X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jesienne bobasy 2015 :)
Odpowiedz

Jesienne bobasy 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 4 lipca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie się podziały moje gwiazdy :) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 4 lipca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,u mnie po staremu,bez zmian w zasadzie oprocz tego że krzyż mnie czasami tak napieprza,że kustykam jak jakiś paralityk,bo każdy krok sprawia mi ból :(
    Z miłych ciążowych aspektów to mój synuś juz od 2 miesiecy coraz mocniej daje znać o sobie swoimi wygibasami,fikołkami i ekscesami w brzuchu :D czasami aż musze wstać pochodzić,żeby to rozchodzić i żeby sie uspokoił bo nie daje mi spokoju ;)

    A co u Was ciężaróweczki???Pozdrawiam <3

    Fatim lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 4 lipca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes czytam twój wpis jakby byl mój (tylko musialabym synusia na córcię zamienić). Wszystko się zgadza.
    A tak poza tym to walczymy z upalami, kompletujemy wyprawke, odświeżamy ciuszki, które dlugo w workach przelezaly :-)
    W najbliższym tyg idę na glukozę i mam strasznego pietra o wyniki...

    agnes175 lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jakim etapie wyprawki już jesteście kochane ? Co już macie :) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie słabo z wyprawką! dopiero będę zaczynać się rozglądać. Narazie kupiłam bieliźniarkę do pokoju i szukam łóżeczka, zastanawiam się czy przewijak kupować specjalnie czy taki na łóżeczko wystarczy?

    Trochę dostałam ubranek od koleżanek i narazie muszę to przebrać i zobaczyć co się przyda a co nie!

    Kupiłam jakieś takie rzeczy pierwszej potrzeby tzn. pieluchy tetrowe, flanelowe, rożek i poduszkę do karmienia ale to wszystko w auchan albo carrefourze!

    Wózka ma szukać mąż, ale on jest powolny i mówi, że w sierpniu to będzie robić!

    Jest jeszcze tak dużo rzeczy do kupienia (nawet takich drobnych), których nie ogarniam... A wy na jakim etapie?

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    U nas już jest łóżeczko, wózek. Pościele, rożki, ręczniki i ciuszki mam po starszej córce. Do kupienia kosmetyki i takie drobne rzeczy typu smoczki i butelki. Poza tym jeszcze wanienka, ale taka zwykła:-) laktator mam od szwagierki. Podgrzewacza nie kupuje i tak samo nie planuje zakupu przewijaka. Starsza córkę wolalam przewijać ma większych powierzchniach, bo byla ruchliwa i teraz będzie podobnie. Jeszcze pieluszki i sobie koszule i kosmetyki muszę kupić :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 lipca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę przejrzeć jeszcze te drobne rzeczy, ale większość już mam. Najgorzej, że najważniejszych rzeczy - wózek i łóżeczko - nadal brak...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj coś czuję ze ,,najwięcej,,to mam Ja :P
    Nie mogę się dziewczyny zebrać żeby poszperać na necie i cos pokupować. Torbę do szpitala juz powinnam mieć spakowaną...no ale po co przecież ja mam czas.:P
    Myślę ze na dniach sie wysilę i coś pozamawiam na necie
    Mam łóżeczko (po starszej córci) bujaczek i trochę ciuszków...toż to kropla w morzu ...
    Paragonik a sierpień to nie będzie dobry czas na kupienie wózka? Myślę ze tak :) ja kupie koniec sierpnia/przełom wrzesnia.

    O i taka moja mega/giga wyprawka :)

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z wyprawką jestem w lesie,bo mam poki co tylko z 15 ubranek :) ale powoli się zbieram,zobaczę co dostanę od kumpeli a brakujące rzeczy dokupie,to kwestia tygodnia lub dwoch takze nie mam ciśnienia i nie musze miec wszystkiego na łapu-capu :P

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 14 lipca 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki jestem studentką i mamą małej Alicji która, urodziła się w styczniu tego roku. Obecnie jestem na etapie pisania pracy magisterskiej o tematyce "Wiedza kobiet na temat karmienia piersią" Miałabym ogromną prośbę do was o wypełnienie mojej ankiety będę Wam bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę. Pozdrawiam serdecznie. Gosia http://moje-ankiety.pl/respond-78607.html

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 lipca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas czuję, że jestem w lesie z wyprawką, ale to ze względów finansowych, bo wspólnik mojego męża robi jakieś przekręty i nie chce się rozliczyć :(

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 września 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej, żyjecie ;) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oferta USG 3D/4D z pełną diagnostyka stanu płodu.

    Witam serdecznie :)


    Jeśli mogę chciałbym zająć Wam chwilkę :)

    Powstała bardzo szlachetna akcja pomocy Maciuś walczy o życie, która utworzyła wydarzenie jakim jest Bazarek dla Maciusia.

    Na licytacji pojawiła się oferta USG 3D/4D z pełną diagnostyka stanu płodu :)
    Można licytować wizytę która odbędzie się w "Vill-Med" W Giżycku u Dr Jarosława Leśniczaka.
    Pomagamy w ten sposób Maciusiowi, a przy okazji to wielka korzyść dla Naszej maleńkiej pociechy :)


    Szczegóły oferty i link do licytacji:
    https://www.facebook.com/974773962544992/photos/gm.928954200514136/981813911840997/?type=1&theater

    A oto strona bazarek Maciusia gdzie mieszczą się wszystkie licytacje:
    https://www.facebook.com/events/924899807586242/

    Pozdrawiam :)

‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ