Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwiecień 2020
Odpowiedz

Kwiecień 2020

Oceń ten wątek:
  • obnoxious Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 15 września 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula bardzo mi przykro ..




    Ja do tej pory schudłam 3kilo :/

    I cały czas mam nudności, takie całodobowe :(

  • kjt91 Autorytet
    Postów: 546 519

    Wysłany: 15 września 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Zalapalas sie na program? Ja jak dzwonilam w 5tc to juz mi powiedzieli ze miejsc nie ma.

    Tak nie było większego problemu dzwoniłam dopiero po wizycie, bo nawet nie wiedziałam, że taki program istnieje.

    69342ca952.png
    2871cbcc6e.png
    a7a05578c6.png
  • kjt91 Autorytet
    Postów: 546 519

    Wysłany: 15 września 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula przykro mi. Mam nadzieję, że kolejnym razem szybko uda się zajść w ciążę i wszystko będzie w porządku.

    69342ca952.png
    2871cbcc6e.png
    a7a05578c6.png
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 15 września 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula bardzo współczuję :(. Nie wyobrażam sobie nawet co możesz teraz czuć :(. Przykro mi i z całego serca Cię przytulam. Też nie słyszałam by dwa razy pod rząd się trafiało puste jajo. Wiem że to w tej chwili może nikłe pocieszenie ale dziewczyny miały rację pisząc że przynajmniej dochodzi do połączenia komórek więc wierzę że Wam się uda :**

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Mamma90 Przyjaciółka
    Postów: 116 92

    Wysłany: 15 września 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula bardzo mi przykro przytulam cie trzymajcie się z mężem

    svchskjoduldtv7v.png
    8p3oyx8dy7nqt94l.png
    Wiktoria 05.03.2015r♥️
    Emilka 17.08.2018r♥️
    Dominik 23.03.2020r♥️
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 15 września 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula wrote:
    Chciałam tylko powiedzieć, że muszę Was opuścić. Byłam na kolejnym usg - puste jajo 😔
    To tyle jeśli chodzi o ciążę po roku starań 😞

    Bardzo mi przykro. :( Życzę szybkiego powrotu na fioletową stronę. :*

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 września 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam do Was jeszcze pytanie, używaliście już detektora? Ja kupiłam i jakoś nie mam do niego przekonania, coś tam niby nawet znajduje ale echo mojego serca jest tak głośne w całym brzuchu, ze wydaje mi się, ze bardzo łatwo się pomyśleć i nie mam pewności, czy to, co wyłapuje to tętno malucha :) (chociaż niby wykres tak pokazuje)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Mmiśka Autorytet
    Postów: 1047 336

    Wysłany: 15 września 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A mam do Was jeszcze pytanie, używaliście już detektora? Ja kupiłam i jakoś nie mam do niego przekonania, coś tam niby nawet znajduje ale echo mojego serca jest tak głośne w całym brzuchu, ze wydaje mi się, ze bardzo łatwo się pomyśleć i nie mam pewności, czy to, co wyłapuje to tętno malucha :) (chociaż niby wykres tak pokazuje)
    Nigdy nie uzywalam ale w sumie fajna sprawa :) tyle ze mnie by chyba to dodatkowo stresowalo jakby cos zle wychodziło :D

    70876cd2f5.png
    Michałek <3
    72d679d744.png
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 15 września 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży detektora nie miałam i teraz też nie planuję. Trzeba mieć wprawę, bo niestety znam wiele sytuacji, gdzie dziewczyny go miały, zdarzało im się tętna nie znaleźć i w stresie biegły do szpitala, albo lekarza. To zdecydowanie nie dla mnie

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 15 września 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak niedługo zaczną się ruchy dziecka to też będzie inaczej. Teraz w sumie każda z nas żyje w niepewności.

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 15 września 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozważałam zakup, ale tak jak wyżej koleżanki napisały, jest ryzyko, że źle zmierzy się tętno, lub trafi się na moment, w którym dziecko śpi i puls będzie mniejszy, po co się narażać na dodatkowy stres? Ja stwierdziłam, że jak już dziecko dotrwało do 12tc, to raczej już mu nic nie będzie, szanse poronienia po 1 trymestrze spadają do mniej niż 2%, więc już blisko. :) Stresowałam się strasznie między 9-11 tygodniem, czy dziecko żyje, czy bije mu serce, po czym stwierdziłam, że takim stresem mogę mu tylko zaszkodzić i odpuściłam, ale było ciężko.

    Mmiśka lubi tę wiadomość

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 września 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie teraz w momencie między wizytą na początku 9 tygodnia a prenatalnych mam mega strefa, bo mam wrażenie ze ten spokój ducha jest już na wyciągnięcie ręki, ale teraz nie wiem co się dzieje. No ale objawy cały czas czuje, czy a jest ok. Wytrzymam jeszcze to 1,5 tygodnia :D i mam nadzieje ze będzie psychicznie z górki

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 16 września 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z niecierpliwością czekam na ruchy. Wtedy będzie wiadomo, że bobo żyje i sobie bryka. Poprzednio czulam bardzo szybko, a w 15 tyg to już cały brzuch mi skakał od kopniaków, wiec oby teraz też tak było!

    małżowinka lubi tę wiadomość

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 16 września 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie używałam i nie będę używała z tego samego powodu co piszą dziewczyny, chyba za duży stres by to był dla mnie :D

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Myszaq Przyjaciółka
    Postów: 84 81

    Wysłany: 16 września 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy przypada Wam USG genetyczne? Bo mi coś źle chyba lekarz wyliczył przedział czasowy i kazał zrobić w środku czyli wg niego wychodziłoby około 20 pazdziernika, ale wtedy to już będzie 13t6d czyli koniec a nie srodek. Czy jakbym jednak umówiła to USG na 12t2d to będzie optymalnie?

    r5e60m8.png

    ek9ze75.png
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 16 września 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaq wrote:
    Dziewczyny kiedy przypada Wam USG genetyczne? Bo mi coś źle chyba lekarz wyliczył przedział czasowy i kazał zrobić w środku czyli wg niego wychodziłoby około 20 pazdziernika, ale wtedy to już będzie 13t6d czyli koniec a nie srodek. Czy jakbym jednak umówiła to USG na 12t2d to będzie optymalnie?
    Ja poszłam w 11 tygodniu, ale ginekolog mówił, że najlepiej pójść do 13+6.

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Mmiśka Autorytet
    Postów: 1047 336

    Wysłany: 16 września 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMZetka wrote:
    Ja z niecierpliwością czekam na ruchy. Wtedy będzie wiadomo, że bobo żyje i sobie bryka. Poprzednio czulam bardzo szybko, a w 15 tyg to już cały brzuch mi skakał od kopniaków, wiec oby teraz też tak było!
    Ja tez bardzo szybko poczulam ruchy , 15 tydzien :D teraz mam nadzieje ze podobnie

    70876cd2f5.png
    Michałek <3
    72d679d744.png
  • Mmiśka Autorytet
    Postów: 1047 336

    Wysłany: 16 września 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaq wrote:
    Dziewczyny kiedy przypada Wam USG genetyczne? Bo mi coś źle chyba lekarz wyliczył przedział czasowy i kazał zrobić w środku czyli wg niego wychodziłoby około 20 pazdziernika, ale wtedy to już będzie 13t6d czyli koniec a nie srodek. Czy jakbym jednak umówiła to USG na 12t2d to będzie optymalnie?
    Mi bedzie wypadac 13+1 i tak tez bylam w pierwszej ciazy :p mysle ze to 13+6 tez bedzie dobre ale jak chcesz byc spokojniesza tp sie przepisz :)

    70876cd2f5.png
    Michałek <3
    72d679d744.png
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 16 września 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam prenatalne w 12+2, w 1 ciąży miałam podobnie. :)

    Dziś mam lekarza i pierwszy raz mam lekki niepokój... Oby wszystko było ok.

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • Myszaq Przyjaciółka
    Postów: 84 81

    Wysłany: 16 września 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) też właśnie patrzę, że w pierwszej ciąży miałam 12+2 i teraz też tak umówiłam.

    r5e60m8.png

    ek9ze75.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ