X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci lekarze też sa dziwni.Pani doktor która mnie przyjela na oddział badała zrobiła USG pokazała KROPKĘ...(oprócz tego mam jeszcze torbiel na jajniku ale to akurat teraz chyba najmniej istotne) W opisie przyjęcia dyktowała położnej...W jamie macicy widoczny pęcherzyk itd...Fakt powiedziała mi że bardzo malutki i że beta 46,1 u/l tez bardzo wczesna ciąża wskazuje.Wytłumaczyła mi wszystko przyjęła jako ciężarna Nospa luteina itp.
    Następnie przychodzi inny doktor na dyżur i co mi mówi że to być może pęcherzyk jest ale jest zbyt mały i wcale nie musi nim byc.I jak zrobimy 2 bete w sobote to bedziemy wiedziec co dalej.To co maja znaczyc 2 testy beta wskazujaca ciąze KROPKA która pani doktor nazwała ciążą...bardzo wczesną ale jednak...Zwariuje od natłoku mysli

    sylwia.z
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 984

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, bierz poprawkę na lekarzy. Jak ja lezalam i w końcu na usg pojawił się Babelek to lekarz powiedział mi: "Proszę się tak nie cieszyć, bo to właściwie nadzieja na ciążę. Cieszyć to się Pani może od 10 tygodnia". Więc wg niego wszystkie tu obecne dziewczyny są "prawie" ciężarne, bo co to za ciąża, jak taka młoda? No ale dzięki Bogu to był tylko jeden taki doktor. Reszta dzieliła moje szczęście i trzymała kciuki.
    Także Sylwia, śpij teraz spokojnie, nie analizuj każdego słowa lekarzy. Jest Kropek, jest beta, teraz nic tylko o siebie dbać:*

    sylwia.z lubi tę wiadomość

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dbamy i w sobote na 2 bete czekamy tylko to krwawienie przeciez nie powinno go byc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 23:29

    sylwia.z
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się. Ja też krwawiłam i jeszcze nie widzialam kruszynki mojej :) potem było plamienie a teraz na szczescie wszystko okey :) dostalam luteine 2x1 i duphaston i duzo odpoczynku;) mysl pozytywnie i mow ciagle do swojego brzuszka. Ja tak robilam i samej sobie bylo mi lepiej :)
    Dobranoc humorkowe mamusie :) śpijcie dobrze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 23:37

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze historie podnosza na duchu mimo przeciwnosci wszystko sie konczy szczesliwie.Mam nadzieje ze u nas tez tak bedzie

    sylwia.z
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam Siena nowym wątku :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki zrobiłam dziś co mogłam. W razie coś będziemy uzupełniać a z czasem dodamy płeć itp

    jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie to śmiało. Ma się wszystkim podobać. :) a tym czasem dobranoc. O ile usnę bo brzuszek boli i nerwy mam przed dzisiejsza wizytą . . .

    gosiunia lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • dichlieb Autorytet
    Postów: 284 339

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i melduję sie:)

    Widzę że ominęły mnie interesujące sceny.
    Szczerze to śmieje się z tego. Będziemy mamami i nie raz będziemy miały odmienne zdanie czy z dzieckiem czy z partnerem a tu takie sceny obrażenia hahaha

    Wczoraj pierwszy raz o 19 gotowałam zupę pomidorową. Zjadłam dwie miseczki i poszłam spać. SEZON NA ZACHCIANKI UWAŻAM ZA OTWARTY :D

    POZDRAWIAM

    Malinkowe oczekiwanie, gosiunia lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eehj9ssyv.png
  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :) Trzymam kciuki za wizytujące Dziewczyny, dajcie koniecznie znać jak będziecie po :)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • jaskra Autorytet
    Postów: 527 424

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja też tu przybyłam. Wychodzę dziś ze szpitala. Poznam dzisiaj moje wyniki. Wczoraj na usg bąbel miał 10 mm, serducho 145/min. Trochę się martwię, że za mały, bo niby crl się powinni zwiększać o 1 mm dziennie a ostatnio było 4,5 mm tydzień temu w środę, ale 2 mm to chyba nie powinien być powód do zmartwień ;)

    Lanusia93, Malinkowe oczekiwanie lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgtiaisq5u.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 527 424

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia.z jak betaHCG się podwoi to znaczy, że ciąża się dobrze rozwija. (Minimalny przyrost to 66%). Kurde, szkoda mi tamtego wątku.. już tyle stron było..

    Malinkowe oczekiwanie lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgtiaisq5u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia.z wrote:
    Wasze historie podnosza na duchu mimo przeciwnosci wszystko sie konczy szczesliwie.Mam nadzieje ze u nas tez tak bedzie

    Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją kropkę!

    Jaskra - nooooo szkoda tamtego wątku :(

    Ja właśnie jem bułkę z dżemem malinowym mmm i zaraz do pracy.

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Sylwia.z jak betaHCG się podwoi to znaczy, że ciąża się dobrze rozwija. (Minimalny przyrost to 66%). Kurde, szkoda mi tamtego wątku.. już tyle stron było..

    A mi się wydaje że tak będzie lepiej, bo tam mnóstwo dziewczyn przestało się udzielać, a tutaj będzie łatwiej przejrzeć kilka stron i sprawdzić kto jest nadal aktywny :)

    Rotenkopf lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia93 wrote:
    A mi się wydaje że tak będzie lepiej, bo tam mnóstwo dziewczyn przestało się udzielać, a tutaj będzie łatwiej przejrzeć kilka stron i sprawdzić kto jest nadal aktywny :)

    W pełni popieram :)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe oczekiwanie wrote:
    Kobitki zrobiłam dziś co mogłam. W razie coś będziemy uzupełniać a z czasem dodamy płeć itp

    jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie to śmiało. Ma się wszystkim podobać. :) a tym czasem dobranoc. O ile usnę bo brzuszek boli i nerwy mam przed dzisiejsza wizytą . . .
    Trzymamy kciukasy! :) daj znać obowiązkowo! :-)

    Malinkowe oczekiwanie lubi tę wiadomość

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizytujace ;* tule wszystkie leżące!

    Ja dziś wybieram się po wyniki z egzaminu zawodowego - co prawda technikum skończyłam w 2013r ale nie poszło mi na części teoretycznej (zresztą czuję, że i tak w tym roku też mi nie poszło:p) a rok temu byłam zajęta przygotowaniami do ślubu żeby siedzieć jeszcze nad książkami ;))

    W ogóle to dostaje już za przeproszeniem pierdolca w domu! Ale sama boje się wychodzić ze względu na te mdłości, wymioty a przede wszystkim na zawroty głowy ;( nie pamiętam kiedy ostatni raz prowadziłam auto ;( ale dla Okruszka zniosę wszystko! ;))

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na same dobre wiadomości :D

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • monia_em Autorytet
    Postów: 306 109

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    powodzenia wizytującym!
    Malinkowe oczekiwanie - ładna strona głowna :) (mniej oczoje..na ;) )

    Malinkowe oczekiwanie lubi tę wiadomość

    sIcRp2.png
    QEBMp2.png
  • monia_em Autorytet
    Postów: 306 109

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może zróbmy dwa terminy porodów z OM i USG, bo np u mnie to sie o tydzien rozjezdza :)

    sIcRp2.png
    QEBMp2.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkowe-fajnie wygląda lista,bardzo czytelnie :D

    Malinkowe oczekiwanie, gosiunia lubią tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ