Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Moja fasolinka ma 8-10 mm :)
    Moja pewnie jakieś 2 mm ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Jestem jestem! Noo i super, ze powstal taki watek :)
    Witaj Klaudia :)

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja to juz sama nie wiem ile ma:P Jak bylam w 7tyg5dniu na USG to miala 1.17cm :)

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak określiłam wg informacji ogólnych,bo na usg w Anglii jeszcze poczekam,pewnie dopiero ok 10-12 tyg. bo tak mi mówią dziewczyny.
    W przyszłym tyg dzwonię oznajmić w mojej przychodni o ciąży,zobaczymy jakie mi wyznaczą pierwsze terminy.

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze dlugo nie bedziez czekac :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też :/

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kolejna wizyte 21 listopada z nfz i tam bede miala w karcie ciazy wpisane wyniki badan i z tym ide od razu zapisac sie prywatnie do lekarza:P Mam zamiar chodzic do 2. Z nfz i prywatnie. Do tego z nfz tylko po to, zeby miec skierowanie na bezplatne badania :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smigamy do znajomych na soczek i piwko :D ja oczywiscie to pierwsze :) ja sie strasznie stresuje ze jeszcze tyle musze czekac na usg.... bo chcialabym juz zobaczyc czy wszystko ok! ale musi byc ok innej opcji nie ma :)

    Klaudiaa, nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    smigamy do znajomych na soczek i piwko :D ja oczywiscie to pierwsze :) ja sie strasznie stresuje ze jeszcze tyle musze czekac na usg.... bo chcialabym juz zobaczyc czy wszystko ok! ale musi byc ok innej opcji nie ma :)

    Hee tatus idzie opijac:P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokladnie :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wieczorku Margotka :)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie Plumbek :* <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    no dokladnie :D

    To pijcie tam tez za zdrowie naszych maluszkow :) Milego wieczorku :)

    nick nieaktualny, Margotka87 lubią tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuu ja to juz bym chodzila po sklepach i kupowala dla maluszka wszystko :) Ale obiecalam sobie, ze nie kupie NIC do momentu jak sie nie urodzi :P

    rybka lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Jezuuu ja to juz bym chodzila po sklepach i kupowala dla maluszka wszystko :) Ale obiecalam sobie, ze nie kupie NIC do momentu jak sie nie urodzi :P
    Zupełnie NIC,nawet tyci? ;) No ale rozumiem... Będzie dobrze Kochana,zobaczysz.Tym razem wszystko się pięknie ułoży <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Zupełnie NIC,nawet tyci? ;) No ale rozumiem... Będzie dobrze Kochana,zobaczysz.Tym razem wszystko się pięknie ułoży <3

    Przed samym pojsciem do szpitala kupie tylko pieluchy tetrowe, czapeczke. Ja mam wszystko po Julce. Ubranek to mam tyle ze moglabym sie jeszcze spokojnie podzielic z kims:P Ja cala wyprawke mam juz w domu. Poczawszy od pampersow, chusteczek, butelek po wozek, lozeczka, fotelik do auta

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteś przygotowana. A nas czeka kupowanie ;) Ale to miłe :) Moja córeczka już chciałaby kupować,muszę ją hamować że jeszcze musimy trochę poczekać ;)
    Ale się kapuśniaczku najadłam dzisiaj :) A wieczorkiem pewnie zakończę lodami,jak zwykle od 2 tyg :p

    rybka lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No to jesteś przygotowana. A nas czeka kupowanie ;) Ale to miłe :) Moja córeczka już chciałaby kupować,muszę ją hamować że jeszcze musimy trochę poczekać ;)
    Ale się kapuśniaczku najadłam dzisiaj :) A wieczorkiem pewnie zakończę lodami,jak zwykle od 2 tyg :p

    Haa no nie dziwnie sie. Cieszy sie, ze bedzie miala rodzenstwo :) a ile Twoja corka ma lat?

    Ja robie na kolacje takie babeczki z pieczarkami i serem zoltym w ciescie francuskim. Dzis to sie najem tych grzybow...Na obiad mialam kopytka z sosem grzybowym, teraz pieczarki:P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córeczka ma 6 lat,a synek 9 :)
    Mniam...prześlij mi jedną babeczkę !!!

    rybka lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 9 listopada 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Córeczka ma 6 lat,a synek 9 :)
    Mniam...prześlij mi jedną babeczkę !!!

    Hee nie ma problemu :) Oo to juz po raz 3 zostaniesz mama :) Super!! Ja dopiero zaczynam swoja przygode z macierzynstwem i porodami. Tak mi sie smutno dzis zrobilo. Pytam Dawida czy zastanawial sie nam imieniem dla dziecka moze a on wyskoczyl mi z tekstem: jak bedzie dziewczyna to bedzie Julka

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ