Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Gabi 19 Ekspertka
    Postów: 245 352

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziłam dzisiaj rano po przez cc Karolinka. 24godz od odejścia czoła na pogodowe odeszły miody
    Karolcia waży 2590 i mierzy 51 cm mój kochany skrzacik

    Niebieskaa, Taśka22, nutella_, nick nieaktualny, mada87, IGA.G, Jagah, Kjopa3, aniab2205, eforts, karolyn, lis87, Justyna Sz, ilae, sallvie, misKolorowy, kasieniaczek, _tika, Milka1991, koniczynkaa, aniołkowa mama, Teklaa, Reni1982, Donia12, Mamaela86, Omon, pati87, niania.ogg, nick nieaktualny, Aga1991, Korcia, sunshine, sy__la, Magni, Marsylia, AmyLeah lubią tę wiadomość

    2nn3ugpje3080cv7.png

    1usa20mmk6qkf2j1.png

    https://www.maluchy.pl/sl-72637.png



  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi gratulacje :)


    Noooo to tak jak wspominałam wczoraj- miało się dziś dziać na forum i się dzieje :)

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, gratulacje! :)

    atdcqps62brd8znj.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi gratulacje!


    u mnie cały dzień ból brzucha jak na okres, tylko troszkę silniejszy niż wcześniej, śluz z domieszką krwi, taki brązowy, teraz mnie przeczyściło. ciekawe czy do poniedziałku urodzę :)

    aniab2205, Niebieskaa, ilae, Teklaa, Magni lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi- serdeczne gratulacje, witamy Karolcie na swiecie <3 zycze duzo zdrowka, szybkiego powrotu do formy dla Mamy ;)

    sklepIMGP2644_1x1.jpg

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    g

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 10:16

    IGA.G, ilae lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi wielkie Gratulacje <3 Ja mam tak na imię więc wiesz jest super ;-) I żadkie :-)

    IGA.G lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo bym chciała :) z jednej strony boje się porodu a z drugiej nie mogę doczekać mojej Anielki! już sobie wyobrażam od kilku dni jak kładą mi ją na brzuchu! staram się skupić tylko na tym momencie, nie myśleć o bólu, o skurczach i całym szpitalu, tylko o Niej :)

    nick nieaktualny, Jagah, Niebieskaa, eforts, nutella_, Milka1991, Magni, Lokokoko lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi gratuluję. Wszystkiego dobrego dla Was :*

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze dzieci dzisiaj spokojne a mój szaleje jak nigdy. Zazwyczaj wieczorem się uaktywnia, a dzisiaj od rana wierci się, kopie, wypina. Nie mogę sobie miejsca znaleźć. No i czyści mnie niesamowicie. Ciekawa jestem jak to się dalej rozwinie :/

    IGA.G, Teklaa lubią tę wiadomość

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi serdeczne gratulacje!!!! Cudownie że masz już córeczkę po tej stronie brzuszka :)

    Iga ja też myślę, że weekend może być Twój :) może podraznij brodawki :) ja spróbowałam i od razu miałam skurcz ale nie mogę tego robić bo mnie strasznie bolą :/ w sensie sutki

    IGA.G lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts czekam cierpliwie na męża, wraca dzisiaj późnym wieczorem, lub nocą :) a później niech się dzieje :)

    eforts lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • ilae Autorytet
    Postów: 910 1248

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może nie jestem na tak zaawansowanym etapie jak Iga, ale zamierzam mężusia wziąć w obroty i dziś i jutro :) Może brodawki też popróbuję podrażnić i coś może się ruszy.

    Zauważyłyście, że kilka dni u nas jest cisza a po kilku dniach takiego spokoju pojawiają się informację jednego dnia o kilku maluszkach? :)

    IGA.G lubi tę wiadomość

    3jvzdf9h7tp5lfxx.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilae zycze ci nie czekania jak ja do samego terminu, bo to juz meczace :) bierzemy mezow w obroty i juz :)

    ilae lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teść na weekend przyjeżdża więc w razie co będę spokojna że starsza ma z kim zostać. Aczkolwiek ja nastawia się na po terminie :)

    IGA.G lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska przyjeżdżaj koniecznie, Chrupka musi poznać piękny Wrocław ;)
    A pogoda na prawdę nas rozpieszcza w ten weekend, aż chce się żyć :) :)

    Gabi gratulacje :) buziaki dla kruszynki i nabierajcie szybko sił :*

    Iga obstawiam, że będziesz następna ;)

    Niebieskaa lubi tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 11:36

    eforts, sallvie, Teklaa, aniab2205, Jagah, Omon, Kjopa3, ilae, Aga1991, mada87, Magni, AmyLeah lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi Gratulacje kochana :)

    Właśnie tak patrzę że zbliżamy się do 2000 strony. Nie obraziłabym się jakby z tej okazji byl na niej wysyp dzieciaczkow haha ( w tym mojego ) :D

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi gratulacje! :))))) nabierajcie sił, a ja z mama 1,5h gadał przez telefon wow ;)

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bez zmian, nic się nie nasila. może jutro coś ruszy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
‹‹ 1962 1963 1964 1965 1966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ