Justi2019 wrote:
Hej dziewczyny co u was ? Jak się czujecie w te upały ? Ja u rodziców , tort mamie robiłam na urodziny bałam się że mi popłynie w ten upał na szczęście w aucie klima i do rodziców niedaleko 20 km także wytrzymał 😅 śpimy u nich na poddaszu u nich zawsze w lato sauna na górze także dziś byłam zaskoczona mile gdy weszłam a tam okna wszystkie zasłonięte kocami termicznymi , na noc dopiero zdjęte i powiem wam że idzie wytrzymać , także tata wpadł na świetny pomysł 😉 Powiedzieliśmy już wszystkim o ciąży , oczywiście mama i siostra podejrzewały 😅 wszyscy się cieszą , szwagier aż się wzruszył tak bardzo chciałby mieć drugie dziecko ale moja siostra nie chce więcej dzieci . Szkoda mi go niesamowicie bo to taki oddany tata dla swojej jedynaczki no ale cóż zrobić. Każdy pyta o imię dla maleństwa ja szczerze mówiąc marzę tyle lat o synu a nie mam pojęcia jakie dalibyśmy imię a znów córce wiedziałabym jak dać . Jakie macie wybrane imię dla chłopca ?
Ja miałam wybrane imię dla chłopca 😅 Ignaś, Igor i Leoś 😂 a okazało się, że dziewczynka i w sumie żadne mi się nie podoba 😂 chłopacy chcą Nadię i to imię jest już mi osłuchane i może i będzie Nadia 😂 u nas w rodzinie są Alicje, Julki, Majki, Lenki, Zosie... Hani nie brałam pod uwagę bo ja mam Ania 😂 podobało mi się imię Łucja ale tego w żaden sposób nie idzie zdrobnić🙄 może jakieś pomysły ?😅