X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jesienne bobasy 2015 :)
Odpowiedz

Jesienne bobasy 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 8 marca 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim u Ciebie już 10 tydzień:) Wow jak ten czas leci:)

    Fatim lubi tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, leci ;) Dopiero co miałyśmy 4-5 tygodni w suwaczku :D

    agania lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • walleriana Autorytet
    Postów: 281 376

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś poszłam na kolejnę bete. Wyniki jutro. Modle sie aby przyrosła. Miałam 85 po 2 tyg od owulacji. Wczoraj sie naczytalam o ciazach pozamacicznych poronieniach braku przyrostu i normalnie usiadłam i sie rozpłakałam...i ryczałam jak glupia.

    Maz mowi zebym sie nie denerwowala ze bedzie wszystko dobrze.
    Temperatura dzis rano 37.3, ciagle lekkie pobolewania w podbrzuszu i duze piersi. No i spac mi sie chce.

    Zaraz jade do klienta, moze troche mysli od siebie odciagne :) Bo to w domu jak czlowiek siedzi to naprawde moze doła złapać.

    ewwiel lubi tę wiadomość

    0d1yflw1tl9x34uk.png

    7/10/2016 Córeczka <3
    13/09/2018 Dwie kreski !
    15/09/2018 Beta 655; 18/09/2018 Beta 2556 !
    3/10/2018 Bijace serduszko <3
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwaga będzie próba suwaczka:) mam nadzieje, że coś się pojawi!

    Ja jem dosyć dużo płatków owsianych. Już mi trochę obrzydły, ale lepsze to niż zaparcia!

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj leci, leci :) czekam z niecirpliwością na II trymestr :) walleriana nic się nie przejmuj ja też miałam niską bete ;) ja jem płatki owsiane codziennie lub co drugi dzień a nic nie pomaga na zaparcia...czekam z niecierpliwością do piątku :D zamówiłam w cukierni buciki na tort urodzinowy, żółto-białe trampki dziecięce i w ten sposób powiem swoim rodzicom i rodzeństwu o ciąży w moje urodziny :] tego samego dnia idę do 2 ginekologów, u swojego prywatnie zrobię usg a państwowy to tak na siłę, ale nie dam mu zrobić usg by dziecka nie stresować ;) trzymajcie za mnie mocno kciuki, bo trochę się boję, ale na pewno będę miała powód do świętowania inaczej nie może być :)

    WiedźmaMaKota, Beeblu lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Maruda Debiutantka
    Postów: 11 21

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leci ten czas....

    3jgxskjos7b5i02n.png[/url]
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam pozytywne jesienne mamuśki :)
    Walleriana gratuluję zaciążęnia! :D Bo ostatnio widziałam na marcówkach OF bobasa przy Twoim nicku wiec chyba jestes tutaj najmłodsza ciążowo ;)

    Ja generalnie nie mam zachcianek ani napadów głodu,czasami tylko burczenie i ssanie jakbym tydzień czasu nie jadła ;) a przez ciagłe bóle małpowe,które strasznie mi dokuczają mało jem i cięzko mi sie zdecydować na co mam ochotę.
    Od środy mam plamienia i biorę Utragestan 100mg (progesteron).
    Przyjmuję to na klatę co ma być to będzie :) a ja nie mam wiekszego wplywu na to,wazne jest to co jest teraz a teraz jest w miare ok mimo wszelkich niedogodności :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes a u ciebie już 7 tydzień :D chyba większość z nas bierze progesteron ;)

    agnes175 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, super pomysł z bucikami na torcie :) Ja jakoś tak od słowa do słowa wygadałam już rodzicom i siostrze i efektu niespodzianki na razie nie będzie, może z babcią się jeszcze uda.. ;)

    Dziewczyny, naprawdę leci Wam szybko czas?? Ja odkąd jestem w ciąży czas wlecze się powoooooli i u mnie byle do świąt wielkanocnych - kończyć wtedy będę I trymestr :)

    p19uvkcbq15t6635.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Wielkanoc rozpoczynam II trymestr :D nie no mi czas się też dłuży, patrząc wstecz tylko myślę, że niedawno był 3t6d ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :) u mnie dziś 24% :D niech się rozkręca i leci, w II trymestrze może wolniej płynąć czas :) miałam dziwny sen. Śniło mi się, że byłam na badaniach genetycznych i oglądaliśmy dziecko w3D na usg. Lekarz mówi, że cewa nerwowa się zamknęła, tylko z jednej strony pokazuje mi, że dziecko może mieć krótsze biodro i kuleć :O miałam takie wyrzuty sumienia, że to przez ten kwas foliowy że przez pomyłkę za mało brałam itp. Okazało się, że to chłopiec, stwierdziłam, że to i lepiej, bo łatwiej będzie mu znaleźć sobie dziewczynę niż jakby była córka. Kochałam go mimo wszystko, chwaliłam się tym zdjęciem przed wszystkimi no i później szłam koło jakiegoś kanałku w lesie, wyciągnęłam go z brzucha niczym kangurzyca, żeby go obejrzeć jak będzie wyglądał, wyciągnęłam go od razu w ubranku podniosłam niczym ta małpa simbę, oglądam go z mężem, przytuliłam stwierdziłam jak bardzo go kocham i wsadziłam spowrotem do brzucha, żeby go donosić :P

    polkosia lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się śnią takie głupoty ;) Raz na USG wyszły mi we śnie bliźniaki, innym razem urodziłam kota :D

    agania lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia ja raz urodziłam bliźniaki. 1 to była córka aa 2 suka :P

    polkosia lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ogólnie się czujesz?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwornie zmęczona :) do tego jestem tak rozkojarzona, masakra jakaś :D już kilka razy mało nie nałożyłam mydła w płynie na szczoteczkę do zębów :P
    A jak ty się czujesz ? Ja nie mogę uwierzyć jak czytam w suwaczku, że moje dziecko może mieć już 2cm, taka mała istotka :D choć moje dziecie pewnie cały czas nadrabia, najważniejsze by było zdrowe dla mamusi, która z dnia na dzień coraz mocniej je kocha :) choć nie wiedziałam, że to możliwe czuję jak naszza więź jest coraz silniejsza <3

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Trzymajcie dzis za mnie kciuki na 18 jadę do dr wiecie nie chce zamulac ale od wczoraj boli mnie brzuch a dzis zauwazylam brązowa plamkę w śluzie.
    Mam wyrzuty ze mój dr prowadzący dal mi na tak krótko ten Duphaston wychodzi na to ze powinnam brać go dłużej...matko jedyna. Mam nadzieje ze choć mi dzisiaj ten dr może cos przepisze co by ratować fasolkę:)
    Wieczorem się odezwę pa.

    Fatim lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka na pewno wszystko będzie cacy :) daj znać jak już będziesz po ;)

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja różnie :) Mdłości mnie męczą jeszcze, ale ogólnie nie jest źle. Zdarza mi się drzemka w ciągu dnia, ale nie codziennie :) Najgorzej, że pęcherz mnie często pobolewa, a muszę mocz na dniach oddać. Wyjdzie mi jakaś bakteria pewnie :/

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie a wiec maluszek ma caaale 3.2 cm i przypomina człowieczka:))

    Mam maly stan zapalny dostałam Nystatyne a u fasolki dr stwierdził przepuklinę fizjologiczną ktora rzekomo ma się wchłonąć w późniejszym czasie ale co za przepuklina to nie zapytałam:( po prostu kazał się nie przejmować.. Taa dobrze mówić gorzej zrobić ;)

    Fajna ta fasolka jak tak patrzę na nią :) a można przez Tel.wkleic zdjęcie tu na forum?

    Fatim lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka spróbuj przez zapodaj :)
    Polkosia infekcje pęcherza w ciąży to norma ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ