Grudzień 2026 🩷💙
-
WIADOMOŚĆ
-
Pięknie 🧡😊Kfiatuszek666 wrote:Ja po wizycie. Nadal wygląda na chłopca 😂 jeszcze ze 2 tyg i będzie pewność. W każdym razie wszystko dobrze, 10cm małego bobaska

-
Miałam dzisiaj prenatalne - bobasek wygląda na zdrowego, lekarz mocno zwrocił uwagę na serduszko ze względu na wadę serca u młodszego synka, też wygląda dobrze 🙂 Co do płci to powiedział, że jeszcze nie da się ocenić, nie widać 😛 W czwartek u mojej prowadzącej ginekolog bobas się wiercił a oceniła że na 70% chłopiec, a tu lekarz z lepszym sprzętem i lepszym ułożeniem dziecka mówi, że nie widać - wolę się trzymać jego wersji 😂
11 sierpnia będę miała połówkowe 🙂
Kfiatuszek666, przyszłamama96, Nataleńka lubią tę wiadomość
🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Rosalinda wrote:Miałam dzisiaj prenatalne - bobasek wygląda na zdrowego, lekarz mocno zwrocił uwagę na serduszko ze względu na wadę serca u młodszego synka, też wygląda dobrze 🙂 Co do płci to powiedział, że jeszcze nie da się ocenić, nie widać 😛 W czwartek u mojej prowadzącej ginekolog bobas się wiercił a oceniła że na 70% chłopiec, a tu lekarz z lepszym sprzętem i lepszym ułożeniem dziecka mówi, że nie widać - wolę się trzymać jego wersji 😂
11 sierpnia będę miała połówkowe 🙂
Super, że serduszko wygląda ok
To jeszcze nic przesądzone 😁 skoro piszesz,że dzisiaj były lepsze warunki do oceny to jest szansa na róż🥳🥳🥳
Rosalinda lubi tę wiadomość
2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
Zrobił mi nadzieję 😂Lunaaa12 wrote:Super, że serduszko wygląda ok

To jeszcze nic przesądzone 😁 skoro piszesz,że dzisiaj były lepsze warunki do oceny to jest szansa na róż🥳🥳🥳
A co do serduszka to jeszcze będę miała echo serca płodu, ale bardzo się cieszę, że na USG wygląda dobrze 😊🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Rosalinda wrote:Zrobił mi nadzieję 😂
A co do serduszka to jeszcze będę miała echo serca płodu, ale bardzo się cieszę, że na USG wygląda dobrze 😊
Chłopcy z balonem i konfetti muszą poczekać 🤗✊🏻
W poprzedniej ciąży miałam tak że na I prenatalnych lekarz widział chłopca, moja dr prowadząca też a nagle na połówkowych dziewczynka i tak już zostało więc wszystko jest możliwe;)
Rosalinda lubi tę wiadomość
👩🏼30 🧔🏻♂️33
01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
02.2023 I FET bhcg 0
03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
12.2023 immunologia, dr Paśnik
02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty
09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
09.2024 immunologia, dr Jarosz
10.2024 polip w USG
12.2024 histeroskopia
01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
12+0 prenatalne 5,44cm
6.10.2025 córka na świecie 🩷

-
Tak, na razie nie kupuję balona z konfetti 😂 O widzisz, czyli pomyłki na wczesnym etapie się zdarzają 😁 Zobaczymy jak na kolejnych wizytach 😄przyszłamama96 wrote:Chłopcy z balonem i konfetti muszą poczekać 🤗✊🏻
W poprzedniej ciąży miałam tak że na I prenatalnych lekarz widział chłopca, moja dr prowadząca też a nagle na połówkowych dziewczynka i tak już zostało więc wszystko jest możliwe;)🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
My powiedzieliśmy wczoraj teściom że będziemy mieć drugiego syna (bo dopytywali dosłownie podczas każdej rozmowy czy już wiadomo) i usłyszałam w głosie teściowej rozczarowanie. Dodatkowo zaczęła mówić że w sumie to jeszcze się może zmienić i ona wie że to wnusia. Wiem że o tym marzy, ale jednocześnie to trochę przykre01.2024 - 👶🏼
10.04.2026 - ⏸️
BETA 13.04 - 132 | 15.04 - 397 | 20.04 - 3 536 -
Słaba reakcja, niektórzy nie zdają sobie sprawy, że mogą komuś sprawić tym przykrość...Nataleńka wrote:My powiedzieliśmy wczoraj teściom że będziemy mieć drugiego syna (bo dopytywali dosłownie podczas każdej rozmowy czy już wiadomo) i usłyszałam w głosie teściowej rozczarowanie. Dodatkowo zaczęła mówić że w sumie to jeszcze się może zmienić i ona wie że to wnusia. Wiem że o tym marzy, ale jednocześnie to trochę przykre🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Rosalinda wrote:Tak, na razie nie kupuję balona z konfetti 😂 O widzisz, czyli pomyłki na wczesnym etapie się zdarzają 😁 Zobaczymy jak na kolejnych wizytach 😄
Na tym etapie często o pomyłki, wiec trzymamy ✊✊✊
Ja sama jestem ciekawa czy za 2 tygodnie nic nie urośnie mojej dzidzi 🤭🤣
Rosalinda lubi tę wiadomość
2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -




