Grudzień 2026 🩷💙
-
WIADOMOŚĆ
-
Gosia9901 wrote:Mój synek całą ciąże się wiercił ale nie jakoś szaleńczo i był bardzo spokojnym noworodkiem i odrazu rozróżniał dzien od nocy bo w ciąży w nocy się nie wiercił albo przynajmniej nie na tyle żeby mnie obudzić, teraz ma dwa latka i jak to dziecko 😂 lubi pobiegać i pouciekać
To właśnie u mnie było podobnie. Wiercił się wieczorem mocniej, a jak już się kładłam spać to zasypiał razem ze mną. A nad ranem budził się ze mną ale nie raz mi też stracha napędził, bo musiałam jegomościa budzić, szturchać, zjeść banana czy coś. 🤣
I na spanie od noworodka nie mogliśmy narzekać. 😛
-
Tak, aczkolwiek u mnie to może kwestia wady serca u młodszego, może miał mniej siły dlatego był mało ruchliwy, ale pamiętam, że bardzo mnie stresowało to, że tak mało się ruszał i jak widać miałam rację, że coś było nie tak... Starszy był bardziej ruchliwy, a czasem wypychał mi brzuch, zawsze po prawej stronie 😂Cerva wrote:A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Super 🥰 Tętnicą jeśli lekarz mówi, żeby się nie przejmować to na spokojnie 😊Hera098 wrote:Jestem już po😊
https://zapodaj.net/plik-AwkGmLEZAV[/url]
Jest synek faktycznie i prawie wszystko prawidłowo - bo pan doktor znalazł tylko jedną tętnice pępowinową co zdarza sie jako 1% ciąż. Doktor mowi aby nie przejmować się bo zazwyczaj ta tętnica ukrywa się i pojawia pozniej, i liczy na to że na II prenatalnych bedzie już.
Termin porodu przesunął się na 30 grudzień i teraz tak już zostanie😀 już po pierwszych prenatalnych tego się nie poprawia
W ogóle uświadomiłaś mi, że lekarz na prenatalnych nie powiedział mi jaki jest termin po badaniach 😅 Żadnych dokumentów nie mam z badania, dopiero jak przyjdą wyniki Pappy to mają mi podesłać mailowo wyniki i przeliczenia, a czy będzie tam termin to nie wiem 😅🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Ale super że już zaczynacie czuć ruchy! Ja czekam na to niecierpliwie choć przy pierwszym dziecku to nawet nie wiem czego się spodziewać, czytałam że pierworodki to mogą zacząć odczuwac nawet dopiero 20-22 tydzień. Hera gratulacje!
Ukwiecona ja w sumie po wynikach pappy miałam wszystkie ryzyka niskie, tylko wyszło ryzyko preeklampsji, więc też biorę od kilku dni Acard 150 mg 1x1. Dobrze że miałaś już to NIPT, ale nawet nie wyobrażam sobie co musiałaś czuć mimo wszystko👧 29 👦 30
Starania od 01/2025
08.2025 ⏸️
08.2025 💔 cb
08.03.2026 ⏸️
09.03.2026 Beta HCG 16, progesteron 8,7
11.03.2026 Beta HCG 16,3, progesteron 1,3
CB 💔
09.04 ⏸️ beta HCG 16
11.04 beta HCG 75
13.04 beta HCG 198
16.04 beta HCG 641
20.04 beta HCG 4321
22.04 5+5 GS 14,3 mm, YS 2,6 mm, bez echa zarodka
06.05 7+5 GS 27,9 mm, YS 4 mm, obecny zarodek z ❤️ CRL 1,01 cm - wiek 7+1
25.05 CRL 3,31 cm - wiek 10+1
26.05 Test Sanco - ryzyka niskie, synek 💙
11.06 prenatalne prawidłowe, CRL 6,55 cm - 12+6

-
Hera098 wrote:Jestem już po😊
https://zapodaj.net/plik-AwkGmLEZAV[/url]
Jest synek faktycznie i prawie wszystko prawidłowo - bo pan doktor znalazł tylko jedną tętnice pępowinową co zdarza sie jako 1% ciąż. Doktor mowi aby nie przejmować się bo zazwyczaj ta tętnica ukrywa się i pojawia pozniej, i liczy na to że na II prenatalnych bedzie już.
Termin porodu przesunął się na 30 grudzień i teraz tak już zostanie😀 już po pierwszych prenatalnych tego się nie poprawia
Nie da się ukryć, że chłopak😁
To trzymam kciuki, żeby się pojawiła ✊
Szkoda, ze ja nie mam takiej fotki, ale może za półtorej tygodnia juz się ujawni dzidzia 🤞
Idę jutro zrobię chyba jeszcze raz mocz, macie retaz jakąś wydzielinę w ciąży? Ja od jakiegoś czasu mam i trochę mnie to martwi2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
Rosalinda wrote:Super 🥰 Tętnicą jeśli lekarz mówi, żeby się nie przejmować to na spokojnie 😊
W ogóle uświadomiłaś mi, że lekarz na prenatalnych nie powiedział mi jaki jest termin po badaniach 😅 Żadnych dokumentów nie mam z badania, dopiero jak przyjdą wyniki Pappy to mają mi podesłać mailowo wyniki i przeliczenia, a czy będzie tam termin to nie wiem 😅
Tak powinno tam wszystko być.
Ja odebrałam swoje to przeczytałam gdzie mam łożysko, bo nawet z wizyty się nie dowiedziałam albo nie pamiętam czy gin w ogóle o tym mówiła,bo nie przyjęłam tego do wiadomości 🤣
Akcja serduszka też 170, czytałam, że do 160 jest norma,ale chyba 170 to jeszcze ok? Bo mam w tym górnym zakresie,ale nic nie mówiła na to2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
Ja wcześniej czułam lekkie muśnięcia/łaskotanie w brzuchu czasami kłucie delikatne, niestety od poniedziałku nic nie czuję, z tego stresu kupiłam detektor tętn i znalazłam tętno 150 więc to raczej dzidziusia a nie moje, ale i tak mam ogromny lęk w sobie, a wizyta dopiero 1lipca. Ciekawe czy jestem największą zestresowana wariatka na naszej grupie :pJa: '90 Mąż: '87
IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok
4-6.2025. 2 IUI ❌
07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA
09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
10 dpt beta 0,2
Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%
2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem
Marzec naturals czekając na transfer
10dpo 21, 11dpo 45,

-
Mira.huntrix wrote:Ja wcześniej czułam lekkie muśnięcia/łaskotanie w brzuchu czasami kłucie delikatne, niestety od poniedziałku nic nie czuję, z tego stresu kupiłam detektor tętn i znalazłam tętno 150 więc to raczej dzidziusia a nie moje, ale i tak mam ogromny lęk w sobie, a wizyta dopiero 1lipca. Ciekawe czy jestem największą zestresowana wariatka na naszej grupie :p
Oj większej panikary niż ja to tu chyba nie ma 🫢🫢🫢🫢 -
😂😂😂😂 proponuję remis😋Panikara97 wrote:Jednak myślę, że ten tytuł należy do mnie 😂😂
-




