X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Imie dla chłopczyka :)
Odpowiedz

Imie dla chłopczyka :)

Oceń ten wątek:
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam z synkiem mega problem, nic mi się nie podoba! Z dziewczynką o wiele prościej, będzie na 90% Sara, a jeśli nie Sara to Basia. A chłopiec? Na razie Tymon i Jakub prowadzą, ale jakoś tak nie mam serca na razie do tych imion. Może będzie dziewczynka, za parę tygodni się dowiem :)

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Igorek! <3 :)

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia ale Ci zazdroszczę, że już wybraliście imię :) ja dalej nie mam pomysłu... za tydzień mam wizytę u ginekologa więc jeszcze mi potwierdzi czy aby na pewno będzie chłopczyk :) jeśli tak to biorę się konkretnie za poszukiwanie imienia dla mojego maluszka :) <3

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • MeAmerie Autorytet
    Postów: 553 1434

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynki mamy już wybrane, dla chłopca gorzej.
    Synek ma na imie Leonard, w nazwisku mamy "r" więc dobrze brzmią imione też z r aby wzmocnić to brzmienie. Mam 3 typy dla chłopca: Fabian, Ignacy, Norbert.
    Moja przyjaciółka od początku mówi że będzie chłopak - i jak pisze do mnie smsy to pyta jak tam Julian :/

    mhsvpiqve8v6pwb7.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Tymon :)

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ