X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 17 listopada 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zgadzam się z Wami, żeby nie kupować takich rzeczy na zaś. WIdomo, wózek, łóżeczko musi być, ale maty, bujaczku - na to przyjdzie czas. Tym bardziej, ze do bujaczka tez się nie powinno wsadzać takiego maluszka, ja wsadziłam jak młoda miała 3 miesiące, ale fizjo powiedziała mi wtedy żeby jesCze z miesiąc poczekać. Jeśli natomiast planujecie kp i planujecie wyją od czasu do czasu to polecam laktator elektryczny. Ja się długo wahałam a bardzo się przydał od początku

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 17 listopada 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    B_002 ja właśnie z mężem doszłam ze zapiszemy sie po połówkowych jak bedzie zgoda od lekarza na termin od stycznia
    A dlaczego musisz mieć zgodę? Przecież uczestniczenie w zajęciach nie szkodzi w niczym.
    Ja właśnie jestem zapisana na styczniowe zajęcia. Będzie to mój 29tc jak się zaczną zajęcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 20:51

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jakie macie zdanie na temat wózka maxi cosi?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 10:28

    B_002, Kiwona, martusiawp lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    A dlaczego musisz mieć zgodę? Przecież uczestniczenie w zajęciach nie szkodzi w niczym.
    Ja właśnie jestem zapisana na styczniowe zajęcia. Będzie to mój 29tc jak się zaczną zajęcia.
    Ze względów na tę szyjkę. Właśnie nie wiem jak to jest bo niektóre szkoły rodzenia wymagają zaświadczeń od ginekologa. Ale w sumie nie widziałam nigdzie zeby Koala wymagała.

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. ja nawet nie słyszałam o tym żeby jakaś szkoła wymagała zgody lekarza. Ale dobrze wiedzieć, może dopytam na wszelki wypadek :) Chociaż na stronie nic nie jest napisane.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona ja przy bólach brzucha brałam magne b6 3x2, albo wersje forte 3x1. Na ulotce tego zwykłego jest napisane dawkowanie 6-8 tabletek dziennie. Jak mam taki okres bez bóli brzucha to biorę tylko dwa razy dziennie.
    A szkołe rodzenia zaczynam 7 stycznia, to będzie jakiś 26/27 tydzień u mnie :).

    Kiwona, martusiawp lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Nat90 Ekspertka
    Postów: 232 165

    Wysłany: 17 listopada 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja szkoła w wawie wymaga, ale dlatego, że zajęcia są pół na pół teorii i ćwiczeń:)

    34bwvkcbc86rh45f.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 17 listopada 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez w szkole rodzenia wymagali pisemnej zgody lekarza. Ja kolyski nie stosowalam, ale kolezanka miala i byla niezadowolona ze dziecko sie w niej „turla” ale chyba musiala mocno bujac ;) Druga kolezanka miala z kolei lozeczko chicco te dostawne i choc posluzylo 6 miesiecy tylko, chce takie miec :) Latwo je przeniesc lub przesunac - ma z jednej strony kolka, to jest to czego nie mam i w co chce sie zaopatrzyc, bo reszte mam, musze co prawda zebrac po ludziach ktorym pozyczylam i mam nadzieje ze do mnie wroca :) Dzisiaj byla impreza urodzinowa mojego czterolatka i bylo super. W tym roku polaczylam znajomych i dzieci z przedszkola i zrobilam w klubokawiarni z niewielka salka zabaw. Rodzice mogli sobie zamowic kawe lub sok i ciasto, dzieci mialy przekaski, tosty i tort, dla doroslych tez starczylo :) Wiecie jaka to radosc wrocic do domu i nie musiec sprzatac po imprezie ;) My robimy z reguly duze urodziny, zapraszamy po 30-40osob wlacznie z dziecmi i jeszcze probowalismy robic im obiad. Skutkowalo to tym ze nie mielismy minuty dla syna, bo ciagle obslugiwalismy gosci. A to w koncu jego swieto. Zrobilam swoj ciazowy coming out i ci co byli z mojej rodziny byli w szoku :) Niestety ale z takim brzuchem nie mam jak tego dluzej ukrywac ;) Na imprezie byla mama jednego przedszkolaka w 9tc i moglysmy konkurowac na brzuchy ;) Bo ona miala dosyc maly i taki rozchodzacy sie na boki, ja w 9 miesiacu kiedys wygladalam jak wieloryb bo mam waskie biodra i wszystko poszlo do przodu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 23:22

    martusiawp lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 18 listopada 2018, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaświadczenie jest potrzebne do ćwiczeń praktycznych, czyli ćwiczenia dotyczące parcia itd. U nas te ćwiczenia zajmowały ostatnie 20 min zajęć i faktycznie w nich nie uczestniczyliśmy, po prostu zrywaliśmy się wcześniej. Ale cała teoria plus oddechy - to w niczym nie orzeszkadza :) ja chodziłam do SR z szyjka skrócona na maksa, przy całkiem leżącym trybie życia i pessarze, bardzo dobrze wspominam ten czas (31-35tc), bo to była dla mnie główna atrakcja w tych tygodniach i okazja żeby wyjść „do ludzi”:D

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja dalej randkuje z Geraltem z Rivii, więc będzie mnie dużo mniej. Ale Was czytam na bieżąco :-D W moim przypadku gry to RPG na PC i wiele różnych gier na PS4. W ogóle jak macie PS4 i często spotykacie się ze znajomymi którzy mają telefony jest super gra wieloosobowa "Wiedzą to potęga". Sprawdza wiedzę i spryt a gra się na telefonach połączonych do tej samej sieci wifi co konsola. W weekend przyjeżdża mój brat i na pewno chłopaki będą piwkowac i wszyscy będziemy grać.
    Wczoraj przyjrzałam się sobie w lustrze i jestem w szoku jaki ten brzuch już wielki :-P

    A powiedzcie mi jak to jest z oparami alkoholu. Robimy w domu przetwory i nalewki z własnej działki. I czasem przy przelewaniu nalewki czuć mocny zapach alkoholu w całym domu. I tak myślę czy to może być szkodliwe dla nas?

    Miłego dnia

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żadna z Was nie ma doświadczeń z wózkiem maxi cosi? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    żadna z Was nie ma doświadczeń z wózkiem maxi cosi? :)
    Nie mam pojęcia, jaki to wózek. Teraz się tylko nieśmiało wozkom przyglądam, będę kupował pewnie po nowym roku. Myślę nad fotelikiem, bo ponoć najbezpieczniejsze są te do jazdy tyłem, ale jak patrzę na ceny to aż mnie ciarki przechodzą. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się oficjalnie w 5 miesiącu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 08:46

    Misiabella, Kiwona, Fasolka77, DorotaAnna, espoir, estrella, martusiawp lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    żadna z Was nie ma doświadczeń z wózkiem maxi cosi? :)
    Zapytam kolezanki, czy ona nie miala, bo mam takie przeblyski, ale moge sie mylic, ale tak to nic nie slyszalam. Jak sie odezwie to dam Ci znac.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    żadna z Was nie ma doświadczeń z wózkiem maxi cosi? :)
    Ja niestety nie pomogę. Nikt ze znajomych go nie miał a ja spodziewam sie pierwszego babla i wybraliśmy cybex priam.


    Karolinax26 juz wiem co czułaś jak pisałaś o tych wzdęciach. Ja nie wiedziałam co to jest ale widać dwa ostatnie wieczory dopadło Mnie. A wczoraj tak mnie wysadziło ze bolał brzuszek przy chodzeniu nawet nie wiedziałam ze człowiek sie tak meczy mimo gazów. A bałam sie brać espumisan bo nie pytałam gonekolog czy ja mogę go brać. Bo w internecie sa dwie szkoły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg terminy z OM dzisiaj mamy polowe :) 20+0 :):)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja wózek juz mam wybrany obecnie czekam na odpowiedz drobnej negocjacji :p zdecydowaliśmy sie na bebetto holland model z 2018. Zakochalam sie we wzorze w50. Jesli kupie przed polowkowymi to taki wydaje mi sie uniwersalny i dla chłopca i dla dziewczynki a po polowkowych moze bede juz wiedziala bardziej pewnie jaki lokator sie chowa w brzuszku.

    Nie mam kompletnie doświadczenia z wozkami maxi cosi:( jedynie foteliki od nich mialam i moja cora uwielbiała w nich siedzieć. Teraz mmay metlik jaki wybrac ale fotelik z baza to na pewno koszt min. 1000zl

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Nie mam pojęcia, jaki to wózek. Teraz się tylko nieśmiało wozkom przyglądam, będę kupował pewnie po nowym roku. Myślę nad fotelikiem, bo ponoć najbezpieczniejsze są te do jazdy tyłem, ale jak patrzę na ceny to aż mnie ciarki przechodzą. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

    ja właśnie też się przyglądam wózkom "na mieście" i ten jakoś zwrócił moją uwagę ale nie wiem jak z jakością jest :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja niestety nie pomogę. Nikt ze znajomych go nie miał a ja spodziewam sie pierwszego babla i wybraliśmy cybex priam.

    oooo cybex priam też fajny ;)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 528 529 530 531 532 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ