X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1136 868

    Wysłany: 7 czerwca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie zobaczyłam ile ja literówek robię we wpisach🙈sorki,ale zazwyczaj pisze na szybko bo przy mojej trójce jestem na najwyższych obrotach całe dnie 😅

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 172 356

    Wysłany: 7 czerwca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Hej 😊 ja w szpitalu, dostałam krwotoku i już bałam się najgorszego, w środę po 22 miałam krew na wkładce w WC I dalej leciało. Przed 24 bylam w szpitalu. Na szczęście jest dobrze. Ale do końca ciąży heparyna. No i tekst lekarza przy usg czy wcześniej był widoczny pecherzyk ciążowy, przestraszyłam się że już nie ma a on nie no jest ja się tylko pytam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Krwawisz i się pyta czy było jakby już nie było.
    Zostaje na razie do soboty, chyba że będzie się coś działo, ale mam nadzieję że będzie dobrze 😳
    Przy badaniu nie zdarzyłam iść do WC I było bardzo nie przyjemne przez ilość moczu i pewnie dłużej przez to trwało więc z pełnym pęcherzem nie ma co. Prawie się posikałam 😅

    Meowne są różne rodzaje tych pieluszek i dobrze poznać każda taktykę żeby zobaczyć co wam będzie odpowiadać

    Holipka przecież jakby tak miało być to co druga na badaniu by sikała 🤦‍♀️

    Ojej, bardzo mi przykro, że takie stresy przeżyłaś!
    Dobrze, że z dzidzią wszystko dobrze. Chociaż ten lekarz też mógłby się zastanowić zanim sformułuje pytanie. Albo najpierw Cię uspokoić, że wszystko jest dobrze, a potem dopytywać 🤦‍♀️

    Czekam na wieści od Ciebie. Trzymam kciuki ☀️

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 172 356

    Wysłany: 7 czerwca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaanna i Bialeek gratulacje odkrytych płci maluszków ❤️

    Bialeekk, Kasiaanna lubią tę wiadomość

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 503

    Wysłany: 7 czerwca, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Hej 😊 ja w szpitalu, dostałam krwotoku i już bałam się najgorszego, w środę po 22 miałam krew na wkładce w WC I dalej leciało. Przed 24 bylam w szpitalu. Na szczęście jest dobrze. Ale do końca ciąży heparyna. No i tekst lekarza przy usg czy wcześniej był widoczny pecherzyk ciążowy, przestraszyłam się że już nie ma a on nie no jest ja się tylko pytam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Krwawisz i się pyta czy było jakby już nie było.
    Zostaje na razie do soboty, chyba że będzie się coś działo, ale mam nadzieję że będzie dobrze 😳
    Przy badaniu nie zdarzyłam iść do WC I było bardzo nie przyjemne przez ilość moczu i pewnie dłużej przez to trwało więc z pełnym pęcherzem nie ma co. Prawie się posikałam 😅

    Meowne są różne rodzaje tych pieluszek i dobrze poznać każda taktykę żeby zobaczyć co wam będzie odpowiadać

    Holipka przecież jakby tak miało być to co druga na badaniu by sikała 🤦‍♀️

    Ojej, dobrze, że z bobasem wszystko w porządku! Trzymam kciuki, żeby już nic takiego Cię nie dotykało!

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 7 czerwca, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśka36 wrote:
    A ja właśnie słuchałam serduszka piękny dźwięk kupiłam używany detektor za 30 zł a ile radości jak można usłyszeć maleństwo ,miłego dnia i udanych wizyt

    Jakiej firmy udało Ci się dostać detektor? Ja szukałam używek i jakoś nie mogę trafić 🙂

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 7 czerwca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Hej 😊 ja w szpitalu, dostałam krwotoku i już bałam się najgorszego, w środę po 22 miałam krew na wkładce w WC I dalej leciało. Przed 24 bylam w szpitalu. Na szczęście jest dobrze. Ale do końca ciąży heparyna. No i tekst lekarza przy usg czy wcześniej był widoczny pecherzyk ciążowy, przestraszyłam się że już nie ma a on nie no jest ja się tylko pytam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Krwawisz i się pyta czy było jakby już nie było.
    Zostaje na razie do soboty, chyba że będzie się coś działo, ale mam nadzieję że będzie dobrze 😳
    Przy badaniu nie zdarzyłam iść do WC I było bardzo nie przyjemne przez ilość moczu i pewnie dłużej przez to trwało więc z pełnym pęcherzem nie ma co. Prawie się posikałam 😅

    Meowne są różne rodzaje tych pieluszek i dobrze poznać każda taktykę żeby zobaczyć co wam będzie odpowiadać

    Holipka przecież jakby tak miało być to co druga na badaniu by sikała 🤦‍♀️

    Dobrze, że jesteś pod opieką 😘

    Trzymam kciuki, żeby wszystko się unormowało ✊

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 7 czerwca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Dziewczyny właśnie zobaczyłam ile ja literówek robię we wpisach🙈sorki,ale zazwyczaj pisze na szybko bo przy mojej trójce jestem na najwyższych obrotach całe dnie 😅

    Nie przejmuj się tym 😘

    Ja ostatnio mam chyba jakiś klasyczny baby brain - dopadł mnie ubogi zasób słownictwa, momentami ciężko mi sklecić zdanie albo przypomnieć sobie jakoś wyraz 🙈 Momentami jest to trochę problematyczne 🙃

    Ciągle zapominam o różnych rzeczach, ostatnio wracałam do domu, bo nie wzięłam na wizytę dokumentów 🙄

    A dziś na przykład sprawdzałam, jak wygląda flaga USA, bo potrzebowałam do pracy, a nie mogłam sobie przypomnieć i szukałam flagi UK 🤣🤣🤣

    Żeby nie było, na co dzień jestem w miarę inteligentną osobą 🤭 Przynajmniej Mąż tak twierdzi 😅

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 7 czerwca, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że do naszego grona dołączyła parka, chłopiec i dziewczynka 💙💗

    Gratuluję, Kochane 😘

    Bialeekk, Kasiaanna lubią tę wiadomość

    preg.png
  • mar.1 Ekspertka
    Postów: 139 250

    Wysłany: 7 czerwca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len u mnie w labie mówili, że wynik może być do 10 dni, a było szybciej. Krew miałam pobieraną we wtorek, a dzisiaj w ciągu dnia był wynik

    06.04 ⏸️ 💕

    24.02.2022 17:50 53 cm 3020 g 👶T💙

    preg.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3047 3979

    Wysłany: 7 czerwca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina_02 wrote:
    Mam jaskrę, przy sn istnieje ryzyko odklejenia siatkówki, a tego nie chcę więc pozostaje mi cc, chyba że mój okulista stwierdzi że jest ok i mogę mieć sn. Ale cholera jasna nie idzie się tam dodzwonić 😡😡😡
    Tez mam jaskrę , muszę tez iść do swojej okulistki

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Tyśka36 Przyjaciółka
    Postów: 111 69

    Wysłany: 7 czerwca, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Jakiej firmy udało Ci się dostać detektor? Ja szukałam używek i jakoś nie mogę trafić 🙂
    Angelsaunds

    MummyYummy lubi tę wiadomość

  • businesscare Ekspertka
    Postów: 225 397

    Wysłany: 7 czerwca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Nie przejmuj się tym 😘

    Ja ostatnio mam chyba jakiś klasyczny baby brain - dopadł mnie ubogi zasób słownictwa, momentami ciężko mi sklecić zdanie albo przypomnieć sobie jakoś wyraz 🙈 Momentami jest to trochę problematyczne 🙃

    Ciągle zapominam o różnych rzeczach, ostatnio wracałam do domu, bo nie wzięłam na wizytę dokumentów 🙄

    A dziś na przykład sprawdzałam, jak wygląda flaga USA, bo potrzebowałam do pracy, a nie mogłam sobie przypomnieć i szukałam flagi UK 🤣🤣🤣

    Żeby nie było, na co dzień jestem w miarę inteligentną osobą 🤭 Przynajmniej Mąż tak twierdzi 😅
    Wczoraj pierwszy raz to poczułam🤣🤣🤣🤣 czyli jednak to normalne że to już się dzieje🙈 w kuchni czułam się jak gamoń, w aucie to samo.

    Kasiaanna, Tatka, MummyYummy lubią tę wiadomość

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Wikta06 Znajoma
    Postów: 29 65

    Wysłany: 7 czerwca, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar.1 wrote:
    Mag_len u mnie w labie mówili, że wynik może być do 10 dni, a było szybciej. Krew miałam pobieraną we wtorek, a dzisiaj w ciągu dnia był wynik

    Ile się czeka w końcu bo mi no powiedzieli, że do 3 tygodni a wy szybciej dostajecie to może i ja też

  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2598 5661

    Wysłany: 7 czerwca, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta! Wpisz proszę imię naszego synka- Nikodem💙

    aambrozjaa93, businesscare, Megipta, Dariaa29, MummyYummy, Aune, mar.1, rybka8, KarolinaAnastazja, Likela, Elewina, Merida Waleczna, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- 2cm smerfa👶🏼❤️
    🍼 21.05- mały wielki człowiek🤰🏽
    NIFTY: Zdrowy Chłopczyk🩵💙
    🍼 28.06- obrażony Niko😂
    🍼24.07-431g szczęścia🐻 📍🇵🇱
    🍼12.08- wizyta 🥰


    preg.png
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 565 820

    Wysłany: 7 czerwca, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Tez mam jaskrę , muszę tez iść do swojej okulistki

    Koniecznie 😊 właściwie to jestem ciekawa co mi powie 🤔 od diagnozy jaskry wiem że w ciąży muszę to kontrolować i może być cesarka, ale wiem też że stan może być na tyle dobry że lekarz godzi się na sn, dam znać jak już się tam dostanę 😊

    👩33l ❤️🧑34l
    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Czekamy na Ciebie Synku 🥰

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 7 czerwca, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Megipta! Wpisz proszę imię naszego synka- Nikodem💙

    Piękne imię ❤️ u nas też pierwotnie miał być Nikodem, jeśli potwierdzi się chłopczyk, ale zostanie jednak na drugie imię😊

    MummyYummy, Bialeekk, Aune, mar.1, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 218 433

    Wysłany: 8 czerwca, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊

    @Paula9463 i @Mag_len współczuje Wam tych stresujących sytuacji :(
    Moja przyjaciółka, która jest w ciąży ostatnio też się dowiedziała, że miała kontakt z osobą, która ma rumień, zrobiła przeciwciała i okazało się, że musiała przechorować już wcześniej, @Mag_len trzymam kciuki żeby u Ciebie tez była taka sytuacja! 😊

    Kasiaanna i Bialeek gratuję córeczki i synka! 💗💙

    @MummyYummy mnie też dopada chyba ten słynny babybrain, zapominam o różnych rzeczach, gdzie zawsze „słynęłam” z doskonałej pamięci, zapominam słów w trakcie rozmowy 🙈 a już szczytem było kiedy ostatnio pojechałam na zakupy, po powrocie zapomniałam wyjąc ich z auta, po 2 godzinach kiedy chciałam sobie wypić zakwas z buraka, który kupiłam zobaczyłam, że nie ma go w lodówce, zaczęłam analizować sytuację i przypomniało mi się, że ja tych zakupów w ogóle nie przyniosłam do domu 🤦‍♀️😂

    Miłego weekendu! 🥰

    Skryta19, Kasiaanna, Bialeekk, Aune, meowne, Paula9463 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Aniela855888 Koleżanka
    Postów: 56 96

    Wysłany: 8 czerwca, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciąży nałożyłam kotu jedzenie z puszki, tylko nie zauważyłam, że nie ma miski 🤪
    Dziewczyny, czujecie już jakieś pierwszej subtelne ruchy?

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 8 czerwca, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    Wczoraj pierwszy raz to poczułam🤣🤣🤣🤣 czyli jednak to normalne że to już się dzieje🙈 w kuchni czułam się jak gamoń, w aucie to samo.

    No niestety chyba tak 😂 Ja czasem w myślach muszę mówić sobie, co mam po kolei robić i nie są to jakieś skomplikowane czynności, bardziej: "załóż buty, zawiąż sznurówki" 🙈

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 8 czerwca, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Megipta! Wpisz proszę imię naszego synka- Nikodem💙

    U nas też będzie Niko 💙

    Bialeekk, Aune, aambrozjaa93, KarolinaAnastazja, Merida Waleczna lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ