęczona bo mój wziął mnie za rękę i zapytał żałujesz tego in vitro🫠

    Ja stosuję Prena Care Complete, skład ma trochę inny, ale ja nie potrzebuje na tą chwilę dodatkowej suplementacji m.in. żelaza.
    Nic mi się nie odbija... Tylko cenowo też mniej korzystnie wychodzi niż Composita, ale mi akurat zależało, żeby w składzie był tylko aktywny folian i cholina..i to chyba jedyny jaki znalazłam.
    Muszę dołożyć dodatkowy magnez, nad ranem w obu łydkach złapał mnie potworny skurcz. Jaki stosujecie i w jakiej dawce?

    @Amra mój brzuch rano wygląda ok, przy luźniejszych bluzkach ładnie się jeszcze ukryje a jak tylko coś zjem albo wieczorem to wyskakuje mi taki wydęty brzuchol i ciężko wtedy go ukryć.

    Dariaa29, Mala_Kasija, Amra lubią tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 345 487

    Wysłany: 30 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TęczowaJa wrote:
    Ja czekałam na 2 trymestr (26.05) no i się doczekałam😂, mdłości jak były tak są ani na chwilę nie ustały śni nie zelżały, przeciwnie nasiliły się a wymiotuje co 2/3 dzień i to z dwa razy większa częstotliwością 🤦 zaczynam brać ten xenovea licząc na poprawę🙏 powiedzcie, że będzie lepiej 😶‍🌫️ bo już wczoraj myślałam, że nie dam rady od tych cholernych kwasów żołądkowych cały przełyk mnie palił masakra 😵 jak do je pomoc, pierwszy raz w życiu miałam coś takiego😳
    I jeszcze mam drugie pytanie brałam do tej pory tabsy composita mama dha plus, ale od kilku dni tak mnie odrzuca od tej różowej tabletki, że aż mi niedobrze🤢 czy są takie, w których nie czuć tego rybiego zapachu i smaku?
    A i trzecia kwestia codziennie rano mam atak kichania, 2-4 razy i muszę nos wydmuchac, wydzielina jest zupełnie przezroczysta o co chodzi, nigdy też tak nie miałam, czy to jakaś alergia czy co?
    Wczoraj chyba wyglądałam bardzo kiepsko i byłam totalnie wymęczona bo mój wziął mnie za rękę i zapytał żałujesz tego in vitro🫠

    Ja bardzo polecam te tabletki bo bez nich to bym w ogóle nie funkcjonowała. Ostatnio próbowałam odstawić i nie brałam ale nie dało się 🤣 cały dzień od rana do wieczora wymiotowałam wszystkim co kolwiek bym nie ruszyła.
    Dlatego na razie je biorę i cieszę się, że nic mnie nie mdli i jest super 🤣

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2897 4815

    Wysłany: 30 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do magnezu to stosuje PUERIA MAGNEZ i biorę jedna tabletkę dziennie 😊


    Dziewczyny co biorą ACARD

    Mam rozkminę.

    Jutro idziemy na wesele, acard bierze się na noc.
    To mam wziąć na noc mimo nie spania w nocy?
    Czy dopiero jak wrócę do domu i pójdę spać?

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 218 433

    Wysłany: 30 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Co do magnezu to stosuje PUERIA MAGNEZ i biorę jedna tabletkę dziennie 😊


    Dziewczyny co biorą ACARD

    Mam rozkminę.

    Jutro idziemy na wesele, acard bierze się na noc.
    To mam wziąć na noc mimo nie spania w nocy?
    Czy dopiero jak wrócę do domu i pójdę spać?
    Jak byliśmy na weselu miesiąc temu to wzięłam acard o normalnej porze mimo, że spać poszliśmy dużo później 😀 stwierdziłam, że może lepiej nie zmieniać pory brania leków

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 218 433

    Wysłany: 30 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Ja stosuję Prena Care Complete, skład ma trochę inny, ale ja nie potrzebuje na tą chwilę dodatkowej suplementacji m.in. żelaza.
    Nic mi się nie odbija... Tylko cenowo też mniej korzystnie wychodzi niż Composita, ale mi akurat zależało, żeby w składzie był tylko aktywny folian i cholina..i to chyba jedyny jaki znalazłam.
    Muszę dołożyć dodatkowy magnez, nad ranem w obu łydkach złapał mnie potworny skurcz. Jaki stosujecie i w jakiej dawce?

    @Amra mój brzuch rano wygląda ok, przy luźniejszych bluzkach ładnie się jeszcze ukryje a jak tylko coś zjem albo wieczorem to wyskakuje mi taki wydęty brzuchol i ciężko wtedy go ukryć.
    Ja biorę chela mag b6, zalecił mi je ginekolog. Biorę 2 tabletki rano i 2 wieczorem ze względu na moje bóle brzucha, ale myślę, że możesz zacząć od mniejszych dawek 1-2 tabletki dziennie 😊

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 172 356

    Wysłany: 30 maja, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Ktoś tu pytał o witaminy - ja biorę pregna start i pregna dha i wg mnie są bezwonne i nie odbija mi się po nich :)
    Co do brzucha to u mnie podobnie, rano jest jeszcze w miarę płaski, chociaż już tak zaokrąglony na dole, że jak wciągam to ta część i tak zostaje 😅 a wieczorem to już konkretny się robi i faktycznie coraz ciężej to ukryć.
    Pracuję zdalnie, więc póki co nie muszę się tym stresować - zamierzam powiedzieć w pracy dopiero za jakieś 3 tygodnie. Niech jeszcze minie trochę czasu ☺️
    My wczoraj byliśmy na weselu i super się bawiłam, ale w pewnym momencie zaczęło mi się kręcić w głowie, zrobiło mi się niedobrze i mówię koniec tego dobrego 😁 niemniej jednak cieszę się, że dzidziuś dał mi się trochę pobawić ❤️
    A wracając do mojego stresu sprzed 2 dni (co dostałam plamienia) - nadal mam ten śluz taki delikatnie brązowawy, czy wy też tak macie czy raczej przezroczysta wydzielina?
    Ogólnie czuję się dobrze i tylko czekam na 11.06 - prenatalne.

    Dziewczyny życzę Wam dzisiaj udanego, słonecznego dnia - tym które są na weselach - dobrej zabawy, pozostałym - dobrego odpoczynku ☀️

    Mala_Kasija, Amra lubią tę wiadomość

    preg.png
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 225 397

    Wysłany: 30 maja, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę teraz pregne bez żelaza a magnez to magneB6 forte 2 tabletki, po 1 dalej były skurcze :/ teraz na takiej dawce jest w końcu w porządku

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Aune Ekspertka
    Postów: 187 387

    Wysłany: 30 maja, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta19 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Ktoś tu pytał o witaminy - ja biorę pregna start i pregna dha i wg mnie są bezwonne i nie odbija mi się po nich :)
    Co do brzucha to u mnie podobnie, rano jest jeszcze w miarę płaski, chociaż już tak zaokrąglony na dole, że jak wciągam to ta część i tak zostaje 😅 a wieczorem to już konkretny się robi i faktycznie coraz ciężej to ukryć.
    Pracuję zdalnie, więc póki co nie muszę się tym stresować - zamierzam powiedzieć w pracy dopiero za jakieś 3 tygodnie. Niech jeszcze minie trochę czasu ☺️
    My wczoraj byliśmy na weselu i super się bawiłam, ale w pewnym momencie zaczęło mi się kręcić w głowie, zrobiło mi się niedobrze i mówię koniec tego dobrego 😁 niemniej jednak cieszę się, że dzidziuś dał mi się trochę pobawić ❤️
    A wracając do mojego stresu sprzed 2 dni (co dostałam plamienia) - nadal mam ten śluz taki delikatnie brązowawy, czy wy też tak macie czy raczej przezroczysta wydzielina?
    Ogólnie czuję się dobrze i tylko czekam na 11.06 - prenatalne.

    Dziewczyny życzę Wam dzisiaj udanego, słonecznego dnia - tym które są na weselach - dobrej zabawy, pozostałym - dobrego odpoczynku ☀️

    Super, że się zabawa udała :) Teraz tak szybko chodzę spać, że nie wiem czy bym dała radę iść na wesele, chęci by były, ale najpóźniej po 22 już spanie 😅

    U mnie zazwyczaj śluz przezroczysty albo żółtawy, robiłam cytologię i wszystko ok. Jak miałam plamienia to był taki rożowawy, a raz ciemniejszy.

    Jeśli chodzi o witaminy to biorę Pueria Uno i jak dla mnie ok, nie mają smaku, kończy mi się opakowanie, teraz jestem 12tc+0 i za kilka dni zacznę Puerię Duo.

    Miłego dnia wszystkim :) U Was też takie upały?

    Skryta19 lubi tę wiadomość

    👩34+🧔40 +🐈‍⬛
    endometrioza (2015 laparoskopia - usunięcie torbieli i zrostów)
    antyk. hormonalna(evra) 2014-01.2024

    ⏸️31.03.2024
    04.04.2024 beta HCG 980

    🩺16.04.24 - crl 0.43 mm, jest serduszko
    🩺 7.05 crl 2.47
    🩺 27.05
    🏥 USG prenatalne 3.06
    crl 7.04 cm NT 1.9 mm/ Pappa ryzyka niskie ❤️
    🩺24.06 synek 💙 2.07 230g
    Połówkowe 30.07 i 12.08
    🩺 26.08 💙🐻 800 gram
    🩺 echo serca 16.09 - prawidłowe, 134/min, 💙🐻1471 g
    🩺23.09 szyjka 4.1cm
    🩺 14.10

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 30 maja, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Po "wizycie" leciałam na mazury 3h jazdy w 1 stronę na odpoczynek do 10 czerwca. Jak się okazało wizyty nie było bo mój gin owszem zadzwonił do przychodni ale stamtąd żadna babka nie raczyla do mnie zadzwonić i poinformować, że lekarza nie będzie.... jestem zapisała u nich na 12 czerwca po powrocie ale tutaj na mazurach postaram się wbić gdzieś prywatnie, chyba na wtorek bo nie wytrzymam tego napięcia i nie wyobrażam nie widzieć swojego dziecka aż 5 tygodni...Także tego...wkurzona jestem na maksa 😡

    Ojeju, bardzo współczuję... Ale to jest straszne, że tak sobie ktoś olewa obowiązki i nikt z rejestracji się nie odezwie 😡

    Trzymam kciuki, żeby udało się kogoś znaleźć ✊ A gdzie dokładnie jesteś na Mazurach? Może ktoś coś podpowie w kwestii lekarza 🤔

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 30 maja, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami_35 wrote:
    Mummy, mnie strasznie irytuje mamaginekolog i te jej aferki, ale muszę jej oddać, że nigdzie nie znalazłam tylu ważnych informacji, co na jej stronie:-) a jej artykuły o hipotrofii i wczesniakach to znam na pamięć prawie 😉 dużo mi pomogły

    No właśnie w moich oczach też straciła przez te wszystkie wydarzenia, ale jednak czasem wracam do jej artykułów 🤭

    Mami_35 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 30 maja, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️

    Mag_len, spineczka, KarolinaAnastazja, Dariaa29, Aune, Wanda_89, aambrozjaa93, Sisi1905, meowne, businesscare, TęczowaJa, Mala_Kasija, Amra, MummyYummy, Skryta19, Merida Waleczna, Nina_02, Likela, mar.1, Paula9463, Mami_35, Elewina lubią tę wiadomość

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1136 868

    Wysłany: 30 maja, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️
    Ojej🥰 to udanej imprezy i wszystkiego najlepszego 🥰

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2897 4815

    Wysłany: 30 maja, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️
    WS,USTKIEGO CO NAJLEPSZE KOCHANA!!

    BAW SIE SWIETNIE I CZEKAMY NA WIESCI JAK IMPREZKA I JAK REAKCJA RODZINKI


    ALE CUDOWNIE ♡

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 218 433

    Wysłany: 30 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️
    Cudownie, wszystkiego dobrego dla Was! 😍
    Trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze dobre samopoczucie, baw się dobrze!

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 30 maja, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️

    Wszystkiego najlepszego i aby ten dzień był wspaniały pod każdym względem🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 16:24

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺 1500g🤩
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 503

    Wysłany: 30 maja, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️

    Wszystkiego co najlepsze dla Was, niech ten dzień będzie magiczny, pełen wzruszeń i miłości ❣️🥰

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 30 maja, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️
    Ojej, jak cudownie 🥰
    Wszystkiego co najlepsze dla Was ❤️❤️❤️
    Bawcie się dobrze i korzystajcie z tego dnia ile się da bo bardzo szybko mija.
    Trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie ♥️♥️♥️♥️

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 30 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️

    Ojej, fantastycznie, gratulacje! ♥️

    Wszystkiego najpiękniejszego 💒💓

    Duża impreza Was czeka? Trzymam kciuki za Twoje samopoczucie ✊

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Aune Ekspertka
    Postów: 187 387

    Wysłany: 30 maja, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️

    Wszystkiego najlepszego na nową drogę życia 😊 i wspaniałej zabawy jutro! 😊❤️

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    👩34+🧔40 +🐈‍⬛
    endometrioza (2015 laparoskopia - usunięcie torbieli i zrostów)
    antyk. hormonalna(evra) 2014-01.2024

    ⏸️31.03.2024
    04.04.2024 beta HCG 980

    🩺16.04.24 - crl 0.43 mm, jest serduszko
    🩺 7.05 crl 2.47
    🩺 27.05
    🏥 USG prenatalne 3.06
    crl 7.04 cm NT 1.9 mm/ Pappa ryzyka niskie ❤️
    🩺24.06 synek 💙 2.07 230g
    Połówkowe 30.07 i 12.08
    🩺 26.08 💙🐻 800 gram
    🩺 echo serca 16.09 - prawidłowe, 134/min, 💙🐻1471 g
    🩺23.09 szyjka 4.1cm
    🩺 14.10

    preg.png
  • Rudylisek Przyjaciółka
    Postów: 104 268

    Wysłany: 30 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim!
    Ostatnio nie nadążam doczytywać wszystkich wpisów, ale idealnie wstrzeliłam się chyba w temat weselny;) też mam jutro wesele. Swoje. Dodatkowo chcemy całej rodzinie ogłosić, że się spodziewamy dziecka. Stresuje sie i mam nadzieję że będę się dobrze czuła i zmęczenie nie dopadnie mnie ....😅😱👰‍♀️

    Kochana, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ❤️ to będzie piękny dzień 🥹

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka 👼 (01.24) 💔

    30.03 ⏸ beta 1096, prog 25,8 (31dc)
    02.04 beta 3504, prog 35,5
    04.04 beta 6922, prog 34,3
    08.04 beta 22092
    09.04 pęcherzyk ciążowy 14,9 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm, CRL 2,5 mm ❤️ 120/min (5t6d)
    23.04 CRL 1,25 cm, HR 170/min
    07.05 CRL 3,7 cm, HR 165/min
    17.05 Nifty - niskie ryzyka, synuś 🩵
    20.05 USG prenatalne + PAPP-A - 6,2 cm zdrowego chłopaka 🩵 (12t4d)
    21.05 wizyta u lekarza prowadzącego 🥼

    💉 Luteina, Duphaston, Acard, Clexane

    Rośnij kruszynko 🍀

    preg.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ