Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    powinni ale pewnie to jeszcze troche potrwa.. zanim machina ruszy
    nie wiem wiesz... chcialabym zeby ruszylo wtedy bede widziec po gebach jak spotkam ze wykrzywiaja je jeszcze bardziej w druga str :P

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    no to się doczekałam :( mam od 2 tygodni jazdy na tą rehabilitację, lekarzy, codziennie coś.. nie mam czasu domu ogarnąć a czuję się popołudniami już słabo...jutro SR a wieczorem goście.. czekam z utęsknieniem do niedzieli, żeby móc posiedzieć w piżamie 3/4 dnia z przerwą na spacerek.. magnez na te twardnienia pomoże? mam magne B6... ale chyba 1 tabl na noc to mało, nie?
    Ja biorę 3x2 magnez ale on się tak słabo wchłania że i tak mam coraz niższy jego poziom :/ także możesz zwiększyć dawkę. Ale zauważasz że większość z nas już wie co to twardnienia chyba to jest norma

  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sporo ciuszków z Pepco i są całkiem "miłe" :)

    martusiawp lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czemu w PL się tak boją tej metforminy w ciąży....
    https://insulinoopornosc.com/metformina-w-leczeniu-insulinoopornosci-i-pcos-a-ciaza/?fbclid=IwAR3hzX6WBKDwHfY_poReKVmWWwKnHFQK10lIOTVzViOnvhf2F1JPJW4jX6Y

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka w Pepco można znaleźć fajne ubranka tzn. miłe w dotyku. Idz i sprawdz, na pewno cos wymacasz :)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Barwach Szczęścia jedna laska ma cukrzycę ciążową :) jakiś temat na czasie?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Fasolka w Pepco można znaleźć fajne ubranka tzn. miłe w dotyku. Idz i sprawdz, na pewno cos wymacasz :)


    wejdę na pewno pomacać :) ja tam jeszcze nigdy nic nie kupiłam ale chcę takie własnie tylko do szpitala to nie ma co przeplacać...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wszystkie macie specjalne przewijaki dla dzieci? Czy jakoś inaczej to organizujecie?

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas jakies inne normy tej cukrzycy sa ...bo jak Was czytam to macie jakies 97 /100 itp......a ja mam w karcie wpisane

    4,1/ 6,3 / 5,8 to mam przy badaniu glukozy.....wogole sie w tym nie lapie....ale ze podobno w normie

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Czy wszystkie macie specjalne przewijaki dla dzieci? Czy jakoś inaczej to organizujecie?

    Nakładany na łóżeczko posiadam.

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Czy wszystkie macie specjalne przewijaki dla dzieci? Czy jakoś inaczej to organizujecie?

    ja mam półko- przewijak Klupsia :)

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Anete Autorytet
    Postów: 703 724

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dwa zestawy wystarczą? a bierzecie rożki do szpitala?

    Ja biorę trzy zestawy w oddzielnych woreczkach strunowych (w woreczku na po porodzie czapeczka i pampers), oddzielnie 2 czapeczki i 2 pary skarpetek i w kolejnym woreczku kaftanik i body na wszelki wypadek. Jak czegoś zabraknie to mąż dowiezie. Nie chcę brać za dużo ze względu na szpitalne bakterie...

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    atdcj48aq9519a2w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zescie od 18 naskrobaly o.O ja utknelam e kuchennym wirze dobrze ze mój mąż wszystkie stojące pracę typu miksowanie ciasta krojenie warzyw ogarnął ja w sumie doprawiłam pomieszalam i składałam ciasta bo inaczej impreza by była odwołana haha tam mnie pracy napierdzielaja...właśnie zjadłam kolację i wskakuje do wanny resztę skończę jutro co mi zostało A raczej męża wykorzystam do tego będzie kroil druga sałatkę i robił że mną mini kapeczki:)

    martusiawp lubi tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie w pepco to jednorazowki ....ale to wcale nie przeszkadza, bo dziecko i tak szybko rosnie wiec bedzie wstanie zniszczyc.....a przynajmniej tanio :) i nie zal wyrzucic....a takiego H&M niezniszczonego za duze pieniadze to zal :)

    sama kupiulam sobie ostatnio 2 koszule nocne w pepco piore co 2 dni ( bo sie tak poce w nocy) i nic sie z nimi nie dzieje......


    dzis jestem w dobrym humorze bo "sprzedalam" 4 kartony ubran po corce :) tzn. wymienilam za pampersy :) sasiadaka przyszla i powybierala ubranka nie chcialam pieniedzy ( bo mi tak glupio byl brac sasiadce kolezance i nie wiedzialam za ile jak jeszcze wszystko w SH kupilam po taniu) wiec pampersy kupi :)

    jeszcze mi 3 kartony zostaly i pol strychu butow :)

    mysla.nieskalana, Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    u nas jakies inne normy tej cukrzycy sa ...bo jak Was czytam to macie jakies 97 /100 itp......a ja mam w karcie wpisane

    4,1/ 6,3 / 5,8 to mam przy badaniu glukozy.....wogole sie w tym nie lapie....ale ze podobno w normie


    masz 72/108/90.... super wynik! :) zazdraszczam :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie,ja łóżeczko będę miała dostawne Kinderkraft,na półko-przewijak już nie znajdę miejsca..Tak się zastanawiam jak to rozwiązać.

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przewijak to ja mam taki razem z wanienka i 2 polkami na dole, konstrukcja na kolkach.....wyprobowany na 2 starszakow, nie zamienilabym na inny patent......

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto sprawdzić co szpital ma na wyposażeniu ogółem, u nas dają pampersy i dzieci są ubrane w szpitalne ubrania i dają szpitalne beciki , ja biorę rzeczy podstawowe higieniczne typu mydła szczotką do włosów kubek pasta podkłady poporodowe sexy majty jednorazowe kubek, sztućce, dla młodego biorę awaryjnie mini paczkę pampkow chociaż i tak dają niebieskie pudełko z masą próbek i mini paczkę pampers Premium Care:) koniecznie mokre chusteczki wexcie biore koszule 2 sztuki biorę jedna po operacji taka "dziadowska" A druga już elegancka jak będę śmigać,klapki basenowki wezmę no i oczywiście ręczniki. A na wyjście rzeczy to ja wrócę w tych co przyszłam A dla młodego w domu naszykuje w nosidełku i mąż mi przywiezie przy wypisie

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Czy wszystkie macie specjalne przewijaki dla dzieci? Czy jakoś inaczej to organizujecie?
    ja mam komplet do lozeczka turystycznego.

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi Gałgan wariuje w brzuszku :) :) :) <3 <3 <3

    stresant, AniaKJ, nick nieaktualny, martusiawp, nick nieaktualny, Lolka30 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 1561 1562 1563 1564 1565 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ