X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 18 lipca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam nr telefonu do swojej lekarki na NFZ w razie jakby się coś działo lub bym jednak potrzebowała zwolnienia albo recepty na xonvea jeśli by mi się skończyła.

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 18 lipca, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta19 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Padło pytanie o feroplex - ja brałam to kiedyś zanim byłam w ciąży, to jest podobno preparat o najlepszej przyswajalności /m- jest płynny. Nie kojarzę, żeby wywoływał jakieś duże bóle brzucha, więc u mnie się sprawdził.

    Ja mam do Was z kolei pytanie, jaki macie kontakt z lekarzami prowadzącymi ciążę prywatnie? Czy jak coś się dzieje to macie kontakt telefoniczny czy musicie iść na wizytę i „bulić” hajs?

    Zrobiłam dzisiaj badania krwi i TSH mi wyszło 2,63… jeszcze w marcu było to 2,16, a w listopadzie 1,8. Tendencją ewidentnie wzrostowa i trochę mnie to martwi, tym bardziej, że niby powyżej 2,5 powinno się to już zbijać lekami.

    Do tego wyszły mi jakieś erytrocyty w moczu.. niby nie dużo ponad normę, ale jednak. Jakoś się tym wszystkim zestresowałam, a nie mogę się skontaktować z moim lekarzem prowadzącym..

    Ja piszę przez znany lekarz jak coś mnie niepokoi. Jak musiałam mieć dodatkową kontrolę to już dwa razy szłam i nie wziął ode mnie nic.zalezy od lekarza 😉

    Skryta19 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 18 lipca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Ja mam lekarkę z Medicover i też dostałam nr telefonu w razie czego tylko jeszcze nie miałam okazji testować czy odpisze/oddzwoni.

    Upolowałam dzisiaj kombinezon merino z Engel w idealnym stanie na vinted za 150 zł 😀 jaram się!

    Dziewczyny a takie pytanie na które pewnie nie każdy będzie chciał odpowiedzieć - jak u Was z libido? Bo u mnie dramatycznie poza sporadycznymi zrywami szczerze mówiąc 🥴

    Jeśli chodzi o libido to ja akurat zawsze mam dość duże nawet większe od męża (niestety😅) a w ciąży to już w ogóle mam jeszcze większe🫣 i to po raz drugi, bo w pierwszej też tak miałam🤭 ale ja to taki egzemplarz już jestem także pewnie nie ma co porównywać😊

    Sandrix, Rita 💋, villemo_gbm, Mami_35, Wikta06 lubią tę wiadomość

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Sisi1905 Ekspertka
    Postów: 194 207

    Wysłany: 18 lipca, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta ja mam kontakt sms/tel i zawsze odpowiada w tym samym dniu, nie muszę przychodzić chyba że coś trzeba zbadać pilnie . Co do tsh to rozumiem że nie chorujesz przewlekle na tarczycę ? Normy w 2 trymestrze dla zdrowych to 2,5-3,0, ale oczywiście skonsultowałabym odrazu bo te normy są różnie traktowane przez lekarzy, ale myślę że nie musisz się stresować. Suplementujesz jod ? Moj gin i endokrynolog bardzo tego pilnują a nie każde witaminy mają go w składzie.
    Co do żelaza jestem chyba weteranem przerobiłam już 6 rodzajów od początku ciąży bo bardzo źle reaguję na ten składnik.
    Feroplex i ferrum lex do żucia to dwa które w miarę toleruję i nie ma po nich większych dolegliwości.
    Biorę też dodatkowo witaminy z żelazem w składzie prenacaps multi2.
    Libido to dramat, ale może dlatego że po współżyciu bardzo twardnieje mi brzuch i stresuje mnie to podświadomie, do tego biorę jeszcze luteinę i jestem podrażniona od tego😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 19:31

    Skryta19 lubi tę wiadomość

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
    13.05 3.5cm ❤️10tc
    12.06 9,7cm❤️

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 18 lipca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Ja mam lekarkę z Medicover i też dostałam nr telefonu w razie czego tylko jeszcze nie miałam okazji testować czy odpisze/oddzwoni.

    Upolowałam dzisiaj kombinezon merino z Engel w idealnym stanie na vinted za 150 zł 😀 jaram się!

    Dziewczyny a takie pytanie na które pewnie nie każdy będzie chciał odpowiedzieć - jak u Was z libido? Bo u mnie dramatycznie poza sporadycznymi zrywami szczerze mówiąc 🥴

    Ja staram się nie myśleć o żadnych igraszkach bo i tak mam post od początku i do końca więc jak możesz to tylko korzystać !!! 😁

    Sandrix lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 230 285

    Wysłany: 18 lipca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @skryta ja już dawno (jeszcze chyba na etapie monitoringu cyklu) dostałam numer mojej gin. W ciąży nie miałam potrzeby korzystać z tego przywileju.
    Badałaś samo TSH czy FT3 i FT4 też? Moja endokrynolog ostatnio mówiła, że mam dość niski poziom TSH ok.0.3 ale kazała się tym nie martwić, bo T4 mam w górnych widełkach

    @sandrix u nas ochota jest momentami nawet bardzo duża, ale ja nie mogę dla siebie znaleźć odpowiedniej pozycji, poza tym po igraszkach potrafię mieć plamienie i mnie to wtedy stresuje

    Skryta19 lubi tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 230

    Wysłany: 18 lipca, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    @skryta ja już dawno (jeszcze chyba na etapie monitoringu cyklu) dostałam numer mojej gin. W ciąży nie miałam potrzeby korzystać z tego przywileju.
    Badałaś samo TSH czy FT3 i FT4 też? Moja endokrynolog ostatnio mówiła, że mam dość niski poziom TSH ok.0.3 ale kazała się tym nie martwić, bo T4 mam w górnych widełkach

    @sandrix u nas ochota jest momentami nawet bardzo duża, ale ja nie mogę dla siebie znaleźć odpowiedniej pozycji, poza tym po igraszkach potrafię mieć plamienie i mnie to wtedy stresuje
    Jeny ja właśnie też mam wrażenie, że większość pozycji mi nagle przeszkadza i jeszcze mój K raz skomentował, że inaczej dla niego czuć w środku i mam jakąś zrytą banie teraz 🫣

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    19.09 kolejna wizyta

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 230

    Wysłany: 18 lipca, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    Ja staram się nie myśleć o żadnych igraszkach bo i tak mam post od początku i do końca więc jak możesz to tylko korzystać !!! 😁
    Masz bana na całą ciążę?? 🥲

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    19.09 kolejna wizyta

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 18 lipca, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Masz bana na całą ciążę?? 🥲

    Niestety 🤣 z początku przez plamienia i drugie puste jajo a teraz przez skracająca szyjkę już do końca 😁. Więc ja bym na Waszym miejscu korzystała ile się da 🤣

    Sandrix lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Rita 💋 Przyjaciółka
    Postów: 72 199

    Wysłany: 18 lipca, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Jeny ja właśnie też mam wrażenie, że większość pozycji mi nagle przeszkadza i jeszcze mój K raz skomentował, że inaczej dla niego czuć w środku i mam jakąś zrytą banie teraz 🫣
    Ja miałam bana w 1. trymestrze, kiedy miałam libido wywalone w kosmos i nawet najmniejsze podrażnienie okolic intymnych skutkowało orgazmem. Nie moglam się doczekać zielonego światła. 🥲 A teraz kiedy możemy, wszystko inaczej odczuwam. Jakby się coś zepsuło 😮‍💨 najmniejszy dotyk mnie podrażnia, a stosunki są nieprzyjemne, jakby ktoś pocierał np. rękę w tym samym miejscu przez dlugi czas, wiec niby nie boli, ale przyjemne tez nie jest. I ochotę niby mam, ale mąż mówi, że na wszystko reaguję inaczej i nie wie co robić 🤷‍♀️

    Czy któraś z was spotkała się z czymś takim i czy to kiedyś minie?

    ♀️27 ♂️ 39
    💒razem 7 lat, 4 po Ślubie
    ❌ IUI 09/2023 ❌ IVF 02/2024

    II podejście IVF 03/2024: 🍀
    13.03 ET 4.1.1 + EmbryoGlue (transfer zarodka świeżego), 6 maluchów na zimowisku❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    10 dpt 23.03.2024 ⏸️ beta 246 🫣12 dpt beta 715 🥰 14 dpt beta 1781 😊 22 dpt beta 19903 😍 23 dpt 05.04.2024 mamy ❤️! (6t1d)
    13.05 5 cm 🐧 + NIFTY (niskie ryzyka, chłopiec!)
    21.05 USG prenatalne 🩵 7 cm Synka 👶🏻
    16.07 II prenatalne: 381 g, zdrowy maluszek
    29.07 555 g ruchliwego człowieczka ❤️
    12.08 752 g kawalera
    9.09 1170 g naszego chłopca

    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 230

    Wysłany: 18 lipca, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita 💋 wrote:
    Ja miałam bana w 1. trymestrze, kiedy miałam libido wywalone w kosmos i nawet najmniejsze podrażnienie okolic intymnych skutkowało orgazmem. Nie moglam się doczekać zielonego światła. 🥲 A teraz kiedy możemy, wszystko inaczej odczuwam. Jakby się coś zepsuło 😮‍💨 najmniejszy dotyk mnie podrażnia, a stosunki są nieprzyjemne, jakby ktoś pocierał np. rękę w tym samym miejscu przez dlugi czas, wiec niby nie boli, ale przyjemne tez nie jest. I ochotę niby mam, ale mąż mówi, że na wszystko reaguję inaczej i nie wie co robić 🤷‍♀️

    Czy któraś z was spotkała się z czymś takim i czy to kiedyś minie?
    Właśnie ja też się stałam bardzo niedotykalska, nie pasuje mi to co działało wcześniej. A jak mój K zmierza w kierunku moich sutków to mam ochotę uciekać, płakać mi się chce na samą myśl, że miałby ich dotknąć 🥲☠️ normalnie się wzdrygam. Średnio ogólnie, zależy mi żeby to między nami działało dobrze wszystko a trudno mi znaleźć jakieś rozwiązanie. Zmuszać się przecież też nie będę 😵‍💫

    Rita 💋 lubi tę wiadomość

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    19.09 kolejna wizyta

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 225 393

    Wysłany: 18 lipca, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Ja mam lekarkę z Medicover i też dostałam nr telefonu w razie czego tylko jeszcze nie miałam okazji testować czy odpisze/oddzwoni.

    Upolowałam dzisiaj kombinezon merino z Engel w idealnym stanie na vinted za 150 zł 😀 jaram się!

    Dziewczyny a takie pytanie na które pewnie nie każdy będzie chciał odpowiedzieć - jak u Was z libido? Bo u mnie dramatycznie poza sporadycznymi zrywami szczerze mówiąc 🥴
    U mnie też było tak, że 1 trymestr to myślałam że mąż ode mnie zacznie uciekać🙈 teraz zaczyna mi przeszkadzać brzuszek i czuję się jakoś nieswojo przy wszystkim, choć nadal zdarzają mi się noce że dosłownie budzę się ze snu praktycznie z orgazmem, co przed ciążą nigdy się nie zdarzało.

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 171 355

    Wysłany: 18 lipca, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tatka wrote:
    Hej, a robiłaś bacterie w moczu? U ciężarnych często pojawia się UTI bezobjawowo ale to należy leczyć antybiotykami bo nieleczone może dać zapalenie nerek w 2/3 trzymestrze.
    Mi ciągle wychodzili bacterie, i po trzech epizodach wypisali mi w profilaktycznej dawce do końca ciąży.

    Robiłam badanie ogólne moczu, ale akurat żadnych bakterii nie wykryło. Wszystkie pozostałe wskaźniki były „na zielono”

    Tatka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 171 355

    Wysłany: 18 lipca, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi1905 wrote:
    Skryta ja mam kontakt sms/tel i zawsze odpowiada w tym samym dniu, nie muszę przychodzić chyba że coś trzeba zbadać pilnie . Co do tsh to rozumiem że nie chorujesz przewlekle na tarczycę ? Normy w 2 trymestrze dla zdrowych to 2,5-3,0, ale oczywiście skonsultowałabym odrazu bo te normy są różnie traktowane przez lekarzy, ale myślę że nie musisz się stresować. Suplementujesz jod ? Moj gin i endokrynolog bardzo tego pilnują a nie każde witaminy mają go w składzie.
    Co do żelaza jestem chyba weteranem przerobiłam już 6 rodzajów od początku ciąży bo bardzo źle reaguję na ten składnik.
    Feroplex i ferrum lex do żucia to dwa które w miarę toleruję i nie ma po nich większych dolegliwości.
    Biorę też dodatkowo witaminy z żelazem w składzie prenacaps multi2.
    Libido to dramat, ale może dlatego że po współżyciu bardzo twardnieje mi brzuch i stresuje mnie to podświadomie, do tego biorę jeszcze luteinę i jestem podrażniona od tego😕

    Nigdy nie chorowałam na nic związanego z tarczycą 🤷‍♀️ miałam co prawda taki okres w życiu, że zatrzymał mi się okres i hormony się wywróciły do góry nogami, ale przeżywałam wtedy mocno żałobę i było to ewidentnie na podłożu stresowym.

    Teraz sprawdzałam tylko tsh. Jutro idę na medicover do ginekolog żeby mnie skierowała chociaż na te ft3 i ft4 i ewentualnie dała receptę. Obawiam się tylko, że nie będzie chciała mi nic przepisać, skoro ciążę prowadzę prywatnie poza medicover.. że może nie chcieć wziąć odpowiedzialności.
    A lekarz mi odpisał, że dostanę receptę na wizycie… tylko że wizytę mam 05.08 🤦‍♀️
    Jod jest składnikiem pregny plus, którą biorę 🧐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 23:13

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 171 355

    Wysłany: 18 lipca, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pomoc i wsparcie. Cieszę się, że możemy sobie tutaj pomagać ☺️

    Co do libido to naprawdę różnie. Mam takie okresy, że totalnie mi się nie chce, ale też takie, że chce mi się bardzo. A co do piersi to mąż dostał bana bo tak bolą 🤭🤷‍♀️
    I faktycznie w ciąży musi być to wszystko w środku bardziej ukrwione i wrażliwe, bo trochę „boli”.

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 19 lipca, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta, jak dla mnie samo TSH nie jest wyznacznikiem.
    Jesli nie chorujesz na choroby tarczycy to wynik dla mnie jest w normie.

    Bardzo, bardzo wazna jest godzina pobrania (wbrew pozorom). Oczywiście, należy mieć rękę na pulsie, ale bez strachu, bo na ten moment jest okej.
    Ciazowe widelki sa inne niż normalnie, w ciazy TSH potrafi bardzo skakać, więc z lekami tez nie należy działać pochopnie. 😊
    No i jednak jeśli już to prędzej konsultowałabym to z endo, anizeli gin, ale to ja 😉

    A co do libido.. Mam duże, ale zwykle wtedy, kiedy nie ma meza mam potrzeby, a jak wróci z pracy to jestem tak wypompowana po całym dniu, ze juz nie mam na nic siły. 🫣
    Ale drazliwa zawsze bylam w ciazy, wszystko musiało byc delikatnie, bo odczuwalam wszystko 100x bardziej - to normalne, inne ukrwienie itd.

    Ja właśnie zamknęłam komputer, mam nadzieję, ze na najbliższe 2 tygodnie! Jutro wizyta, pakowanie i.. nie wiem jak to ogarnę. 🙈😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca, 01:14

    Skryta19, MummyYummy, Sandrix lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 19 lipca, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane 🩷
    Powracam po krótkiej przerwie 😉 Jesteśmy na wakacjach, które powoli dobiegają końca, ale jak na razie dziadkowie dojeżdżają do nas, przejmują córkę na kolejny tydzień a my na jeszcze jedną noc ruszamy sami we dwoje do Gdańska 😍 a w sobotę już do domu.
    Tak się martwiłam a czuję się na tym wyjeździe tak dobrze… aż się zaczęłam zastanawiać bo zupełnie nie czuję się jakbym była w ciąży 😅

    Co do libido o którym piszecie to u mnie raczej jest mocno w dół 🙈 mam dni kiedy przychodzi chęć, ale jest to tak raz na jakiś czas. Piersi mam tak wrażliwe, że nie wyobrażam sobie żeby mąż miał mi je dotknąć i jakoś ten brzuszek podczas mnie dekoncentruje, nie wiem czy Wy też tak macie 😂

    Tatka, Skryta19, Sandrix, Rita 💋, Mag_len lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mandoriana Ekspertka
    Postów: 160 143

    Wysłany: 19 lipca, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej widzę że nie tylko ja tak mam że libido w dół mi poszło 😅 też jakoś nie umiem się całkiem skupić, mam zbyt wrażliwe sutki i wszelką próba dotykania czy całowania nawet delikatnego powoduje u mnie irytacje a brzuch choć jeszcze mały to jakoś go tak "czuje" i bardziej myślę o tym by go nie urazić, nie spinać mięśni za bardzo lub żeby partner go przypadkiem nie przyparl za bardzo i nie wiem takiej radości z seksu jak kiedyś ale myślę że to wszystko się unormuje potem, może dopiero po ciąży no trudno.

    Sandrix lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 171 355

    Wysłany: 19 lipca, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa dzięki za uspokojenie 😘 jadę dzisiaj do ginekolog z medicover i mam nadzieję, że wyjdę ze skierowaniem chociaż na to ft3 i ft4 dodatkowo. Może nie ma co panikować, a ja trochę panikara jestem 😢. Powiem Wam że instynkt macierzyński włącza mi się ostatnio i to bardzo intensywnie, zależy mi na tym dziecku jak na niczym innym w życiu.

    preg.png
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 557 810

    Wysłany: 19 lipca, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje libido to wystrzeliło w kosmos 😮 w 1 trymestrze mieliśmy bana bo miałam infekcję, a teraz gdy możemy to nie mam siły wieczorami jak mąż wraca z pracy 🤣 no i mój brzuch jest już ogromny 😮

    Apropo ciuchów ciążowych to chciałam powiedzieć że spodnie ciążowe to jest jakiś scam 🤣 wszystkie zsuwają się z tyłka i nie ma szans żeby się w tym dobrze czuć... sukienki, kolarki, leginsy są spoko, ale nie wiem w czym ja będę chodzić jak się lato skończy 🤔🥴


    Skryta19, Sandrix, Mandoriana lubią tę wiadomość

    👩33l ❤️🧑34l
    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Czekamy na Ciebie Synku 🥰

    preg.png
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ