X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 listopada 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Teraz już nie mają czasu żeby do każdego jeździć za dużo jest przypadków. I tak jak kiedyś wypuszczali po dwóch negatyw h wynikach tak teraz nie robią już nic. Rzeczywistość zweryfikowała.

    Daffi współczuję, u nas w rodzinie ma siostra z dziewczyną i teściowa. A my czekamy czy się zaraziliśmy bo jakiś tam kontakt ostatnio mieliśmy.
    Mam nadzieje ze was to ominie. Trzymajcie sie 😘

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 2 listopada 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daffi szybkiego powrotu do zdrowia :)

    mial moze ktos kiedys problem z plesniawkami u dziecka a co za tym idzie z przeniesnieniem tego na piersi?

    od 2 tyg. luszczy sie mi skora na brodawkach i boli przy karmieniu...myslalam ze to przez zeby malego jak pije ...ale czytam internety i raczej to grzybica
    odstawic sssaka to nie rozwiazanie bo i tak trzeba wyleczyc...smaruje fioletem ale moze znacie cos lepszego na taka przypadlosc

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 3 listopada 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kochane czekamy. Do 3-4 dni ma byc wynik. Trzymajcie kciuki ✊

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 588 407

    Wysłany: 3 listopada 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    daffi szybkiego powrotu do zdrowia :)

    mial moze ktos kiedys problem z plesniawkami u dziecka a co za tym idzie z przeniesnieniem tego na piersi?

    od 2 tyg. luszczy sie mi skora na brodawkach i boli przy karmieniu...myslalam ze to przez zeby malego jak pije ...ale czytam internety i raczej to grzybica
    odstawic sssaka to nie rozwiazanie bo i tak trzeba wyleczyc...smaruje fioletem ale moze znacie cos lepszego na taka przypadlosc

    Cześc. Ja miałam problem z plesniawkami już 2 razy. Jeden raz przy KP i wtedy miałam zalecone;nystacyna dla małej, ja miałam myc dokładnie piesi po każdym karmieniu i też smarować nystacyną. W kolejnym etapie jak u niej przeszło miałam stosowac clotrimazol(ale zmywac przed każdym karmieniem).

    stresant lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 4 listopada 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Mam nadzieje ze was to ominie. Trzymajcie sie 😘
    Jednak siostra nie ma korony, chociaż wszystkie objawy na to wskazują 😁

    f1d9680377.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 4 listopada 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Jednak siostra nie ma korony, chociaż wszystkie objawy na to wskazują 😁
    Super. My jeszcze wyników nie mamy. Dzis koleżanka juz dostala wynik a tak jak my wczoraj byla na wymazie ale to medyczka z wojska wiec wszystko na cito. I niestety pozytywna. A bolala ja glowa i zatoki i po leki na zatoki sie zglosila a oni ja na wymaz wysłali.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 5 listopada 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi jak się czujecie?

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 listopada 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Daffi jak się czujecie?
    Lepiej. Maly po lekach spal cala noc.
    Ja juz ogólne dolegliwości duzo lepiej ale jeszcze nie mam węchu a smak taki delikatny.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 5 listopada 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Lepiej. Maly po lekach spal cala noc.
    Ja juz ogólne dolegliwości duzo lepiej ale jeszcze nie mam węchu a smak taki delikatny.
    A wiadomo co małemu było?

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    A wiadomo co małemu było?
    Niestety nie.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 listopada 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi macie wynik?

    f1d9680377.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 6 listopada 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Daffi macie wynik?
    Nie 🙈 obstawiamy że bedzie w poniedziałek.
    Maly mial 3dniowke. Mamy odczekac teraz i szczepic 27.11 jesli juz wszyscy beda zdrowi.
    A bol..pediatra mowi ze mogl bolec go brzuszek, glowa czy nawet to uszko. Ale jest dobrze. Juz dziś przestajemy dawac nurofen. Maly strasznie chce na dwor. Jak sie drzwi otwierają bo zakupy odbieramy to on az sie trzesie i poplakuje. My to my ale jego szkoda mi najbardziej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2020, 22:07

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 6 listopada 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wech. Jeszcze delikatny i nie na wszystko ale powoli czuje kawe, wacham lenor 😂 wracam do normalność.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 6 listopada 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moich wyników nie ma jeszcze ale za to są wyniki M - pozytywny 🙈

    Ok sa i moje wyniki. Tez jestem pozytywna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2020, 21:13

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 10 listopada 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia 2000 dzieki za rady w sprawie smarowania, przykladalam kapuste pilam szalwie smarowalam, udalo mi sie ograniczyc karmienie do 3-4 na dobe 😀 ale ciezko bylo bo mleko lalo sie strumieniami....ale piersi w koncu wyleczone i nie bola 😀 narazie zostajemy przy 1 karmieniu w dzien ( na drzemke) jedym wieczorem na spanie i jednym o 4 w nocy....wszystkim odpowiada 😀 a okresu ciagle niema 🤔 moze od razu menopauza bedzie 😂

    Czy myslicie juz o prezentach pod choinke ? Macie jakies typy? Ja przy 3 dziecku juz mam tyle zabawek ze Francikowi jeszcze zadnej nie kupilam, a w domu zabawek jak w przedszkolu i nie wiem co kupic....

    Pozatym wszystkie zdrowe?

    Ja po 3latach od ciezkiej choroby starszego syna calkiem przez przypadek znalazlam nazwe choroby,ktora przechodzil, bo do dzis zaden lekarz nie zdiagnozowal ze byla to plamica Schonleina-Henocha 🙈

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 listopada 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy kupic autko sterowane bo mlody lubi sie bawic jak mu jezdzi a czesto te naciagane wpadna mu pod lozko i wyjąć nie moze. A moja mama kupuje malemu tory i kolejke ktora sama bedzie jezdzic.

    stresant lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 listopada 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę nad torami, oprócz tego dostanie stolik i krzesełko i jakaś drobnicę.

    stresant lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 11 listopada 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 3 rodzaje torow....plastikowe z wadera, plastikowe lego duplo, i drewniane takie z tesco czy ikei....na dzien dzisiejszy najlepiej bawi sie tymi drewnianymi, sam sobie uklada i jezdzi

    Myslalam o krzeselku do karmienia, mamy najtansze z ikei to biale i peklo...no ale krzeselkiem sie nie pobawi :) mysle intensywnie nad ta hulajnoga ale cena mnie przeraza, Paula uzywacie?
    Fajna tez konewka z qutta jest ale to tak na lato nie na zime.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant - używamy teraz w domu głównie bo nie chce mi się jej targać na dół - Igs zwykle chwilę pojeździ a potem trzeba ją nosić. Lekka jest ale mimo wszystko to zajęta ręka.

    Na mikołaja będzie wielki kulodrom a pod choinkę na razie myslilmy o alilo albo warsztacie Boscha. Gdzieś tam jest więcej pomysłów, ale te na tą chwilę na prowadzeniu

    stresant lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 listopada 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant u nas hulajnoga sie kurzy...

    Paula aleśmy sie zgraly! U nas tez bedzie kulodrom na gwiazdkę 😅😅😅

    stresant, Paula_90 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 4244 4245 4246 4247 4248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ