Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3597

    Wysłany: 24 czerwca, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊
    Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze... z dobry tydzien się nie odzywałam, bo od 3 tygodni moja corka jest na antybiotykach, w tym od soboty jesteśmy w szpitalu.
    Nie mialam czasu skupić się na sobie, ani na ciąży. Ale jutro będę miala taką możliwość, bo mąż weźmie opiekę na kilka godzin a ja pojadę na prenatalne 😀
    Mam nadzieję, że w brzuszku wszystko ok, bo najadłam się ostatnimi czasy sporo stresu + zaraziłam się od córki... + przez ten szpital oraz nerwy jem naprawdę ciulowo...
    Jutro po wizycie na pewno się odezwę i dam znać czy wszystko ok😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 22:48

    Nataleńka lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2044 766

    Wysłany: Dzisiaj, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Cześć dziewczyny 😊
    Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze... z dobry tydzien się nie odzywałam, bo od 3 tygodni moja corka jest na antybiotykach, w tym od soboty jesteśmy w szpitalu.
    Nie mialam czasu skupić się na sobie, ani na ciąży. Ale jutro będę miala taką możliwość, bo mąż weźmie opiekę na kilka godzin a ja pojadę na prenatalne 😀
    Mam nadzieję, że w brzuszku wszystko ok, bo najadłam się ostatnimi czasy sporo stresu + zaraziłam się od córki... + przez ten szpital oraz nerwy jem naprawdę ciulowo...
    Jutro po wizycie na pewno się odezwę i dam znać czy wszystko ok😃
    Ojej współczuję dużo zdrówka dla córeczki ❤️
    Trzymam kciuki za prenatalne ❤️

    Hera098 lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2044 766

    Wysłany: Dzisiaj, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też upały wykończą z pracy i przedszkola do domu mamy pol godziny drogi a nie wł. klimy w aucie bo maly ma przerośnięty 3 migdał ( do usunięcia) i odrazu wylazi a mi wywala węzły chłonne i nie ma szans na klime w aucie wiec w aucie mozna sie ugotować a dziennie pokonuje ta trasę 4 razy. Naprawdę jak mam wsiasc do auta ostatnio to karastrofa teraz

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 976 1717

    Wysłany: Dzisiaj, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera powodzenia na prenatalnych ✊🏻
    Ja też dziś wizyta 🤗

    Angela1108, Wiolami, Hera098 lubią tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 359 409

    Wysłany: Dzisiaj, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera,powodzenia 🤞 i dużo zdrówka dla Was!

    Angela podziwiam, ale jak tak trzeba…zdrówko najważniejsze.Ja na klinie jeżdżę bo nie daję rady🫢

    Hera098 lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: Dzisiaj, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 💐
    Ja z wiekiem coraz gorzej znoszę upały a w ciąży to już w ogóle ostatnio jakieś niskie ciśnienie mam, alergia nie odpuszcza cały czas coś pyli a ja cierpię... jeszcze jak widzę że w weekend ma być 38 stopni to mi się słabo robi 🫠🥵

    Ja chodziłam do szkoły rodzenia i bardzo polecam przy pierwszym dziecku.

    Ukwiecone o kurcze dobrze że mieliście NIPT, korzystaj z dodatkowych badań skoro się należą. Ale też chyba taka twoja uroda skoro w poprzedniej ciąży też wyszło duże ryzyko, mam nadzieję że mimo wszystko jesteś spokojniejsza 🙏🏼

    Hera dużo zdrówka dla córeczki, ale Was złapało, masakra, niby lato a choroby nie odpuszczają...

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🏼

    Hera098 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Gosia9901 Koleżanka
    Postów: 52 51

    Wysłany: Dzisiaj, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już prawie 16 tydzień ciąży i poczułam pierwsze mini kopniaczki 😊 udało mi się nagrać nawet, chyba najlepszy moment ciąży to te ruchy ale czekam na pewniejsze i mocniejsze 😊

    przyszłamama96, Cerva, Myszkaaa20, Hera098, Izia, Angela1108, Wiolami, Minimalti, Justi2019 lubią tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 3461 6310

    Wysłany: Dzisiaj, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊

    Pytałyście o ruchy dzidzi. To ja od kilku dni jak się wieczorem położę na kanapie na plecach i się skupię to czułam takie delikatne przeciąganie, przesuwanie. A wczoraj i przedwczoraj takie dwa krótkie puknięcia. 🥹 aż jestem sama w szoku, że już, ale jak wróciłam do postów z poprzedniej ciąży to też już wtedy czułam takie łaskotanie tylko nie byłam pewna czy to „to”.
    A takie konkretne już nie dające się pomylić ruchy to mam zapisane jako pierwszy dzień 17+5 i wtedy się jakoś zaczęły robić takie bardziej regularne już. 😊

    Myszkaaa20, Izia, Angela1108, Wiolami, Justi2019 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3461 6310

    Wysłany: Dzisiaj, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9901 wrote:
    Ja już prawie 16 tydzień ciąży i poczułam pierwsze mini kopniaczki 😊 udało mi się nagrać nawet, chyba najlepszy moment ciąży to te ruchy ale czekam na pewniejsze i mocniejsze 😊

    O widzisz, właśnie dodałam też post o ruchach. 😄

    Gosia9901 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Gosia9901 Koleżanka
    Postów: 52 51

    Wysłany: Dzisiaj, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Hej 😊

    Pytałyście o ruchy dzidzi. To ja od kilku dni jak się wieczorem położę na kanapie na plecach i się skupię to czułam takie delikatne przeciąganie, przesuwanie. A wczoraj i przedwczoraj takie dwa krótkie puknięcia. 🥹 aż jestem sama w szoku, że już, ale jak wróciłam do postów z poprzedniej ciąży to też już wtedy czułam takie łaskotanie tylko nie byłam pewna czy to „to”.
    A takie konkretne już nie dające się pomylić ruchy to mam zapisane jako pierwszy dzień 17+5 i wtedy się jakoś zaczęły robić takie bardziej regularne już. 😊


    Ja właśnie wcześniej też czułam takie muśnięcia i mimo że to moja druga ciąża to nie miałam jeszcze pewności ale dzisiaj jak sie położyłam to właśnie były już takie pewniejsze i widać było jak brzuch się uniosł w tym miejscu 😂

  • Izia Ekspertka
    Postów: 159 120

    Wysłany: Dzisiaj, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to już pierwsze kopniaki tutaj mamy:) U mnie jutro 18tydz się zaczyna, ciekawe kiedy coś poczuję i czy w ogóle to wychwycę😆 Ja właśnie dzwoniłam do szkoły rodzenia, ale mówili, że to za wcześnie się zapisywać, że za miesiąc dzwonić najszybciej.

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2044 766

    Wysłany: Dzisiaj, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze juz czujecie ja takie łaskotania czuje nieraz ale nie codziennie i nie jestem pewna 🫣

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 361 212

    Wysłany: Dzisiaj, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Cześć dziewczyny 😊
    Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze... z dobry tydzien się nie odzywałam, bo od 3 tygodni moja corka jest na antybiotykach, w tym od soboty jesteśmy w szpitalu.
    Nie mialam czasu skupić się na sobie, ani na ciąży. Ale jutro będę miala taką możliwość, bo mąż weźmie opiekę na kilka godzin a ja pojadę na prenatalne 😀
    Mam nadzieję, że w brzuszku wszystko ok, bo najadłam się ostatnimi czasy sporo stresu + zaraziłam się od córki... + przez ten szpital oraz nerwy jem naprawdę ciulowo...
    Jutro po wizycie na pewno się odezwę i dam znać czy wszystko ok😃

    Ojej dużo zdrówka dla Was :( co Wam dolega?
    I daj znac po badaniach ✊

    Dziewczyny dla wizytujących dzisiaj również mocne kciuki✊✊✊

    A co do pierwszych ruchów to sa właśnie takie puknięcia, muśnięcia, potem już nie da sie z niczym innym pomylić😍😍😍 zazdro, ja jeszcze musze trochę poczekać, bo dopiero 13+4, ale sama jestem ciekawa czy w trzeciej ciąży pojawia się wcześniej, czekam😍

    Cerva lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 359 409

    Wysłany: Dzisiaj, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jena już ruchy😍😍😍😍 super😊

    Luna ja też jeszcze poczekam 😉

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3461 6310

    Wysłany: Dzisiaj, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Panikara97 Koleżanka
    Postów: 38 45

    Wysłany: Dzisiaj, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też właśnie czuć takie puknięcia, czasem jakby bąbelki pękały.
    Nie byłam pewna czy to na bank "to", ale skoro też macie takie odczucia to chyba na pewno 😍

    Cerva lubi tę wiadomość

  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3597

    Wysłany: Dzisiaj, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po😊

    dea86a8ab7864.jpghttps://zapodaj.net/plik-AwkGmLEZAV[/url]

    Jest synek faktycznie i prawie wszystko prawidłowo - bo pan doktor znalazł tylko jedną tętnice pępowinową co zdarza sie jako 1% ciąż. Doktor mowi aby nie przejmować się bo zazwyczaj ta tętnica ukrywa się i pojawia pozniej, i liczy na to że na II prenatalnych bedzie już.
    Termin porodu przesunął się na 30 grudzień i teraz tak już zostanie😀 już po pierwszych prenatalnych tego się nie poprawia

    Cerva, Panikara97, przyszłamama96, Wiolami, Rosalinda, Minimalti, Ukwiecona lubią tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 388 329

    Wysłany: Dzisiaj, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera, super, że bobas ok, a jak dr mówi, że na spokojnie to napewno nie ma się co przejmować 🧡

    Odnośnie ruchów to ja też czuje już i to jestem pewna, że to TO 😍 lubie jak już wchodzi ten etap 😊

    Wiolami lubi tę wiadomość

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Gosia9901 Koleżanka
    Postów: 52 51

    Wysłany: Dzisiaj, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃


    Mój synek całą ciąże się wiercił ale nie jakoś szaleńczo i był bardzo spokojnym noworodkiem i odrazu rozróżniał dzien od nocy bo w ciąży w nocy się nie wiercił albo przynajmniej nie na tyle żeby mnie obudzić, teraz ma dwa latka i jak to dziecko 😂 lubi pobiegać i pouciekać

  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 976 1717

    Wysłany: Dzisiaj, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃


    U mnie się raczej nie sprawdziło, ruchów w ciąży było dość mało jak na to co opowiadały mi koleżanki, a teraz, córka huragan i nie usiedzi w miejscu a jeszcze jest taka malutka więc aż się boję co pokaże za jakiś czas😅🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:00

    Cerva lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
‹‹ 132 133 134 135 136
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ