X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmina6 wrote:
    Edwarda Twój syn da Ci masę radości, zobaczysz! A jak odezwiemy się na forum w czerwcu to pierwsza napiszesz że nie zamienilabyś go na żadną dziewuchę ;)

    Dokladnie tak, tez tak uwazam :) i ciesze sie, ze nastawienie sie zmienilo, to najwazniejsze :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    Totoro spokojnie, ja jestem w 19 tc i też szału nie ma z ruchami, czasem cos puknie, coś zabuglocze ale nie ma w tym żadnej regularności. na usg wszystko było ok 2 tyg temu więc liczę że dzidzia da nam jeszcze popalić :)

    Dzięki za pocieszenie :) mnie spina, że już 21. tydz. a tu lipa... :/ w ogóle mam strasznie stresujący tydzień, niech się już skończy... :( i byle do prenatalnych.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Asiula27 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dawno mnie nie było... Jak tylko lepiej się poczułam to jakby czasu mniej .. Za 8 dni połówkowe, stresuję się i jednocześnie nie mogę doczekać. Na tę chwilę bedzie Lucynka - wybór męża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 18:45

    gannyx8dn8lwgffz.png
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3062579ea9e0.jpg

    Dziewczyny chciałam wam pokazać różnice pomiędzy rozmiarem 56,a... również 56. Po lewej polspiochy z Pepco, po prawej ze Smyka (Disney). I teraz bądź tu mądry i kup naprawdę 56...

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula27 wrote:
    Hej, dawno mnie nie było... Jak tylko lepiej się poczułam to jakby czasu mniej .. Za 8 dni połówkowe, stresuję się i jednocześnie nie mogę doczekać. Na tę chwilę bedzie Lucynka - wybór męża.

    Bedzie dobrze, nie martw sie :)

    Darika tez dzis o tym myslalam, bo przegladalam te ciuszki i zglupialam tak naprawde. Przykladalam jedne do drugich i wychodzi na to, ze z 56 to mam moze jedne pajace i ze trzy body. Reszta 56 to jak 62. I boje sie, ze jak kupie w internecie 56 to wcale takie nie beda :( a przeciez do szpitala musze cos miec malego.

  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Bedzie dobrze, nie martw sie :)

    Darika tez dzis o tym myslalam, bo przegladalam te ciuszki i zglupialam tak naprawde. Przykladalam jedne do drugich i wychodzi na to, ze z 56 to mam moze jedne pajace i ze trzy body. Reszta 56 to jak 62. I boje sie, ze jak kupie w internecie 56 to wcale takie nie beda :( a przeciez do szpitala musze cos miec malego.


    Acygan to kupuj 56 znanych marek np. Next,hm, cocodrillo choć wg mnie najmniejsze 56 jest tzw NO NAME

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 19:13

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ubrań to ja jeszcze nic nie kupiłam choć dużo dostałam. Co prawda są to wysłużone ubranka, nie brudne a raczej troche sprane i zmechacone ale na codzień będą ok. Mam tez karton ubrań nowych ale nie wiem co w jaki rozmiarze bo leży to gdzieś na strychu u mamy. Także dokupie kilka nowych wyjściowych komplecików i będę miała pełną wyprawkę

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Acygan to kupuj 56 znanych marek np. Next,hm, cocodrillo choć wg mnie najmniejsze 56 jest tzw NO NAME

    Bede jutro w sklepie dzieciecym, wiec zobacze jak tam to wyglada, moze cos sie dokupi, bo zawsze na zywo, to na zywo.

  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Nie mam pojęcia O.o

    Dobrze, że piszecie o PatPat, bo już się śliniłam do tych >pozornie< cudnych ciuszków;/

    Rany, u mnie z ruchami taka bida jeszcze, że aż sie stresuję... Czasem jakieś delikatne puknięcie poczuję, ale bardzo nieregularnie i na ścislość to się zastanawiam czy to kopnięcia czy nie czasem takie skurcze mięśniowe...:( Mam nadzieję, że to przez to łożysko na przedniej ścianie... Pocieszam się, że dwie wizyty temu, w 18. tyg dzidziek akrobacje takie odprawiał w czasie usg a nic nie czułam... Ale teraz 21. tydzień już kurcze... w przyszłym to już będe panikować;/

    U mnie tak samo - łożysko z przodu i ruchy bardzo słabiutko wyczuwalne. Zazwyczaj jak się położę spać i poleżę w ciszy na płasko to czuje delikatne stukania, ale w dzień to mało kiedy jestem w stanie coś poczuć. ;) Jutro lekarz to zobaczę co tam u szkraba i czy dziewczynka dziewczynką pozostała :)

    Totoro lubi tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • patusia90 Ekspertka
    Postów: 248 198

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Nie mam pojęcia O.o

    Dobrze, że piszecie o PatPat, bo już się śliniłam do tych >pozornie< cudnych ciuszków;/

    Rany, u mnie z ruchami taka bida jeszcze, że aż sie stresuję... Czasem jakieś delikatne puknięcie poczuję, ale bardzo nieregularnie i na ścislość to się zastanawiam czy to kopnięcia czy nie czasem takie skurcze mięśniowe...:( Mam nadzieję, że to przez to łożysko na przedniej ścianie... Pocieszam się, że dwie wizyty temu, w 18. tyg dzidziek akrobacje takie odprawiał w czasie usg a nic nie czułam... Ale teraz 21. tydzień już kurcze... w przyszłym to już będe panikować;/
    Nie martw się. U mnie podobnie, mały czasem się poruszy. Nie rusza się regularnie, jeżeli już to wieczorem bądź rano. Staram się nie martwić, szczególnie, że też mam łożysko na przedniej ścianie.
    Będzie taki czas, że będziemy mieć dosyć kopniaków :)

    Totoro lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7vxypkzu.png

    20170506580117.png
  • GosiaB Ekspertka
    Postów: 148 181

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja pooglądałam sobie ciuszki po bratankach. Wnioski: Pepco wypadają mniejsze, jakość też gorsza. Widać to na tych, kilkakrotnie pranych - są mocniej zmechacone niż inne. W bardzo dobrym stanie i standardowej rozmiarówce są ubranka FF z Tesco. Oglądałam wczoraj właśnie nowe ubranka w Tesco - duży wybór, ładne fasony, dobra jakość i rozsądna cena. Mają też okazyjne wyprzedaże i promocje :)

  • patusia90 Ekspertka
    Postów: 248 198

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3062579ea9e0.jpg

    Dziewczyny chciałam wam pokazać różnice pomiędzy rozmiarem 56,a... również 56. Po lewej polspiochy z Pepco, po prawej ze Smyka (Disney). I teraz bądź tu mądry i kup naprawdę 56...
    Mam te same ze Smyka, tylko, że chłopięce (beżowe) :)



    Dobrze wiedzieć z ubrankami z PatPat. Pojawiają mi często na fejsie. Wyglądają cudnie.
    Ja mam kilka ciuszków z polskiej firmy Ewa Klucze. Zobaczymy jak będzie z jakością.

    3jgx3e3k7vxypkzu.png

    20170506580117.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3062579ea9e0.jpg

    Dziewczyny chciałam wam pokazać różnice pomiędzy rozmiarem 56,a... również 56. Po lewej polspiochy z Pepco, po prawej ze Smyka (Disney). I teraz bądź tu mądry i kup naprawdę 56...
    Moim zdaniem pepco ma trochę zaniżoną rozmiarówkę (córka 76 cm nosi min80 w pepco), Disney, lidl lekko zawyżoną (np ma body w rozmiarze 68 i są ok;).

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Dzięki za pocieszenie :) mnie spina, że już 21. tydz. a tu lipa... :/ w ogóle mam strasznie stresujący tydzień, niech się już skończy... :( i byle do prenatalnych.
    nie martw się, ja do tej pory też żadnych ruchów jeszcze nie czułam - dzisiaj byłam na usg połówkowym i pani doktor mnie uspokoiła, że jest to jak najbardziej normalne i nie ma powodu do niepokoju :) a dzisiaj dowiedziałam się, że w moim brzuchu pomieszkuje zdrowiutka dziewczynka <3 <3 <3

    grzanewino, acygan, Paatka, darika, Totoro, Sassy, justysbp, patusia90, Aga78, Aliskaa, sylvia94 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaranczka super, gratulacje :) mam nadzieje,ze same takie dobre wiesci tu beda :)

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama dziewczyny :* kurde, muszę zluzowac, bo ostatnio nic tylko się zamartwiam.

    Pomarańczka_33 gratuluję córci :D

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • malgosia82 Przyjaciółka
    Postów: 105 77

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam jeszcze na drugą część zamówienia z PatPat i może się okaże że lepsze, zobaczymy. Opinią na pewno się podzielę z Wami.

    ckaik0s36dsxflg9.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was świadomie lub nie sprawdziła otwarcie szyjki macicy? Bo ja teraz aplikujac luteine dotknęłam i wydaje mi się miekka i otwarta. I myślę czy tak jest i od czego to zależy?

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 16 listopada 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy aplikacji luteiny też nie raz o nią zaczepię i mam wrażenie, że jest miękka. Ale ostatnio jak byłam u lekarza to już tak sądziłam, a lekarz przy badaniu powiedział, że szyjka twarda i wszystko ok, więc chyba nie bardzo się na tym znam.
    Co do rozwarcia to dzisiaj właśnie położna w szkole rodzenia mówiła, że sprawdzanie rozwarcia szyjki nie jest takie proste i że jak ktoś się nie zna dokładnie na jej budowie jak lekarz to może mu się wydawać, że jest coś nie tak i nagle wklęsły dołek mimo, że zamknięty wydaje się rozwarciem. No i ogólnie odradzała sprawdzanie sobie samodzielnie i nakręcanie się - chociaż tak jak piszesz, u mnie to trafia się przypadkiem przy wkładaniu leku i też czasami mam jakieś myśli, że chyba coś nie tak bo dla mnie to miękkie, a nie twarde jest ;)

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory mialam tylko raz badanie gin i bylo to w 10tc w Polsce. Tu w Holandii jeszcze nikt mnie nie badal.

    2 dni temu chyba poczulam ruchy. Napilam sie Coli i polozylam i poczulam 2 fikolki :) dziwne uczucie :)

    acygan lubi tę wiadomość

‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ