X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Imie dla chłopczyka :)
Odpowiedz

Imie dla chłopczyka :)

Oceń ten wątek:
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam z synkiem mega problem, nic mi się nie podoba! Z dziewczynką o wiele prościej, będzie na 90% Sara, a jeśli nie Sara to Basia. A chłopiec? Na razie Tymon i Jakub prowadzą, ale jakoś tak nie mam serca na razie do tych imion. Może będzie dziewczynka, za parę tygodni się dowiem :)

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Igorek! <3 :)

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia ale Ci zazdroszczę, że już wybraliście imię :) ja dalej nie mam pomysłu... za tydzień mam wizytę u ginekologa więc jeszcze mi potwierdzi czy aby na pewno będzie chłopczyk :) jeśli tak to biorę się konkretnie za poszukiwanie imienia dla mojego maluszka :) <3

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • MeAmerie Autorytet
    Postów: 553 1434

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynki mamy już wybrane, dla chłopca gorzej.
    Synek ma na imie Leonard, w nazwisku mamy "r" więc dobrze brzmią imione też z r aby wzmocnić to brzmienie. Mam 3 typy dla chłopca: Fabian, Ignacy, Norbert.
    Moja przyjaciółka od początku mówi że będzie chłopak - i jak pisze do mnie smsy to pyta jak tam Julian :/

    mhsvpiqve8v6pwb7.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Tymon :)

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ