X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 230

    Wysłany: 3 września, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki 🤛🏻

    Faktycznie, wczoraj trochę pogooglowałam co do tych fotelików i są opcje. Pewnie pójdziemy do 8 gwiazdek i popytamy.
    @Malinowa Mamba ofkors łupinę mamy 😀 ale śmieszy mnie zawsze to że bez fotelika niby ze szpitala nie wypuszczą. Co, zadzwonią po policję? A co jak ktoś mieszka po drugiej stronie ulicy 😅

    A ma któraś z was może doświadczenia ogólnie jeśli chodzi o życie z dzieckiem bez auta? Myślimy o tym dużo i rozmawiamy z ludźmi i jednak większości w głowie się to nie mieści raczej. Szukam historii z drugiego końca skali 😅

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    19.09 kolejna wizyta

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2061 1633

    Wysłany: 3 września, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    A ma któraś z was może doświadczenia ogólnie jeśli chodzi o życie z dzieckiem bez auta? Myślimy o tym dużo i rozmawiamy z ludźmi i jednak większości w głowie się to nie mieści raczej. Szukam historii z drugiego końca skali 😅
    My co prawda mamy samochód, ale tylko mąż ma prawo jazdy. I dla wielu osób już to jest dziwne 🙈
    Jednak mąż będzie w pracy standardowo większość dnia, a ja z córką będę się ogarniała bez samochodu. Mnie to nie przeraża, nigdy prawka nie miałam i zawsze sobie radziłam, więc teraz też zamierzam. Najważniejsze sprawy: przychodnia, 🐞 i takie tam mam na osiedlu, tramwaj bezpośrednio pod blokiem 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września, 12:15

    Aune, Sandrix, Amra, mar.1, Mami_35 lubią tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • rybka8 Ekspertka
    Postów: 158 176

    Wysłany: 3 września, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a zmieniałyście może podczas ciąży kilka razy lekarzy NFZ?
    Podjęłam z mężem decyzję o porodzie w Warszawie w IMiD, niestety nie mogłam tam się od dłuższego czasu dodzwonić by zapisać się do ginekologa.
    Zapisałam się więc do innej przychodni w Warszawie na za 2 tygodnie,
    i jak na złość wczoraj odebrali ode mnie telefon w IMiD i mam wizytę na koniec października.

    Zastanawiam się czy mogą być przez to problemy.

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
    08.05 1,32cm dzidziusia, 177 u/min
    01.06 NIFTY zdrowa dziewczynka 💗
    02.08 347 g
    20.08 568 g
    preg.png
  • Aune Ekspertka
    Postów: 185 387

    Wysłany: 3 września, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    My co prawda mamy samochód, ale tylko mąż ma prawo jazdy. I dla wielu osób już to jest dziwne 🙈
    Jednak mąż będzie w pracy standardowo większość dnia, a ja z córką będę się ogarniała bez samochodu. Mnie to nie przeraża, nigdy prawka nie miałam i zawsze sobie radziłam, więc teraz też zamierzam. Najważniejsze sprawy: przychodnia, 🐞 i takie tam mam na osiedlu, tramwaj bezpośrednio pod blokiem 🙂

    U mnie taka sama sytuacja, co prawda mam prawo jazdy, ale zrobiłam na 18stkę i nie jeżdżę wcale, więc jak nie pójdę na lekcje doszkalające to nie mam co wsiadać za kółko, tym bardziej z maluchem w samochodzie. A i tak mamy jeden 🚗 i mąż w pracy. Też mam przychodnie, obok 🐞 i tramwaj, wszystko koło domu ;)

    Sandrix, Zagadka919, Amra, mar.1, Mami_35 lubią tę wiadomość

    👩34+🧔40 +🐈‍⬛
    endometrioza (2015 laparoskopia - usunięcie torbieli i zrostów)
    antyk. hormonalna(evra) 2014-01.2024

    ⏸️31.03.2024
    04.04.2024 beta HCG 980

    🩺16.04.24 - crl 0.43 mm, jest serduszko
    🩺 7.05 crl 2.47
    🩺 27.05
    🏥 USG prenatalne 3.06
    crl 7.04 cm NT 1.9 mm/ Pappa ryzyka niskie ❤️
    🩺24.06 synek 💙 2.07 230g
    Połówkowe 30.07 i 12.08
    🩺 26.08 💙🐻 800 gram
    🩺 echo serca 16.09 - prawidłowe, 134/min, 1471 g
    🩺23.09

    preg.png
  • meowne Autorytet
    Postów: 294 503

    Wysłany: 3 września, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amra wrote:
    Co do wyniku moczu, taki wynik świadczy najprawdopodobniej o źle pobranej próbce lub mocz za długo stał w cieple a teraz przy wysokich temperaturach to normalne. Położna i lekarz wytłumaczyli mi, że najlepiej jest jak mocz oddaje się bezpośrednio w laboratorium wtedy jest prawidłowo przechowywany i od razu badany a jak oddajemy w przychodni to on musi przejść dłuższą drogę zanim zostanie poddany badaniu 😊 jeżeli byłaby jakaś infekcja tych bakterii byłoby o wiele, wiele więcej 😊

    Hmm, mi wczoraj również wyszły bakterie w moczu i leukocyty. Wczoraj w enel medzie była awaria systemu i mimo, ze pojechałam tam o 7. 40, a próbkę „stworzyłam 🤭” o 7.00 to finalnie oddałam ją jakoś przed 10.00. Czy to ma tez wpływ na leukocyty? Bo misze teraz zrobić posiew przez to 😀 Oczywiście zrobie go tak czy inaczej, ale może i to jesteś w stanie wyjaśnić 😀 Gdzieś tam spodziewałam się, że te bakterie mogły się namnożyć od odstania próbki, ale nie wiem jak jest z leukocytami.

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 3 września, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meowne wrote:
    Hmm, mi wczoraj również wyszły bakterie w moczu i leukocyty. Wczoraj w enel medzie była awaria systemu i mimo, ze pojechałam tam o 7. 40, a próbkę „stworzyłam 🤭” o 7.00 to finalnie oddałam ją jakoś przed 10.00. Czy to ma tez wpływ na leukocyty? Bo misze teraz zrobić posiew przez to 😀 Oczywiście zrobie go tak czy inaczej, ale może i to jesteś w stanie wyjaśnić 😀 Gdzieś tam spodziewałam się, że te bakterie mogły się namnożyć od odstania próbki, ale nie wiem jak jest z leukocytami.
    Niestety nie mam pojęcia jak to jest z leukocytami. U mnie oprócz tych bakterii reszta była w normie, więc taką informację dostałam od położnej i lekarza w odniesieniu do całego badania. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym posiew dla świętego spokoju 😉 mocz prawidłowo powinno się oddać w przeciągu godziny od pobrania. Wiadomo, że mało kiedy jest to realne. Ja również oddaje w Przychodni , więc zanim on trafi do badania to dluuuuga droga a wysokie temperatury jakie teraz mamy temu nie sprzyjają. Kolejna sprawa jest taka, że przychodnie zazwyczaj nie mają odpowiednich warunków do przetrzymywania próbek i dlatego później badania wychodzą nieprawidłowo.

    meowne lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 3 września, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dziś przełom 😅 zrobiłam ostatnie zamówienia dla siebie i córci : kosmetyki, wyprawka apteczna, pampersy, chusteczki, koszule dla mnie, odwiedziłam też Rossmanna żeby móc już spakować walizkę. Niech sobie stoi i spokojnie czeka, ja już będę miała spokojną głowę. Znowu poszło tyle kasy 😳😱 powiem Wam, że jestem w szoku ile ta wyprawka nas kosztuje, 11 lat temu było inaczej 😅
    Zaczęłam też dziś robić pranie. Myślę, że dwa jeszcze ogarnę, reszta jutro.
    Nie mogłam się do tego zabrać a dziś właśnie nadszedł ten moment 🙈

    Fania017, meowne, Atika, Zagadka919, KarolinaAnastazja, MummyYummy, Mandoriana, mar.1, Mami_35, Aune, Merida Waleczna lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 3 września, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś z kolei dzień kurierów, co chwilę ktoś podjeżdża.. przyjechały butelki, laktator, płyny do prania dla dzidziusia, pieluchy wielorazowe, w paczkomacie czeka zamówienie apteczne..... Jeszcze tylko koszyk na allegro kliknąć i będzie wszystko🩵

    Amra, Zagadka919, Mami_35, Aune lubią tę wiadomość

  • meowne Autorytet
    Postów: 294 503

    Wysłany: 3 września, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fania017 wrote:
    U mnie dziś z kolei dzień kurierów, co chwilę ktoś podjeżdża.. przyjechały butelki, laktator, płyny do prania dla dzidziusia, pieluchy wielorazowe, w paczkomacie czeka zamówienie apteczne..... Jeszcze tylko koszyk na allegro kliknąć i będzie wszystko🩵

    A czy masz jakieś polecenie pieluch wielorazowych? Mam kilka od siostry i chciałabym to kontynuować i kupić jeszcze kilka, ale chetnie sie dowiem jeśli jest coś jeszcze innego i fajnego na rynku. Ja mam magabi easyme i aio i planowałam dokupić głównie easyme ☺️ One są dość proste i wygodne w użytkowaniu.

    24.03.2024 - II kreski ✨❤️
    25.03 beta-hcg: 203
    27.03 beta-hcg: 464
    2.04 beta-hcg: 4795
    09.04 🩺 (6+1) ❤️
    24.04 CRL: 1,70 cm
    20.05 NIFTY
    22.05 usg prenatalne crl: 6cm ☺️
    25.05 niskie ryzyka u dziewczynki 💗

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 1133 1199

    Wysłany: 3 września, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o kupieniu pieluszek z kazdej marki po jednej paczce?

    Przypominam sobie, że nam chyba nie służyły Dada. 🙄
    Leciałam na pampersach i bella. Bella robi jeszcze pieluchy?

    Na samym początku kupiłam jakies nie oddychające, jak pomyślę o tym to dziwię się jak mogły zostać dopuszczone na rynek. 😒

    Byłam ostatnio z moją mamą na zakupach i stanęłam przy pieluchach. Ona do mnie, że po co tak wcześnie się interesuje pieluchami, ze mam jeszcze z dwa miesiące czasu. 🤭
    No niby tak, ale czy wtedy będą promocje?

    Nie pamiętam ile na początku schodzi tych pieluch.
    Myślę nad wielorazowymi. Jakie macie doświadczenia? Mozecie coś polecić ? Chciałabym choc trochę odbarczyć swiat od tych śmieci.
    A może majtki ceratkowe i do tego pielucha tetrowa? Oczywiście tylko na dzień, na noc i tak poszłyby jednorazowe.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2894 4804

    Wysłany: 3 września, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny mam poprane i poprasowane od 56 do 74 😄
    Zostały mi pościele/poszewki i prześcieradła

    Wczoraj poszło zamówienie do gemini, czekam na paczuchę

    Jak przyjdzie to wezmę się za pakowanie walizki

    No i dostałam informację, że wozek jest Nasz do odbioru, więc będziemy musieli podjechać z meżulkiem 😁😁

    Zagadka919, mar.1, Mami_35, Fania017, Aune, KoKos lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 230

    Wysłany: 3 września, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawicie jakieś skriny co zawierają wasze zamówienia apteczne? Trochę nie wiem od czego zacząć 😅
    A i pytanko kupujecie ten elektryczny oczyszczacz do nosa? Nosiboo czy jakoś tak? Strasznie drogie cholerstwo ale nie mamy zwykłego odkurzacza więc chyba trzeba będzie 🤦🏻‍♀️
    A inhalator/nebulizator też od razu?

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    19.09 kolejna wizyta

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 3 września, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pieluch to ja zdecydowałam się na Bamboolove. Nie wiem czy będę je kupowała cały czas bo u mnie w mieście nie ma ich akurat stacjonarnie, ale zamówiłam pakiet startowy : te najmniejsze pampersy, kolejne i chusteczki nawilżane, ale te i tak będę stosować tylko na wyjścia bo w domu mam zamiar używać samej wody.
    Wiem, że w Rossmannie są też jakieś pieluszki bambusowe, więc się zainteresuję jeszcze tymi 😊

    Sandrix ja kupiłam elektryczny aspirator do noska, ale nie był jakiś drogi, więc nie wiem jak się sprawdzi. Z córką miałam taki do odkurzacza, ale teraz nie mamy takiego odkurzacza z rurą, więc ta opcja odpadała 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września, 17:30

    Sandrix lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Amra Ekspertka
    Postów: 249 482

    Wysłany: 3 września, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest moje zamówienie z apteki Gemini jednak dużo rzeczy mam już w domu takich jak: podkłady, podpaski poporodowe, gaziki, wkładki laktacyjne.
    To zamówienie to tylko uzupełnienie tego, czego mi brakowało


    1 Bepanthen Plus
    2 Paracetamol Farmina 50 mg, czopki dla niemowląt
    3 Pedicetamol 100 mg/ ml, roztwór doustny dla dzieci i niemowląt od urodzenia
    4 Otrivin Oddychaj Czysto, aerozol do nosa dla dzieci od 2 tygodnia, 100 ml
    1 Zaspa, krem pieluszkowy od 1 dnia życia
    2 Mustela Bebe Enfant Liniment, emulsja oczyszczająca do okolicy pieluszkowej, od urodzenia
    3 Zestaw Mustela Zimowa ochrona, krem do twarzy z Cold Cream, 40 ml + sztyft ochronny z Cold Cream, 9,2 g
    4 Mustela Bebe Enfant HydraBebe, mleczko do ciała od 1 dnia życia
    5 Zestaw Mustela Soft Baby Care Delikatne mycie, żel do mycia, 500 ml + szampon
    6 Tormentile Baby, maść
    7 Physiodose, roztwór soli fizjologicznej NaCl 0,9%
    8 ApoD3 Krople, witamina D3 400 j.m. dla niemowląt i dzieci od 1 dnia życia
    9 Zestaw Lovi Medical+, butelka antykolkowa ze smoczkiem dynamicznym, mini, od urodzenia
    10 Frosch Baby, płyn do mycia akcesoriów dziecięcych
    11 Octedin, spray do higieny i oczyszczania skóry, antybakteryjny
    12 Mustela Bebe Enfant, krem na ciemieniuchę

    Sandrix, Aune, Mami_35, rybka8 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 3 września, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u nas początek roku i dużo emocji bo mamy pierwszoklasistke i najmłodszy poszedł do przedszkola więc dużo zmian i nawet nie miałam kiedy poczytywać.
    Widzę że temat wyprawki i pampersów.
    Ja mogę Wam polecic BAMBO NATURE,fajne bambusowe,kupuje na allegro. Może są ciut droższe ale nam się sprawdziły. A np uczulał Pampers. Z Lidla mi jakoś nie podeszły a Dada ok.

    Czytam teraz,że piszecie o stawianiu się macicy, ja mam po kilka razy dziennie i często w nocy, łykam magnez. Do tego zgaga i duszno🙈
    Czy u Was też dalej takie upały? Żyć się nie da,u nas po 30 stopni...

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2061 1633

    Wysłany: 3 września, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Ja dziewczyny mam poprane i poprasowane od 56 do 74 😄
    Zostały mi pościele/poszewki i prześcieradła
    Wooow 🤭🤭

    KarolinaAnastazja, Fania017 lubią tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Mandoriana Ekspertka
    Postów: 160 143

    Wysłany: 3 września, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plan używać przez pierwsze tygodnie jednorazowych ale tylko i wyłącznie ekologiczne, niechlorowane, bambusowe pewnie zamówię na necie. W połogu mam dużo leniuchować i dochodzić do siebie mój bierze wolne żeby mnie i maluszka otoczyć opieka więc będzie wystarczająco do roboty nie chcemy sobie utrudnić pierwszego okresu więc pójdą jednorazówki a potem pieluchy wielokrotnego użytku bo jednak uwazam że na dłuższą metę są dużo zdrowsze. Mam już jedną firmę upatrzoną ale jeszcze nie zamówiłam dopiero jak będę w Polsce pod koniec października to dopiero będę mogła odebrać ,😊

    preg.png
  • Mandoriana Ekspertka
    Postów: 160 143

    Wysłany: 3 września, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak że oboje mamy prawka i samochody od lat bo musimy być mobilni jako że prowadzimy swoje działalności w Holandii i w zasadzie oba auta zostają bo ja nie wyobrażam sobie tego auta nie mieć nawet jak nie będę pracować tylko siedzieć z dzieckiem bo lubię być niezależna czy to pojechać na spacer gdzieś dalej (mieszkam w centrum) czy zakupy w ulubionym sklepie na innej dzielnicy czy odwiedzić koleżankę z innego miasta czy choćby przychodnia która nie jest pod nosem no tak jestem przyzwyczajona 😊 ale myślę że jak ktoś nie ma potrzeby daleko jeździć i ma wszystko obok to faktycznie niech daruję sobie ten samochód bo po co☺️

    Mami_35 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mami_35 Przyjaciółka
    Postów: 71 86

    Wysłany: 3 września, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Amra, to zaszalałaś :-)

    Ja planuje iść w drugą stronę, im mniej tym lepiej.
    Do pupy bephanten baby, sprawdził się też córce przy trądziku i odparzeniu na szyjce.
    Na wyjścia water wipes w domu miska z wodą plus ręczniczki bawełniane.
    Do mycia jakiś apteczny olejek (obecnie uriage), ktorego używam ja i starsza córka, jest od 1 dnia życia.
    A z leków to tylko pedicetamol. Jak będzie gorączka to z maluchem i tak trzeba jechać do lekarza.
    Miałam też nasivin baby, ale nie użyłam ani razu, bo jak przyszła infekcja to lekarz przepisal nasivin kids dla ciut starszych dzieci.
    W domu mam zawsze octenisept- 2,3 małe opakowania, bo po otwarciu szybko traci ważność i sól fizjologiczna. Czyli takie rzeczy dla całej rodziny:-)
    Co do witamin to mała dostała na receptę Wit D, więc jak drugie dziecko nie dostanie wskazania na na konkretny lek to dopiero wtedy zamówię.
    A z pieluszek to u mnie sprawdziły się pampers premium care i bella happy;-)

    Z takich rzeczy droższych to warto rozważyć nawilżacz powietrza. Przy starszej córce kupiliśmy po roczku, gdy miała suchy kaszel w nocy, a osłuchowo nic nie wychodziło. Teraz też będziemy używać na godzinę lub dwie wieczorem;-)
    No i takie rzeczy typu gaziki jalowe, platki kosmetyczne to i tak zawsze mam zapas więc kupię jak się skończą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września, 20:49

    Mandoriana lubi tę wiadomość

    💗
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 223 402

    Wysłany: 3 września, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meowne wrote:
    A czy masz jakieś polecenie pieluch wielorazowych? Mam kilka od siostry i chciałabym to kontynuować i kupić jeszcze kilka, ale chetnie sie dowiem jeśli jest coś jeszcze innego i fajnego na rynku. Ja mam magabi easyme i aio i planowałam dokupić głównie easyme ☺️ One są dość proste i wygodne w użytkowaniu.
    Pieluszki wielorazowe miałam w zamyśle tetrowe,muslinowe i flanelowe😅 z pieluszek do spraw toaletowych na pewno będę używać jednorazowych, także nie pomogę🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września, 21:10

‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ