X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Ja tak samo :) mam schowane w spizarce na gornych polkach i pokryjomu podgryzam bo jakby widzieli ze otwarte opakowanie to wciagna na jeden raz
    Dzieci tak nie wyzeraja... Wyobraź sobie mój chłop wyzera!! Ja mam schowek w mojej torebce. Nie wyjmuje i zostawiam w środkowej kieszeni... Jak idę do ubikacji to torebka jest po drodze i wyjadam stamtąd inne inszosci słodkie hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 19:03

    stresant, martusiawp, B_002, espoir lubią tę wiadomość

  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Kto tak nakłamał, że po opuszczeniu się brzucha mija zgaga ? 🤔😩
    Mam od wczoraj, jeszcze dziś pożarłam Knopersa i Princepolo i wyć mi się chce 😡

    Kuźwa, to te Magnum po ponad 8 zł ? 🤭 nie żal jeść ? 😁
    No nie popatrzyłam se! :D Jadłam z namaszczeniem i szacunkiem :D

    Lolka30, Karollinax26, martusiawp, B_002 lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Kuzwa.. Ja sobie dziś wzięłam w kubelku małym lody Milky.. I przy kasie się okazało 18 zł... Ale to samo co Ty uznałam... Hahha.. Na razie patrzę na nie w zamrażarce.. Będę jadła po lyzeczce codziennie 😂😂
    To jest jakaś masakra..a teraz jeszcze są rożki big milki o smaku michałków,malagi,tikitaki..:D ocipieje :D

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Kto tak nakłamał, że po opuszczeniu się brzucha mija zgaga ? 🤔😩
    Mam od wczoraj, jeszcze dziś pożarłam Knopersa i Princepolo i wyć mi się chce 😡

    Kuźwa, to te Magnum po ponad 8 zł ? 🤭 nie żal jeść ? 😁
    Czytalam ze zgage powoduje cos slodkiego czekolada itp. U mnie sie to sprawdza...pali po slodkosciach

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w końcu pojechaliśmy odebrać ten wózek tuż przed zamknięciem sklepu 😂. Kupiliśmy też wanienki jedna większa i jedna mniejsza, która pojedzie do moich rodziców. Zaraz będziemy składać wózek. Nawet nie będę wam pisać jakie cyrki wczoraj były z tym sklepem gdzie zamawiałam, bo się znowu tylko wkurwię. Jak gość dziś wziął ode mnie kartkę i zobaczył zamówienie to aż zbladl i mówi a to Pani i już biegł po zamówienie 😂. Kierowniczka też spierdolila od razu, ale i tak musiała wrócić bo oczywiście się okazało że cena do zapłaty była niepomniejszona o zaliczkę, która zapłaciłam. Także musiała wrócić i się tłumaczyć znowu.

    mysla.nieskalana, Mama36, Kasiulka90, DorotaAnna, martusiawp, B_002 lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama18 A gdzie byliście na obiadku dziś?

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś łapią też takie „mocniejsze” skurcze ... chyba przez te okna 😀

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wy znów o żarciu, to Wam powiem, że właśnie pożeram 🍕

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś też całe dzień na podwórku , rownalismy ziemię takie tam drobne naprawy po zimie 😊 a w dodatku wczoraj nam padło auto ☹️ także niewirm do kiedy jesteśmy uziemieni ☹️

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos sie Paula nie odzywa, ale pewnie maz przyjechal do szpitala.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Aga2606 Autorytet
    Postów: 731 777

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tych daktylach mnie wspominała położna ze nawet miała już jedna babkę ze świetnym porodem co mówiła ze jadła daktyle (słaby dowód na działanie ale ja jem).

    Fasolka jak wrzucisz kilka daktyli rozłożonych przez cały dzień albo jako dodatek do jogurtu zamiast owoców to myśle ze nie będą tak wywalać! Ja zwykle mierze cukeir po posiłku i jak dobry to wrzucam jedna lub dwa daktyli:) pycha ciekawa czy zadziała...

    Fasolka77, Misiabella, Franka2104 lubią tę wiadomość

    relgepoklmz2enzg.png
    zem3epokdku6r9s8.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Smerfy 2 na Polsacie! 😃

    martusiawp, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Kto tak nakłamał, że po opuszczeniu się brzucha mija zgaga ? 🤔😩
    Mam od wczoraj, jeszcze dziś pożarłam Knopersa i Princepolo i wyć mi się chce 😡

    Kuźwa, to te Magnum po ponad 8 zł ? 🤭 nie żal jeść ? 😁
    Mi zgaga minęła jak brzuch opadł, nie miałam jej wcale przez ponad 2 tygodnie. Od środy wróciła i jest ze mną codziennie :( Pomyślałam że może to przez to że dziecko jednak nadal rośnie i mimo że jest już nisko to znów zaczęła mi uciskać na żołądek. W sumie to już i żołądek i pęcherz mam tak ściśnięte że już chyba bardziej się nie da.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 20:43

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Cos sie Paula nie odzywa, ale pewnie maz przyjechal do szpitala.
    W szpitalu to tak jest, ja też mniej pisałam jak byłam. Jakoś ciągle coś się dzieje i nie ma kiedy być na bieżąco. Na pewno wszystko u niej w porządku.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, ja jakiś czas też miałam spokój, od wczoraj wróciła 😞

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 23 marca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis po tych porzadkach musze przyznac ze czuje sie swietnie kondycyjnie i psychicznie.

    Co do swędzenia Karmelka to w pierwszej ciazy nogi od kostek do kolan myslalam ze obedre ze skory.. Ja się kładłam a maz mi drapal i prosilam zeby wrecz zdzieral.. Pomagaly mi żele chlodzace. W tej swedzonka jest taka ze prawie nie mogę narzekać ale czuje obrzmienie i czasem jakbym się nie mieściła we wlasnej skorze. Teraz wrocilismy od rodziców moich i mam ciezkie te nogi az takie szczypiace.
    Ale juz sobie odpoczywam i jutro sladu nie będzie.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Mama18 A gdzie byliście na obiadku dziś?
    Nie uwierzysz haha... Ale miałam taką ochotę na Marche.. Ze nabrałam na talerz chyba wszystko.. Na szczescie większość to były surówki.. Więc taki to wykwintny obiad z kompocikiem ale zaspokojona zachcianka:)

    Lolka30, martusiawp lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dzięki za troskę. Dopiero się ogarnelam.
    U nas w porządku, mąż był, wszystkie badania na dziś zaliczone i od jutra powtórka z rozrywki. Puls mamy ładny, skurcze się piszą 40, ale to żadne skurcze tak naprawdę. Chociaż je czuję...


    Poprosiłam żeby mąż mi przywiózł ze dwie pary majtek.
    Przywiózł mi cztery:
    2 koronkowe
    2 stringi

    😆😆😆

    Nowakowa92, Tunia76, martusiawp, Kasiulka90, Fasolka77, Lolka30, mysla.nieskalana, espoir, B_002, DorotaAnna, Franka2104 lubią tę wiadomość

  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 23 marca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padam z nóg... wymylam pol domu na błysk. Mieliśmy się bzykać ale nie dam już dzisiaj rady - zaczniemy wiec jutro z rana.

    Czyli sex + masowanie sutków. Co jeszcze mogę zrobić żeby przyspieszyć poród?
    Jeśli nie urodzę w przeciągu dwóch tygodni to jestem umówiona na masaż szyjki czego wolałabym uniknąć... jadę w poniedziałek na ostatnie zakupy i trzeba rodzic ale jak to zrobić żeby zacząć??!😜

    martusiawp lubi tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 23 marca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula no musisz się jakoś prezentować przez doktórami 😂😂😂.

    B_002, martusiawp, Paula 90 lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
‹‹ 2475 2476 2477 2478 2479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ