X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1133 862

    Wysłany: 25 lipca, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania widzę,że też masz wesoło ze swoją 🙈 ja nie wiem co te kobiety mają w głowach😅

    Atika jak syna nazwaliśmy Mieszko i powiedzieliśmy jej o tym wcześniej to myślała do końca,że żartujemy 😅więc teraz pewnie byłaby skłonna uwierzyć 😄 dlatego maz ostatnio wspomniał,że będzie Otylia.😅ale nic nie powiedziała😅
    Co do słuchania serduszka to może masz łożysko na przedniej ścianie a maluch siedzi tak,że ciężko go namierzyć?

    Paula współczuję bólu zęba... Próbuj może gdzieś się uda szybciej dostać jeśli z bólem... Bo przecież nie będziesz tyle czasu w ciąży z bolącym zębem...

    Businesscare faktycznie do 20.08 to trochę czasu... Ale jeśli intuicja mówi Ci,że wszystko będzie ok to warto posłuchać. Z drugiej strony ziarnko niepewności jest i dla świętego spokoju pewnie sana bym nie wytrzymała tyle czasu.

    U nas od wczoraj pada, temperatura po południu spadła w ciągu godziny do 18 stopni🙈masakra taka różnica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 06:48

    businesscare, Atika, Paula9463 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 25 lipca, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Dziewczyny mówiłam Wam kiedyś o mojej teściowej,że zaproponowała swoje imię dla naszej córki. Od tamtego czasu co chwilę pytała czy już wybraliśmy a my na 100% nic jesteśmy pewni Rozalki więc nie mówimy,poza tym wiem,że nie będzie akceptowała tego imienia więc jej nie mówię bo będzie jeszcze gorzej niż teraz. No i wyobraźcie sobie,że chyba zauważyła że mnie już irytują te pytania bo teraz wypytywała moją mamę jak była u nas na weekend czy jej mówiłam jakie imię albo pyta dziewczynki jak do nas przychodzi. Dzień w dzień. Bo mieszkamy w tym samym podwórku. No idzie oszaleć 🙈 chyba,że to ja jestem jakas przewrażliwiona i się za bardzo przejmuje. mój mąż to zmyśla i za każdym razem mówi jej,że będzie Olimpia i ma wywalone na to co ona sądzi 😅😅😅 ale mnie to wkurza strasznie.


    Edit. Sorki za takie żale ale już mam jej po kokardy🙈

    Wiem co znaczy mieć tak blisko teściów. Też mam za płotem. I powiem Ci jedno.. mów co myślisz wprost , oczywiście grzecznie ale szczerze prosto w oczy. Inaczej Cię wykończą. Niestety z doświadczenia wiem, że czym bardziej chcesz dobrze, tym bardziej dostaniesz po dupie później. Trzeba szanować siebie i swoje nerwy 💪oni już swoim dzieciom wybierali imię..

    MummyYummy lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 25 lipca, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    Dziewczyny doskonale Was rozumiem, dziś już usłyszałam od teściowej że za rok mam iść za ciosem po drugie... Mówię kuźwa, daj mi pierwsze urodzić.... Poziom mojej irytacji w ciąży sięga apogeum nawet od byle pierdoły..
    Jesteśmy dziś po połówkowych, mamy 336 g Kubusia, ruchliwego akrobaty🙈🙈 wszystko w porządku, jednak lekarz kazał skontrolować żołądek, bo jest "mała bańka żołądka". Mówił żeby nie panikować bo maluszek może nie napił się akurat wód płodowych ale i tak się tym zmartwiłam.

    A to też hit ja też... Teraz dziewczynka to za rok chłopiec... Powiedziałam, że jak się uda teraz wszystko to następnego nie będzie. No to już wiecie co się działo 🤣🤣🤣. Gratuluję udanej wizyty, żołądek to może go bolał jak słuchał teściową 🤣✊💪

    businesscare lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 25 lipca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Kobietki cały czas czuję ruchy...tyle, że robaczkowe, tzn jelitowe.

    Wsluchiwałam się jak się rusza, nagle czuję ruchy, już się ciesze, a tu nagle hyc i "pierdek". Tak więc to były gazy jelitowe 🤣🫣, a już się cieszyłam, że to ruchy dziecka.

    Nie moge się doczekać. Słyszę tylko przelewanie jelit i chyba pluskanie dziecka w wodach płodowych.

    Za nic nie mogę znaleźć serduszka, mimo, że próbowałam, no chyba, że te dziwne rytmiczne ledwo słyszące szumy to serce.
    Już nie wiem co myśleć, a już 18 tydzień.





    Powiedźcie, że wybraliście mało popularne Genowefa. Może się odczepi. 🤣

    Swoją drogą nie za zdroszczę sytuacji i to na e ty jesteś przewrażliwiona, tylko teściowa ma jakieś problemy. 🫣 no

    Spokojnie możesz mieć tak jak ja... Cisza cisza... Żadnego bulgotania, łaskotania, delikatnego przesuwania. Natomiast jak zaczęłam czuć to od razu łomot i nie ma litości już później 🤣

    Atika lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 25 lipca, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, rozumiem Wasze rozterki z imieniem. My postanowiliśmy, że będzie jednak Fryderyk, a moja mama na to, że jak to zdrabniać, i że Frysio to nie brzmi jak imię. Już po co tak komentować?
    Co do nieslyszenia serduszka, mam ten sam problem i chyba nie jestem fanką tego sprzętu. Czuję ruchy dziecka a serduszka musiałam szukac dobre kilka minut. I stres.
    Mi to zaczęły towarzyszyć problemy gastryczne, cały czas bąbelki w jelitach, nie mówiąc o lataniu do toalety czesto...no dolegliwość za dolegliwością😅

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Skryta19 Ekspertka
    Postów: 171 355

    Wysłany: 25 lipca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie przeboje z teściowymi! Nie zazdroszczę, bardzo nie lubię takiego wtrącania się.
    W ogóle muszę Wam powiedzieć, że ja w ciąży jestem bardzo „wrażliwa” na emocje, o wiele łatwiej wpadam w złość i płacz, mam wrażenie, że nie mogę tego kontrolować 😳 I powiem szczerze, że czasem mnie to męczy.
    Imiona są piękne takie jakie wybierzecie i nikomu nic do tego 🩷
    U nas najprawdopodobniej będzie Ewa ☺️ co ciekawe zanim poznałam płeć to w ogóle nie brałam tego imienia pod uwagę. A potem gdzieś padło to imię i poczułam że to jest to 😎 i żadne inne mi już nie pasuje. Tym bardziej że sama mam 3-literowe imię i podoba mi się możliwość zdrabniania na wszelkie sposoby 🙂

    Amra, Aune, Mag_len, aambrozjaa93 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 223 381

    Wysłany: 25 lipca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    A to też hit ja też... Teraz dziewczynka to za rok chłopiec... Powiedziałam, że jak się uda teraz wszystko to następnego nie będzie. No to już wiecie co się działo 🤣🤣🤣. Gratuluję udanej wizyty, żołądek to może go bolał jak słuchał teściową 🤣✊💪

    Dobre😅😅😅

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Elewina Autorytet
    Postów: 660 1875

    Wysłany: 25 lipca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Kobietki cały czas czuję ruchy...tyle, że robaczkowe, tzn jelitowe.

    Wsluchiwałam się jak się rusza, nagle czuję ruchy, już się ciesze, a tu nagle hyc i "pierdek". Tak więc to były gazy jelitowe 🤣🫣, a już się cieszyłam, że to ruchy dziecka.

    Nie moge się doczekać. Słyszę tylko przelewanie jelit i chyba pluskanie dziecka w wodach płodowych.

    Uśmiechnęłam się jak czytałam 🤣
    Spokojnie ja też strasznie chciałam już czuć i też wsłuchiwałam się w ciało i wcześniej nie zwracałam uwagi na ruchy jelit.
    Pierwszego kopniaka dostałam 20+4 więc spokojnie jeszcze masz czas.

    Ja byłam wielka fanką detektora, ale potem miałam takie 2 tygodnie że nic kompletnie nic nie słyszałam, tak mi "upadł" że nie nadaje się do użytku 🙈

    Atika, Amra, Aune lubią tę wiadomość

    ona 37 on 47 + piesek

    Invimed - Wrocław
    02.2020 - 6 jajec, 5 zaplod.
    Transfery:
    2020 - 03,06
    2021 - 03,07,10

    Gynecentrum - Katowice
    02.2023 - 20 jaj, 4 zaplod., w 6 dobie zdegenerowały
    05.2023 - 14 jaj, 7 zaplod., po PGT-a 4

    VI- 31.07.2023 - transfer 💔

    Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy!!!

    VII - 12.03.2024 - transfer - 5AA
    23 dpt - 0,23 mm FHR 99
    28 dpt -(6+2) 0,54 FHR 149
    mocne krwawienie
    (7+3) 1,28 cm
    (8+2) 1,77 cm
    (10+3) 4,06 cm
    11/05- NIFTY - ryzyka niskie, księżniczka
    20/05- prenatalne (12+3) Malutka 6,79 cm i FHR 162
    (13+3) FHR 153 ok
    (15+5) jest ok
    (17+4) usg 18+2, FHR146, 240g
    17/07 - (20+4) pierwsze ruchy
    18/07 -(20+6) II prenatalne -445g
    krwotok z nosa - szpital
    26/07 - (22+1) 496g
    13/08 - (24+4) 800g
    09/09 - (28+3) 1340g
    17/09 - (29+4) III prenatalne 1774g ok!

    preg.png
  • TęczowaJa Ekspertka
    Postów: 246 669

    Wysłany: 25 lipca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było...
    Księgowa 💔 strasznie współczuję 😥
    Ja w poniedziałek po prenatalnych i mamy 450 g zdrowego chłopca🥹niech dalej rośnie ma długie ręce i nogi ale to pewnie po nas bo ja mam 176cm a partner 197cm więc pewnie będzie wysoki, ja od wczoraj zmniejszyłem dawkę xonvea do pół tabletki bo bym chciała odstawić wreszcie, na plusie mam 5 kg, lekarz kazał mi jeść mniej owoców 🍉bo potrafiłam 1-1,5 kg zjeść dziennie🤷🙃 potem rewolucje żołądkowe no wiecie🙆 łożysko mam z przodu 2 cm od szyjki, lekarz mówi, że nienajgorzej i może jeszcze wędrować ku górze czekam z niecierpliwością na ruchy ale te, które czuje to raczej ciągle dokazujące jelita🤦

    businesscare, Amra, Fania017, MummyYummy, Mag_len, Elewina, Aune, KarolinaAnastazja, Sisi1905, aambrozjaa93, Księgowa, Merida Waleczna, Wikta06, mar.1 lubią tę wiadomość

    84'👩‍❤️‍💋‍👨 77' 🐶🐶+🐱🐱
    Starania od '20.
    Teratozoospermia, oligospermia ciężka, morfologia 1%
    Kariotypy ✅
    HSG✅
    TSH 0,99
    AMH 05.23 -1,83, 11.23-3,39
    I IVF 💉start X'23
    16 🥚, 12 oocytów, IMSI
    3 zarodki: 5.1.2, 5.2.1, 3.3.3,

    1 transfer 8.11.23 - ET,
    5.1.2- 💔8 tydzień, 21.12.23👼♀️
    2 transfer 14.03.24 - FET,
    5.2.1, cykl naturalny
    9 dpt - 289,9
    11 dpt - 574,5
    13 dpt - 1453,0
    14 dpt - 2261,25
    20 dpt - 9760
    21 dpt - GS 1,16 cm
    27 dpt CRL 0,44 cm💞 FHR(+)
    7+2 - CRL 0,94cm-170
    8+4 - CRL 1,67cm-177
    10+2- CRL 3,46 cm
    11+6 - CRL 5,65 cm
    Nifty- ok 🩵
    17+3-200 g 🍫🍫
    30.07-pierwsze ruchy
    23+3-720 g
    27+3 -1400g
    ❄️ 3.3.3

    Nadzieja umiera ostatnia
    "I już się spadać nie boję
    Chociaż może mnie znów zaboleć
    I wiem, że jestem bezpieczna
    Miękka, ciepła, lekka."

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 25 lipca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Dziewczyny mówiłam Wam kiedyś o mojej teściowej,że zaproponowała swoje imię dla naszej córki. Od tamtego czasu co chwilę pytała czy już wybraliśmy a my na 100% nic jesteśmy pewni Rozalki więc nie mówimy,poza tym wiem,że nie będzie akceptowała tego imienia więc jej nie mówię bo będzie jeszcze gorzej niż teraz. No i wyobraźcie sobie,że chyba zauważyła że mnie już irytują te pytania bo teraz wypytywała moją mamę jak była u nas na weekend czy jej mówiłam jakie imię albo pyta dziewczynki jak do nas przychodzi. Dzień w dzień. Bo mieszkamy w tym samym podwórku. No idzie oszaleć 🙈 chyba,że to ja jestem jakas przewrażliwiona i się za bardzo przejmuje. mój mąż to zmyśla i za każdym razem mówi jej,że będzie Olimpia i ma wywalone na to co ona sądzi 😅😅😅 ale mnie to wkurza strasznie.


    Edit. Sorki za takie żale ale już mam jej po kokardy🙈


    Polubiłam za reakcje męża 🤪 Ale doskonale rozumiem Twoje emocje, może warto powiedzieć wprost, że wywiera presję i niech przestanie robić wywiad po rodzinie? Jeśli widujecie się codziennie, to to musi być cholernie męczące...

    Mag_len lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 25 lipca, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    businesscare wrote:
    Dziewczyny doskonale Was rozumiem, dziś już usłyszałam od teściowej że za rok mam iść za ciosem po drugie... Mówię kuźwa, daj mi pierwsze urodzić.... Poziom mojej irytacji w ciąży sięga apogeum nawet od byle pierdoły..
    Jesteśmy dziś po połówkowych, mamy 336 g Kubusia, ruchliwego akrobaty🙈🙈 wszystko w porządku, jednak lekarz kazał skontrolować żołądek, bo jest "mała bańka żołądka". Mówił żeby nie panikować bo maluszek może nie napił się akurat wód płodowych ale i tak się tym zmartwiłam.

    Super, że z maluszkiem ok 🥰 Wierzę się martwisz, Kochana, na razie to jest tylko do kontroli, u nas na pierwszych badaniach prenatalnych z drugą córką nie uwidoczniono pęcherza i też lekarz mówił, że prawdopodobnie jest pusty, dlatego nie widać. Będzie dobrze 😘

    businesscare lubi tę wiadomość

    preg.png
  • businesscare Ekspertka
    Postów: 223 381

    Wysłany: 25 lipca, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Super, że z maluszkiem ok 🥰 Wierzę się martwisz, Kochana, na razie to jest tylko do kontroli, u nas na pierwszych badaniach prenatalnych z drugą córką nie uwidoczniono pęcherza i też lekarz mówił, że prawdopodobnie jest pusty, dlatego nie widać. Będzie dobrze 😘

    Dziękujemy❤️❤️ dodajesz nam cegiełkę nadziei 🙏🙏 musi być wszystko dobrze. W przyszłym tygodniu pójdę gdzieś prywatnie zobaczyć go jeszcze raz!

    MummyYummy lubi tę wiadomość

    PCOS od 2015
    10.2023 odstawienie anty
    28.03.2024 ⏸️❤️
    16.04.2024 4,4 mm cudu, jest serduszko ❤️
    22.05.2024 NIFTY
    28.05.2024 prenatalne 🥼 zdrowy chłopak, ryzyka niskie🩵
    Termin 09.12.2024
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2058 1630

    Wysłany: 25 lipca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 Czy mogę dołączyć do Was?
    Czytam Was od kilku dni i tak poczułam, że fajnie że możecie się wspierać na podobnym etapie ciąży 🫶

    Fania017, Elewina, Dariaa29, MummyYummy, Skryta19, Aune, Kam.ila, Wanda_89, Megipta, Amra, TęczowaJa, KarolinaAnastazja, Sisi1905, aambrozjaa93, Atika, Merida Waleczna, Wikta06, mar.1, Paula9463 lubią tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 222 401

    Wysłany: 25 lipca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadk919 witaj i rozgość się:)

    Zagadka919 lubi tę wiadomość

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1133 862

    Wysłany: 25 lipca, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 Czy mogę dołączyć do Was?
    Czytam Was od kilku dni i tak poczułam, że fajnie że możecie się wspierać na podobnym etapie ciąży 🫶
    Cześć, miło Cię tu widzieć 🥰

    Zagadka919 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 25 lipca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Sandix bardziej siedzę na Winiarach, tu nie chciałam złej atmosfery wprowadzać bo sama nic nie wiem czy z dzieckiem jest dobrze ale może jutro już się delikatnie dowiem bo i do innego gin na prematalne pójdę, temu na nfz jakoś nie ufam... wredny i opliskliwy wiedział lepiej jak mam mieć dietę od diabetolog ...

    Anitka ja mam nawet trochę gorzej, boli mnie cały bok z nocy na siku ale żebym się budziła to się nie budzę 🤦‍♀️ za to w dzień nadrabiam i często chodzę, sikam delikatnie 🤣🤣 Mały strumien i długo 🤣🤣

    Cukry w normie na szczęście, jeszcze brak insuliny 😊
    Za tą 6 do kanałowego leczenia i termin na pazdziernik 🤔😱 a boli cały czas, niby jaki lek włożony a ciupie od wizyty, a na domiar złego gdybym się nie uparła że ten mnie boli to dentystka nie zajrzała by do niego, bo już na poprzedniej wizycie mi wmawiała że to jej ten ząb...
    Jutro wizyta i dostanę skierowanie na prematalne do tego samego lekarza który mi je wystawi, na nfz raczej nie pojadę, zależy co ten mi powie 🍀✊️

    Jeju, współczuję bólu 🫂 może uda się gdzieś indziej zrobić trochę szybciej?

    Trzymamy kciuki za maluszka ✊♥️

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 25 lipca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Dziewczyny, rozumiem Wasze rozterki z imieniem. My postanowiliśmy, że będzie jednak Fryderyk, a moja mama na to, że jak to zdrabniać, i że Frysio to nie brzmi jak imię. Już po co tak komentować?
    Co do nieslyszenia serduszka, mam ten sam problem i chyba nie jestem fanką tego sprzętu. Czuję ruchy dziecka a serduszka musiałam szukac dobre kilka minut. I stres.
    Mi to zaczęły towarzyszyć problemy gastryczne, cały czas bąbelki w jelitach, nie mówiąc o lataniu do toalety czesto...no dolegliwość za dolegliwością😅

    Frysio 😍😍😍 Absolutnie cudownie! Fryderyk to piękne imię.

    Co do detektora, to u nas Mąż musi się porządnie nalatać oo brzuchu za łobuzem 🤭 Ostatnio miałam pierwsze wizytę u położnej - dotknęła brzucha, przyłożyła detektor i od razu tętno...

    Malina1111 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1133 862

    Wysłany: 25 lipca, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Dziewczyny, rozumiem Wasze rozterki z imieniem. My postanowiliśmy, że będzie jednak Fryderyk, a moja mama na to, że jak to zdrabniać, i że Frysio to nie brzmi jak imię. Już po co tak komentować?
    Co do nieslyszenia serduszka, mam ten sam problem i chyba nie jestem fanką tego sprzętu. Czuję ruchy dziecka a serduszka musiałam szukac dobre kilka minut. I stres.
    Mi to zaczęły towarzyszyć problemy gastryczne, cały czas bąbelki w jelitach, nie mówiąc o lataniu do toalety czesto...no dolegliwość za dolegliwością😅
    Piękne imię,ja lubie mało popularne imiona.
    Jak nazywaliśmy najstarsza to jej imię nie było jeszcze popularne i też się nasłuchaliśmy. Za jakiś czas weszło " w mode". 😄 Jedynie druga córka ma imię popularne i ponadczasowe - Alicja- ale to imię idealnie do niej pasuje.
    A Fryderyk można zarabiać na wiele fajnych sposobów 🙂

    Aune, Malina1111 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 25 lipca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 Czy mogę dołączyć do Was?
    Czytam Was od kilku dni i tak poczułam, że fajnie że możecie się wspierać na podobnym etapie ciąży 🫶

    Hej! Rozgość się 🥰 Miałaś piękny prezent na Dzień Kobiet i to po takim czasie 🥺 ♥️

    Jak się masz?

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1133 862

    Wysłany: 25 lipca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    Wiem co znaczy mieć tak blisko teściów. Też mam za płotem. I powiem Ci jedno.. mów co myślisz wprost , oczywiście grzecznie ale szczerze prosto w oczy. Inaczej Cię wykończą. Niestety z doświadczenia wiem, że czym bardziej chcesz dobrze, tym bardziej dostaniesz po dupie później. Trzeba szanować siebie i swoje nerwy 💪oni już swoim dzieciom wybierali imię..
    Dokładnie tak powiedziałam teściowej. Ona nie jest zła kobietą,sama wychowała syna na dobrego człowieka, jest zaradna i mądra. Ale jak każda teściowa ma swoje dziwactwa 😅 Na szczęście mój mąż jest zawsze po naszej stronie i potrafi jej wprost powiedzieć,żeby dała spokój czy coś tylko nie zawsze to do niej dociera.

    Atika lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ