Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 351 407

    Wysłany: 23 czerwca, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    O to po poronieniach też zalecają echo serca? Czy badaliście maluszka i wyszła wada serca?
    Co do spania to rozumiem, ja zaraz kładę dzieciaki i sama też idę spać 😂 Nie miałam drzemki w dzień i już padam 😂

    Badaliśmy i wyszło wszystko dobrze, nie znamy przyczyny.Dlatego gin chce sprawdzać już teraz co się da, a ja dzięki jej postawie czuję się bezpiecznie.

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 511 402

    Wysłany: 23 czerwca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Badaliśmy i wyszło wszystko dobrze, nie znamy przyczyny.Dlatego gin chce sprawdzać już teraz co się da, a ja dzięki jej postawie czuję się bezpiecznie.
    Oczywiście, warto sprawdzić. Dobrze, że trafiłaś na takiego ginekologa 🙂

    Wiolami lubi tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 351 407

    Wysłany: 23 czerwca, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Oczywiście, warto sprawdzić. Dobrze, że trafiłaś na takiego ginekologa 🙂

    Ja też tak uważam, pierwszy lekarz który walczy docieka i rozumie.Trafilam do niej po czterech stratach, to dzięki niej z Jasiem doszłam tak daleko i wierzę że teraz się uda wygrać 🤞🤰🍀🙏

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • botanika Koleżanka
    Postów: 58 55

    Wysłany: 23 czerwca, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Ja też tak uważam, pierwszy lekarz który walczy docieka i rozumie.Trafilam do niej po czterech stratach, to dzięki niej z Jasiem doszłam tak daleko i wierzę że teraz się uda wygrać 🤞🤰🍀🙏
    I tego Ci życzę i trzymam kciuki 🤞

    Wiolami lubi tę wiadomość


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2041 765

    Wysłany: Dzisiaj, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Ja też tak uważam, pierwszy lekarz który walczy docieka i rozumie.Trafilam do niej po czterech stratach, to dzięki niej z Jasiem doszłam tak daleko i wierzę że teraz się uda wygrać 🤞🤰🍀🙏
    Trzymam kciuki ważne że jesteś w dobrych rękach

    Wiolami lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 351 407

    Wysłany: Dzisiaj, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny ♥️


    Miłego Dnia dla Was,ja wcinam śniadanie i czekam na chłopa z trasy .


    Angela1108 lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2041 765

    Wysłany: Dzisiaj, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w pracy czekam na klientkę a tak mi sie nie chce 🫣 spac bym poszła dalej naprawde. Do końca czerwca mam straszny młyn. 29.06 mam usg w poradni ciekawe co u maluszków.

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 355 211

    Wysłany: Dzisiaj, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Wiolami jesteś w dobrych rękach, te święta będą wyjątkowe ✊💜💙

    Angela oby szybko zleciało ✊

    A jak znosicie te upały? Chociaż najgorsze ma dopiero nadejść🥵🥵🥵 my akurat w weekend mamy znowu imprezy, najchętniej to bym leżała w domu,bo tu fajnie chłodniutko

    Angela1108, Wiolami lubią tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 386 327

    Wysłany: Dzisiaj, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upały już teraz nienajlepiej, a perspektywa szkoda gadać 🫣 zawsze lubiłam ciepło, ale nie aż tak 🫪
    Jeszcze w niedziele jedziemy 400 km na koncert, więc mam nadzieję, że przetrwam 🥵

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Izia Ekspertka
    Postów: 156 119

    Wysłany: Dzisiaj, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Zdrapka bardzo fajny pomysł 😀
    Po tylu latach Waszej walki o malucha na pewno wzruszenie dziadków było jeszcze większe 🥹

    Mama już się zdążyła nawzruszać w kwietniu, jak powiedziałam na urodziny. U taty nie oczekiwałam wzruszeń, bo to specyficzna osoba, więc skończyło się na "wreszcie!". Niby wie, że lata się starałam i wiele niepowodzeń, ale nie jest to osoba, która o cokolwiek zapyta i się zainteresuje. Dość szybko przeszedł na inne tematy wypalając przy mnie kilka fajek ( na szczęście byliśmy na zewnątrz). Obiecał zachować dyskrecję i nie opowiadać o tym swojej rodzinie (ma dwie siostry) i myślę, że dotrzyma słowa. Rzucił zresztą na końcu, że tak, nie ma co mówić dalej takich rzeczy, bo to różne myśli przyciąga. Dał do zrozumienia, że jedna jego siostra poczułaby ukłucie, bo niedawno sama miała zostać babcią po raz pierwszy, doszło do poronienia, nie dopytywałam na którym etapie, nie jestem jakoś blisko z tymi ludźmi. Z moim tatą też się latami docierałam, miałam z nim ciężkie surowe wychowanie jako jedynaczka, dużo traum wyniosłam i wiem czego ja mojemu dziecku bym nie zafundowała. W wieku 19lat tuż przed rozpoczęciem studiów zostałam przez niego wyrzucona z domu i nie rozmawiałam z 15lat. W zasadzie względnie pogodziłam się z nim dopiero po 30stce, ale nie jest to jakiś idealny układ. Po prostu wybaczyłam, akceptuję, rozmawiam bez stresu i trzęsących rąk. Nie tworzą super związku z mamą, łączy ich tylko wspólne mieszkanie, dlatego w większości tematów mojego życia i tak nie uczestniczy, bo ciężko się z nim rozmawia, tylko ja ja i ja w rozmowie. Za to teściu wynagradza przytulenie i wszelkie zainteresowanie moim życiem.

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Izia Ekspertka
    Postów: 156 119

    Wysłany: Dzisiaj, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Ja też tak uważam, pierwszy lekarz który walczy docieka i rozumie.Trafilam do niej po czterech stratach, to dzięki niej z Jasiem doszłam tak daleko i wierzę że teraz się uda wygrać 🤞🤰🍀🙏

    Nie ma innej opcji! W grudniu będziecie już w trójeczkę♥️

    Wiolami lubi tę wiadomość

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Izia Ekspertka
    Postów: 156 119

    Wysłany: Dzisiaj, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akacjowa_ wrote:
    Jeszcze w niedziele jedziemy 400 km na koncert, więc mam nadzieję, że przetrwam 🥵

    Daleko, a nie boisz się hałasu na koncercie?

    Ja właśnie odpuściłam w kwestii muzyki. We wrześniu chciałam do Wawy na PCD jak się już dziewczyny reaktywowały, bo ostatni raz N.Scherzinger miałam okazję na żywo posłuchać w 2011 w Londynie. Shakira też po latach posuchy w trasie i normalnie bym gdzieś skoczyła w Europie. Metalowy band Spiritbox mi niepisany, wiele lat temu miałam już bilet na koncert w Holandii to mi transfer wypadł i nie poleciałam, teraz mam ich pod domem 5km od siebie i nie mogę iść😂. W minioną ndz 15min od domu był letni darmowy Steczkowskiej, gdzie ja normalnie sporo na biletowane jej koncerty jeździłam, a teraz odpuściłam, bo za bardzo się jednak boję, że młodemu te decybele by przeszkadzały.


    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 355 211

    Wysłany: Dzisiaj, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izia wrote:
    Mama już się zdążyła nawzruszać w kwietniu, jak powiedziałam na urodziny. U taty nie oczekiwałam wzruszeń, bo to specyficzna osoba, więc skończyło się na "wreszcie!". Niby wie, że lata się starałam i wiele niepowodzeń, ale nie jest to osoba, która o cokolwiek zapyta i się zainteresuje. Dość szybko przeszedł na inne tematy wypalając przy mnie kilka fajek ( na szczęście byliśmy na zewnątrz). Obiecał zachować dyskrecję i nie opowiadać o tym swojej rodzinie (ma dwie siostry) i myślę, że dotrzyma słowa. Rzucił zresztą na końcu, że tak, nie ma co mówić dalej takich rzeczy, bo to różne myśli przyciąga. Dał do zrozumienia, że jedna jego siostra poczułaby ukłucie, bo niedawno sama miała zostać babcią po raz pierwszy, doszło do poronienia, nie dopytywałam na którym etapie, nie jestem jakoś blisko z tymi ludźmi. Z moim tatą też się latami docierałam, miałam z nim ciężkie surowe wychowanie jako jedynaczka, dużo traum wyniosłam i wiem czego ja mojemu dziecku bym nie zafundowała. W wieku 19lat tuż przed rozpoczęciem studiów zostałam przez niego wyrzucona z domu i nie rozmawiałam z 15lat. W zasadzie względnie pogodziłam się z nim dopiero po 30stce, ale nie jest to jakiś idealny układ. Po prostu wybaczyłam, akceptuję, rozmawiam bez stresu i trzęsących rąk. Nie tworzą super związku z mamą, łączy ich tylko wspólne mieszkanie, dlatego w większości tematów mojego życia i tak nie uczestniczy, bo ciężko się z nim rozmawia, tylko ja ja i ja w rozmowie. Za to teściu wynagradza przytulenie i wszelkie zainteresowanie moim życiem.

    Izia przykre, że Twój tata to tego typu człowie, zafundował traumy dorastającej nastolatce🥲dobrze, ze teraz jest stabilnie, a sama pewnie ta miłość której nie miałaś przeniesiesz na tego maluszka,który się pojawi 💙


    Odebralam wyniki pappy, ryzyka bardzo niskie💗💗💗 czekam teraz na wizytę u swojej gin w lipcu,a 10 sierpnia połówkowe

    Wiolami, Izia, Minimalti lubią tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 351 407

    Wysłany: Dzisiaj, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Izia przykre, że Twój tata to tego typu człowie, zafundował traumy dorastającej nastolatce🥲dobrze, ze teraz jest stabilnie, a sama pewnie ta miłość której nie miałaś przeniesiesz na tego maluszka,który się pojawi 💙


    Odebralam wyniki pappy, ryzyka bardzo niskie💗💗💗 czekam teraz na wizytę u swojej gin w lipcu,a 10 sierpnia połówkowe

    Super♥️

    Dziewczyny bardzo Wam dziekuje 😘😘😘

    Jak mnie dziś od rana mdli nie mocno , ale cały czas czuję kluchę w gardle🫢

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 386 327

    Wysłany: Dzisiaj, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izia wrote:
    Daleko, a nie boisz się hałasu na koncercie?

    Ja właśnie odpuściłam w kwestii muzyki. We wrześniu chciałam do Wawy na PCD jak się już dziewczyny reaktywowały, bo ostatni raz N.Scherzinger miałam okazję na żywo posłuchać w 2011 w Londynie. Shakira też po latach posuchy w trasie i normalnie bym gdzieś skoczyła w Europie. Metalowy band Spiritbox mi niepisany, wiele lat temu miałam już bilet na koncert w Holandii to mi transfer wypadł i nie poleciałam, teraz mam ich pod domem 5km od siebie i nie mogę iść😂. W minioną ndz 15min od domu był letni darmowy Steczkowskiej, gdzie ja normalnie sporo na biletowane jej koncerty jeździłam, a teraz odpuściłam, bo za bardzo się jednak boję, że młodemu te decybele by przeszkadzały.
    Trochę czytałam na ten temat i sam hałas raczej nie powinien przeszkadzać na tym etapie 😊 bardziej kwestia długiej drogi i najpierw siedzenia w aucie, a potem z kolei długo na nogach 😊 ale stwierdziliśmy, że jedziemy, bo dawno nigdzie nie byliśmy i pewnie nie prędko będzie też kolejna okazja 🫣

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 974 1713

    Wysłany: Dzisiaj, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna super ❤️
    Ja też dziś odebrałam swoją pappe i też niskie ryzyka, jutro wizyta u mojej dr 🤗 a co do samopoczucia to u mnie nadal koszmar, już nie pamiętam jak to jest dobrze się czuć ;( te mdłości mnie wykańczają i takie zjazdy, jakby mi ktoś wtyczkę z zasilaniem odłączył, teraz jeszcze w te upały czasem mi jakoś słabo i lekko kręci w głowie, może też za mało jem i robię za długie przerwy ale przez te 🤢 się po prostu do wszystkiego zmuszam i to takie błędne koło eh

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • botanika Koleżanka
    Postów: 58 55

    Wysłany: Dzisiaj, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia i mieli termin dopiero na zajęcia od listopada! Ostatnie spotkanie w pierwszym tygodniu grudnia, u mnie to 37 tydzień (termin na 30 grudnia). Więc z jednej strony tak na świeżo, zaraz przed terminem ale no też późno… wiadomo że będę się doszkalać sama wcześniej ale liczyłam że uda się październik-listopad.

    Czy któreś z was planują takie zajęcia? Domyślam się, że te z doświadczeniem w praktyce już niekoniecznie ;)


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 355 211

    Wysłany: Dzisiaj, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Luna super ❤️
    Ja też dziś odebrałam swoją pappe i też niskie ryzyka, jutro wizyta u mojej dr 🤗 a co do samopoczucia to u mnie nadal koszmar, już nie pamiętam jak to jest dobrze się czuć ;( te mdłości mnie wykańczają i takie zjazdy, jakby mi ktoś wtyczkę z zasilaniem odłączył, teraz jeszcze w te upały czasem mi jakoś słabo i lekko kręci w głowie, może też za mało jem i robię za długie przerwy ale przez te 🤢 się po prostu do wszystkiego zmuszam i to takie błędne koło eh


    Super 💜💙
    Ja byłam spokojniejsza przed tymi wynikami,bo USG wyszło bardzo dobrze 😊

    To Cie trzyma,oby puściło niedługo✊u mnie z mdłościami lepiej, ale też mam zjazdy energii, jakby ktoś wtyczkę odpiął

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Debris Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: Dzisiaj, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    botanika wrote:
    Zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia i mieli termin dopiero na zajęcia od listopada! Ostatnie spotkanie w pierwszym tygodniu grudnia, u mnie to 37 tydzień (termin na 30 grudnia). Więc z jednej strony tak na świeżo, zaraz przed terminem ale no też późno… wiadomo że będę się doszkalać sama wcześniej ale liczyłam że uda się październik-listopad.

    Czy któreś z was planują takie zajęcia? Domyślam się, że te z doświadczeniem w praktyce już niekoniecznie ;)
    Chodziłam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży i ogólnie polecam, też późno wyszły te spotkania, była już koło 30 tygodnia ciąży, trochę ciężej jest ale da się radę. Ja oczekiwałam dowiedzieć się jak najwięcej o laktacji, ale z perspektywy to powiem, że nic się nie dowiedziałam. Nawet ktoś dopytywał o takie nakładki na sutki czy jest sens kupić to położna odradzała a mi właśnie w szpitalu dzięki temu jakoś dziecko łapało pierś. I trochę mniej sutki bolą. Na początek polecam zwłaszcza przy pierwszym dziecku jeżeli ma się płaski sutek. I to po porodzie było dla mnie najtrudniejsze. Jak oddychać w trakcie skurczy i postępowanie po porodzie to więcej dowiedziałam się od urofizjoterapetki na prywatne wizycie. Może to zależy jaka to szkoła rodzenia, jak jest prowadzona.

  • Izia Ekspertka
    Postów: 156 119

    Wysłany: Dzisiaj, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    botanika wrote:
    Zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia i mieli termin dopiero na zajęcia od listopada! Ostatnie spotkanie w pierwszym tygodniu grudnia, u mnie to 37 tydzień (termin na 30 grudnia). Więc z jednej strony tak na świeżo, zaraz przed terminem ale no też późno… wiadomo że będę się doszkalać sama wcześniej ale liczyłam że uda się październik-listopad.

    Czy któreś z was planują takie zajęcia? Domyślam się, że te z doświadczeniem w praktyce już niekoniecznie ;)

    O kurcze, to się teraz wystraszyłam, ze tak ciężko z terminami, ale pewnie zależy od placówki i miasta. Ja u siebie chciałam się zapisać w szpitalu, gdzie planuje rodzic, ale na ich stronie znajduje info "zapisy telefoniczne od 24 tygodnia ciąży". To teraz nie wiem czy bardziej chodzi, ze najwcześniej można brać udział w zajęciach po 24tyg czy dopiero wtedy mogę się zapisać do grupy.

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
‹‹ 130 131 132 133 134
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ