X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też uważam, że to nie czop. Ale za każdym razem jak idę do łazienki to oglądam majtki bardzo dokładnie a nuż coś znajdę :D

    Tylko tak się zastanawiałam, już po prostu ciągle myśle o symptomach porodu :D

    valetta94 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że od już 3 razy po kawałku mi wypadło 😉

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Przez ten piękny wiosenny dzień jestem Pani Wielka stopa...
    Daffi stressant ja was podziwiam z tymi opuchnięciami! Mnie to.swedzi w tych miejscach gdzie tej wody najwiecej 😣
    Juz blizej niz dalej. Jakos damy rade :) jak nam dzieci będą dawac w kosc docenimy opuchlizne zgage czy bol kregoslupa:p

    Kiwona super ze mam taka magiczna moc przekazu.
    To dzis kilka z nas lepiej widzi swiat przez okna.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    No ja wczoraj znów miałam doła z gatunku "starej babie się zachciało". No łatwo nie będzie, kondycja już nie ta, niestety. Co z resztą również po formie w ciąży czuję.

    Dzisiaj mam dzień bez facetów. Muszę zrobić sobie generalne depilacjo-golenie, pedicure, manicure, ogólnie generalka przed lekarzami w przyszlym tygodniu.
    A tak mi się nie chce.😞


    i jak Tunia? ogarnęłaś? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Dziewczyny a ja się tak zastanawiam czy jak odchodzi czop to czy papierki lakmusowe będą wykrywać wody płodowe czy nie koniecznie?
    Odejście czopa nie powoduje saczenia wod plodowych.

    Ja raz mialam gluta ale zielonego i wiecej sie nie powtórzył ale nie wiem czy to czop w zasadzie

    DorotaAnna lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Nie właściwie to nie ale takie mnie rozkminy biorą XD

    Tzn mam cały czas taką gęstą białą wydzielinę ale to chyba Wy też co?
    Mam taką od 2 dni, po odstawieniu luteiny była sucha a od dwóch nie się pojawiła. Ale dziewczyny tez ja miały mają pamiętam jak pisały więc to kolejny etap przed porodowy 😁

    DorotaAnna lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Tunia, ja muszę jutro się troszkę ogarnąć tu i ówdzie, bo w poniedziałek wizytuję 😌
    Mam nadzieję, że mi powie, że już blisko 😋

    Kupiłam do szpitala 5ciopak knopersów, czy grzechem będzie jak wezmę jednego ? 😁

    tak :) ale jak się nam tutaj wyspowiadasz to dostaniesz rozgrzeszenie ;)

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łojesssooo...pół dnia mnie nie było,później 3 h nadrabiałam :D
    Ja dziś od rana na zakupach różnych,obiedzie na mieście i inne tam przyjemności. Mega pogoda,żal było nie skorzystać.Teraz czuję się lekko zmęczona,no ale jakby to powiedział mój doktorek "to noormaaalneee" :D

    Lolka30 lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek gratulacjeeee <3 <3 <3

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakupowałam też do torby jakichś batoników,małą czekoladę z migdałami i musy te DayUp.Oprócz tego kupiłam sztućce i talerzyk żeby z domu nie kraść :D

    martusiawp lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    i jak Tunia? ogarnęłaś? :)
    Tak. Tylko mąż jednak musi zrobić poprawki.
    Ale zeszło mi prawie 1.5 godziny.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franka2104 wrote:
    Dxiewczyny, zobaczcie co znalazłam w internetach! Od dziś olej z wiesiołka przegryzam suszonymi daktylami i głęboko wierzę, że jakoś to będzie :D


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cef3859ee96b.png


    tylko ja pogodzić te daktyle z cukrzycą? ;)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki badań z dzisiaj są super... Czyli opuchlizna fizjologiczna a swędzi bo puchnie... No cóż damy radę...mąż będzie drapał a jak nie to zmontuje zaraz coś żeby sięgać sobie 😂🤣

    Dziewczyny właśnie sobie uswiadomilam, właśnie jak to pisałam że jestem w chuj szczęśliwa!! To jest tak zajebiste uczucie że się poryczałam 😆 chwilo trwaj ❤️

    mysla.nieskalana, DorotaAnna, Tunia76, Lolka30, Kasiulka90, B_002 lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Tunia jestem z Tobą"!!!!
    Ja też się nie oszukuje.. Łatwo nie bedzie.. Cudnie się gada.. Dziecko Cię odmlodzi i na pewno coś w tym jest ❤️
    Ale pamiętam jak malowalam jedna klientke która taka sama sytuacja.. Nastolatki i w wieku 40 lat trzecie dziecko.. Nowy partner. Sama chciała!!.. Ale mówi że jak porównuję jak się z tamtymi bawiła a jak z tym.. Nie ma czasu, siły tyle werwy.. Ze to jest bardziej świadome macierzyństwo ok... Ale tamto było spontaniczne i pełne energii a teraz jest taka stara stateczna mama. Tak mi opowiadała oczywiście... Ale świetna babeczka i tak szczerze gadalysmy a nie udawała jak to cudnie jest i bycie matka to same ochy i achy :)


    ej laski! Damy radę!

    B_002 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Maz juz sie ma troche lepiej, ale nadal ma biegunke i nie ma sil. Wczoraj miksowalam mu ugotowany ryz na kleik ryzowy, dolalam wrzatku i rozdrabnicz mi prysnal spora plame wrzatku na brzuch. Cholerny pech mnie nie opuszcza ;) Siedzialam z takim woreczkiem z zamrazalnika i przykladalam z 15 min bo pieklo, jak cholera. Dzis glowa mnie boli, mam nadzieje ze maz nas nie zarazi. Dzis mialam cukier po 8j 84 na czczo, a wczoraj powyzej 90. Ogolnie zjadlam wczoraj mniej troche, moze to dlatego. Rano na 8 sma stawilam sie na domierzanie na Agatowa, u dr Janilik z Karowej. 2 tygodnie temu wymierzyla malego na 10 centyl i dzis na 11 sty. Moja lekarka na mniej profesjonalnym sprzecie zmierzyla malego w poniedzialek na 2300, ta dzisiaj na niewiele ponad 2100. Ale sama powiedziala, ze 300 g moze byc pomylki i nie sadzi zeby w druga strone, bo ona nie mierzy „od serca”. Nawet jak jest na 10 centylu to oznacza ze od niespelna 30 tc ciagle na nim jest. A przeplywy i plyn owodniowy w normie. No i ktg poki co bez zarzutu. Powiedziala ze nie widzi wskazan bym do niej przychodzila ale jesli chce to nie wczesniej niz po 37 tc.

    Misia może już nie gotuj więcej do porodu :)
    te rozrzuty w pomiarach niestety występuję ale jak afi i przepływy ok to dzidzia pewnie rośnie :)

    Misiabella lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Ale piękny dzień się zapowiada :) u nas ma być 18 stopni! My od rana byliśmy zawieźć siuśki do bafań. W ogóle dowiedziałam się, że u nas w szpitalu można oddać do labo materiał do badań odpłatnie nawet w święta. Posprzątaliśmy i skończyliśmy kącik dla małego :)

    41e91ecfe69a8304med.jpg


    ale ładnie :) zdjęcie jest czarno - białe czy wszystko w szarościach? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Czy moje dziecko też ma prawo być spokojne ? Czy mam się stresować ? Od rana było kilka ruchów ale takich mega delikatnych i spokojnych.


    Karola a jak ma Marcepan był ruchliwy jak ja wybujałaś przy myciu okien? usnęła dzidzia i smacznie śpi! :)

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 23 marca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka wszystko jest w szarościach+biel+trochę miętowego

    Fasolka77, martusiawp, Misiabella lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Cala godzinę mylam 2 okna. Mam to za soba ale jestem happy. Ale zdalam sobie sprawe ze malowanie mam od poniedzialku.. Ale to najwyzej przetre od wewnatrz tylko i tyle.. Wazne ze ramy umyte i z zewnatrz. Jakos tak jasniej sie zrobilo w domu hihi
    Ale nogi mi spuchly strasznie.. Zwlaszcza prawa..
    Jeszcze musze salatke warzywna zrobic i pelen chill.


    ooo Daffi przypomniałas mi .. miałam robić jarzynowa.. ale juz za późno :( zrobię po niedzieli.. ja miałam w planie zaprosić panią do sprzątania ale jest po jakimś zabiegu i może dopiero po świetach... ale juz wtedy będzie dzidzia... :( i dupa... jakoś musimy sami ogarnąć te porządki :(

    Daffi lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 23 marca 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Fasolka wszystko jest w szarościach+biel+trochę miętowego


    pięknie! <3 moje kolorki :)

    DorotaAnna lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 2473 2474 2475 2476 2477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ