Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: Dzisiaj, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nad morze mamy daleko za to w góry jakieś 35km

    Wiolami lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 344 402

    Wysłany: Dzisiaj, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    My nad morze mamy daleko za to w góry jakieś 35km

    Kochamy góry 😍 jeśli wszystko będzie dobrze planujemy krótki wyjazd we wrześniu 🫢😊

    Mira ,ja się wystawiam troszkę, ale to raczej takie picie kawy na tarasie, czy usiądę pobujam się w siedzisku i poczytam książkę to wystawię ręce czy nogi trochę buzię, brzuch zasłaniam.Typowego leżenia i takie opalania to nie.

    Mira.huntrix, Angela1108 lubią tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • botanika Koleżanka
    Postów: 53 45

    Wysłany: Dzisiaj, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat z tych co się nie opalają, używam też często filtrów.

    My dzisiaj w końcu wieczorem robimy prenatalne ;)

    Ostatnie dni bardzo mam potrzebę drzemek. Nie wiem czy to z powodu ograniczania kofeiny czy niezależnie od tego ale no nie jestem w najwyższej energii ;)

    Wiolami, Angela1108 lubią tę wiadomość


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3255 5381

    Wysłany: Dzisiaj, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 💐

    Ale macie blisko nad morze dziewczyny, super, ja mam jakieś 600km 🙈 ale za to bliżej w góry 😅

    Powiem Wam że te upały to dla mnie dramat, ciężko funkcjonować, na dworze tylko w cieniu, mam nadzieję że aż tak gorąco nie będzie za długo 🫣
    Ja się nie opalam tak żeby leżeć plackiem, ale wiadomo gdzieś na spacerze słońce mnie trochę złapie.

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 381 325

    Wysłany: Dzisiaj, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nad morze 180 km, więc nie ma dramatu, ale na tyle, że syn już marudzi ostatnią godzinkę 🤪 a szkoda, bo bardzo lubie jeździć 🧡

    Co do opalania to nie leże na słońcu, ale też nie unikam jakoś specjalnie 😊

    Ostatnio mam gorszy czas pod względem zmęczenia, ciągle ledwo żyje, a w nocy słabo śpie 🫣 pogoda do tego nie pomaga, wiadomo fajnie, że ciepło, ale za gorąco 🫠

    botanika, powodzenia na prenatalnych 🧡

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: Dzisiaj, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    botanika wrote:
    Ja akurat z tych co się nie opalają, używam też często filtrów.

    My dzisiaj w końcu wieczorem robimy prenatalne ;)

    Ostatnie dni bardzo mam potrzebę drzemek. Nie wiem czy to z powodu ograniczania kofeiny czy niezależnie od tego ale no nie jestem w najwyższej energii ;)
    Trzymam kciuki ❤️

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: Dzisiaj, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Hej 💐

    Ale macie blisko nad morze dziewczyny, super, ja mam jakieś 600km 🙈 ale za to bliżej w góry 😅

    Powiem Wam że te upały to dla mnie dramat, ciężko funkcjonować, na dworze tylko w cieniu, mam nadzieję że aż tak gorąco nie będzie za długo 🫣
    Ja się nie opalam tak żeby leżeć plackiem, ale wiadomo gdzieś na spacerze słońce mnie trochę złapie.
    To mamy podobnie ja nad morze tez koło 600

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 343 198

    Wysłany: Dzisiaj, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    botanika wrote:
    Ja akurat z tych co się nie opalają, używam też często filtrów.

    My dzisiaj w końcu wieczorem robimy prenatalne ;)

    Ostatnie dni bardzo mam potrzebę drzemek. Nie wiem czy to z powodu ograniczania kofeiny czy niezależnie od tego ale no nie jestem w najwyższej energii ;)

    Powodzenia 😊

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 343 198

    Wysłany: Dzisiaj, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My daleko i nad morze i w góry, także zazdro, chociaż w góry minimalnie bliżej 😅

    U mnie tez samopoczucie kiepskie, mdłości i zmęczenie, czyli teoretycznie drugi trymestr 😏

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Ritaaa Koleżanka
    Postów: 56 81

    Wysłany: Dzisiaj, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zazdro, że tak macie blisko do morza chociaż góry też bardzo bardzo lubię 😁
    Mama Antosia - dużo zdrówka dla Was ☀️
    Botanika - powodzenia na badaniach 🍀

    Ja się w ciąży nie opalam, staram się tez jak wychodzę na dwór nałożyć filtr 😁 W swoim życiu mialam parę przygód z poparzeniami, nie koniecznie się opalałam leżąc na słońcu, ale parę razy tak mnie złapało, że leżałam w wannie w kefirze 😅 Skóra jakaś taka nadwrażliwa 😆, aczkolwiek łapie mnie na brązowo

    Ja w tym tygodniu mam wizytę w piątek, potem mój doktorek ma 3tyg urlopu, trudno będzie wytrzymać bo teraz miałam wizyty co 2tyg a nawet 10dni 🙏

    5.04 : ⏸️
    8.04 : beta 170, prog 56
    10.04 : beta 360, prog 44
    13.04 : beta 1250, prog 49
    20.04 : beta 10 329, prog 47

    14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
    26.04 : Bijące Serduszko 💚
    12.05 : 2,31 🫒
    26.05 : 3,81 🍒
    09.06 : 6,1 🍓

    💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
    💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia
  • Izia Ekspertka
    Postów: 147 113

    Wysłany: Dzisiaj, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po porannej wizycie, tylko jak wróciłam do domu, to nie zdążyłam nawet wypić kawy, bo odpłynęłam na 2h:) Także zbieram się do jakiejś najbliższej kawiarni zaraz.

    Wszystko jest w porządku, lekarz mówił, że na usg też wyraźnie widać walory chłopca:) Bo wcześniej jak wspomniałam, że już wiem, że chłopiec, bo robiłam sanco, to mówił, że to prawdopodobne. ale nie, że na 100%. Poza tym pobrał mi materiał do biocenozy, a usg miałam o dziwo i przez brzuch i dopochwowo. Bo w luxmed już tylko przez brzuch.

    Podróży na urlop nie negował, ale trochę zwątpił jak usłyszał, że samochodem do Chorwacji, że to będzie kilkanaście godzin trasy, dużo siedzenia, ale mówiłam, że mamy już ogarnięty nocleg po trasie w jedną i druga stroną, także max 6h trasy. Przy okazji coś zobaczymy w Słowenii i Austrii. Na basen jest zgoda, ale na typowe opalanie już nie, więc pierwszy raz w życiu mając nocleg w jednym miejscu na ponad tydzień będę się chować w cieniu 😆. My zawsze zmienialiśmy lokalizację co 2,3dni, żeby jak najwięcej zwiedzić i mało czasu było na takie typowe lenistwo i opalanie, myślałam, że teraz, ale no mówił, że chronić brzuch zwłaszcza jak temp. powyżej 30℃, a tam widzę obecnie 36℃. Wiadomo jak będziemy gdzieś chodzić czy korzystać z kąpieli to i tak te słonko będzie na nas padać, ale bez leżenia typowego. Chcę się trochę tym nacieszyć, bo w sezonie już raczej nad polskie morze nie śmigniemy. To jest ponad 500km i beznoclegowo ciężko sobie wypady robić. A w mieście na południu pl to udręka w upał, więc zazdroszczę tym, które mają te morze i bryzę na wyciągnięcie.

    Angela1108, Ritaaa, Kfiatuszek666 lubią tę wiadomość

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Minimalti Koleżanka
    Postów: 51 74

    Wysłany: Dzisiaj, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi te weekendowe upały też się dały we znaki, a do tej pory uwielbiałam takie temperatury i leżenie plackiem na trawie. Teraz niestety leżałam do cienia i chronię się przed słońcem.
    USG połówkowe zaplanowane na 30 lipca ☺️

    👧 29 👦 30

    Starania od 01/2025

    08.2025 ⏸️
    08.2025 💔 cb

    08.03.2026 ⏸️
    09.03.2026 Beta HCG 16, progesteron 8,7
    11.03.2026 Beta HCG 16,3, progesteron 1,3
    CB 💔

    09.04 ⏸️ beta HCG 16
    11.04 beta HCG 75
    13.04 beta HCG 198
    16.04 beta HCG 641
    20.04 beta HCG 4321

    22.04 5+5 GS 14,3 mm, YS 2,6 mm, bez echa zarodka
    06.05 7+5 GS 27,9 mm, YS 4 mm, obecny zarodek z ❤️ CRL 1,01 cm - wiek 7+1
    25.05 CRL 3,31 cm - wiek 10+1
    26.05 Test Sanco - ryzyka niskie, synek 💙
    11.06 prenatalne prawidłowe, CRL 6,55 cm - 12+6


    preg.png
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 827 737

    Wysłany: Dzisiaj, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dziś mieć wizytę, będzie za tydzień, bo ze żłobka zadzwonili, że córka z gorączką :( jutro lekarz, mam nadzieję, że wyjazd nad morze uda się uratować.

‹‹ 126 127 128 129 130
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ