X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 11 listopada 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulodrom mam po starszakach, narazie nie jest zainteresowany 🤔
    W takim razie hulajnoge zostawiam na urodziny, moze dorosnie.
    Ale warsztat fajny pomysl, mam juz pare narzedzi po starszaku ale np. Takiej pily czy wiertarki nie ma
    Dzieki

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas warsztat jest i wiertarka tez jest i prawdziwy śrubokręt i zabawa na chwile jest. Ja mysle jeszxze o kuchni

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 listopada 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo a u nas hulajnoga na topie codziennie po domu bo wyjść nie mozemy 😂

    Z checia sprawdzę co to ten kulodrom bo wszyscy pytaja co dla Filipa a ja mam mega pustkę.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 11 listopada 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam o parkingu z Lidla, desce do balansowania, kuchni. Pokażcie te kulodromy.
    Alilo jest super!! Nie ma dnia żeby Julian z nim nie łaził, tańczy z nim. Włącza, podglasnia, uszami się bawi. Od zawsze się nim bawi ;)

    Paula_90 lubi tę wiadomość

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2020, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia89 wrote:
    Ja myślałam o parkingu z Lidla, desce do balansowania, kuchni. Pokażcie te kulodromy.
    Alilo jest super!! Nie ma dnia żeby Julian z nim nie łaził, tańczy z nim. Włącza, podglasnia, uszami się bawi. Od zawsze się nim bawi ;)
    Mnie ciągle stary odciąga od tego - a że taka pierdoła, że po co i tak dalej. A mamy takie "radyjko" to potrafi nim bawić się dluuugo sam. A tam tylko kilka melodii

  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 12 listopada 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupuj, nie zastanawiaj się więcej :p wgralam tam wszystkie pomelody jakie mam + jest fajna fabryczna muzyka no i jakość głośnika też na plus. Ja go gdzieś na allegro znalazłam rok temu za ok 250zł

    Paula_90 lubi tę wiadomość

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 12 listopada 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od nas Mały dostanie od Mikołaja dwustronna tablice do pisania - z jednej strony czarna do pisania kreda, a z drugiej biała do pisania markerami i na magnesy - widziałam magnesy literki w zestawie.

    Daffi jak się czujesz?

    Tysia, Espoir - a jak u Was, jak znosicie ciąże?

    U nas bunt Ernesta trwa w najlepsze. Nie ma dnia, żeby chociaz z piec razy nie walił głowa w ścianę, albo w podłogę. Placze i wrzeszczy bez powodu. Za to Mała to aniołek. Jest grzeczniutka, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Już z rana wstaje z uśmiechem i gaworzy. Słodziak do zacałowania😉 Ernest taki nie był😜
    Poza tym dalej jesteśmy u moich rodzicow. W poniedziałek maja przyjechac montować nam kuchnie a łazienka już się robi. Mój mąż musi jeszcze obudować kominek, położyć podłogi, wstawić drzwi i teoretycznie możemy mieszkać. Może na święta wejdziemy😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2020, 11:25

    Daffi lubi tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 12 listopada 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod koniec dnia czuję brzuch, coś zakłuje, ciągnie. Nie oszczędzam się tak tak jakby tego chciała, nie da się.. mały w domu siedzi, bo katar, teraz i tak zamknęli mu grupę. A tak to nie czuje ruchów jeszcze i tak jakoś zapominam, że jestem w ciąży, nie widzę w lustrze żeby mi brzuch urósł, chociaż jak spojrzę w dół to zrobił się taki już ciążowy 🤣🤣 och i cycki mi urosły :o Łucja chyba będzie ;)

    Paula_90, Daffi lubią tę wiadomość

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4382 5551

    Wysłany: 12 listopada 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Tysia, Espoir - a jak u Was, jak znosicie ciąże?
    😘
    wracam pomału do żywych, bo tak mnie męczyły mdłości, że ledwo funkcjonowałam...
    brzuch mi już wywaliło, ludzie pod szkołą Bartka mi gratulują... dobrze, że nie pytają, który tydzień, bo bym skłamała 😂
    niby wiem, że z każdą ciążą szybciej wychodzi, ale miałam nadzieję, że jak będę trzymać dalej dietę, to może to opóźnię 😅 no cóż, nie pyklo 🙈
    tu dowód:
    167a7e24651c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2020, 14:12

    Tysia89, Daffi lubią tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia - Mega mi się podoba imię Łucja. Podoba mi się Łucja i Edmund - z opowieści z Narnii :-D

  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 12 listopada 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_90 wrote:
    Tysia - Mega mi się podoba imię Łucja. Podoba mi się Łucja i Edmund - z opowieści z Narnii :-D
    Ja znowu mam wrażenie, że Łucji jest teraz cała masa, zatrzęsienie, tak samo jak Lena, bo tez mi sie podoba.

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 12 listopada 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia nie znam zadnej Lucji,ani w okolicy nie slyszalam, imie jest piekne, czemu ja 12 lat temu Lucja nie dalam mojej Julii 🤔 maz chcial Zuze wiec wybralam mniejsze zlo 🤣...ale gdybym miala jeszcze core byla by Lucja 😘

    Espoir cudowny brzuszek, po mnie tez zawsze bylo widac od poczatku....

    Chce byc mama swieta juz za pasem zleci szybko, super ze sie wszystko uklada po waszej mysli :) a mala ciagle ma taka grzywe 🤣 czy juz jej troche wypadlo wloskow?

  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 12 listopada 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce byc mamą, u nas nie ma walenia głową gdzie popadnie, najwyżej nosiłby kask rowerowy po domu :D pamiętam jak córka koleżanki tak robiła :( mój zaczyna płakać po 2sekundach jak się go odciągnie od czegoś. Dzisiaj przechodził sam siebie :o w ciągu tygodnia przybyło mu tyle umiejętności, widzę jak zmienia sie z dnia na dzień dosłownie 😱
    Btw teściowa przyjeżdża na święta? #zart Ona w ogóle widziała malutką na żywo?
    Łucja ma mało zdrobnień...jedno tylko. Jeszcze to przegadamy pewnie, ale już Julian miał być Łucją :D

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 12 listopada 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia mi wlasnie bardzo podobaja sie imiona, ktore nie maja zdrobnien, nie cierpie zdrobnien 😁 a jak slysze w pracy dyrektorke jak mowi do kolezanek po 50 - Janeczko i Marcelko to 🤮
    Ja swoim dalam imiona ktore tez maja malo zdrobnien i wlasciwie mowie do nich niezdrobniale...ale Lucja przebija wszystko piekne imie, ale sie rozmarzylam 🤭

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 13 listopada 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Od nas Mały dostanie od Mikołaja dwustronna tablice do pisania - z jednej strony czarna do pisania kreda, a z drugiej biała do pisania markerami i na magnesy - widziałam magnesy literki w zestawie.

    Daffi jak się czujesz?

    Tysia, Espoir - a jak u Was, jak znosicie ciąże?

    U nas bunt Ernesta trwa w najlepsze. Nie ma dnia, żeby chociaz z piec razy nie walił głowa w ścianę, albo w podłogę. Placze i wrzeszczy bez powodu. Za to Mała to aniołek. Jest grzeczniutka, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Już z rana wstaje z uśmiechem i gaworzy. Słodziak do zacałowania😉 Ernest taki nie był😜
    Poza tym dalej jesteśmy u moich rodzicow. W poniedziałek maja przyjechac montować nam kuchnie a łazienka już się robi. Mój mąż musi jeszcze obudować kominek, położyć podłogi, wstawić drzwi i teoretycznie możemy mieszkać. Może na święta wejdziemy😊
    Super juz czuc ze lada moment bedziecie na swoim :)
    U nas dobrze od wczoraj nie możemy sie skontaktować z lekarzem bo ministerstwo wyslalo nam wiadomość ze w niedziele koniec izolacji ale to lekarz ma ocenic czy juz mozemy wyjsc czy przedłuży. No i nie wiemy co robic bo tam sie dodzwonic nie da a wyjść nie możemy 🙈

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 13 listopada 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia ale u Ciebie pędzi ta ciaza. Juz 17ty tydzien na liczniku! Piękne imię Łucja 🥰🥰

    Espoir ale cudny juz ciążowy brzuszek masz. Pięknie wyglądasz.😚

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 13 listopada 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Tysia ale u Ciebie pędzi ta ciaza. Juz 17ty tydzien na liczniku! Piękne imię Łucja 🥰🥰

    Espoir ale cudny juz ciążowy brzuszek masz. Pięknie wyglądasz.😚
    Nic mi nie mów, nie mogę się już doczekać. Teraz myślę, że czas się będzie wklekł. Chociaż kto wie, wszak teraz dalej pracuje i mam na stanie biegające małe dziecko.

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 listopada 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz odliczam godziny 😁😁 za 12h wolność juz czuje to. Szkoda mi dzieci bo oni jeszcze tydzień niestety w zamknięciu. :(

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 15 listopada 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łucja - piękne imię. Na dzień dzisiejszy jakbym była w ciąży i miałaby być dziewczynka to tez byłaby Łucja😃 myśle, ze za jakiś czas będzie booom na to imię😉

    Espoir - a Wy macie już jakieś pomysły na imię? Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, ze jak będzie chłopiec to będzie u Was Piotruś? imiona waszych chłopców kończą się tak samo - to było zaplanowane?😃

    Stresant - Małej nadal rosną włosy. Wchodzi jej już grzywka w oczy wiec chcąc nie chcąc musiałam już zamówić jakieś gumeczki na Allegro. Ma dłuższe, ale przez to i cięższe wiec już tak nie stoją jej na irokeza tylko zaczynaja przylegać do głowy. Za to Ernestowi nie rosną wcale. Scielismy mu włosy we wrześniu i do dzisiaj ma taka sama długość. Nie urosły ani o milimetr - dziwne chyba?

    stresant lubi tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 15 listopada 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia, my zjechaliśmy do Polski. Mieszkamy obecnie 20km od teściowej😂😂😂

    Właśnie jesteśmy u niej na „obiadku” ale ja siedzę w salonie bo usypiam Mała i zaraz się tez klade także wyspie się i wracamy😜

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
‹‹ 4245 4246 4247 4248 4249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ