Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3461 6310

    Wysłany: Dzisiaj, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9901 wrote:
    Mój synek całą ciąże się wiercił ale nie jakoś szaleńczo i był bardzo spokojnym noworodkiem i odrazu rozróżniał dzien od nocy bo w ciąży w nocy się nie wiercił albo przynajmniej nie na tyle żeby mnie obudzić, teraz ma dwa latka i jak to dziecko 😂 lubi pobiegać i pouciekać

    To właśnie u mnie było podobnie. Wiercił się wieczorem mocniej, a jak już się kładłam spać to zasypiał razem ze mną. A nad ranem budził się ze mną ale nie raz mi też stracha napędził, bo musiałam jegomościa budzić, szturchać, zjeść banana czy coś. 🤣
    I na spanie od noworodka nie mogliśmy narzekać. 😛

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 514 404

    Wysłany: Dzisiaj, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    A Dziewczyny które mają już dzieci, zauważyłyście zależność między aktywnością dzieci w brzuchu, a potem już na świecie? 😃
    Tak, aczkolwiek u mnie to może kwestia wady serca u młodszego, może miał mniej siły dlatego był mało ruchliwy, ale pamiętam, że bardzo mnie stresowało to, że tak mało się ruszał i jak widać miałam rację, że coś było nie tak... Starszy był bardziej ruchliwy, a czasem wypychał mi brzuch, zawsze po prawej stronie 😂

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 514 404

    Wysłany: Dzisiaj, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Jestem już po😊

    dea86a8ab7864.jpghttps://zapodaj.net/plik-AwkGmLEZAV[/url]

    Jest synek faktycznie i prawie wszystko prawidłowo - bo pan doktor znalazł tylko jedną tętnice pępowinową co zdarza sie jako 1% ciąż. Doktor mowi aby nie przejmować się bo zazwyczaj ta tętnica ukrywa się i pojawia pozniej, i liczy na to że na II prenatalnych bedzie już.
    Termin porodu przesunął się na 30 grudzień i teraz tak już zostanie😀 już po pierwszych prenatalnych tego się nie poprawia
    Super 🥰 Tętnicą jeśli lekarz mówi, żeby się nie przejmować to na spokojnie 😊
    W ogóle uświadomiłaś mi, że lekarz na prenatalnych nie powiedział mi jaki jest termin po badaniach 😅 Żadnych dokumentów nie mam z badania, dopiero jak przyjdą wyniki Pappy to mają mi podesłać mailowo wyniki i przeliczenia, a czy będzie tam termin to nie wiem 😅

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Minimalti Koleżanka
    Postów: 53 74

    Wysłany: Dzisiaj, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super że już zaczynacie czuć ruchy! Ja czekam na to niecierpliwie choć przy pierwszym dziecku to nawet nie wiem czego się spodziewać, czytałam że pierworodki to mogą zacząć odczuwac nawet dopiero 20-22 tydzień. Hera gratulacje!
    Ukwiecona ja w sumie po wynikach pappy miałam wszystkie ryzyka niskie, tylko wyszło ryzyko preeklampsji, więc też biorę od kilku dni Acard 150 mg 1x1. Dobrze że miałaś już to NIPT, ale nawet nie wyobrażam sobie co musiałaś czuć mimo wszystko

    👧 29 👦 30

    Starania od 01/2025

    08.2025 ⏸️
    08.2025 💔 cb

    08.03.2026 ⏸️
    09.03.2026 Beta HCG 16, progesteron 8,7
    11.03.2026 Beta HCG 16,3, progesteron 1,3
    CB 💔

    09.04 ⏸️ beta HCG 16
    11.04 beta HCG 75
    13.04 beta HCG 198
    16.04 beta HCG 641
    20.04 beta HCG 4321

    22.04 5+5 GS 14,3 mm, YS 2,6 mm, bez echa zarodka
    06.05 7+5 GS 27,9 mm, YS 4 mm, obecny zarodek z ❤️ CRL 1,01 cm - wiek 7+1
    25.05 CRL 3,31 cm - wiek 10+1
    26.05 Test Sanco - ryzyka niskie, synek 💙
    11.06 prenatalne prawidłowe, CRL 6,55 cm - 12+6


    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 361 212

    Wysłany: Dzisiaj, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Jestem już po😊

    dea86a8ab7864.jpghttps://zapodaj.net/plik-AwkGmLEZAV[/url]

    Jest synek faktycznie i prawie wszystko prawidłowo - bo pan doktor znalazł tylko jedną tętnice pępowinową co zdarza sie jako 1% ciąż. Doktor mowi aby nie przejmować się bo zazwyczaj ta tętnica ukrywa się i pojawia pozniej, i liczy na to że na II prenatalnych bedzie już.
    Termin porodu przesunął się na 30 grudzień i teraz tak już zostanie😀 już po pierwszych prenatalnych tego się nie poprawia

    Nie da się ukryć, że chłopak😁
    To trzymam kciuki, żeby się pojawiła ✊

    Szkoda, ze ja nie mam takiej fotki, ale może za półtorej tygodnia juz się ujawni dzidzia 🤞
    Idę jutro zrobię chyba jeszcze raz mocz, macie retaz jakąś wydzielinę w ciąży? Ja od jakiegoś czasu mam i trochę mnie to martwi

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 361 212

    Wysłany: Dzisiaj, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Super 🥰 Tętnicą jeśli lekarz mówi, żeby się nie przejmować to na spokojnie 😊
    W ogóle uświadomiłaś mi, że lekarz na prenatalnych nie powiedział mi jaki jest termin po badaniach 😅 Żadnych dokumentów nie mam z badania, dopiero jak przyjdą wyniki Pappy to mają mi podesłać mailowo wyniki i przeliczenia, a czy będzie tam termin to nie wiem 😅

    Tak powinno tam wszystko być.
    Ja odebrałam swoje to przeczytałam gdzie mam łożysko, bo nawet z wizyty się nie dowiedziałam albo nie pamiętam czy gin w ogóle o tym mówiła,bo nie przyjęłam tego do wiadomości 🤣
    Akcja serduszka też 170, czytałam, że do 160 jest norma,ale chyba 170 to jeszcze ok? Bo mam w tym górnym zakresie,ale nic nie mówiła na to

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 108 67

    Wysłany: Dzisiaj, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej czułam lekkie muśnięcia/łaskotanie w brzuchu czasami kłucie delikatne, niestety od poniedziałku nic nie czuję, z tego stresu kupiłam detektor tętn i znalazłam tętno 150 więc to raczej dzidziusia a nie moje, ale i tak mam ogromny lęk w sobie, a wizyta dopiero 1lipca. Ciekawe czy jestem największą zestresowana wariatka na naszej grupie :p

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 359 409

    Wysłany: Dzisiaj, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Ja wcześniej czułam lekkie muśnięcia/łaskotanie w brzuchu czasami kłucie delikatne, niestety od poniedziałku nic nie czuję, z tego stresu kupiłam detektor tętn i znalazłam tętno 150 więc to raczej dzidziusia a nie moje, ale i tak mam ogromny lęk w sobie, a wizyta dopiero 1lipca. Ciekawe czy jestem największą zestresowana wariatka na naszej grupie :p


    Oj większej panikary niż ja to tu chyba nie ma 🫢🫢🫢🫢

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Panikara97 Koleżanka
    Postów: 38 45

    Wysłany: Dzisiaj, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Oj większej panikary niż ja to tu chyba nie ma 🫢🫢🫢🫢

    Jednak myślę, że ten tytuł należy do mnie 😂😂

  • Wiolami Autorytet
    Postów: 359 409

    Wysłany: Dzisiaj, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panikara97 wrote:
    Jednak myślę, że ten tytuł należy do mnie 😂😂
    😂😂😂😂 proponuję remis😋

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 112 84

    Wysłany: Dzisiaj, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z padami bobas zdrowy. Akurat machał do usg . Płeć jeszcze nie znana

‹‹ 132 133 134 135 136
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ