Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 829 745

    Wysłany: Dzisiaj, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Nadal wygląda na chłopca 😂 jeszcze ze 2 tyg i będzie pewność. W każdym razie wszystko dobrze, 10cm małego bobaska :)

    Akacjowa_, botanika, Izia, Justi2019, Rosalinda, przyszłamama96, Angela1108, Panikara97 lubią tę wiadomość

  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 382 325

    Wysłany: Dzisiaj, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatuszek666 wrote:
    Ja po wizycie. Nadal wygląda na chłopca 😂 jeszcze ze 2 tyg i będzie pewność. W każdym razie wszystko dobrze, 10cm małego bobaska :)
    Pięknie 🧡😊

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 351 203

    Wysłany: Dzisiaj, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatuszek666 wrote:
    Ja po wizycie. Nadal wygląda na chłopca 😂 jeszcze ze 2 tyg i będzie pewność. W każdym razie wszystko dobrze, 10cm małego bobaska :)

    Super,gratulacje 💙💙💙


    Rosalinda a jak U Ciebie?

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 506 392

    Wysłany: Dzisiaj, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj prenatalne - bobasek wygląda na zdrowego, lekarz mocno zwrocił uwagę na serduszko ze względu na wadę serca u młodszego synka, też wygląda dobrze 🙂 Co do płci to powiedział, że jeszcze nie da się ocenić, nie widać 😛 W czwartek u mojej prowadzącej ginekolog bobas się wiercił a oceniła że na 70% chłopiec, a tu lekarz z lepszym sprzętem i lepszym ułożeniem dziecka mówi, że nie widać - wolę się trzymać jego wersji 😂
    11 sierpnia będę miała połówkowe 🙂

    Kfiatuszek666, przyszłamama96, Nataleńka lubią tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 351 203

    Wysłany: Dzisiaj, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Miałam dzisiaj prenatalne - bobasek wygląda na zdrowego, lekarz mocno zwrocił uwagę na serduszko ze względu na wadę serca u młodszego synka, też wygląda dobrze 🙂 Co do płci to powiedział, że jeszcze nie da się ocenić, nie widać 😛 W czwartek u mojej prowadzącej ginekolog bobas się wiercił a oceniła że na 70% chłopiec, a tu lekarz z lepszym sprzętem i lepszym ułożeniem dziecka mówi, że nie widać - wolę się trzymać jego wersji 😂
    11 sierpnia będę miała połówkowe 🙂

    Super, że serduszko wygląda ok :)
    To jeszcze nic przesądzone 😁 skoro piszesz,że dzisiaj były lepsze warunki do oceny to jest szansa na róż🥳🥳🥳

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 506 392

    Wysłany: Dzisiaj, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Super, że serduszko wygląda ok :)
    To jeszcze nic przesądzone 😁 skoro piszesz,że dzisiaj były lepsze warunki do oceny to jest szansa na róż🥳🥳🥳
    Zrobił mi nadzieję 😂
    A co do serduszka to jeszcze będę miała echo serca płodu, ale bardzo się cieszę, że na USG wygląda dobrze 😊

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 973 1713

    Wysłany: Dzisiaj, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Zrobił mi nadzieję 😂
    A co do serduszka to jeszcze będę miała echo serca płodu, ale bardzo się cieszę, że na USG wygląda dobrze 😊

    Chłopcy z balonem i konfetti muszą poczekać 🤗✊🏻
    W poprzedniej ciąży miałam tak że na I prenatalnych lekarz widział chłopca, moja dr prowadząca też a nagle na połówkowych dziewczynka i tak już zostało więc wszystko jest możliwe;)

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 506 392

    Wysłany: Dzisiaj, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Chłopcy z balonem i konfetti muszą poczekać 🤗✊🏻
    W poprzedniej ciąży miałam tak że na I prenatalnych lekarz widział chłopca, moja dr prowadząca też a nagle na połówkowych dziewczynka i tak już zostało więc wszystko jest możliwe;)
    Tak, na razie nie kupuję balona z konfetti 😂 O widzisz, czyli pomyłki na wczesnym etapie się zdarzają 😁 Zobaczymy jak na kolejnych wizytach 😄

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Nataleńka Koleżanka
    Postów: 32 57

    Wysłany: Dzisiaj, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My powiedzieliśmy wczoraj teściom że będziemy mieć drugiego syna (bo dopytywali dosłownie podczas każdej rozmowy czy już wiadomo) i usłyszałam w głosie teściowej rozczarowanie. Dodatkowo zaczęła mówić że w sumie to jeszcze się może zmienić i ona wie że to wnusia. Wiem że o tym marzy, ale jednocześnie to trochę przykre

    01.2024 - 👶🏼

    10.04.2026 - ⏸️
    BETA 13.04 - 132 | 15.04 - 397 | 20.04 - 3 536
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 506 392

    Wysłany: Dzisiaj, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataleńka wrote:
    My powiedzieliśmy wczoraj teściom że będziemy mieć drugiego syna (bo dopytywali dosłownie podczas każdej rozmowy czy już wiadomo) i usłyszałam w głosie teściowej rozczarowanie. Dodatkowo zaczęła mówić że w sumie to jeszcze się może zmienić i ona wie że to wnusia. Wiem że o tym marzy, ale jednocześnie to trochę przykre
    Słaba reakcja, niektórzy nie zdają sobie sprawy, że mogą komuś sprawić tym przykrość...

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 351 203

    Wysłany: Dzisiaj, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Tak, na razie nie kupuję balona z konfetti 😂 O widzisz, czyli pomyłki na wczesnym etapie się zdarzają 😁 Zobaczymy jak na kolejnych wizytach 😄

    Na tym etapie często o pomyłki, wiec trzymamy ✊✊✊
    Ja sama jestem ciekawa czy za 2 tygodnie nic nie urośnie mojej dzidzi 🤭🤣

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
‹‹ 128 129 130 131 132
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ