Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    masz 72/108/90.... super wynik! :) zazdraszczam :)

    tak? a to jakis przelicznik jest? no do fajnie ze super :) to moge zrec slodkiego ile wlezie, dopoki mnie "nie rozgryzie" grzybica :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    ja mam komplet do lozeczka turystycznego.
    Ja mam to malutkie dostawne..na nie raczej nie ma takich bajerów.

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    wejdę na pewno pomacać :) ja tam jeszcze nigdy nic nie kupiłam ale chcę takie własnie tylko do szpitala to nie ma co przeplacać...
    Ja kupiłam zestaw w smyku 3 sztuk za 40 zł rozm 56 i są.super to 56 też jest takie w sam raz. Bo mam jeszcze jeden do szpitala z f&f newbkrn i jest ciut mniejszy od tych że smyka

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzicie jak to jest, kazda ma cos, jedna cukrzyce, jedna cisnienie, kolejna puchnie, a tu plecy bola....po rowno porozdawane :)

    ja dzis 136/89 pnie sie w gore :( a opuchlizna rak juz weszla na nadgarstki:(

    ale wkurwilam sie na szkole i ogolna organizacje zajec, nawet poklucilam sie z jednym nauczycielem ...i efekty od razu widac :(
    w szkole powinno byc jak w prywatnej firmie, nie robisz, albo robisz zle to wylatujesz :) a nie tak, ze palec bozy "ich" nie siegnie i wywalic trudno z cieplej panstwowej posadki :) a ciagle tylko strajki i chca wiecej.....
    (sama ucze w tej szkole, to taki paradoks)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam pod prysznic...tak mi brzuch napięcia że myślałam, że pęknie ta skóra. Ledwo się umyłam bo aż oddychać nie mogłam. Teraz leżę i jest spoko miękki.

  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,żeby kupić nakładkę na komodę. Tylko ja wybrałam komodę Malm ,która jest wysoka na 100 cm. Nie wiem czy nie za wysoka żeby na niej przewijać.

    Ale tak patrzę,że półko-przewijak ma 93 cm wysokości ,czyli podobnie.

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    tak? a to jakis przelicznik jest? no do fajnie ze super :) to moge zrec slodkiego ile wlezie, dopoki mnie "nie rozgryzie" grzybica :)


    inny kalkulator pokazuje 74/113/104 ale to i tak super extra wynik

    zobacz tutaj https://dietetyczny.guru/przelicznik-jednostek-glukozy/

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja kupiłam zestaw w smyku 3 sztuk za 40 zł rozm 56 i są.super to 56 też jest takie w sam raz. Bo mam jeszcze jeden do szpitala z f&f newbkrn i jest ciut mniejszy od tych że smyka



    ooo o f&f zapomniałam.. ja kupiłam parę ciuszków na szykownamama.pl ale te 56 to jakas masakra.. w sensie malusie bardzo.. ale nie oddają bo nie wiadomo jaki Klopsik sie szykuje i może sie nadadzą ;)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Poszłam pod prysznic...tak mi brzuch napięcia że myślałam, że pęknie ta skóra. Ledwo się umyłam bo aż oddychać nie mogłam. Teraz leżę i jest spoko miękki.


    wzięłaś taki gorący czy letni ? ja się boję gorącej wody....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant,te wartości,które masz pomnóż po prostu razy 18 :) i tyle.

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    wzięłaś taki gorący czy letni ? ja się boję gorącej wody....
    Ciepły. Ciepła woda relaksuje mięśnie. Ale ja już przed prysznicem czułam mega napięcie. Teraz leżę więc jest dobrze.

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ciepły. Ciepła woda relaksuje mięśnie. Ale ja już przed prysznicem czułam mega napięcie. Teraz leżę więc jest dobrze.


    mi jest najlepiej jak leżę na boku.. wieczorem już mi nawet ciężko posiedzieć...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja dziś jakaś spokojna ...

    Karmelka, ja też tak mam z tym brzuchem

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny używacie irygatorów do jamy ustnej albo szczoteczek sonicznych?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam coś twardy brzuch jak kamień właśnie mąż zrobił mi kapiel i weszłam do wanny chociaż na 15 minut poleżeć bo inaczej odpadna mi plecy i będę chodzić bez o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 21:09

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na forum IO i ciąża na fcb laska pyta
    "Dziewczyny co to jest toksmoplazma ?? I czy to dobry wynik czy nie???"

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny używacie irygatorów do jamy ustnej albo szczoteczek sonicznych?

    tylko curaprox ultra soft od jakis 15 lat do tego signal....zeby jak perełki :) ale psuja sie tak samo jak kazde inne, czy myjesz szczoteczka " ze zlota" czy zwykla :)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    na forum IO i ciąża na fcb laska pyta
    "Dziewczyny co to jest toksmoplazma ?? I czy to dobry wynik czy nie???"


    Nie no serio... Ja piernicze aż się wierzyć nie chce że ktoś na serio to pisze o.O
    Ja rozumiem brak doświadczenia niewiedzę no ale bez jaj :D

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=cm4siVebfWM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR28GVdbrhcXeUE0iN7p9cl8WbExaZL7loi5s0fC1V0oqc4C3Tgkoq0VT1I

    :) :) :) coś o nas!

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=cm4siVebfWM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR28GVdbrhcXeUE0iN7p9cl8WbExaZL7loi5s0fC1V0oqc4C3Tgkoq0VT1I

    :) :) :) coś o nas!
    Oglądasz mamylamy?

‹‹ 1562 1563 1564 1565 1566 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ