X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jesienne bobasy 2015 :)
Odpowiedz

Jesienne bobasy 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :) Napiszcie proszę co u Was, bo długo mnie nie było a się stęskniłam :)
    Miłego dnia życzę ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 16 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja wczoraj byłam na zakupach w Mothercare. Fundnęłam sobie krzesełko do karmienia i wanienkę w zestawie z akcesoriami. A potem skoczyliśmy do Makro, bo przy zakupie 5 rzeczy Fisher Price było -50% rabatu, więc wyszło mega tanio :D Za chodzik, matę gimnastyczną i 3 zabawki zapłaciłam zamiast 900 to 450 zł :D W necie wyszłoby około 700, więc jestem happy :D Dostałam też wczoraj 8 pełnych worów z ubrankami dla dziewczynki. Przejrzałam wszystko i 4 zostawiłam. Część nie pasowała (rozmiar do pory roku), ale dużo się nada. Jestem obładowana na pół salonu ;) Oglądałam też Quinny Mooda, ale okazało się, że nie jest tak idealny, jak mi się wydawało i chyba będę musiała wózka szukać dalej :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 16:38

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 16 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Od czwartku wiem, ze spodziewam się drugiej córci. Usg wykluczylo jakiekolwiek możliwości ZD, ktorejo miałam zwiększone prawdopodobieństwo przez przeziernosc karkowa na granicy normy. Dzidzia wygląda na zdrowiuteńką.
    Jednak radość z tego faktu przeplata mi się z ogromnym smutkiem i pustka, ponieważ wczoraj odeszła po ciężkiej chorobie i wielu cierpieniach moja babcia, z ktora muszkalam cale życie i bylam bardzo zwiazana emocjonalnie.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 16 maja 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, przykro mi z powodu babci... Trzymaj się. Dobrze, że córcia zdrowa!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel moje kondolencja :( bądź silna i myśl o maluszku. Chyba przeważają teraz u nas dziewczynki :) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak ;)

    My wczoraj wróciliśmy ze SPA. Miałam zabiegi "Mama w Spa" - masaż prenatalny i peeling. Było cudownie :) Masaż jak najbardziej bezpieczny w ciąży, delikatny, relaksujący, piękne zapachy. Oj, mogłabym tak częściej ;)

    Magnosia, agnes175 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,u mnie bez zmian,odliczam dni do II usg genetycznego 3D w 21t,ktore wypadnie 8 czerwca,kiedy to dowiemy sie kto już regularnie,codziennie mnie boksuje od środka :D
    Nastroje takie sobie,energii zależy od dnia ale szału nie ma,dupy nie urywa ;) mam nadzieje,ze skok energetyczny nadal przede mna :)
    Przez ostatnie 2tyg mialam ciagle katar i zapchany nos a czasami podczas smarkania leciala mi krew-doczylalam,ze to ponoc wina hormonow,inne dziewczyny z forum tez tak mialy plus jeszcze krwawiace dziąsła.
    A jak u Was z samopoczuciem??? :)

    polkosia, Kasia Kraków lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie prawie zero dolegliwości. Jedyne co, to krocze mnie boli często. Nie wiem czy to normalne czy to coś nie tak ze spojeniem...

    USG połówkowe mam już za tydzień :) Ruchów jeszcze nie czuję...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje już od 2 tygodni,cudowne uczucie :D jedyny miły aspekt ciążowy :P
    Ty też niebawem pewnie poczujesz,już bliżej niż dalej,trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 13:35

    polkosia lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    U mnie prawie zero dolegliwości. Jedyne co, to krocze mnie boli często. Nie wiem czy to normalne czy to coś nie tak ze spojeniem...

    USG połówkowe mam już za tydzień :) Ruchów jeszcze nie czuję...


    Macica się rozciąga i dlatego tak odczuwasz. Ja też miewam takie bóle.

    polkosia lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, na początku myślałam, że to normalne, ale bywa, że chodzić nie mogę :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Tak, na początku myślałam, że to normalne, ale bywa, że chodzić nie mogę :(


    To ja aż tak nie mam... ale zdarza się, że jak mnie złapie ból to prawie gwiazdy widzę... Może warto zapytać lekarza na następnej wizycie,bo to może spojenie się rozchodzi...

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia ja mam takie mega bóle spojenia i to praktycznie od początku.
    Teraz jan chodzę i tak nieraz mi przez myśl przejdzie jak by mi ktos kola tam wepchał.
    Spojenie mi się nie rozchodzi, szyjka jest ok. Dr ma dobry sprzęt na którym wykrył te ,,ukrwienie,, ot po prostu.

    polkosia lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za wsparcie :-*
    A mnie dla odmiany bola lędźwie. Jak tylko się położę to wstać nie umiem. Ogólnie ostatnio w ciągu dnia nie mam chwili na odpoczynek i na szczęście inne dolegliwości mi przeszły. Kilka razy po ciężkim dniu brzuch mi się twardy zrobił, ze aż ruchów nie czułam przez to.

    U mnie z dnia na dzień maleństwo coraz bardziej aktywne, jak tylko moja pozycja mu nie pasuje to od razu daje znać.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam badanie połówkowe! Wszystko w porządku i wiem w końcu, ze na 100% dziewczynka będzie!

    Polkosia nie martw się ja też nie czuję ruchów. Lekarka powiedziała, że łożysko jest tak ułozone, że może powodować, że nie czuję tych ruchów, bo ono je tłumi. W końcu dziecko waży tyle co dwie kostki masła i nie jest za duże jak podrośnie to wtedy będę czuła.

    I kupiłam dziś pierwsze śpioszki. Wcześniej nie kupowałam nic i pewnie do lipca nic nie będę kupować (brak czasu, mam dużo pracy), ale dzisiaj nie mogłam się powstrzymać kopertowe body. Koleżanka mi mówiła, że na początek takie jest najlepsze!

    ewwiel, Fatim lubią tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paragonik gratuluje :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paragonik gratuluję :) Kolejna dziewczynka w naszym stadzie :D
    50% za nami i przed nami :) dzisiaj robiłam morfologię, mocz i żelazo na własną rękę a we wtorek USG połówkowe. Pierwszy raz obchodzone podwójnie (mam imieniny w dzień matki) tak więc życzę sobie by Oliwia była Oliwią i rosła cała i zdrowa <3

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, tez mam imieniny w dzień matki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 15:37

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :) Dawno mnie tu nie było ale nie zapomniałam o Was ciężaróweczki :) Co tam u Was???Pisać szybko bo coś tu wieje pustostanem ;)

    Ja już po wakacjach w Polandii,cudnie było,w koncu sie dogrzalam,bo byly upaly po 30st.C szkoda,że tylko 12 dni byliśmy ale to zawsze coś,bo potrzebowalam tego ciepełka :) U mnie wszystko ok,w pl robilam usg połówkowe i wiemy już ze nosze w brzuchalu malego wiercipiętę,ktory jest SYNUSIEM!!! :D Mąż jest przeszczęśliwy a w sumie ja tez,bo jest wszystko w najlepszym porządku i liczę na Amelkę przy kolejnym podejściu ;) Wszystkie markery genetyczne i pomiary są w normie,narządy wykształcone poprawnie wiec bedzie zdrowy,piękny chłopczyk :D !!! Pozdrówki <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 22:53

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes gratuluję synusia :D mnie też długo nie było, bo miałam trochę pod górkę, ale już was nie opuszczę :) opowiadać mi tu szybciutko co u was ?

    agnes175 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ