Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Która pierwsza?
Odpowiedz

Która pierwsza?

Oceń ten wątek:
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 23 lipca 2012, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki trzymam kciuki aby wizyty u lekarzy przebiegły pomyślnie ; )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 28 lipca 2012, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś zobaczyłam dwie kreseczki mam nadzieję że mogę dołączyć do waszego grona.

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2012, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje gratulacje gosia7122 :)

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 28 lipca 2012, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wspaniała wiadomość, gratuluję, bardzo się cieszę ;););)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 29 lipca 2012, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 witamy :) Gratulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2012, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    dziś zobaczyłam dwie kreseczki mam nadzieję że mogę dołączyć do waszego grona.

    GRATULUJĘ!!!! :D

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki......robilam wlasnie test. Mam blada ledwo co widoczna druga kreskre :)
    Obliczylo mi ze to 4 tydz i 3 dzien :))))))

    Kancialupka - mialas chyba racje kochana ! Dziekuje za trzymanie kciukow !!!!!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Dziewczynki......robilam wlasnie test. Mam blada ledwo co widoczna druga kreskre :)
    Obliczylo mi ze to 4 tydz i 3 dzien :))))))

    Kancialupka - mialas chyba racje kochana ! Dziekuje za trzymanie kciukow !!!!!

    Piękna wiadomość! Gratulacje :)

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromne gratulacje kochana :) ;*

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette moje gratulacje!!! trzymam kciuki, aby wszystko było ok przez całą ciąże :)

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Dziewczynki......robilam wlasnie test. Mam blada ledwo co widoczna druga kreskre :)
    Obliczylo mi ze to 4 tydz i 3 dzien :))))))

    Kancialupka - mialas chyba racje kochana ! Dziekuje za trzymanie kciukow !!!!!

    Czułam, że coś jest na rzeczy tak jak ty u mnie;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Anette! :)

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette gratulacje!!!! :D cieszę się że Ci się udało ;)

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Dziewczynki......robilam wlasnie test. Mam blada ledwo co widoczna druga kreskre :)
    Obliczylo mi ze to 4 tydz i 3 dzien :))))))

    Kancialupka - mialas chyba racje kochana ! Dziekuje za trzymanie kciukow !!!!!

    Jeszcze raz Gratuluje :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny :)))
    Obysmy wszystkie mialy nudne ciaze.... !!!!
    Dzwonilam do mojej lekarki dzis i dopiero po powrocie- czyli za 2,5 tyg mam wizyte. Stram sie nie wkrecac w jakies nerwy....

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • dorotq Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anette a ktory dzisiaj twoj dc? i jakim testem robilas?

  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 8 sierpnia 2012, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette - super.

    Anette lubi tę wiadomość

    Matylda
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 9 września 2012, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorotq wrote:
    anette a ktory dzisiaj twoj dc? i jakim testem robilas?

    No moj to juz 64 dc, musialam kuknac w stary wykres bo juz w to nie zagladam, teraz w kalendarz ciazy. A test to bym bobo test czy jakos tak.
    Zycze powodzenia !

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2012, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette wrote:
    Dziewczynki......robilam wlasnie test. Mam blada ledwo co widoczna druga kreskre :)
    Obliczylo mi ze to 4 tydz i 3 dzien :))))))

    Kancialupka - mialas chyba racje kochana ! Dziekuje za trzymanie kciukow !!!!!

    moje gtarulacje Anette oby dzidzius rozwijal sie prawidlowo :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ