X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamy 2022
Odpowiedz

Kwietniowe mamy 2022

Oceń ten wątek:
  • Pindyrynda Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Edka! Cieszę się, ze wszystko poszło szybko i bez problemu 🙂. Cieszcie się sobą!
    Fikus, dobrze, ze was wreszcie wypuszczają. Dużo zdrowia i przespanych nocy dla ciebie i Ignasia 🙂.

    PoprostuM lubi tę wiadomość

  • Evie Autorytet
    Postów: 2170 1551

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Bóle,które zaczęły się o 23 szybko zamieniły się w regularne skurcze. Po 1 byłam już na IP. Tam rozwarcie 6cm. O 3.04 urodziłam synka sn. Ekspres 😁 I to w samą Wielkanoc. Teraz się cycujemy.

    Ale szybko poszło ❤️Gratulacje, dużo zdrówka dla Was ❤️

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • Pindyrynda Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jak u was? Jak wasze maleństwa? Uczycie się siebie? U nas minęły ponad trzy tygodnie a ja mam wrażenie jakbym urodziła 3 miesiące temu 😉. Teoś jest super! Co prawda noce są do kitu, bo spi głównie na mnie a to oznacza, ze ja nie śpię prawie wcale, ale jest tak słodki, ze łatwo mu to wybaczyć. W czwartek idziemy na kontrole i zobaczymy jak jego waga i czy przybiera tyle co powinien na piersi. Zdecydowanie urósł i nie jest z niego już chudziutki pisklaczek, ale tez daleko mu do słodkich wałeczków i na ile znam nasza pediatre to będzie twierdziła, ze jest za chudy, bo wszystkie moje dzieci według niej są zbyt chude 😉.
    Jestem tez zaskoczona moim trzecim dzieckiem, bo spodziewałam się, ze będzie zazdrosny, ale póki co jest bardzo troskliwy i pomocny, uwielbia przytulać brata i generalnie cała trójka starszaków spisuje się na medal.
    A jak u was rodzeństwo reaguje na nowego członka rodziny?

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5757 6737

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały też cycoholik, w nocy wisi na mnie i ani nie chce rozważać możliwości zamiany cyca na smoczek 😆 Staram się go powoli uczyć rozróżniać dzień od nocy. Mamy rytuał kąpieli i usypiania. Przy córce to się sprawdziło dosyć szybko, więc może i tym razem się też uda.
    Jeżeli chodzi o rodzeństwo, to przyjęli pozytywnie nowego członka rodziny. Całują go, kołyszą, pomagają. Syn nie przejawia oznak zazdrości, córka zaś miewa słabsze chwile. Niby cieszy się z młodszego brata, ale jednak zauważyłam w jej zachowaniu zmianę. Częściej wpada w histerię, łatwo się irytuje i gorzej śpi w nocy. Jest tak odkąd poznała brata, dlatego niewątpliwie on jest tego przyczyną. Czekam aż jej przejdzie.

    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Trzymajmy się niewzruszenie nadziei, którą wyznajemy, bo godny jest zaufania Ten, który dał obietnicę" (Hbr 10,23)
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 2 maja 2022, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w naszym sklepie macie do jutra promkę -20% z kodem majowka20. Gdybyście szukały metryczki dla dziecka, plakatu rodzinnego albo ślubnego - zapraszamy ❤️. Jesteśmy także na insta: sketchwithlovepl

    Sklep: Sketchwithlove .pl

‹‹ 55 56 57 58 59
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ