X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 557 810

    Wysłany: 14 września, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandoriana wrote:
    Dziewczyny a jak że spaniem? Jak przygotowujecie na na spanie dzidzioka? Ciepły pajacyk? Śpiworek luźny? Ciasny tulił? Kocyk? Są rozne teorie a ja nie wiem na co się decydować a chciałabym miec już spanko zaplanowane i przygotowane :)

    Na pierwsze dni, szpital i dom mam przygotowane rożki, potem śpiworki, zobaczymy jak będzie wolał dzidziuś, czy opatulony, czy jednak większa swoboda 😅
    Nie planuję w ogóle tych takich mocno owijających tulików, owijaków czy jak to się zwie 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 09:17

    Aune lubi tę wiadomość

    👩33l ❤️🧑34l
    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Czekamy na Ciebie Synku 🥰

    preg.png
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 229 285

    Wysłany: 14 września, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koku wrote:
    Bardzo dobrze że pojechałaś sprawdzić te plamienie. Jesteś teraz spokojniejsza. Ja też bym nie usnęła gdybym takie coś zobaczyła. Mi w szpitalu powiedzieli ze po szwie mogły być plamienia kilka dni. Więc byłam psychicznie przygotowana na to. Ale na szczęście nic takiego nie miałam.

    Właśnie jakby mi w szpitalu powiedzieli, że może być taka sytuacja to pewnie nawet bym nie panikowała tylko się obserwowała.
    Powiedzieli tylko, że jakby się pojawiło krwawienie, skurcze, ból jak miesiączkowe czy coś co mnie niepokoi to mam do nich przyjeżdżać. No i właśnie ta różowa plama w pomieszaniu z lekami mnie zaniepokoiła.
    Dobrze, że w tym szpitalu nie muszę iść przez SOR tylko bezpośrednio do budynku gdzie był mój oddział, więc unikamy w ten sposób siedzenia godzinami w kolejce.

    Atika lubi tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 86 73

    Wysłany: 14 września, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj słabiej czuję ruchy. Nie mam pojęcia jak jest ułożona bo kopniaczkow nie czuję jedynie jakieś smyranie delikatne. Miesiąc temu na wizycie była ułożona główka w dół a teraz to nie mam pojęcia...🤔
    Zresztą jak sobie przypomnę tamtą ciążę to też nigdy nie miałam tak że dziecko kopało aż przez skórę było widać nawet juz w późnej ciąży. Jakoś tak bardziej delikatnie to wszystko odczuwam.

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2889 4783

    Wysłany: 14 września, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandoriana wrote:
    Dziewczyny a jak że spaniem? Jak przygotowujecie na na spanie dzidzioka? Ciepły pajacyk? Śpiworek luźny? Ciasny tulił? Kocyk? Są rozne teorie a ja nie wiem na co się decydować a chciałabym miec już spanko zaplanowane i przygotowane :)

    Mam i kocyki i rożek i tulik i spiworek 😂
    Wyjdzie w praktyce, nie mam pojęcia 😂😂😂

    aambrozjaa93 lubi tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2889 4783

    Wysłany: 14 września, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    My na początek planujemy rożek, a jak Maluch już podrośnie to spróbujemy śpiworka (kupiłam większy rozmiar).
    A jak już będzie większy to pewnie poduszka i kołderka.

    @Zagadka ja też myślałam, że te nieprzyjemne ruchy to kopniaki, ale w szpitalu dowiedziałam się, że Młody ułożony jest główkowo, więc muszą to być rączki.


    Dziewczyny spanikowałam w nocy. Jak wstałam do toalety znów miałam zabarwiony śluz. Wiedziałam, że do rana nie usnę będę tworzyć miliony scenariusz. Po 4 pojechaliśmy do szpitala.
    Przyszedł do nas taki młody lekarz, którego kojarzyłam z oddziału.
    Zbadał mnie, sprawdził pessar, zrobił USG oceniając szyjkę i Młodego. Mówił, że wszystko w porządku, ale jak chcę to mnie weźmie na oddział. Nie powiedział wprost, ale wyczuliśmy oboje, że możemy jechać do domu.

    Hej hej! Taka panika to normalna i uzasadniona rzecz..
    Uważam, że lepiej sprawdzić i kontrolować Jak nie robić nic. Dobrze, ze pojechałaś i masz spokojna głowę.

    Wypoczywaj 🫂

    Malinowa _Mamba, Rita 💋 lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 229 285

    Wysłany: 14 września, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koku wrote:
    Ja od wczoraj słabiej czuję ruchy. Nie mam pojęcia jak jest ułożona bo kopniaczkow nie czuję jedynie jakieś smyranie delikatne. Miesiąc temu na wizycie była ułożona główka w dół a teraz to nie mam pojęcia...🤔
    Zresztą jak sobie przypomnę tamtą ciążę to też nigdy nie miałam tak że dziecko kopało aż przez skórę było widać nawet juz w późnej ciąży. Jakoś tak bardziej delikatnie to wszystko odczuwam.

    Na początku tygodnia też czułam słabsze i mniej ruchów. Nawet się śmiałam w szpitalu, że ja jestem leniuch teraz to i Młody leniuszek. A od jakiś 3 dni czuję się jak na ringu bokserskim🤣
    Niech kopie ile chce tylko najgorzej boli jak uderza w szyjkę/pessar albo gdzieś blisko odbytu. Aż mnie prąd przechodzi

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 115 140

    Wysłany: 14 września, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak u Was w mieście z dostępnością szczepionki na krztusiec?

  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 229 285

    Wysłany: 14 września, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj w Biedronce widziałam taki zestaw na katar dla dzieci.

    3a6c4ac7ce9aa.jpghttps://zapodaj.net/plik-Zf8bLHDXYB

    Atika lubi tę wiadomość

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 1131 1199

    Wysłany: 14 września, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie 🙂

    Jestem na etapie kupna łóżka kontynentalnego z osobnym materacem, tylko zastanawiam się, czy nie będzie problemu z podłączeniem dostawali do łóżka. Dostawką będzie z tych miękkich.



    Mam łóżko, ale zależy mi na zmiany sobie że względu na pojemnik. Nie mam gdzie kłaść swoich rzeczy. 🫣


    Mój synuś teraz bardzo często zmienia pozycję. Budzi się, kiedy ja się budzę, ale obecnie jest to bardziej wiercenie, chociaż kopniaki też czuję.
    Rzeczywiście te na dole są bardziej dokuczliwe.


    Moje dziecię na początku będzie spało w rożku.
    Sprawdzony sposób przy poprzednim dziecku, mimo, że było już szmat czasu temu. 😉
    Dziecko na początku ciasno owinięte nie czuje tak bardzo tej nagłej zmiany otoczenia.


    Mamba dobrze, że pojechałaś, czasem lepiej spanikować niż coś przegapić.

    Dzięki za polecajkę. Do jest ten do wciągania powietrza? Taki miałam przy poprzednim dziecku i sprawdziło się. 😁

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 14 września, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    @Malinowa_Mamba, dobrze, że pojechałaś sprawdzić, spokój jest bezcenny 🥰

    Co do spania malucha, to mamy śpiworki, ale trochę większe i zastanawiam się nad zakupem mniejszego. Tulika na razie nie kupowaliśmy, mamy duże otulacze i nimi będziemy otulać, a przynajmniej próbować 🤭 Mąż obejrzał tutoriale i stwierdził, że da radę 😅 Ja nie wiem, czy nie zrobię tego za luźno. Z tulikami jest ten problem, że trzeba je dopasować do wagi dziecka, więc najwyżej dokupimy później. Mamy też rożek i kocyki, także nie wiem, ja czym ostatecznie stanie.


    Dziewczyny, które mają monitor Snuza: czy myślicie, że z czasem może on zacząć przeszkadzać dziecku lub maluch zacznie się nim interesować na tyle, że ściągnie? Mąż mi dziś podrzucił takie wątpliwości. Jeszcze rozważam Babysense 7, ale mamy dostawkę i nie wiem, czy to się tak super sprawdzi - niby można, ale muszę być zachowane odległości, odpowiedni materac, utwardzane podłoże itp.

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 14 września, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Dziewczyny, jak u Was w mieście z dostępnością szczepionki na krztusiec?

    Ja mam mieć podaną 20.09 zapisałam się ale mieli ostatnie 4 sztuki więc jestem ciekawa czy się załapie.

    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1729 3733

    Wysłany: 14 września, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w weekend, z informacją, że u nas się dzieje i nie ma, że boli jeśli chce się własne włościa🫣 Syn odprawiony na Mazury-poryczalam sie, ale wiadomix-matka z hormonami to combo🥲
    Nie dam rady nadrobić a zniknę na jakieś 2 tygodnie napewno, wtedy mam najwięcej do roboty a potem może dołączę do synka a mąż będzie z majstrem działać dalej w męskich sprawunkach 😉
    c6fa20912fef8.jpghttps://zapodaj.net/plik-TfCWKtoqyM

    Atika, Rita 💋, spineczka, Amra, Aune, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 14 września, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Witam się w weekend, z informacją, że u nas się dzieje i nie ma, że boli jeśli chce się własne włościa🫣 Syn odprawiony na Mazury-poryczalam sie, ale wiadomix-matka z hormonami to combo🥲
    Nie dam rady nadrobić a zniknę na jakieś 2 tygodnie napewno, wtedy mam najwięcej do roboty a potem może dołączę do synka a mąż będzie z majstrem działać dalej w męskich sprawunkach 😉
    c6fa20912fef8.jpghttps://zapodaj.net/plik-TfCWKtoqyM


    Powodzenia, Kochana ✊♥️ Czeka Cię intensywny czas! Pamiętaj, żeby znaleźć choć chwilę na odpoczynek 😘

    Megipta lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mandoriana Ekspertka
    Postów: 158 142

    Wysłany: 14 września, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się już po pierwszym dniu szkoły rodzenia w formie zjazdu weekendowego jestem bardzo zadowolona z rzetelności przeprowadzonego szkolenia dużo cennych, praktycznych informacji co i jak aż głowa paruje a co dopiero mojemu partnerowi ale przetrwał cierpliwie a nawet się zafascynował bo nigdy nikt mu tak szczegółowo nie opowiadał o fizjologii porodu😂
    Generalnie pytałam o najlepsza opcję na spanie i panie co wykładaly poleciły pajacyk plus śpiworek i to taki luźny w miarę żeby nie krępować ruchów a co do ciasnego owijania to nie polecają znają osteopatow i fizjoterapeutow którzy narzekają bo po takim owijaniu powstają wady nad którymi muszą potem pracować. Na niedługi czas można i owinąć dzidzioka ale na całe noce lepiej zostawić mu trochę luzu 😊

    Atika, Amra, Aune, meowne, Skryta19, Rita 💋, Paula9463 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 212 416

    Wysłany: 14 września, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandoriana wrote:
    Dziewczyny a jak że spaniem? Jak przygotowujecie na na spanie dzidzioka? Ciepły pajacyk? Śpiworek luźny? Ciasny tulił? Kocyk? Są rozne teorie a ja nie wiem na co się decydować a chciałabym miec już spanko zaplanowane i przygotowane :)
    Ja kupiłam rożek i śpiworki, myślę że na początku będziemy używać rożka, a później przerzucimy się na śpiworek, ale jak będzie w rzeczywistości to się okaże 😀
    Tulika nie kupuje, położne z mojej szkoły rodzenia mówią że wystarczy dziecko na czas usypiania owinąć nawet w muślinowa pieluchę, a jak zaśnie to najlepiej ją rozluźnić żeby mogło się swobodnie poruszać 🙂

    Mandoriana lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Dariaa29 Ekspertka
    Postów: 212 416

    Wysłany: 14 września, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które mają twardnienia macicy, jak często Wam się one zdarzają? Ja od kilku dni czuję je coraz częście nawet kilka razy w ciągu godziny i zastanawiam się czy powinno mnie to martwić

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1134 863

    Wysłany: 14 września, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny🙂 staram się być z Wami na bieżąco ale nie nadążam.
    Maliniea mamba dobrze,że wszystko ok. Zawsze warto sprawdzić o jeden raz za dużo niż za mało.

    Co do spania to ja preferuję na początek rożek a potem zobaczymy🙂

    Latarek sprawdził się nam przy każdym dziecku,także polecam 🙂

    My dziś z mężem byliśmy na randce,pierwszy raz od jakiegoś roku?? Siostra i szwagier sprezentowali nam kolację na 10 rocznicę ślubu i jeszcze zostali z dziećmi 🥰

    A w poniedziałek w końcu wizyta!

    Wanda_89, Elewina, Fania017, Dariaa29, Mandoriana, spineczka, MummyYummy, Amra, Zagadka919, Atika, aambrozjaa93, Aune, KarolinaAnastazja, Skryta19 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 1131 1199

    Wysłany: 15 września, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jak u was sytuacja
    pogodowa?
    Mam nadzieję, że was nie pozalewało. 🍀

    Dariaa29 wrote:
    Dziewczyny, które mają twardnienia macicy, jak często Wam się one zdarzają? Ja od kilku dni czuję je coraz częście nawet kilka razy w ciągu godziny i zastanawiam się czy powinno mnie to martwić

    Miałam dość często, zalecono zwiększyć magnez. Dostałam też luteinę

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • Aune Ekspertka
    Postów: 185 387

    Wysłany: 15 września, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koku wrote:
    Ja od wczoraj słabiej czuję ruchy. Nie mam pojęcia jak jest ułożona bo kopniaczkow nie czuję jedynie jakieś smyranie delikatne. Miesiąc temu na wizycie była ułożona główka w dół a teraz to nie mam pojęcia...🤔
    Zresztą jak sobie przypomnę tamtą ciążę to też nigdy nie miałam tak że dziecko kopało aż przez skórę było widać nawet juz w późnej ciąży. Jakoś tak bardziej delikatnie to wszystko odczuwam.

    Ja z 1.5 tygodnia temu też miałam takie kilka dni, że słabiej czułam ruchy i jakby trochę inaczej, więc zaczęłam bardziej sprawdzać w ciągu dnia jak z tą ruchliwością. W międzyczasie byłam u położnej POZ to sprawdzała detektorem serduszko, a od paru dni znowu się zaczęło mocne kopanie. Może po prostu zmiana pozycji maluszka? :)

    @Megipta, powodzenia, niech prace idą szybko i sprawnie! 😊🍀

    @Aleksia, u mnie ciężko ze szczepionką na krztusiec i poluję na nią, jak na razie musiałbym jechać do innego miasta. Może w przyszłym tygodniu coś mi się uda upolować...Umówiłam się z położną, że jak sobie zarezerwuję w aptece to ona mi znajdzie na ten sam dzień termin do lekarza na receptę i kwalifikację

    Do spania zamówiłam na razie rożek i dwa śpiworki, zobaczymy co się sprawdzi.

    Pogodowo u mnie, bardziej na północy - tylko deszcz i wiatr, nie jest źle.

    Jutro mamy echo serduszka, lekki stresik, ale nastawiam się, że będzie wszystko dobrze ❤️💙

    Miłej niedzieli!

    👩34+🧔40 +🐈‍⬛
    endometrioza (2015 laparoskopia - usunięcie torbieli i zrostów)
    antyk. hormonalna(evra) 2014-01.2024

    ⏸️31.03.2024
    04.04.2024 beta HCG 980

    🩺16.04.24 - crl 0.43 mm, jest serduszko
    🩺 7.05 crl 2.47
    🩺 27.05
    🏥 USG prenatalne 3.06
    crl 7.04 cm NT 1.9 mm/ Pappa ryzyka niskie ❤️
    🩺24.06 synek 💙 2.07 230g
    Połówkowe 30.07 i 12.08
    🩺 26.08 💙🐻 800 gram
    🩺 echo serca 16.09 - prawidłowe, 134/min, 1471 g
    🩺23.09

    preg.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3047 3979

    Wysłany: 15 września, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Wracam po krótkiej przerwie i przeprowadzce . Ostatnie dwa tygodnie to jakiś hardcore… 🙈
    Ale jesteśmy już na swoim , co prawda jeszcze w połowie na kartonach ale odgrzebujemy się powoli .
    W październiku mamy stolarza aby zrobiła nam szafę i łóżko w sypialni . Powoli będę brała się za pokoik małego .
    Byliśmy w tamtym tyg na wizycie mały waży już prawie 900 g i ma się dobrze , wkońcu pokazał się i mamy piękne zdjęcia.
    Ja nie umiem rozpoznać tego napinania się macicy od wypinania się małego 🙈
    Aa i z takich ważniejszych rzeczy to mamy już ustalony termin cięcia cesarskiego - 12.12.2024 🎉

    Miłej niedzielki 😍

    Elewina, Wanda_89, Kam.ila, Mag_len, Aune, Atika, KarolinaAnastazja, Skryta19, Rita 💋, aambrozjaa93, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ