Grudzień 2026 🩷💙
-
WIADOMOŚĆ
-
Angela1108 wrote:My nad morze mamy daleko za to w góry jakieś 35km
Kochamy góry 😍 jeśli wszystko będzie dobrze planujemy krótki wyjazd we wrześniu 🫢😊
Mira ,ja się wystawiam troszkę, ale to raczej takie picie kawy na tarasie, czy usiądę pobujam się w siedzisku i poczytam książkę to wystawię ręce czy nogi trochę buzię, brzuch zasłaniam.Typowego leżenia i takie opalania to nie.
Mira.huntrix, Angela1108 lubią tę wiadomość
-
Ja akurat z tych co się nie opalają, używam też często filtrów.
My dzisiaj w końcu wieczorem robimy prenatalne
Ostatnie dni bardzo mam potrzebę drzemek. Nie wiem czy to z powodu ograniczania kofeiny czy niezależnie od tego ale no nie jestem w najwyższej energii
Wiolami, Angela1108 lubią tę wiadomość
-
Hej 💐
Ale macie blisko nad morze dziewczyny, super, ja mam jakieś 600km 🙈 ale za to bliżej w góry 😅
Powiem Wam że te upały to dla mnie dramat, ciężko funkcjonować, na dworze tylko w cieniu, mam nadzieję że aż tak gorąco nie będzie za długo 🫣
Ja się nie opalam tak żeby leżeć plackiem, ale wiadomo gdzieś na spacerze słońce mnie trochę złapie. -
U mnie nad morze 180 km, więc nie ma dramatu, ale na tyle, że syn już marudzi ostatnią godzinkę 🤪 a szkoda, bo bardzo lubie jeździć 🧡
Co do opalania to nie leże na słońcu, ale też nie unikam jakoś specjalnie 😊
Ostatnio mam gorszy czas pod względem zmęczenia, ciągle ledwo żyje, a w nocy słabo śpie 🫣 pogoda do tego nie pomaga, wiadomo fajnie, że ciepło, ale za gorąco 🫠
botanika, powodzenia na prenatalnych 🧡 -
Trzymam kciuki ❤️botanika wrote:Ja akurat z tych co się nie opalają, używam też często filtrów.
My dzisiaj w końcu wieczorem robimy prenatalne
Ostatnie dni bardzo mam potrzebę drzemek. Nie wiem czy to z powodu ograniczania kofeiny czy niezależnie od tego ale no nie jestem w najwyższej energii
-
To mamy podobnie ja nad morze tez koło 600Myszkaaa20 wrote:Hej 💐
Ale macie blisko nad morze dziewczyny, super, ja mam jakieś 600km 🙈 ale za to bliżej w góry 😅
Powiem Wam że te upały to dla mnie dramat, ciężko funkcjonować, na dworze tylko w cieniu, mam nadzieję że aż tak gorąco nie będzie za długo 🫣
Ja się nie opalam tak żeby leżeć plackiem, ale wiadomo gdzieś na spacerze słońce mnie trochę złapie. -
botanika wrote:Ja akurat z tych co się nie opalają, używam też często filtrów.
My dzisiaj w końcu wieczorem robimy prenatalne
Ostatnie dni bardzo mam potrzebę drzemek. Nie wiem czy to z powodu ograniczania kofeiny czy niezależnie od tego ale no nie jestem w najwyższej energii
Powodzenia 😊2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
Dziewczyny zazdro, że tak macie blisko do morza chociaż góry też bardzo bardzo lubię 😁
Mama Antosia - dużo zdrówka dla Was ☀️
Botanika - powodzenia na badaniach 🍀
Ja się w ciąży nie opalam, staram się tez jak wychodzę na dwór nałożyć filtr 😁 W swoim życiu mialam parę przygód z poparzeniami, nie koniecznie się opalałam leżąc na słońcu, ale parę razy tak mnie złapało, że leżałam w wannie w kefirze 😅 Skóra jakaś taka nadwrażliwa 😆, aczkolwiek łapie mnie na brązowo
Ja w tym tygodniu mam wizytę w piątek, potem mój doktorek ma 3tyg urlopu, trudno będzie wytrzymać bo teraz miałam wizyty co 2tyg a nawet 10dni 🙏5.04 : ⏸️
8.04 : beta 170, prog 56
10.04 : beta 360, prog 44
13.04 : beta 1250, prog 49
20.04 : beta 10 329, prog 47
14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
26.04 : Bijące Serduszko 💚
12.05 : 2,31 🫒
26.05 : 3,81 🍒
09.06 : 6,1 🍓
💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia -
Ja już po porannej wizycie, tylko jak wróciłam do domu, to nie zdążyłam nawet wypić kawy, bo odpłynęłam na 2h:) Także zbieram się do jakiejś najbliższej kawiarni zaraz.
Wszystko jest w porządku, lekarz mówił, że na usg też wyraźnie widać walory chłopca:) Bo wcześniej jak wspomniałam, że już wiem, że chłopiec, bo robiłam sanco, to mówił, że to prawdopodobne. ale nie, że na 100%. Poza tym pobrał mi materiał do biocenozy, a usg miałam o dziwo i przez brzuch i dopochwowo. Bo w luxmed już tylko przez brzuch.
Podróży na urlop nie negował, ale trochę zwątpił jak usłyszał, że samochodem do Chorwacji, że to będzie kilkanaście godzin trasy, dużo siedzenia, ale mówiłam, że mamy już ogarnięty nocleg po trasie w jedną i druga stroną, także max 6h trasy. Przy okazji coś zobaczymy w Słowenii i Austrii. Na basen jest zgoda, ale na typowe opalanie już nie, więc pierwszy raz w życiu mając nocleg w jednym miejscu na ponad tydzień będę się chować w cieniu 😆. My zawsze zmienialiśmy lokalizację co 2,3dni, żeby jak najwięcej zwiedzić i mało czasu było na takie typowe lenistwo i opalanie, myślałam, że teraz, ale no mówił, że chronić brzuch zwłaszcza jak temp. powyżej 30℃, a tam widzę obecnie 36℃. Wiadomo jak będziemy gdzieś chodzić czy korzystać z kąpieli to i tak te słonko będzie na nas padać, ale bez leżenia typowego. Chcę się trochę tym nacieszyć, bo w sezonie już raczej nad polskie morze nie śmigniemy. To jest ponad 500km i beznoclegowo ciężko sobie wypady robić. A w mieście na południu pl to udręka w upał, więc zazdroszczę tym, które mają te morze i bryzę na wyciągnięcie.
Angela1108, Ritaaa, Kfiatuszek666 lubią tę wiadomość
👩'83👨'83
📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
2018 - 2021 starania naturalne
2022 inseminacja ❌
06/2022 I IVF
czerwiec punkcja, 3 zarodki
I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
sierpień II transfer ❄️ ❌
listopad III transfer ❄️ ❌
07/2023 II IVF
lipiec punkcja, 3 zarodki
IV transfer ❌
wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18
01/2024 III IVF
styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore
05/2024 IV IVF
maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
lipiec VII transfer ❌
07/2025 V IVF
lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
sierpień VIII transfer ❄️ ❌
wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌
10/2025 VI IVF
październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań
03/2026
X transfer ❄️❄️
8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️! -
Mi te weekendowe upały też się dały we znaki, a do tej pory uwielbiałam takie temperatury i leżenie plackiem na trawie. Teraz niestety leżałam do cienia i chronię się przed słońcem.
USG połówkowe zaplanowane na 30 lipca ☺️👧 29 👦 30
Starania od 01/2025
08.2025 ⏸️
08.2025 💔 cb
08.03.2026 ⏸️
09.03.2026 Beta HCG 16, progesteron 8,7
11.03.2026 Beta HCG 16,3, progesteron 1,3
CB 💔
09.04 ⏸️ beta HCG 16
11.04 beta HCG 75
13.04 beta HCG 198
16.04 beta HCG 641
20.04 beta HCG 4321
22.04 5+5 GS 14,3 mm, YS 2,6 mm, bez echa zarodka
06.05 7+5 GS 27,9 mm, YS 4 mm, obecny zarodek z ❤️ CRL 1,01 cm - wiek 7+1
25.05 CRL 3,31 cm - wiek 10+1
26.05 Test Sanco - ryzyka niskie, synek 💙
11.06 prenatalne prawidłowe, CRL 6,55 cm - 12+6

-





jutro lekarz, mam nadzieję, że wyjazd nad morze uda się uratować.


