Grudzień 2026 🩷💙
-
WIADOMOŚĆ
-
Rosalinda wrote:Hahahaha no nie 🤣 Ale powiem Ci, że jak byłam w ciąży z młodszym i "badałam grunt" to starszak nie chciał rodzeństwa 😝 A potem jak powiedziałam, że będzie miał młodszego brata to się ucieszył 😄 Teraz jest bardzo szczęśliwy, że będzie miał więcej rodzeństwa 😁 Czekam jeszcze do jutrzejszych prenatalnych czy drugi lekarz też zasugeruje chłopca i jeśli tak to kupię ten balon z konfetti 😂
Myślę, że pierwszy szok i potrzebuje czasu,dzisiaj już sam z siebie zapytał czy bobo go słyszy i że chce brata, mamy konflikt, bo młodszy jest przekonany,że to siostra i on chce dziewczynkę🤣
Z konfetti fajny pomysł, tez może zrobię chłopakom, jak już będzie potwierdzone:) na którą masz wizytę?
Rosalinda lubi tę wiadomość
2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
12:40 🙂Lunaaa12 wrote:Myślę, że pierwszy szok i potrzebuje czasu,dzisiaj już sam z siebie zapytał czy bobo go słyszy i że chce brata, mamy konflikt, bo młodszy jest przekonany,że to siostra i on chce dziewczynkę🤣
Z konfetti fajny pomysł, tez może zrobię chłopakom, jak już będzie potwierdzone:) na którą masz wizytę?
Na pewno będą fajnymi starszymi braćmi, rodzeństwo to super sprawa 😊
Beezi, Lunaaa12 lubią tę wiadomość
🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Miałam jakiś czas temu, ale bardzo szybko minęłoPanikara97 wrote:Czujecie czasem takie kłucie w pochwie/odbycie, ogólnie w kroczu?
W 10 tc też miałam takie odczucie, przy wizycie pani doktor powiedziała, że to rozciągające się więzadła. Infekcji brak. W piątek na wizycie szyjka długa, zamknięta, twarda, ale niepokoją mnie te kłucia.🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Rozalinda powodzenia na jutrzejszym usg 🤞🍀
Rosalinda lubi tę wiadomość
-
Panikara97 wrote:Czujecie czasem takie kłucie w pochwie/odbycie, ogólnie w kroczu?
W 10 tc też miałam takie odczucie, przy wizycie pani doktor powiedziała, że to rozciągające się więzadła. Infekcji brak. W piątek na wizycie szyjka długa, zamknięta, twarda, ale niepokoją mnie te kłucia.
Tak, od czasu do czasu jest takie mini ukłucie w kroczu, od kilku tyg mam i to w sumie chyba jedyne, co czuję w ciąży😆 No I raz jak kichnęłam leżąc to mnie tak mocno ukłuło na wysokości obu jajników. Tak poza tym zero jakichkolwiek objawów. Mimo wcinania ciastek, lodów od początku ciąży doszedł tylko 1kg, nie ważę nawet 56kg przy 165.👩'83👨'83
📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
2018 - 2021 starania naturalne
2022 inseminacja ❌
06/2022 I IVF
czerwiec punkcja, 3 zarodki
I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
sierpień II transfer ❄️ ❌
listopad III transfer ❄️ ❌
07/2023 II IVF
lipiec punkcja, 3 zarodki
IV transfer ❌
wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18
01/2024 III IVF
styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore
05/2024 IV IVF
maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
lipiec VII transfer ❌
07/2025 V IVF
lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
sierpień VIII transfer ❄️ ❌
wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌
10/2025 VI IVF
październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań
03/2026
X transfer ❄️❄️
8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️! -
Rosalinda wrote:Mi z dwójką jest łatwiej niż z jednym, będzie dobrze 😁
Potrzebowałam to przeczytać bo też jestem przerażona 🙈
Rosalinda lubi tę wiadomość
👩🏼30 🧔🏻♂️33
01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
02.2023 I FET bhcg 0
03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
12.2023 immunologia, dr Paśnik
02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty
09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
09.2024 immunologia, dr Jarosz
10.2024 polip w USG
12.2024 histeroskopia
01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
12+0 prenatalne 5,44cm
6.10.2025 córka na świecie 🩷

-
I napisałam to całkiem serio! Jak widzę w internecie jak ktos pisze komentarze typu "Podziwiam ludzi, którzy mają więcej dzieci, ja sobie z jednym ledwo daję radę" to pierwsze co mi przychodzi na myśl to "To dlatego, że masz jedno" 😄przyszłamama96 wrote:Potrzebowałam to przeczytać bo też jestem przerażona 🙈
przyszłamama96, Kfiatuszek666, botanika lubią tę wiadomość
🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc) -
Ja mam tylko takie ukłucia jak kichne lub szybko wstanę z łóżka , teraz już trzymam się za brzuch przy kichaniu u nic nie boli 😅Panikara97 wrote:Czujecie czasem takie kłucie w pochwie/odbycie, ogólnie w kroczu?
W 10 tc też miałam takie odczucie, przy wizycie pani doktor powiedziała, że to rozciągające się więzadła. Infekcji brak. W piątek na wizycie szyjka długa, zamknięta, twarda, ale niepokoją mnie te kłucia.
Ale wam zazdroszczę że już znacie w większości płeć , w środę mam wizytę czekam strasznie mam nadzieję że też się dowiem bardzo na to liczę ❤️ -
Rosalinda wrote:I napisałam to całkiem serio! Jak widzę w internecie jak ktos pisze komentarze typu "Podziwiam ludzi, którzy mają więcej dzieci, ja sobie z jednym ledwo daję radę" to pierwsze co mi przychodzi na myśl to "To dlatego, że masz jedno" 😄
Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈
Rosalinda lubi tę wiadomość
-
Myszkaaa20 wrote:Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈
Mam te same rozterki.
DO tego boje się, że starszak nie będzie delikatny i jeszcze coś zrobi nieumyślnie młodszemu, że będzie zazdrosny, że i tak już jak obstawę jak idę siku a co dopiero z 2 jak to ogarniać żeby było bezpiecznie, do tego brak snu, jak wyjść na spacer itd.
przyszłamama96 lubi tę wiadomość
-
O to ciekawe! Ja widzę siebie jako rodzica jednego dziecka ale domyślam się że mój partner chciałby dwa. Może takie posty od obcych osób coś u mnie zmienia ;pRosalinda wrote:I napisałam to całkiem serio! Jak widzę w internecie jak ktos pisze komentarze typu "Podziwiam ludzi, którzy mają więcej dzieci, ja sobie z jednym ledwo daję radę" to pierwsze co mi przychodzi na myśl to "To dlatego, że masz jedno" 😄
-
Na prenatalnych wszystko dobrze, zdrowy chłopak. Młodszy niż z miesiączki, ale tak wychodziło od początku, termin zamiast 27 to 30.
Przez brzuch mało było widać i strasznie nisko musiał szukać, więc robił ostatecznie badanie dopochwowo, czy ktoś tu miał podobnie?
W czwartek wizyta u mojego lekarza, ciekawe co powie
Angela1108, przyszłamama96, Ukwiecona, Justi2019, Rosalinda, Minimalti, Akacjowa_, Wiolami, Kfiatuszek666 lubią tę wiadomość
-
Lunaaa12 wrote:Super,że wszystko dobrze 😊 to dzisiaj nie probowal gin dojrzeć?😁
U nas jeszcze nie jest potwierdzona płeć, na razie przypuszczenia, ale nie biorę ich na serio jeszcze, dzidzia się wierciła i w locie aby spojrzała na szynko😅a jakieś zakupy, pewnie najwcześniej po połówkowych:)
W weekend powiedzieliśmy dzieciakom,ze będą mieli rodzeństwo i że u mamy w brzuchu jest dzidzia. Na co starszy zapytał:
Jak to?! I na pytanie czy się cieszy odpowiedział: średnio 🤣🤣
Myślę ze spokojnie można było już sprobowac podejrzeć płeć ale ja mieszkam w UK a to usg było na NHS (odpowiednik NFZ) wiec nawet nie pytałam bo i tak by mi nie powiedzieli🥲
Nawet w 20tc jesli jest dzidzius w niedogodnej pozycji to wywiesili informacje że jeśli nie widać płci ze względu na pozycję dziecka to aby nie prosić o kolejny termin bo to usg medyczne i skupiają się na ocenie plodu a płeć to sprawa nieistotna (z medycznego punktu widzenia)i kolejnego terminu nie bedzie🤷♀️
Od 15tc można juz na 99.9% stwierdzić w prywatnej klinice i już sie umówiłam żeby nie czekać kolejne 8tyg na połówkowe 🥹
Co do reakcji to wiem co czujesz bo u nas nieco podobnie było 😆
Najstarsza córka dobrze przyjęła, najmłodsza bardzo chciała dzidziusia więc tym bardziej ale 15-letni syn stwierdził "wyprowadzam się "😂
Jak ochłonąl z pierwszego szoku to mu przeszła chec wyprowadzki haha
W jakim wieku są Twoje dzieciaczki?
Z obserwacji wiem że czym młodsze tym bardziej sie cieszą z nowego rodzenstwa ale nastolatkowie to juz dosc sceptycznie potrafia podejsc 😆(mojej kolezanki syn zrobil zdegustowana mine i zapytał "to wy nadal TO robicie?"😂11.10.08- córka
06.04.11- syn
17.05.16- córka
31.12.26- w oczekiwaniu na maleństwo numer 4❤️
4w4days BHCG 1564.4
6w2days pierwsze usg- potwierdzone 💗 -
Myszkaaa20 wrote:Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈
Myślę że kwestia przyzwyczajenia po prostu. Jak juz sie wprawisz to będziesz sobie super radzić😊
Myszkaaa20 lubi tę wiadomość
11.10.08- córka
06.04.11- syn
17.05.16- córka
31.12.26- w oczekiwaniu na maleństwo numer 4❤️
4w4days BHCG 1564.4
6w2days pierwsze usg- potwierdzone 💗 -
Myszkaaa20 wrote:Fascynuje mnie to co napisałaś 😆 mi koleżanka coś podobnego mówiła jak gadałyśmy o tym że mój syn cały czas chce być przy mnie, razem się bawić itd. 😅 i ona do mnie "no dlatego że jest jedynakiem" 😅
Jestem ciekawa jak to będzie ale aktualnie to mnie przeraża jak to będzie jak będę musiała ogarnąć bobasa, nakarmić, przebrać, uspać a tu jeszcze starszy do ogarnięcia 🫣🙈
Nie ma co ukrywać, że te początki to chaos totalny, po przyjściu ze szpitala z maluchem i ten starszak czuje się zagubiony, pełen różnych emocji, na swój sposób będzie to odreagowywać, mama w połogu, to tez huśtawka emocjonalna 🙈 ja drugi połóg dużo gorzej przeszłam, byłam bliska depresji, jak czujecie,ze coś nie tak warto prosić o pomoc.
Potrzeba czasu na wszystko, z każdym tygodniem łapie się jakąś tam rutynę,
A później to juz z górk🤭🤣🤣i jak i ten maluch zacznie ogarniać wspólną zabawę z rodzeństwem, tylko do tego czasu trzeba troszkę przejść i uzbroić się w moooorze cierpliwości, ale będzie pięknie
Kfiatuszek666 lubi tę wiadomość
2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
bambari wrote:Mam te same rozterki.
DO tego boje się, że starszak nie będzie delikatny i jeszcze coś zrobi nieumyślnie młodszemu, że będzie zazdrosny, że i tak już jak obstawę jak idę siku a co dopiero z 2 jak to ogarniać żeby było bezpiecznie, do tego brak snu, jak wyjść na spacer itd.
Siku w samotności? A co to ? 🫣🤣 Ja po moim widzę że bardzo się zmienia i pewnie te pół roku też jeszcze przyniesie sporo zmian mam nadzieję na plus, 2,5 latek to już może będzie rozumiał że musi uważać na bobasa, oby 😁
A ile ma Twój ?
Lunaaa12 wrote:Nie ma co ukrywać, że te początki to chaos totalny, po przyjściu ze szpitala z maluchem i ten starszak czuje się zagubiony, pełen różnych emocji, na swój sposób będzie to odreagowywać, mama w połogu, to tez huśtawka emocjonalna 🙈 ja drugi połóg dużo gorzej przeszłam, byłam bliska depresji, jak czujecie,ze coś nie tak warto prosić o pomoc.
Potrzeba czasu na wszystko, z każdym tygodniem łapie się jakąś tam rutynę,
A później to juz z górk🤭🤣🤣i jak i ten maluch zacznie ogarniać wspólną zabawę z rodzeństwem, tylko do tego czasu trzeba troszkę przejść i uzbroić się w moooorze cierpliwości, ale będzie pięknie
Mój pierwszy połóg był straszny, mam nadzieję że drugi będzie łaskawszy z tą wiedzą którą już mam, może nie będzie tak źle 🙏🏼Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:36
-
Marti126 wrote:Myślę ze spokojnie można było już sprobowac podejrzeć płeć ale ja mieszkam w UK a to usg było na NHS (odpowiednik NFZ) wiec nawet nie pytałam bo i tak by mi nie powiedzieli🥲
Nawet w 20tc jesli jest dzidzius w niedogodnej pozycji to wywiesili informacje że jeśli nie widać płci ze względu na pozycję dziecka to aby nie prosić o kolejny termin bo to usg medyczne i skupiają się na ocenie plodu a płeć to sprawa nieistotna (z medycznego punktu widzenia)i kolejnego terminu nie bedzie🤷♀️
Od 15tc można juz na 99.9% stwierdzić w prywatnej klinice i już sie umówiłam żeby nie czekać kolejne 8tyg na połówkowe 🥹
Co do reakcji to wiem co czujesz bo u nas nieco podobnie było 😆
Najstarsza córka dobrze przyjęła, najmłodsza bardzo chciała dzidziusia więc tym bardziej ale 15-letni syn stwierdził "wyprowadzam się "😂
Jak ochłonąl z pierwszego szoku to mu przeszła chec wyprowadzki haha
W jakim wieku są Twoje dzieciaczki?
Z obserwacji wiem że czym młodsze tym bardziej sie cieszą z nowego rodzenstwa ale nastolatkowie to juz dosc sceptycznie potrafia podejsc 😆(mojej kolezanki syn zrobil zdegustowana mine i zapytał "to wy nadal TO robicie?"😂
No to dobrze,ze masz to prywatne, trzymam kciuki, żeby się dzidzia ujawniła ✊
Mój starszy ma 6 lat,a już taki aparat z niego 🤣 ale podejrzewam, że szybko się przyzwyczai do nowej sytuacji:)
Haha domyślam się, że nastolatkowie to juz inny level 🤭2020 💁♂️
2023 🙋
Grudzień 2026 🤰 -
Nastolatkowie a właściwie nastolatka czeka aż będzie mogła iść ze mną na zakupy😂😂 i co tydzień robi mi zdjęcia z tygodniami 🫢😉 Syn za to wspiera w fizycznych obowiązkach gdy narzeczonego nie ma .
Rosalinda lubi tę wiadomość






