X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 6 sierpnia, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoKos wrote:
    Słuchajcie czy tylko ja oszalałam i najchętniej już bym wszystko kupiła i szykowała i ogarniała? 😅 Na początku bałam się cokolwiek kupić, ale jak odebraliśmy wózek w 19tc i kupiłam kocyki i stos pieluch, od tamtej pory już bym wszystko kompletowała 🤷‍♀️ a jednak jeszcze jest bardzo wcześnie 🙃

    Teraz sobie zdałam sprawę, że z jednej strony cieszę się z oszczędności na ubrankach do wyprawki, bo mam tego stos po bratanku i nie opłaca się kupować, wybrałam tylko nowe komplety do szpitala, a z drugiej strony żałuję, że nie mogłam sama sprawić sobie tej przyjemności i powybierać, ale też myślę, że jak Frania będzie starsza to dopiero wszystko przede mną ☺️
    To ja w takim razie oszalałam jeszcze bardziej niż Ty bo mam już praktycznie wszystko dla małej 🫢🤣 Brakuje mi tylko leków, chusteczek i pampersów ale to już zostawiam sobie na sam koniec 😊

    preg.png
  • Elewina Autorytet
    Postów: 660 1876

    Wysłany: 6 sierpnia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    villemo_gbm wrote:
    Hej, mam pytanie planujecie coś kupić od dziecka dla starszego rodzeństwa, moja córka kiepsko przyjęła wiadomość o bracie ma już 9 lat i się zastanawiam co jej kupić od brata żeby jej było miło na starcie.

    To bardzo dobry pomysł. Nie moje doświadczenie, ale blisko, bo moja bratowa jak urodziła 2 córkę to starsza od siostry dostała w dniu powrotu ze szpitala wymarzoną wypasiona deskorolkę (starsza 9 lat bardzo chciala elektryczna) spełnili jej marzenie, a ona od razu czuła wdzięczność do siostry 🧡

    Aune, aambrozjaa93, villemo_gbm, Rita 💋 lubią tę wiadomość

    ona 37 on 47 + piesek

    Invimed - Wrocław
    02.2020 - 6 jajec, 5 zaplod.
    Transfery:
    2020 - 03,06
    2021 - 03,07,10

    Gynecentrum - Katowice
    02.2023 - 20 jaj, 4 zaplod., w 6 dobie zdegenerowały
    05.2023 - 14 jaj, 7 zaplod., po PGT-a 4

    VI- 31.07.2023 - transfer 💔

    Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy!!!

    VII - 12.03.2024 - transfer - 5AA
    23 dpt - 0,23 mm FHR 99
    28 dpt -(6+2) 0,54 FHR 149
    mocne krwawienie
    (7+3) 1,28 cm
    (8+2) 1,77 cm
    (10+3) 4,06 cm
    11/05- NIFTY - ryzyka niskie, księżniczka
    20/05- prenatalne (12+3) Malutka 6,79 cm i FHR 162
    (13+3) FHR 153 ok
    (15+5) jest ok
    (17+4) usg 18+2, FHR146, 240g
    17/07 - (20+4) pierwsze ruchy
    18/07 -(20+6) II prenatalne -445g
    krwotok z nosa - szpital
    26/07 - (22+1) 496g
    13/08 - (24+4) 800g
    09/09 - (28+3) 1340g
    17/09 - (29+4) III prenatalne 1774g ok!

    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 87 74

    Wysłany: 6 sierpnia, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też córka 6 lat i na początku też jak jej powiedzieliśmy o rodzeństwie to też nie była zadowolona. Teraz dopiero stopniowo się przyzwyczaja do tego faktu i juz nie reaguje tak źle na myśl o siostrze. Niemniej jednak też myślałam o tym że jak dziecko się urodzi żeby jej też coś kupić☺️
    Ja jeszcze 14 dni do wizyty i jeśli wszystko będzie dobrze to również zaczynam szał wyprawkowy 😁🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia, 11:59

    Aune, aambrozjaa93, Mandoriana, villemo_gbm lubią tę wiadomość

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 6 sierpnia, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja sobie przypomnę jak mi siostrę przywieźli do domu a miałam 6 lat 🤣 to nigdy tego nie zapomnę jaka byłam nie zadowolona 🤣 może faktycznie jakiś prezent od rodzeństwa coś zmieni bo u mnie no niestety nie było takich cudów 😁.

    Też jak byłam w szpitalu z szyjką była dziewczyna której całą ciążę mowili, że będzie dziewczyna a urodził się chłopak 🤣 no cóż chodził ubrany na różowo 🤣
    Sama też bym się wściekła..

    Co do wyprawki to ja na razie nic nie kupuje bo ta szyjka mnie blokuje jakoś.. czuję się pewniej jak nie robię zakupów. Jeszcze trochę poczekam zwłaszcza że mam wózek, dostawke, łóżeczko od kumpeli. To jeszcze z czasu sprzed akcji szyjkowych. 😉

    villemo_gbm lubi tę wiadomość

    preg.png
  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 664 863

    Wysłany: 6 sierpnia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    villemo_gbm wrote:
    Hej, mam pytanie planujecie coś kupić od dziecka dla starszego rodzeństwa, moja córka kiepsko przyjęła wiadomość o bracie ma już 9 lat i się zastanawiam co jej kupić od brata żeby jej było miło na starcie.

    My tak na pewno zamierzamy zrobić, że nasz starszy synek dostanie od braciszka prezent i uważam, że takie małe "wkupne" to dobry pomysł. Szczególnie, że u nas synek też nie za dobrze reaguje na rozmowy o rodzeństwie i akurat on nie chce ani siostry ani brata, więc dla niego bez różnicy, że się znowu zmieniło.

    villemo_gbm lubi tę wiadomość

    30.03.24 ⏸️ 5cs
    02.04💉beta 261🥳/04.04💉beta 539💪🏻
    18.04🩺 2,8mm🥰
    29.04🩺 jest ❤️
    13.05🩺 3,22cm😍
    28.05🩺 1.prenatalne - pomiary prawidłowe🥹 termin porodu z OM-10.12/z badania 13.12.😊
    06.06💉wynik testu podwójnego PAPP-A i czynnika PLGF - niskie ryzyka🎉
    24.06🩺chłopczyk(70%)🩵
    22.07🩺 jednak dziewczynka🩷
    05.08🩺 2.prenatalne-pomiary prawidłowe, na 100% chłopczyk🩵
    26.08🩺 już ponad 800g Henia😃
    23.09🩺
    30.09🩺 3.prenatalne

    preg.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3047 3979

    Wysłany: 6 sierpnia, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bo badaniach , wszystko wyglada dobrze 🩵
    Ignaszek waży już 382 g 🥹
    Słodki Maluszek Mój ❤️❤️

    aambrozjaa93, Skryta19, mar.1, KoKos, Zagadka919, Koku, Nina_02, Elewina, MummyYummy, Dariaa29, villemo_gbm, Aune, Megipta, Wanda_89, Kam.ila, businesscare, meowne, Mami_35, KarolinaAnastazja, rybka8, Merida Waleczna, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 230 285

    Wysłany: 6 sierpnia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja właśnie jadę na prenatalne.

    Powiem szczerze, że po czwartkowej wizycie u prowadzącej trochę mnie załamała wiadomość o krótkiej szyjce. W niedzielę miałam największy kryzys i się spłakałam strasznie.
    Gorzej się czuję, mam mniej siły i ochoty na wszystko.
    Nie wiem czy to psychika czy faktycznie tak jest, że spowolniłam i to bardzo i czuję jakbym miała coś w pochwie.
    Zastanawiam się czy nie wybrać się do psychologa.

    Nie umiem odpoczywać, L4 zawsze było dla mnie złem koniecznym.

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2062 1633

    Wysłany: 6 sierpnia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Hej, ja właśnie jadę na prenatalne.

    Powiem szczerze, że po czwartkowej wizycie u prowadzącej trochę mnie załamała wiadomość o krótkiej szyjce. W niedzielę miałam największy kryzys i się spłakałam strasznie.
    Gorzej się czuję, mam mniej siły i ochoty na wszystko.
    Nie wiem czy to psychika czy faktycznie tak jest, że spowolniłam i to bardzo i czuję jakbym miała coś w pochwie.
    Zastanawiam się czy nie wybrać się do psychologa.

    Nie umiem odpoczywać, L4 zawsze było dla mnie złem koniecznym.
    Myślę, że te emocje są całkiem normalne. Trzymam kciuki żeby dziś się okazało, że szyjka stabilna ✊
    Ja nie chodziłam prawie nigdy na L4 i też z uwagi na sytuację z dnia na dzień musiałam pójść, tydzień mi zajęło przetrawienie sytuacji, też pewnie potrzebujesz chwili 😌😌 A co do psychologa, to osobiście bardzo polecam. Ja mam terapię od kilku lat i to najlepiej zainwestowane pieniądze :)

    Malinowa _Mamba lubi tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 6 sierpnia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    villemo_gbm wrote:
    Hej, mam pytanie planujecie coś kupić od dziecka dla starszego rodzeństwa, moja córka kiepsko przyjęła wiadomość o bracie ma już 9 lat i się zastanawiam co jej kupić od brata żeby jej było miło na starcie.
    My tak robimy od drugiego dziecka. Dzieci mają do dziś te prezenty i pamiętają,że to id rodzeństwa. A też jak się rodzi dziecko to mąż bierze pozostałe do sklepu i kupują coś od siebie dla dzidziusia🙂 najmłodszy dostał od sióstr szumisia🙂 średnia dostała od najstarszej takiego pieska sensorycznego i do dziś go lubi 🙂 ciekawe co teraz cała trójka wymyśla dla malego😅 my od dzidziusia planujemy kupić dziewczynom LEGO a synkowi albo Duplo albo brakujący pojazd z psiego patrolu jeśli będzie jeszcze miał na nie fazę🙂

    villemo_gbm, aambrozjaa93 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 87 74

    Wysłany: 6 sierpnia, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizytę Malinowa Mamba, temat krótkiej szyjki jest mi bardzo bliski, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i uspokoisz się po wizycie. 😊

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 6 sierpnia, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Mamba trzymam mocne kciuki za wizytę ♥️
    Co do prezentu od maluszka dla starszego rodzeństwa też nad tym myślałam z tym, że nasza starsza ma już 11 lat i zastanawiam się czy nie jest za duża na takie rzeczy i miałabym problem co jej kupić 🤔 Wiem, że marzy o IPhone 13 no ale … budżet nie dla nas 🤣

    villemo_gbm lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 215 426

    Wysłany: 6 sierpnia, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Mamba trzymam kciuki za wizytę!
    Rozumiem, że sytuacja z nagłym L4 jest dla Ciebie trudna… ja też nie mogłam na początku przetrawić tego, że nie mogę pracować, miałam wręcz wyrzuty sumienia, że siedzę w domu i nic nie robię, ale z czasem się przyzwyczaiłam i z pewnością u Ciebie tez tak będzie 😊

    preg.png
  • mar.1 Ekspertka
    Postów: 139 250

    Wysłany: 6 sierpnia, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ciąża czasami bywa bardzo trudna emocjonalnie. Bądźmy dla siebie wyrozumiałe. Czasami potrzeba czasu żeby sobie to wszystko poukładać w głowie. Malinowa mamba - będzie dobrze! Ważne że dzidziuś zdrowo rośnie!

    Ja dziś byłam na konsultacji po połówkowych w związku z tym podejrzeniem ubytku w serduszku. Jechaliśmy specjalnie do innego miasta, ale nie żałuję. Sprzęt od razu widać że lepszy, pani doktor bardzo dokładna i miła, wszystko opowiadała na bieżąco. Obejrzała malutką z każdej strony i serduszko bez zastrzeżeń! ❤️ Wszystko wydaje się prawidłowe i w normie. Kamień z serca.. naprawdę, cały stres mnie puścił. Wreszcie mogę odetchnąć 🥰

    My starszakowi też coś kupimy od siostry. Chociaż on cieszy się na dzidziusia, mówi do brzucha, całuje, robi pierdzioszki, pyta o siostrzyczkę to na pewno taki prezent go ucieszy. Zadziwia mnie, że mimo że ma 2,5 roku a tak dużo rozumie i wiele mu można wytłumaczyć. Mam nadzieję, że po porodzie będzie równie troskliwy dla siostry co teraz 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia, 21:08

    meowne, Skryta19, Mami_35, Dariaa29, aambrozjaa93, Amra, Aune, Rita 💋, MummyYummy, Zagadka919, villemo_gbm, Merida Waleczna, Paula9463 lubią tę wiadomość

    06.04 ⏸️ 💕

    24.02.2022 17:50 53 cm 3020 g 👶T💙

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 6 sierpnia, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Hej, ja właśnie jadę na prenatalne.

    Powiem szczerze, że po czwartkowej wizycie u prowadzącej trochę mnie załamała wiadomość o krótkiej szyjce. W niedzielę miałam największy kryzys i się spłakałam strasznie.
    Gorzej się czuję, mam mniej siły i ochoty na wszystko.
    Nie wiem czy to psychika czy faktycznie tak jest, że spowolniłam i to bardzo i czuję jakbym miała coś w pochwie.
    Zastanawiam się czy nie wybrać się do psychologa.

    Nie umiem odpoczywać, L4 zawsze było dla mnie złem koniecznym.

    Problem z szyjką jest ciężki. Nie czujesz, że coś się dzieje więc człowiek w ciągłym strachu. Do tego szew czy pessar też nie daje pewności, że będzie ok. Tak na prawdę za wiele zrobić nie można. Na pewno nie możemy się poddać i załamywać 💪 odliczać od wizyty do wizyty i jakoś zleci 😁

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 503

    Wysłany: 6 sierpnia, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro, że przychodzicie przez tyle emocji w związku ze skracającą się szyjką :( To na pewno jest bardzo obciążające psychicznie. Myślę, że pomoc specjalisty może bardzo pomóc poukładać sobie to wszystko w głowie. Trzymam ogromnie za Was kciuki, bo ja często łapię lęki w związku z ciążą i wyobrażam sobie jakie to może być ciężkie, gdy z tyłu głowy jest jeszcze dodatkowy problem.

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 230 285

    Wysłany: 6 sierpnia, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki i słowa wsparcia 🥰😘

    Chyba cały ten stres minął jak zobaczyłam buzię malucha na monitorze🥹🥹🥹
    U Malucha wszystko jest wzorowo, waży ok. 480 g i ma długą kość udową. Lekarz ocenił, że dziecko raczej do małych nie będzie należało. Łożysko też mam duże na ścianie tylnej i częściowo na przedniej.
    Zbadał szyjkę wyszło mu 2.66cm a w czwartek u mojej gin było 2.59 cm, więc stan bez zmian. Powiedział, żeby się nie martwić konsystencją szyjki, bo to stara szkoła. Najważniejsze, że szyjka jest zamknięta. Odpoczywać, stosować leki i zbyt dużo nie leżeć, bo całkowitame leżenie jest jeszcze gorsze.
    Szyjka miała prawo się skrócić, ponieważ miałam kiedyś konizację. Ogólnie wszelkie zabiegi na szyjce mogą powodować jej skracanie się.

    Fania017, aambrozjaa93, Amra, Aune, businesscare, Koku, MummyYummy, Zagadka919, meowne, Elewina, KarolinaAnastazja, Dariaa29, Mandoriana, mar.1, Mami_35, Merida Waleczna lubią tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 230 285

    Wysłany: 6 sierpnia, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie byliśmy jeszcze rzucić okiem na wózki w BoboWózkach. Chciałam, żeby mój P. zobaczył czy będzie duży problem dobrać wózek do jego wzrostu, ale na szczęście nawet przy tych łamanych rączkach wysokość jest ok przy standardowym ustawieniu.
    Rozmawialiśmy z młodym chłopakiem, który na dobrą sprawę jest jeszcze uczący się.
    Polecił nam Roan IVI 2.0 i Venicci Tinum Upline. W sumie z Venicci pokazywał nam jeszcze jeden model bardzo podobny tylko lżejszy, ale nie mam zapisanej nazwy.

    Aktualnie czas oczekiwania u nich to do 13 tygodni, więc musimy zacząć już się powoli decydować.

    Aaaa i jeszcze jeden model Muuvo.. tą firmę akurat polecała nam sąsiadka. Mają już drugi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia, 23:13

    Aune, Mandoriana lubią tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 7 sierpnia, 02:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Po wizycie byliśmy jeszcze rzucić okiem na wózki w BoboWózkach. Chciałam, żeby mój P. zobaczył czy będzie duży problem dobrać wózek do jego wzrostu, ale na szczęście nawet przy tych łamanych rączkach wysokość jest ok przy standardowym ustawieniu.
    Rozmawialiśmy z młodym chłopakiem, który na dobrą sprawę jest jeszcze uczący się.
    Polecił nam Roan IVI 2.0 i Venicci Tinum Upline. W sumie z Venicci pokazywał nam jeszcze jeden model bardzo podobny tylko lżejszy, ale nie mam zapisanej nazwy.

    Aktualnie czas oczekiwania u nich to do 13 tygodni, więc musimy zacząć już się powoli decydować.

    Aaaa i jeszcze jeden model Muuvo.. tą firmę akurat polecała nam sąsiadka. Mają już drugi

    Kobieto to Ty masz piękną szyjkę 😁 nie to co u mnie 1.70 i lej. Więc na spokojnie u Ciebie.. 💪

    My mamy venicci i gościu jak nam pokazywał to mówił też o tym muuvo, że teoretycznie jest lżejszy ale podnieśliśmy i faktycznie uczucie jakby venicci mniej ważył. Może takie złudzenie 🤣

    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 7 sierpnia, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Po wizycie byliśmy jeszcze rzucić okiem na wózki w BoboWózkach. Chciałam, żeby mój P. zobaczył czy będzie duży problem dobrać wózek do jego wzrostu, ale na szczęście nawet przy tych łamanych rączkach wysokość jest ok przy standardowym ustawieniu.
    Rozmawialiśmy z młodym chłopakiem, który na dobrą sprawę jest jeszcze uczący się.
    Polecił nam Roan IVI 2.0 i Venicci Tinum Upline. W sumie z Venicci pokazywał nam jeszcze jeden model bardzo podobny tylko lżejszy, ale nie mam zapisanej nazwy.

    Aktualnie czas oczekiwania u nich to do 13 tygodni, więc musimy zacząć już się powoli decydować.

    Aaaa i jeszcze jeden model Muuvo.. tą firmę akurat polecała nam sąsiadka. Mają już drugi
    My zdecydowaliśmy się na Roan Ivi i naprawdę zapowiada się fajnie i porządnie 😊

    Aune, KoKos, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1729 3733

    Wysłany: 7 sierpnia, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 💐

    Witam się z korytarza na pobraniu morfo, krzywej glukozowej i badaniu moczu.

    2 lata temu zemdlałam w 🤰po godzinie od wypicia, obawiam się powtórki-taki skok i spadek cukru mi nie służy 🙄

    Wanda_89 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ