Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 351 203

    Wysłany: 22 czerwca, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Hahahaha no nie 🤣 Ale powiem Ci, że jak byłam w ciąży z młodszym i "badałam grunt" to starszak nie chciał rodzeństwa 😝 A potem jak powiedziałam, że będzie miał młodszego brata to się ucieszył 😄 Teraz jest bardzo szczęśliwy, że będzie miał więcej rodzeństwa 😁 Czekam jeszcze do jutrzejszych prenatalnych czy drugi lekarz też zasugeruje chłopca i jeśli tak to kupię ten balon z konfetti 😂

    Myślę, że pierwszy szok i potrzebuje czasu,dzisiaj już sam z siebie zapytał czy bobo go słyszy i że chce brata, mamy konflikt, bo młodszy jest przekonany,że to siostra i on chce dziewczynkę🤣

    Z konfetti fajny pomysł, tez może zrobię chłopakom, jak już będzie potwierdzone:) na którą masz wizytę?

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 506 392

    Wysłany: 22 czerwca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Myślę, że pierwszy szok i potrzebuje czasu,dzisiaj już sam z siebie zapytał czy bobo go słyszy i że chce brata, mamy konflikt, bo młodszy jest przekonany,że to siostra i on chce dziewczynkę🤣

    Z konfetti fajny pomysł, tez może zrobię chłopakom, jak już będzie potwierdzone:) na którą masz wizytę?
    12:40 🙂
    Na pewno będą fajnymi starszymi braćmi, rodzeństwo to super sprawa 😊

    Beezi, Lunaaa12 lubią tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 506 392

    Wysłany: 22 czerwca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panikara97 wrote:
    Czujecie czasem takie kłucie w pochwie/odbycie, ogólnie w kroczu?

    W 10 tc też miałam takie odczucie, przy wizycie pani doktor powiedziała, że to rozciągające się więzadła. Infekcji brak. W piątek na wizycie szyjka długa, zamknięta, twarda, ale niepokoją mnie te kłucia.
    Miałam jakiś czas temu, ale bardzo szybko minęło

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 346 404

    Wysłany: 22 czerwca, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalinda powodzenia na jutrzejszym usg 🤞🍀

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 829 745

    Wysłany: 22 czerwca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, wizyta jednak jutro w południe, mąż rano pojedzie z córką do lekarza i weźmie opiekę. Córka po ibupromie jakby zdrowa, może lekarz nie zabroni jechać

  • Izia Ekspertka
    Postów: 148 114

    Wysłany: 22 czerwca, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panikara97 wrote:
    Czujecie czasem takie kłucie w pochwie/odbycie, ogólnie w kroczu?

    W 10 tc też miałam takie odczucie, przy wizycie pani doktor powiedziała, że to rozciągające się więzadła. Infekcji brak. W piątek na wizycie szyjka długa, zamknięta, twarda, ale niepokoją mnie te kłucia.


    Tak, od czasu do czasu jest takie mini ukłucie w kroczu, od kilku tyg mam i to w sumie chyba jedyne, co czuję w ciąży😆 No I raz jak kichnęłam leżąc to mnie tak mocno ukłuło na wysokości obu jajników. Tak poza tym zero jakichkolwiek objawów. Mimo wcinania ciastek, lodów od początku ciąży doszedł tylko 1kg, nie ważę nawet 56kg przy 165.

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 973 1713

    Wysłany: 22 czerwca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Mi z dwójką jest łatwiej niż z jednym, będzie dobrze 😁


    Potrzebowałam to przeczytać bo też jestem przerażona 🙈

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 506 392

    Wysłany: 22 czerwca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Potrzebowałam to przeczytać bo też jestem przerażona 🙈
    I napisałam to całkiem serio! Jak widzę w internecie jak ktos pisze komentarze typu "Podziwiam ludzi, którzy mają więcej dzieci, ja sobie z jednym ledwo daję radę" to pierwsze co mi przychodzi na myśl to "To dlatego, że masz jedno" 😄

    przyszłamama96, Kfiatuszek666, botanika lubią tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 716 593

    Wysłany: 22 czerwca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panikara97 wrote:
    Czujecie czasem takie kłucie w pochwie/odbycie, ogólnie w kroczu?

    W 10 tc też miałam takie odczucie, przy wizycie pani doktor powiedziała, że to rozciągające się więzadła. Infekcji brak. W piątek na wizycie szyjka długa, zamknięta, twarda, ale niepokoją mnie te kłucia.
    Ja mam tylko takie ukłucia jak kichne lub szybko wstanę z łóżka , teraz już trzymam się za brzuch przy kichaniu u nic nie boli 😅
    Ale wam zazdroszczę że już znacie w większości płeć , w środę mam wizytę czekam strasznie mam nadzieję że też się dowiem bardzo na to liczę ❤️

    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3257 5382

    Wysłany: 22 czerwca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    I napisałam to całkiem serio! Jak widzę w internecie jak ktos pisze komentarze typu "Podziwiam ludzi, którzy mają więcej dzieci, ja sobie z jednym ledwo daję radę" to pierwsze co mi przychodzi na myśl to "To dlatego, że masz jedno" 😄

    Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
    Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • bambari Autorytet
    Postów: 429 588

    Wysłany: 22 czerwca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
    Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈

    Mam te same rozterki.
    DO tego boje się, że starszak nie będzie delikatny i jeszcze coś zrobi nieumyślnie młodszemu, że będzie zazdrosny, że i tak już jak obstawę jak idę siku a co dopiero z 2 jak to ogarniać żeby było bezpiecznie, do tego brak snu, jak wyjść na spacer itd.

    przyszłamama96 lubi tę wiadomość

  • botanika Koleżanka
    Postów: 55 54

    Wysłany: 22 czerwca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    I napisałam to całkiem serio! Jak widzę w internecie jak ktos pisze komentarze typu "Podziwiam ludzi, którzy mają więcej dzieci, ja sobie z jednym ledwo daję radę" to pierwsze co mi przychodzi na myśl to "To dlatego, że masz jedno" 😄
    O to ciekawe! Ja widzę siebie jako rodzica jednego dziecka ale domyślam się że mój partner chciałby dwa. Może takie posty od obcych osób coś u mnie zmienia ;p


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • botanika Koleżanka
    Postów: 55 54

    Wysłany: 22 czerwca, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prenatalnych wszystko dobrze, zdrowy chłopak. Młodszy niż z miesiączki, ale tak wychodziło od początku, termin zamiast 27 to 30.
    Przez brzuch mało było widać i strasznie nisko musiał szukać, więc robił ostatecznie badanie dopochwowo, czy ktoś tu miał podobnie?

    W czwartek wizyta u mojego lekarza, ciekawe co powie ;)

    Angela1108, przyszłamama96, Ukwiecona, Justi2019, Rosalinda, Minimalti, Akacjowa_, Wiolami, Kfiatuszek666 lubią tę wiadomość


    ticker_pgn.php?v=0,3,2026-12-27,-5,u
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 111 84

    Wysłany: 22 czerwca, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam że z każdym kolejny dzieckiem jest łatwiej najgorzej z pierwszym.

    Rosalinda, Myszkaaa20, Nataleńka lubią tę wiadomość

  • Marti126 Koleżanka
    Postów: 33 27

    Wysłany: 22 czerwca, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Super,że wszystko dobrze 😊 to dzisiaj nie probowal gin dojrzeć?😁
    U nas jeszcze nie jest potwierdzona płeć, na razie przypuszczenia, ale nie biorę ich na serio jeszcze, dzidzia się wierciła i w locie aby spojrzała na szynko😅a jakieś zakupy, pewnie najwcześniej po połówkowych:)

    W weekend powiedzieliśmy dzieciakom,ze będą mieli rodzeństwo i że u mamy w brzuchu jest dzidzia. Na co starszy zapytał:
    Jak to?! I na pytanie czy się cieszy odpowiedział: średnio 🤣🤣

    Myślę ze spokojnie można było już sprobowac podejrzeć płeć ale ja mieszkam w UK a to usg było na NHS (odpowiednik NFZ) wiec nawet nie pytałam bo i tak by mi nie powiedzieli🥲
    Nawet w 20tc jesli jest dzidzius w niedogodnej pozycji to wywiesili informacje że jeśli nie widać płci ze względu na pozycję dziecka to aby nie prosić o kolejny termin bo to usg medyczne i skupiają się na ocenie plodu a płeć to sprawa nieistotna (z medycznego punktu widzenia)i kolejnego terminu nie bedzie🤷‍♀️
    Od 15tc można juz na 99.9% stwierdzić w prywatnej klinice i już sie umówiłam żeby nie czekać kolejne 8tyg na połówkowe 🥹


    Co do reakcji to wiem co czujesz bo u nas nieco podobnie było 😆
    Najstarsza córka dobrze przyjęła, najmłodsza bardzo chciała dzidziusia więc tym bardziej ale 15-letni syn stwierdził "wyprowadzam się "😂
    Jak ochłonąl z pierwszego szoku to mu przeszła chec wyprowadzki haha

    W jakim wieku są Twoje dzieciaczki?
    Z obserwacji wiem że czym młodsze tym bardziej sie cieszą z nowego rodzenstwa ale nastolatkowie to juz dosc sceptycznie potrafia podejsc 😆(mojej kolezanki syn zrobil zdegustowana mine i zapytał "to wy nadal TO robicie?"😂

    11.10.08- córka
    06.04.11- syn
    17.05.16- córka
    31.12.26- w oczekiwaniu na maleństwo numer 4❤️

    4w4days BHCG 1564.4
    6w2days pierwsze usg- potwierdzone 💗
  • Marti126 Koleżanka
    Postów: 33 27

    Wysłany: 22 czerwca, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
    Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈

    Myślę że kwestia przyzwyczajenia po prostu. Jak juz sie wprawisz to będziesz sobie super radzić😊

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    11.10.08- córka
    06.04.11- syn
    17.05.16- córka
    31.12.26- w oczekiwaniu na maleństwo numer 4❤️

    4w4days BHCG 1564.4
    6w2days pierwsze usg- potwierdzone 💗
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 351 203

    Wysłany: Dzisiaj, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
    Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈

    Nie ma co ukrywać, że te początki to chaos totalny, po przyjściu ze szpitala z maluchem i ten starszak czuje się zagubiony, pełen różnych emocji, na swój sposób będzie to odreagowywać, mama w połogu, to tez huśtawka emocjonalna 🙈 ja drugi połóg dużo gorzej przeszłam, byłam bliska depresji, jak czujecie,ze coś nie tak warto prosić o pomoc.
    Potrzeba czasu na wszystko, z każdym tygodniem łapie się jakąś tam rutynę,
    A później to juz z górk🤭🤣🤣i jak i ten maluch zacznie ogarniać wspólną zabawę z rodzeństwem, tylko do tego czasu trzeba troszkę przejść i uzbroić się w moooorze cierpliwości, ale będzie pięknie

    Kfiatuszek666 lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3257 5382

    Wysłany: Dzisiaj, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Mam te same rozterki.
    DO tego boje się, że starszak nie będzie delikatny i jeszcze coś zrobi nieumyślnie młodszemu, że będzie zazdrosny, że i tak już jak obstawę jak idę siku a co dopiero z 2 jak to ogarniać żeby było bezpiecznie, do tego brak snu, jak wyjść na spacer itd.

    Siku w samotności? A co to ? 🫣🤣 Ja po moim widzę że bardzo się zmienia i pewnie te pół roku też jeszcze przyniesie sporo zmian mam nadzieję na plus, 2,5 latek to już może będzie rozumiał że musi uważać na bobasa, oby 😁
    A ile ma Twój ?
    Lunaaa12 wrote:
    Nie ma co ukrywać, że te początki to chaos totalny, po przyjściu ze szpitala z maluchem i ten starszak czuje się zagubiony, pełen różnych emocji, na swój sposób będzie to odreagowywać, mama w połogu, to tez huśtawka emocjonalna 🙈 ja drugi połóg dużo gorzej przeszłam, byłam bliska depresji, jak czujecie,ze coś nie tak warto prosić o pomoc.
    Potrzeba czasu na wszystko, z każdym tygodniem łapie się jakąś tam rutynę,
    A później to juz z górk🤭🤣🤣i jak i ten maluch zacznie ogarniać wspólną zabawę z rodzeństwem, tylko do tego czasu trzeba troszkę przejść i uzbroić się w moooorze cierpliwości, ale będzie pięknie

    Mój pierwszy połóg był straszny, mam nadzieję że drugi będzie łaskawszy z tą wiedzą którą już mam, może nie będzie tak źle 🙏🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:36

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 351 203

    Wysłany: Dzisiaj, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti126 wrote:
    Myślę ze spokojnie można było już sprobowac podejrzeć płeć ale ja mieszkam w UK a to usg było na NHS (odpowiednik NFZ) wiec nawet nie pytałam bo i tak by mi nie powiedzieli🥲
    Nawet w 20tc jesli jest dzidzius w niedogodnej pozycji to wywiesili informacje że jeśli nie widać płci ze względu na pozycję dziecka to aby nie prosić o kolejny termin bo to usg medyczne i skupiają się na ocenie plodu a płeć to sprawa nieistotna (z medycznego punktu widzenia)i kolejnego terminu nie bedzie🤷‍♀️
    Od 15tc można juz na 99.9% stwierdzić w prywatnej klinice i już sie umówiłam żeby nie czekać kolejne 8tyg na połówkowe 🥹


    Co do reakcji to wiem co czujesz bo u nas nieco podobnie było 😆
    Najstarsza córka dobrze przyjęła, najmłodsza bardzo chciała dzidziusia więc tym bardziej ale 15-letni syn stwierdził "wyprowadzam się "😂
    Jak ochłonąl z pierwszego szoku to mu przeszła chec wyprowadzki haha

    W jakim wieku są Twoje dzieciaczki?
    Z obserwacji wiem że czym młodsze tym bardziej sie cieszą z nowego rodzenstwa ale nastolatkowie to juz dosc sceptycznie potrafia podejsc 😆(mojej kolezanki syn zrobil zdegustowana mine i zapytał "to wy nadal TO robicie?"😂

    No to dobrze,ze masz to prywatne, trzymam kciuki, żeby się dzidzia ujawniła ✊
    Mój starszy ma 6 lat,a już taki aparat z niego 🤣 ale podejrzewam, że szybko się przyzwyczai do nowej sytuacji:)
    Haha domyślam się, że nastolatkowie to juz inny level 🤭

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 346 404

    Wysłany: Dzisiaj, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastolatkowie a właściwie nastolatka czeka aż będzie mogła iść ze mną na zakupy😂😂 i co tydzień robi mi zdjęcia z tygodniami 🫢😉 Syn za to wspiera w fizycznych obowiązkach gdy narzeczonego nie ma .

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
‹‹ 128 129 130 131 132
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ