Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • lineczka Ekspertka
    Postów: 146 148

    Wysłany: 23 września 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina dziękuje za radę, spróbuję. Już sama niewiem co się dzieje noce fatalne, śpi tylko przy cycu i to tylko po 15, 20 minut , ślini się okropnieale niewidze zębów. Byle do jutra , może będzie lepiej
    Dobrej nocki życzę

    iv09io4ptwhk6nng.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lineczka wrote:
    a moja Sammy jest strasznie zasmarkan. Jak się pozbyc tego swińatwa?
    O dopiero teraz przeczytałam ja tak jak Ewelina inicjałach z soli fizjologicznej jezeli mozna nazwać to inhalacjamy raczej próby inchalaci do noska dusnemar czyli woda morska no i jak bardzo zapchany to odciagam frida jeseli sobie da odciągnąć bo z tym rożnie ważne zeby za często nie odciągać bo to wysusza śluzówki i moze pogorszyć sprawę

    lineczka lubi tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 23 września 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne rozmnozenie Kwietniowek. To mi sie podoba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 14:20

    nick nieaktualny, Makcza, skrzatek85, Ewelina lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris a Ziaba z buteli je? Czy wytrzymała tyle bez cyca ?

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 23 września 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie je. O 6 dostała trochę kaszki i cyca. Mąż ja wykapal położył spać ok 8 i obudziła sie o 23 na cyca a teraz spi. Normalnie dostaje jeść ok 8 po kąpieli i z reguly spi do rana. Staram sie przestrzegać harmonogramu, ale nie zawsze sie da

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 23:43

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris Makcza jeszcze jedno pytanie do was czy kolejka z lotniska w Balicach jeździ na dworzec mp czy jakis taki dworzec ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapomniałam ze ona tak wczesnej chodzi spać i sama zasypia wrrr tylko moj potwór szaleje do 23 u śpi z cycem w dziobie

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 września 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Skrzatek, faktycznie nas znasz, skoro pamiętasz, jaki miałam poród. A u Ciebie też się cc skończyło? A jakim dzieckiem jest Adaś? Oprócz tego, że ślicznym :)

    Ja wybrałam billow.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde do mnie mówi prepaster cały czas patrzę nia niego :D

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 września 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, dopiero teraz zauważyłam,że dużo napisałyście, nie odświeżyłam strony.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to masz co nadrabiac :P ja napisałam do evas ze jednak Prepster - Nosidełko Ergonomiczne Tula
    Jak złożyła zamowienie to trudno a jak nie to bedzie ciemne czarkowi powiem ze nie było jasnego hahah

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 września 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, tak, jedzie. Pacz tu: http://krakow.jakdojade.pl/#tabId=0&

    A co, chcesz do nas przylecieć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 00:01

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 września 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prepster to istna Zojka :) Intensywne i wyraziste.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 września 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris, czyli Zosia wróciła do przesypiania nocy, super. A jak mąż usypia? Nosi, czy zasypia znów sama? Dziób jednak najbardziej lubi przy cycu.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Edzia88 Przyjaciółka
    Postów: 77 36

    Wysłany: 24 września 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, Miriam moja zasnęła 22:50 i już się zaczyna wiercić..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    rr64wnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza nie Czarka brat jutro londuje w Balicach i musi dojechać na dworzec :P


    Edzia a śpicie razem czy osobno ?

    Jezu to okropne ale cieszę sie ze nie jestem sama haha

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 24 września 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka tak 2/3 noce przesypia. Budzi sie z reguły jak jest zebowa noc.

    Miriam, tak supe to nie jest. Usypianie w wózku lub przy cycku. Mąż tylko w wózku umie i ja ja muszę pózniej przenieść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 00:15

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 24 września 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina jest piękna. Edzia, wklej parę zdjęć.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zmykam spać bateria mi pada a sąsiad ładowarka dopiero o po 9 mi pożycza codziennie bo moja juz kaput a nie moge sie zebrać do Apple story a nieoryginalne ładowarki kosztują po 40 zł i działają po 3 dni wrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Doris ja myślałam ze sama Ziabka zasypia ;)



    Oj miłej nocki kochane WY moje ;)

    Makcza lubi tę wiadomość

‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ