X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamy 2022
Odpowiedz

Kwietniowe mamy 2022

Oceń ten wątek:
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek:) wrote:
    Audrey a do gina chodzisz na NFZ czy prywatnie?

    Ja chodzę prywatnie. Płace sporo więc też mi ida na rękę.


    Eminemi, u mnie 7+2 na badaniu dlatego zarodek juz taki duży. U Ciebie to był 6tc wiec to nic dziwnego ze zarodka jeszcze nie było. Zresztą mogłaś tez mieć później owulacje. Głowa do góry, takie myślenie noc Ci nie pomoże.

    KasiaZb lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • eminemi Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, kierowałam się tym że wszystkie dziewczyny rodzą w kwietniu i już tyle widać na usg... Ciężko się pozbyć tych złych myśli... Dziękuję za odpowiedź, trzymam za was wszystkie kciuki

  • Natigsxr Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi ja rowniez 2 dzieci w niebie a trzecia skonczyla sie zasniadem groniastym czyli mniej wiecej rakiem lozyska.. roznie mi lekarze gadali ze lepiej juz nie ryzykowac bo moze sie powtorzyc i przerzucic na pluca itd a mam obok 3 latkai i teraz 7 tydzien ciazy zaraz. Nauczylam sie miec podejscie bedzie co ma byc bo i tak nic nie jestesmy w stanie zrobic. Buziaki dla Ciebie.

  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest 0,8 cm człowieczka z bijącym serduchem. Wg CRL ciąża 2 dni starsza niż z OM. Niestety maluch ma nieciekawe sąsiedztwo - małego krwiaczka. Przewrażliwiona jestem na tym punkcie, bo w pierwszej ciąży miałam krwiaka-giganta i niestety nie udało mi się utrzymać ciąży. W drugiej ciąży szczęśliwie zakończonej też miałam krwiaka, ale jakiegoś małego, który się wchłonął.
    Dostałam luteinę. No i macmiror, bo mam też jakąś infekcję intymną.
    Ale najważniejsze, że jest serducho, reszta się naprostuje.

    edka85, coma lubią tę wiadomość

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Loczek:) Ekspertka
    Postów: 203 230

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi trzymam mocno kciuki za Was.

    0d1yhqvke2vztk4w.png
  • Loczek:) Ekspertka
    Postów: 203 230

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poustawiajcie sobie suwaczki - będzie nam łatwiej zorientować się kto ma podobny termin, czy ciąża starsza czy młodsza... 😉

    0d1yhqvke2vztk4w.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5369 6251

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi, ja jeszcze nic nie widziałam na usg :) Skoro u ciebie był widoczny pęcherzyk żółtkowy, to na bank pojawi się zarodek. Puste jajo ci na pewno nie grozi.

    Kijanka, ja po tym niedawnym plamieniu sama zaczęłam zastanawiać się nad tym, czy nie mam krwiaka. Bądź dobrej myśli. Takie małe krwiaki zazwyczaj same się wchłaniają do końca 1 trym.

    Blondyna, opowiadaj, co u ciebie!

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5586 6981

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie za ciekawie. Jeden pęcherzyk urósł minimalnie i ewidentnie jest pustym jajem. Drugi urósł pięknie ale lekarz oczekiwał zarodka a znalazł echo zarodka. podejrzewa poronienie zatrzymane.
    26.08 mam iść do niego do szpitala na dyżur i zobaczy jeśli nic się nie pojawi to da mi tabletki od razu.
    On chce żebyśmy oboje byli pewni jeśli rzeczywiście nic z tego nie będzie, bo wiadomo że czasem są takie przypadki że jednak coś się pojawia później.
    Według wczorajszych pomiarów ciąża ma 5+6 a według OM 7+6

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5369 6251

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest echo zarodka, to i jest nadzieja, że za tydzień będzie biło serce. Lekarz ma rację. Już nie z takich przypadków rodziły się dzieci. Czeka Cię niestety tydzień stresu :/

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5586 6981

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jak jest echo zarodka, to i jest nadzieja, że za tydzień będzie biło serce. Lekarz ma rację. Już nie z takich przypadków rodziły się dzieci. Czeka Cię niestety tydzień stresu :/
    Niestety najbardziej go martwi że minęły 2 tygodnie od ostatniej wizyty, bo ogólnie by się nie martwił że nie ma jeszcze zarodka. Na szczęście to jeden z tych lekarzy który musi mieć 100% pewności a nie mówi od razu diagnozę mimo że jest 50/50 szans

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kijanka, gratulacje!!! :) to na kiedy ten termin?

    Kijanka lubi tę wiadomość

    uIHap1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja 🥰. Kasia, lat 39. Termin porodu wg kalkulatorów przypada na 8-9 kwietnia. 23 sierpnia mamy pierwszą wizytę u lekarza. To moja druga ciąża, mam już syna lat 14 ❤️. Póki co bardzo dokuczają mi mdłości 🤢. Całymi dniami.. Macie jakieś sposoby na ich złagodzenie? Imbir za wiele nie pomaga.
    Pozdrawiam Was serdecznie ❤️

    Kijanka, edka85 lubią tę wiadomość

  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    Kijanka, gratulacje!!! :) to na kiedy ten termin?
    Na 10.04. Nie ukrywam, ze wolałabym, aby bobo wybralo sobie inną datę.

    coma lubi tę wiadomość

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie, jest pęcherzyk ale zarodka jeszcze nie było. Wg OM termin miałabym na 9.04. Nie martwię się, będzie ok, za tydzień kontrola

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka fajnie, że masz takie spokojne podejście, aż miło się czyta. Ja jestem mega niecierpliwa mimo że to moje 3 dziecko (4. Ciąża) ;D

    Mam pytanko - jak dodać suwak żeby było widać w którym tyg i dniu jestem?

    I jeszcze jedno pytanie - kiedy się wam zaczęły jakieś wyraźniejsze objawy? Już nic nie pamiętam z poprzednich ciąż...

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5369 6251

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naciśnij na mój suwak, to cie automatycznie przekieruje na stronę, gdzie możesz swój założyć.

    Moje poprzednie ciąże bezobjawowe. Ta też jak na razie bez wyraźnych objawów. Może nawet lepiej, bo nie musi człowiek analizować, czy aby dziś nadal odczuwa to samo, co wczoraj. A jak nie, to od razu czarny scenariusz w głowie.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości, ale w ciąży z córką tex miałam ale nie aż takie. A dzisiaj cycki mnie bolą 🤦‍♀️

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, dzięki mam już suwak :)
    Ja też w sumie poprzednie ciąże miałam bez objawów poza mdłościami może tydzień-dwa tygodnie tylko zupełnie nie pamiętam kiedy się zaczęły. I w pierwszej ciąży bolały mnie piersi, w drugiej nic a nic.

    Audrey kiedy ci się zaczęły mdłości?

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5369 6251

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą trochę sutki podczas karmienia i tyle.

    Alicja, jesteś? Sikałaś jeszcze na owulaka? Ja z ciekawości to zrobiłam i kreska testowa jest czarna ;D

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Katalonia Autorytet
    Postów: 974 357

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży mdłości z wymiotami, przeogromna senność, zasypiałam na stojąco. Teraz tylko mdłości bez wymiotów, przeszkadzają mi zapachy z kuchni, ale chyba niedługo się to skończy. Ja mam wizytę 24.08 i mam nadzieję, że wszystko będzie ok i dostanę L4.

    Pierworodna 2017

    Termin porodu synka 25.04.2024
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ