X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, piękne wózki ;)
    Ja się dopiero rozglądam i to bardzo powoli ;)

    Sassy - super, że wszystko dobrze ;) Ja mam z reguły bardzo niskie ciśnienie, ok. 90/60 , na wizytach ciut wyższe, bo wiadomo- emocje. Ale lekarz nic nie mówił, bo wie, że ja po prostu tak mam (a moj rekord to 60/40 - czułam sie wtedy jak w filmie slow motion ;) ) Nie martw się, podobno niskociśnieniowcy żyją dłużej ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgosia82 wrote:
    Też chyba na ten model się zdecydujemy. Podziel się informacjami jak się prowadzi.

    Sprawdzalismy w sklepie i bylo naprawde super. Myslalam o Cross ale jakos nie przypadl mi do gustu. Decyzja zapadla :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Cieszę sie, ze mój cynk Ci pomogl :)

    Gdyby ktos slyszal o promocji na Bugaboo Cameleon to tez dajcie znac :)

    Dziekuje Ci bardzo :)

    Wozek to prezent wiec dobrze ze byla mozliwosc kupna taniej :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam do Was pytanie o materacyk.
    Tyle tego w internetach. Dziewczyny, ktore mają już dzieciaczki, jakiego materaca uzywacie? Ja na pewno chcialabym uniknac gryki i kokosa, czytalam, że nieodpowiednie uzytkowanie sprawia ze moga sie w nim zalegnac robaki... Robaki! ja za takie emocje podziękuje ;p Szukam raczej czegos dobrego, oddychajacego i antyalergicznego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 15:57

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 18 listopada 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam latexeksowe gryka niestety czesto ma robaki.
    Ja kupilam hevea aloe vera jeden z najbardziej polecanych.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hevea Materac Lateksowo - Kokosowy Krzyś 120/60. Zadnej gryki :) i pierwsze pol roku spala na kokosie a potem tylķo na latexie. Robaki nam sie nie wylęgły ale materac nie mial zadnej stycznosci z wilgocią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 17:11

    Sassy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19b5aa867d30.jpg

    A to moje propozycje wózków Bebetto
    Podobają mi się także anex sport ze skorzaną wstawką i quinny ale na żywo jeszcze żadnych nie oglądałam więc wszystko może się zmienić ;)

  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu zmusiłam się i zrobiłam selekcje ciuchów w szafie, okazuje się, że z dwóch półek ciuchow zrobiła się jedna półka i to niecała :p popakowalam w torby, żeby miejsca nie zajmowały spodnie, które cisną w brzuch, ciuchy letnie i wychodzi, że rzeczywiście nie mam w czym chodzić :D

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • tanith Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, tymi robakami to mnie zszokowałyście dziewczyny. Dobrze wiedzieć. Ja raczej planuje zakupy po nowym roku, tzn. wózek, łóżeczko itp. Liczę tez na jakieś obniżki, wyprzedaże. Ubranka chętnie bym juz teraz kupowała, ale czekam na płeć. A słuchajcie, od 2-3 dni (ale nie zawsze, nie co dzień) czuje takie przelewanie w brzuchu, takie dziwne uczucie przemieszczających i pękających bąbelków, baloników powietrza. I czasem takie rozpieranie chwilowe w jakiejs czesci brzucha. Czy to mogą być ruchy???

    km5sdf9hi5m1i40u.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak , moim zdaniem "uczucie przemieszczających i pękających bąbelków, baloników powietrza. " to efekt aktywności maluszka ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle niezastapione, gdybyscie nie napisaly,to w zyciu bym nie pomyslala o tych robalach. Fuuuuu... Teraz przynajmniej mam tego swiadomosc, dzieki :)

    Musze powiedziec, ze tez od kilku dni czuje cos dziwnego w brzuszku,ale niezbyt wyraznego :) na pewno cos innego niz dotychczas :) mysle, ze w przyszlym tygodniu sie nasili :)

    Aliska juz jest po slubie, ciekawe czy nam tam nie zaslabla z nadmiaru wrazen i stresu :)

    Powiedzcie mi jeszcze, czy mozna posmarować brzuch zwyklym balsamem do ciala? Nie mam innego a skora taka niemila po kapieli :(

  • tanith Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca wrote:
    Tak , moim zdaniem "uczucie przemieszczających i pękających bąbelków, baloników powietrza. " to efekt aktywności maluszka ;)
    O, to dobrze by było bo juz się doczekac nie mogę:) Bedę dalej obserwować. W poniedziałek mam wizyte, oby wszystko byli ok. Mam nadzieję ze poznam płeć:)

    km5sdf9hi5m1i40u.png
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1961 1393

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dzisiaj dzień odwiedzin - byliśmy u rodziców, teściowej i 2 babć (wszyscy mieszkają w jednej miejscowości 60 km od nas więc jak już jedziemy to do wszystkich po kolei). I oczywiście u każdego coś słodkiego <3 A że słodkie to coś co kocham w ciąży to uszczęśliwili mnie niesamowicie :D Ciekawe, czy tak samo szczęśliwa będę jak zrobie badania glukozy, które mi lekarz na początek grudnia zlecił :d Jutro chce jechać pooglądać mebelki do sklepu, ale nie wiem czy będę miała siły po dzisiaj ;)

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj pojechałam do Smyka pooglądać wózki i w galerii przejechało obokm mnie mnóstwo wózków i powiem Wam szczerze że Anex Sport zrobił na mnie duże wrażenie, z tym że cena troche wysoka;/ Adamex pajero też się pojawił i tako moonlight, reszta nie przypadła mi do gustu.
    U mnie dziś maluch mało aktywny alw dwa dni temu nakopał tacie w rękę :D

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do materacykow to faktycznie czytałam też o robakach w gryczano kokosowych :/ zainteresował nas za to lniano - konopny, mialyscie może do czynienia? :)

    Jeśli chodzi o ruchy to u mnie znowu się nasilily po małej przerwie (choć jak dla mnie to trwała wieki :P) i z niczym mi się to nie kojarzy tak jak z takim drganiem mięśni niekontrolowanym xD no i takie pukniecia od środka :) urocze, chcę więcej <3

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 18 listopada 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do balsamu jeśli nie jest rozgrzewający ani antycellulitowy to ja sie smaruje normalnym nawilżającym.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 18 listopada 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Powiedzcie mi jeszcze, czy mozna posmarować brzuch zwyklym balsamem do ciala? Nie mam innego a skora taka niemila po kapieli :(

    Ja smaruje cały czas, tylko takim bezzapachowym, bez parabenów, z linii dermokosmetyków.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan oczywiście że możesz śmiało posmarować się takim balsamem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f741218dbcfe.jpg

    Mój brzuch :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2017, 10:17

    Tęskniąca, darika, Paatka, Totoro, acygan lubią tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 18 listopada 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kachna62 wrote:
    https://zapodaj.net/5bda046a0614d.jpg.html

    Mój brzuch :)


    Jaki malusi! :D Ja już mam taką piłkę...xD Po bokach płasko, z tyłu w ogóle nie widać, że jestem w ciąży a z przodu piłeczka:D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 434 435 436 437 438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ