Grudzień 2026 🩷💙
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć dziewczyny 😊
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze... z dobry tydzien się nie odzywałam, bo od 3 tygodni moja corka jest na antybiotykach, w tym od soboty jesteśmy w szpitalu.
Nie mialam czasu skupić się na sobie, ani na ciąży. Ale jutro będę miala taką możliwość, bo mąż weźmie opiekę na kilka godzin a ja pojadę na prenatalne 😀
Mam nadzieję, że w brzuszku wszystko ok, bo najadłam się ostatnimi czasy sporo stresu + zaraziłam się od córki... + przez ten szpital oraz nerwy jem naprawdę ciulowo...
Jutro po wizycie na pewno się odezwę i dam znać czy wszystko ok😃Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 22:48
Nataleńka lubi tę wiadomość
Ja 1998, On 1990
PCOS, lekka IO,
MTHFR A1298C - A/C hetero
PAI - 4G/4G homo
2024:
26.01 - Beta 9,9😍
07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍
Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷
04.04 - CRL 7,27cm
Łożysko przednia ściana
19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
16.05 - 340g⚖️
Połówkowe ok, 32cm 😊
02.07 - 1kg⚖️
echo serca dobre
17.09 - szpital, 3800g⚖️
20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️
2026:
23.04 - Beta 54 😍
11.05 - serduszko ❤️
26.05 - 1,73cm


-
Ojej współczuję dużo zdrówka dla córeczki ❤️Hera098 wrote:Cześć dziewczyny 😊
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze... z dobry tydzien się nie odzywałam, bo od 3 tygodni moja corka jest na antybiotykach, w tym od soboty jesteśmy w szpitalu.
Nie mialam czasu skupić się na sobie, ani na ciąży. Ale jutro będę miala taką możliwość, bo mąż weźmie opiekę na kilka godzin a ja pojadę na prenatalne 😀
Mam nadzieję, że w brzuszku wszystko ok, bo najadłam się ostatnimi czasy sporo stresu + zaraziłam się od córki... + przez ten szpital oraz nerwy jem naprawdę ciulowo...
Jutro po wizycie na pewno się odezwę i dam znać czy wszystko ok😃
Trzymam kciuki za prenatalne ❤️
Hera098 lubi tę wiadomość
-
Mnie też upały wykończą z pracy i przedszkola do domu mamy pol godziny drogi a nie wł. klimy w aucie bo maly ma przerośnięty 3 migdał ( do usunięcia) i odrazu wylazi a mi wywala węzły chłonne i nie ma szans na klime w aucie wiec w aucie mozna sie ugotować a dziennie pokonuje ta trasę 4 razy. Naprawdę jak mam wsiasc do auta ostatnio to karastrofa teraz
-
Hera powodzenia na prenatalnych ✊🏻
Ja też dziś wizyta 🤗
Angela1108, Wiolami, Hera098 lubią tę wiadomość
👩🏼30 🧔🏻♂️33
01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
02.2023 I FET bhcg 0
03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
12.2023 immunologia, dr Paśnik
02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty
09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
09.2024 immunologia, dr Jarosz
10.2024 polip w USG
12.2024 histeroskopia
01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
12+0 prenatalne 5,44cm
6.10.2025 córka na świecie 🩷

-
Hera,powodzenia 🤞 i dużo zdrówka dla Was!
Angela podziwiam, ale jak tak trzeba…zdrówko najważniejsze.Ja na klinie jeżdżę bo nie daję rady🫢
Hera098 lubi tę wiadomość
-
Hej 💐
Ja z wiekiem coraz gorzej znoszę upały a w ciąży to już w ogóle ostatnio jakieś niskie ciśnienie mam, alergia nie odpuszcza cały czas coś pyli a ja cierpię... jeszcze jak widzę że w weekend ma być 38 stopni to mi się słabo robi 🫠🥵
Ja chodziłam do szkoły rodzenia i bardzo polecam przy pierwszym dziecku.
Ukwiecone o kurcze dobrze że mieliście NIPT, korzystaj z dodatkowych badań skoro się należą. Ale też chyba taka twoja uroda skoro w poprzedniej ciąży też wyszło duże ryzyko, mam nadzieję że mimo wszystko jesteś spokojniejsza 🙏🏼
Hera dużo zdrówka dla córeczki, ale Was złapało, masakra, niby lato a choroby nie odpuszczają...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏼
Hera098 lubi tę wiadomość
-
Ja już prawie 16 tydzień ciąży i poczułam pierwsze mini kopniaczki 😊 udało mi się nagrać nawet, chyba najlepszy moment ciąży to te ruchy ale czekam na pewniejsze i mocniejsze 😊
przyszłamama96, Cerva, Myszkaaa20, Hera098, Izia, Angela1108, Wiolami, Minimalti, Justi2019 lubią tę wiadomość
-
Hej 😊
Pytałyście o ruchy dzidzi. To ja od kilku dni jak się wieczorem położę na kanapie na plecach i się skupię to czułam takie delikatne przeciąganie, przesuwanie. A wczoraj i przedwczoraj takie dwa krótkie puknięcia. 🥹 aż jestem sama w szoku, że już, ale jak wróciłam do postów z poprzedniej ciąży to też już wtedy czułam takie łaskotanie tylko nie byłam pewna czy to „to”.
A takie konkretne już nie dające się pomylić ruchy to mam zapisane jako pierwszy dzień 17+5 i wtedy się jakoś zaczęły robić takie bardziej regularne już. 😊
Myszkaaa20, Izia, Angela1108, Wiolami, Justi2019 lubią tę wiadomość
-
Gosia9901 wrote:Ja już prawie 16 tydzień ciąży i poczułam pierwsze mini kopniaczki 😊 udało mi się nagrać nawet, chyba najlepszy moment ciąży to te ruchy ale czekam na pewniejsze i mocniejsze 😊
O widzisz, właśnie dodałam też post o ruchach. 😄
Gosia9901 lubi tę wiadomość
-
Cerva wrote:Hej 😊
Pytałyście o ruchy dzidzi. To ja od kilku dni jak się wieczorem położę na kanapie na plecach i się skupię to czułam takie delikatne przeciąganie, przesuwanie. A wczoraj i przedwczoraj takie dwa krótkie puknięcia. 🥹 aż jestem sama w szoku, że już, ale jak wróciłam do postów z poprzedniej ciąży to też już wtedy czułam takie łaskotanie tylko nie byłam pewna czy to „to”.
A takie konkretne już nie dające się pomylić ruchy to mam zapisane jako pierwszy dzień 17+5 i wtedy się jakoś zaczęły robić takie bardziej regularne już. 😊
Ja właśnie wcześniej też czułam takie muśnięcia i mimo że to moja druga ciąża to nie miałam jeszcze pewności ale dzisiaj jak sie położyłam to właśnie były już takie pewniejsze i widać było jak brzuch się uniosł w tym miejscu 😂 -
O kurcze to już pierwsze kopniaki tutaj mamy:) U mnie jutro 18tydz się zaczyna, ciekawe kiedy coś poczuję i czy w ogóle to wychwycę😆 Ja właśnie dzwoniłam do szkoły rodzenia, ale mówili, że to za wcześnie się zapisywać, że za miesiąc dzwonić najszybciej.👩'83👨'83
📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
2018 - 2021 starania naturalne
2022 inseminacja ❌
06/2022 I IVF
czerwiec punkcja, 3 zarodki
I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
sierpień II transfer ❄️ ❌
listopad III transfer ❄️ ❌
07/2023 II IVF
lipiec punkcja, 3 zarodki
IV transfer ❌
wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18
01/2024 III IVF
styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore
05/2024 IV IVF
maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
lipiec VII transfer ❌
07/2025 V IVF
lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
sierpień VIII transfer ❄️ ❌
wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌
10/2025 VI IVF
październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań
03/2026
X transfer ❄️❄️
8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️! -
Hera098 wrote:Cześć dziewczyny 😊
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze... z dobry tydzien się nie odzywałam, bo od 3 tygodni moja corka jest na antybiotykach, w tym od soboty jesteśmy w szpitalu.
Nie mialam czasu skupić się na sobie, ani na ciąży. Ale jutro będę miala taką możliwość, bo mąż weźmie opiekę na kilka godzin a ja pojadę na prenatalne 😀
Mam nadzieję, że w brzuszku wszystko ok, bo najadłam się ostatnimi czasy sporo stresu + zaraziłam się od córki... + przez ten szpital oraz nerwy jem naprawdę ciulowo...
Jutro po wizycie na pewno się odezwę i dam znać czy wszystko ok😃
Ojej dużo zdrówka dla Was
co Wam dolega?
I daj znac po badaniach ✊
Dziewczyny dla wizytujących dzisiaj również mocne kciuki✊✊✊
A co do pierwszych ruchów to sa właśnie takie puknięcia, muśnięcia, potem już nie da sie z niczym innym pomylić😍😍😍 zazdro, ja jeszcze musze trochę poczekać, bo dopiero 13+4, ale sama jestem ciekawa czy w trzeciej ciąży pojawia się wcześniej, czekam😍
Cerva lubi tę wiadomość
2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
O jena już ruchy😍😍😍😍 super😊
Luna ja też jeszcze poczekam 😉 -
A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃
-
Jestem już po😊
https://zapodaj.net/plik-AwkGmLEZAV[/url]
Jest synek faktycznie i prawie wszystko prawidłowo - bo pan doktor znalazł tylko jedną tętnice pępowinową co zdarza sie jako 1% ciąż. Doktor mowi aby nie przejmować się bo zazwyczaj ta tętnica ukrywa się i pojawia pozniej, i liczy na to że na II prenatalnych bedzie już.
Termin porodu przesunął się na 30 grudzień i teraz tak już zostanie😀 już po pierwszych prenatalnych tego się nie poprawia
Cerva, Panikara97, przyszłamama96, Wiolami, Rosalinda, Minimalti, Ukwiecona lubią tę wiadomość
Ja 1998, On 1990
PCOS, lekka IO,
MTHFR A1298C - A/C hetero
PAI - 4G/4G homo
2024:
26.01 - Beta 9,9😍
07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍
Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷
04.04 - CRL 7,27cm
Łożysko przednia ściana
19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
16.05 - 340g⚖️
Połówkowe ok, 32cm 😊
02.07 - 1kg⚖️
echo serca dobre
17.09 - szpital, 3800g⚖️
20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️
2026:
23.04 - Beta 54 😍
11.05 - serduszko ❤️
26.05 - 1,73cm


-
Hera, super, że bobas ok, a jak dr mówi, że na spokojnie to napewno nie ma się co przejmować 🧡
Odnośnie ruchów to ja też czuje już i to jestem pewna, że to TO 😍 lubie jak już wchodzi ten etap 😊
Wiolami lubi tę wiadomość
-
Cerva wrote:A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃
Mój synek całą ciąże się wiercił ale nie jakoś szaleńczo i był bardzo spokojnym noworodkiem i odrazu rozróżniał dzien od nocy bo w ciąży w nocy się nie wiercił albo przynajmniej nie na tyle żeby mnie obudzić, teraz ma dwa latka i jak to dziecko 😂 lubi pobiegać i pouciekać -
Cerva wrote:A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃
U mnie się raczej nie sprawdziło, ruchów w ciąży było dość mało jak na to co opowiadały mi koleżanki, a teraz, córka huragan i nie usiedzi w miejscu a jeszcze jest taka malutka więc aż się boję co pokaże za jakiś czas😅🙈Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:00
Cerva lubi tę wiadomość
👩🏼30 🧔🏻♂️33
01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
02.2023 I FET bhcg 0
03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
12.2023 immunologia, dr Paśnik
02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty
09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
09.2024 immunologia, dr Jarosz
10.2024 polip w USG
12.2024 histeroskopia
01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
12+0 prenatalne 5,44cm
6.10.2025 córka na świecie 🩷








