X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KREDYT HIPOTECZNY
Odpowiedz

KREDYT HIPOTECZNY

Oceń ten wątek:
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 3 lipca 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    Moi sie wtedy nie czepili tej stacji benzynowej a tez sie martwiłam bardzo, ale mieliśmy wymówkę, że niby jezdze z kims do pracy i tankujemy na zmianę, a że auto na gaz wtedy mieliśmy to kwoty nie byly powalające za moje auto a mężuś zawsze za gotówkę, bo i swoją i jego karte obsługuję ja :)


    Szpilka dobry pomysł :-) kurde do najprostszych rozwiązań najtrudniej czasem dojść ha ha ;-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 3 lipca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 15:02

    MILA lubi tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 3 lipca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to chyba jakaś reklama.
    Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi BGŻ bardzo szybko działają, Pani sama zadzwoniła do dewelopera i poinformowała jakich rzeczy potrzebuje, a deweloper zadzwonił jak już opisał to wszystko i miał gotowe dla banku.

    MILA lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie reklama - skubańcy czyhają w necie gdzie człowiek pisze o takich rzeczach ehhhhh :-P

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja wpadam tylko powiedzieć że miałam telefon teraz w piątek na temat tego że kredyt przeszedł pozytywnie i kiedy umawiamy się na podpisanie papierów. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z jakości ale i szybkości, czas od złożenia papierów to niecałe 2 tygodnie i jest odpowiedź ostateczna (bank BGŻ).
    A jeśli chodzi o bank zachodni WBK to po dwóch tygodniach dostaliśmy łaskawie telefon że jest decyzja wstępna i teraz możemy złożyć papiery i wnioskować kredyt. I kolejne przynajmniej 2 tygodnie trzeba by pewnie było czekać. No i w WBK obowiązkowo trzeba było wykupić ubezpieczenie na życie albo na mieszkanie.

    szpilka lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • stokrotka1987 Przyjaciółka
    Postów: 86 49

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnawiam wątek! dziewczyny jestm na l4 od 12 czerwca, chcemy z mężem wiąść ok 100 tys kredytu na zakup mieszkania...jak myslicie będa problemy??

    307a45c6967abf523d6b51fdd3c10141.png

    36a0d6afdf4cec7408fa225fceed1a4a.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 25 lipca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka wszystko zależy od waszych zarobków. Ja nie byłam na L4 podczas starania się o kredyt, a babka widząc że jestem w ciąży w banku mówiła żebym lepiej nie szła na L4 bo może być problem.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ